kaskis

Aizsāka sindija2@inbox.lv 

kaskis
24.12.2014 12:44
man ir pumpas un tas loti niez.arsts saka kadkaskis bet lietojot vina rakstitas smeres man pazud un pec dazam dienam atkal paradas un niez.nevaru pat naktis gulet.ka to izarstet
Re: kaskis
25.12.2014 00:18
Efektiiva ir Permetriina ziede, bet tikpat svariigi ir nomainiit visu gultas velu, dvielus,dreebes, nodezinficeet durvju rokturus un citas virsmas, uzkopt griidas ar puteklsuuceeju, izsuuc arii gultu, diivaanu, miikstos kreeslus.Gultas velu, dvielus izmazgaat 90 graados, dreebes, kuras nevar mazgaat 90 graados ieliec politeleena maisaa uz nedeelu, ja ir iespeeja tad uz balkona. Te ir runa par dreebeem, tai skaitaa cimdiem un cepuri, kuras tu esi lietojis peedeejaas nedeelas laikaa pirms aarsteesanas uzsaaksanas ar Permetriina ziedi, jo kaska eerciite bez cilveeka var izdziivot videeji 3 dienas.
Re: kaskis
25.12.2014 15:22
Ja zināšu dzimumu,vecumu, svaru/augumu tad pielikšu vēl klāt dažus padomus.Tāds ir mans princips.
Lai miers un veselība.
Re: kaskis
02.12.2017 04:35
sveiki , man ir tada problema ka kaskis es sveru 74kg 185cm,virietis , 17 gadi, es vienkarsi vispar nevaru naktis gulet es smereju serziedi bet tas palidz uz bridi,ko jus iesakat?man ir skola un man ir nepieciesams miegs , bet tas nav reali aizmigt , ludzu palidziet , problema ir kad pamaniju ka draudzene ari saka kasities???? ludzu palidzibu
Re: kaskis
02.12.2017 16:18
Jāiet pie ādas ārsta un tas sīki izstāstīs cik dienas ir jāsmērē vis augums. Pēc tam visas veļas nomaiņa'arī virsdrēbes . Izkarsēt ar karstu gludekli zem mitras drānas.
Visa veļa jāmazgā veļas mašīnā pie 90 * t ar labu devu veļas pulvera un atkārtotu skalošanas ciklu.
Māja jāapstrādā ar mitru lupatu (švabru) Ūdenim pielikt klāt 2 e/k terpentīna.To vajadzētu darīt vairākas dienas pēc kārtas. Paklājus ar putekļu sūcēju,kut vai nu ūdens, vai vienreizējie atkrituma maisiņi. Ko nevar apstrādāt bēniņos vai zem nojumes (šķūni) noturēt 7 dienas.
Parasti nozīmē divas veida ziedes.
Ja mājās kaķis,tas tas arī jāapstrādā.
Tas jādara abiem kopā. Nedrīkst ziest tikai seju. Pārējo visu. Uz nakti Tavegila tableti.
Dermatologs izskaidros.Jo ziedes ir vairākas un shēmas arī dažādas.
Nedrīkst karsēties pirtīs un dušās arī 10 dienas pēc kursa beigšanas.
Ir Sēra zied(tagad nelieto) Permetrīna ziede,Benzilbenzoāta ziede un c.
Jāatceras, ja paliks dzīva kaut vien ērce, vis sāksies no gala.
Visdrošākais ir dermatologa apskate un viņa medikamenti.
mirstu
Re: kaskis
19.12.2017 00:22
ludzu pec iespejas atrak atbildet man serziese aci nonaca un sausmigi koz sapes ir trakas ko darit ?
Re: kaskis
22.12.2017 17:24
Bija teikts, seju nesmērēt!
Ceru, ka vis beidzies normāli.
Šis nav diennakts apkalpošanas centrs.
Lai veiksme
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 23?
Ziņa: