gruutnieciiba un apdroshinaashana

Aizsāka minna 

minna
gruutnieciiba un apdroshinaashana
19.09.2001 11:04
Kad 2001. gada janvaarii apdroshinaajos Riigas Slimokasee, protams neparedzeeju, ka palikshu
staavoklii augustaa. Protams, ja buutu to zinaajusi, buutu savai Zelta polisei piemkasaajusi, lai man segtos arii gruutnieciibas un dzemdiibu pakalpojumi. ko man tagad dariit?? vai ir iespeejams tagad piemaksaat vajadziigo summu
, lai polise segtu arii shos pakalpojumus??? varbuut ir veel kaadi varianti????
profesionâls tçvs
Re: gruutnieciiba un apdroshinaashana
19.09.2001 13:26
Vai Jûs ziniet, ka slimnîcas ârsti no Jûsu polises reâli nesaòem neko (jo îpaði tad ja tâ ir Rîgas Slimokases polise)? Es esmu trîs bçrnu tçvs un lai cik maz naudas arî bûtu, nekad neriskçtu ar savas sievas vai gaidâmâ bçrniòa dzîvîbu, norçíinoties par ârsta un personâla darbu ar polisi. Un summa par kuru iet runa, diez vai pârsniegs zelta polises cenu.
Jebkurâ gadîjumâ - vçlu veiksmi!
Pladies Dievam, man nedraud Juusu piemineetaa aarsta attieksme atkariibaa no taa kaadaa veidaa es apmaksaaju savu apruupi. Tieshaam nezinu, ko par to saka citi aarsti, bet mana ginekolodje, zobaarste un veel dazhi speciaalisti pat panaak pretii pacientiem, apejot slimokasu likumus ar liikumu. Es nedomaaju, ka taadeejaadi riskeeju ar savu vai veel nedzimushaa beerna veseliibu.
mammu draudzene
Re: gruutnieciiba un apdroshinaashana
19.09.2001 14:18
Ja esi uzskaitee pie taas pasas dakteriites, pie kuras dzemdeesi, tad taa noteikti ir. Preteejaa gadiijumaa nevar buut tik dross par aarstu attieksmi.
Vairaakas manas draudzenes pedejaa laikaa ir dzemdeejusas dzemdiibu namaa un saskaarusaas ar visdazadako attieksmi. Tur ir iespeeja nosleegt ligumu par ~100Ls, kas garantee, ka dzemdiibas pienems konkreeta arste (sajaa gadijumaa gan pie aarstes jaiet laikus un "jaiepaziistas", pie tam vislabaak esot maksaat "kepaa" nevis caur kasi, kas garantee briniskigu attieksmi...), var arii ligumu neslegt un samaksaat ~10Ls bet samierinaaties, ka berninu pienems dezurarsts.
Atsauksmes esmu dzirdejusi visaadas - ir cilveeki, kas nosleegusi liigumus un attieksme ir briesmiiga un ir arii taadi, kas ir sajuusmaa, kaut arii ligumu nav slegusi un maksaajusi tikai tos~10Ls. Vislabaakas atsauksmes gan bija no meitenes, kas arstam maksaaja "kepaa"...

Bet par Riigas Slimokasi tiesaam ir taa, ka viniem ir briesmiigi paraadi arstnieciibas iestadeem, taapeec var buut situaacija, kad vienaa bridii arsts atteiksies sanemt "apmaksu" no Tavas polises (iipasi par dzemdibaaam- arii sajaa forumaa tas jau bija mineets, bet pasen). Kaadu laiku atpakal presee par to bija vairaaki raksti, kuros savu viedokli izteica neapmierinaataas arstnieciibas iestaades...

Starp citu, ja dzemdiibu namaa nosleedz liigumu laiciigi, visas apskates, USG utt. tur esot bezmaksas t.i. notiek liiguma ietvaros bez papildus apmaksas (vismaz taa bija gada saakumaa, kad dzemdeeja mana draudzene). Varbuut ka finaalaa nesanaaks ipasi dargaak un nebuus jaauztraucas, ka Tavu polisi var nepienemt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 23?
Ziņa: