Ģībonis

Aizsāka GunaP 

Ģībonis
24.11.2014 16:53
Labdien,
piecēlos no rīta un ejot no WC, noģību. Esot bezsamaņā nogulējusi kādu 1.5min. Bet ātros nesaucām, jo es pati atmodos un tas arī ir tālos laukos...
Jāsaka gan, ka iepr.vakarā bija lietots alkohols, bet biju pagulējusi kādas 7h. Alkoholu (tiem, kas sāks komentārus par alkoholu rakstīt) lietoju diezgan reti, kādos divos mēnešos reizi un samērīgos daudzumos. Neesmu nekāda alkoholiķe.
Nekas tāds agrāk nav bijis, līdz ģībonim neesmu tikusi, bet tuvu biju, kad nodevu asinis.
Katru vakaru skrienu, kādu trešo mēnesi, bet nu vairs pēc šī negadījuma nevaru, jo jocīga galva. Smeldz arī spranda un galva tāda kā piebāzta un tādi kā reiboņi, nevaru izdarīt straujas kustības.
Esmu jau pierakstījusies pie daktera.
Vai satraukumam ir liels pamats, jo man jau pašai liekas, ka varbū krītot kaut kā esmu sagriezusi kakla skriemeļus...
Stāvoklī neesmu...
Re: Ģībonis
24.11.2014 17:39
Gadi,augums/svars.
Re: Ģībonis
24.11.2014 18:15
Jā, cik gadu, augumu un svaru vajadzētu. Bet uztraukumam pagaidām nekāda pamata nav. Ja atkārtosies tad būs jāsāk domāt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ģībonis
24.11.2014 21:45
Svars 78kg, augums 1,70, vecums 35 gadi
Re: Ģībonis
25.11.2014 11:02
Jāizslēdz divas lietas. Kaklu skriemeļu deformācija un epilepsijas variants. To palīdzēs noteikt ģimenes ārsts,acu ārsts un neirologs.
Abus variantus varēja provacēt alkohols.Kādreiz vis sākas.Jo vecāki kļūstam , jo vainas vairāk.
Lai veselība un veiksme.
Re: Ģībonis
25.11.2014 20:16
Piektdien eju pie ģimenes dakteres un jau uz otrdienu pierakstījos pie neirologa.
Tad redzēs, ko teiks.
Bet skriet nu gan es vairs neriskēju.
Re: Ģībonis
25.11.2014 23:42
Neko neteiks...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ģībonis
26.11.2014 14:11
Viss drīzāk, Tev bija tā saucamais ortostatiskais kolapss, tas ir tad, ja atradies guļus un strauji piecelies, asinsvadi nepaspēj noreaģēt, galvas smadzenēm īslaicīgi pietrūkst asinis, un skābekļa, un to tev pastiprināja alkohols, pareizāk sakot paģiras. Bet pārbaudīties - nenāks par sliktu.
Re: Ģībonis
28.11.2014 16:26
Atskaitīšos. Biju pie savas ģim.daketeres. Tas esot no apsaldētās sprandas iekaisums.
Tagad man gan grūti to izskaidrot, bet izklausījās loģiski.
Izrakstīja pretiekaisuma zāles un zāles, kas mazina reiboņus un vēl smēri uz nakti.
Tā lūk.
Pie neirologa neiešu, bet vēl papildus nosūtīja uz asinsvadu°skenēšanu un rentgenu muguras kakla rajonam.
Re: Ģībonis
28.11.2014 18:29
Labi. Man gan vairāk atbilstošs šķiet nex skaidrojums... bet, kādas "pretiekaisuma" zāles izrakstija?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ģībonis
03.12.2014 13:27
betaserc un diclovit. Es tagad nezinu, kas ir kas. Bet šīs divas zāles man izrakstīja.
Re: Ģībonis
03.12.2014 13:47
betaserc ir sintētiskais histamīna analogs, lieto pie labirintītiem un vestibulāriem traucējumiem, diclovit - nesteroīdais pretiekaisuma preparāts, ja ārsts uzskata ka, jādzer, tad padzer, par ļaunu nenāks.
Re: Ģībonis
04.12.2014 15:54
skaidrs, paldies.
Bet jūtos jau labāk. Nezinu vai no zālēm, bet kaut kā viss nostabilizējies tai galvā.
Re: Ģībonis
04.12.2014 15:58
Aizej varbūt mazliet papeldi, bet ne suniski, lai galva nav atliekta atpakaļ.
Re: Ģībonis
04.12.2014 22:41
Es gan ieteiktu aiziet pie neirologa. Mums tieši mācību ciklā stāstīja par tādu lietu kā smadzeņu asinsvadu aneirismu. Varbūt vecums netipisks, bet tomēr. Vai ģimenes ārsts meningīta simptomātiku pārbaudīja?
Re: Ģībonis
05.12.2014 08:41
Vakardien vakarā atkal sākās reiboņi un bija bailes atkal noģībt (attaisīju logu, mēģināju dziļi elpot un tad apgūlos, pačelu kājas augstāk, bet piecelties vēl laiciņu nevarēju, viss griezās). Pārtraukšu dzert to betasercu, jo es kā reiz izdzēru pusi tabletes un pēc laiciņa sākās...
Nē, ģimenes ārsts par meningītu neko nepieminēja.
Laikam tomēr pati uz savu galvu rakstīšos pie neirologa. Tikai tagad jāsaprot pie kā.
Varbūt varētu ieteikt kādu labu neirologu?
Re: Ģībonis
05.12.2014 14:21
pierakstījos pie neiroloģes Barkānes un asinsvadus pārbaudīties uz decembra beigām
Re: Ģībonis
05.12.2014 17:29
Nav nekaads meningiits, tad buutu daudz citu simptomu, un aneirismas iespeejamiibu arii stipri apsaubu.....
Re: Ģībonis
06.12.2014 13:35
Ja ģimemenes ārsta diagnoze ir pareiza, tad vēl vajadzētu B gr. vitamīnu kursu. Spazmas palīdz noņemt Mydokalms tabl. Nezinu vai tās dod bez receptes.Bet to jāsaskaņo ar ģimenes ārstu .Diklofenaka tbl. drīkst dzert tikai kādas 5 dienas.
Re: Ģībonis
11.12.2014 13:06
Biju pie neorologa.
Izklauvēja locītavas utt.
Nozīmēja uz sirds kardiogrammu, asins analīzes (+vairogdzidzera).
Un tad nu man tagad jāiet uz to visu un redzēs, kas pie vainas.
Izrakstīja NOOFEN (betaserc vietā) un Magne B6.
GunaP1
Re: Ģībonis
23.03.2015 09:56
Labdien, beidzot aizgāju pie visiem nozīmētajiem speciālistiem... slēdziens pēc rentgena kakla daļai - secinājums: iztaisnota lordoze, spodiloze, pie flex.C3,4 3mm anterolistēzes.
Plaīdziet iztulkot ko tas viss kopā nozīmē.
(Kamēr es vēl tagad pierakstīšos pie daktera)
Re: Ģībonis
23.03.2015 12:47
Kakla skriemeļu un "starpliku" ( stapskriemeļu skrimšļu) pataloģija, kas arī spiež uz asins vadiem.
Sekot lai būtu pietiekoši šķidras asinis.Šķidrums+ asins šķīdinātāju tabletes. To izrakstīs neirologs vai ģimenes ārsts. Skriešanu varam aizmirst. Tās vietā nūjošanu. Kaklu vienmēr turēt apsegtu. Šalles. Vēl dakteris izrakstīs to Midokalmu. Bet to lems neirologs, kas vadīsies no objektīvās atradnes.Var parunāt ar neirologu par kakla šinas nēsāšanas iespējām. Tikai ne uz nakti.
Lai pacietība, veselība un saprāts.
Re: Ģībonis
23.03.2015 13:25
Mazdakteris1
Paldies par atbildi.
Bet vai tas ir ļoti traki? Un vai ar mašāžām kaut kā varēs palīdzēt?
Re: Ģībonis
23.03.2015 14:08
Masāžas apasinājuma laikā neiesaka. Jārunā ar vetebrologu vai gudru neirologu. Mehāniska deformācija ( kaula) nekas labs nav pats par sevi. Jo vairāk kakla rajons. Tomēr ir cilvēki,kas iemācījušies sadzīvot.
Lai pacietība,saprāts un māksla sadarboties ar saviem dakteriem.
Re: Ģībonis
23.03.2015 14:13
Kaklu turēt siltu, jā. Tas nav slikti. Bet citādi nedomāju, ka šī problēma ir kaut kā ārstējama. Jāmācās piefiksēt apstākļus kas izraisa ģīboņa tuvošanos un jācenšās tos nepieļaut.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ģībonis
05.08.2017 23:21
Labvakar!
Ir problēma, pēc vingrošanas reibst galva. Vingrojumu komplekss uz 40 min, guļot uz vēdera, uz muguras, uz sāniem. Kad ceļos augšā pēc pavingrošanas, tad mazliet sareibst galva. Līdz ģībonim nekad neaiziet. Vingrošanas laikā vienmēr turu pa rokai ūdeni, jo slāpst. Domāju, varbūt pliks ūdens ir par maz? Ko darīt lietas labā?
Jā, otra problēma. Aizelšos kāpjot pa kāpnēm. Nav būtiski, 1 stāvs, 2.stāvs vai 4, visos gadījumos aizelšos, arī mazliet sareibst un vajadzīgs ilgāks laiks (krietnas pārdesmit minūtes), lai atietu no kāpiena.
Sieviete, 36 gadi, 166 cm, 60 kg.
apap
Re: Ģībonis
06.08.2017 01:34
Droši vien visprātīgāk būtu pārbaudīt vai ar sirdi viss ok.

Aizej pie ģimenes ārsta lai nosūta uz eho, ja var atļauties, tad bez nosūtījuma būs ātrāk, bet dārgāk.
Re: Ģībonis
06.08.2017 15:13
Varbūt par lielu slodzes. Es trenētos 2x nedēļā.Sevišķi ja aizdusa,slāpes.Cukura diabēts pārbaudīts? Asins spiediens. Un kā jau te gudri cilvēki teic Elektro kardiogramma.
Lai veselība un prieks.
Re: Ģībonis
06.08.2017 15:32
apap

Kur jūs man rekomendētu doties uz šo izmeklējumu - eho?
Drīz aizstaigāšu līdz ģimenes ārstam (pieraksts man pēc divām nedēļām).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 1?
Ziņa: