Slēptā alerģija

Aizsāka Rufuks 

Slēptā alerģija
24.10.2014 20:56
Jau gadu man ir pilošs deguns un acs nieze. Analīzes norāda ka man vispār nav alerģijas faktora, bet šodien lors teica, ka var būt slēpta alerģija. Ja ir slēpta, analīzes to neuzrāda?

Tas ir trakums, var pilēt jebkur un jebkad./izņemot gulēšanas laikā/ Acs nieze arī tracinoša.
Re: Slēptā alerģija
25.10.2014 01:00
Nezinu kas ir alergijas faktors vai sleeptaa alergija, bet kad es gribeeju uzzinaat uz ko es reageeju, tad es nodevu asins analiizes un uztaisiija virkni testu uz dazaadiem alergeeniem - sunis, kakis, peleejuma sene utt., kopaa kaut kur 12 alergeeni.
Re: Slēptā alerģija
25.10.2014 14:10
Faktoru es domāju tā, ka manam organismam pašreiz vispār nav tendence uz alerģiju - tas parādījās asins analīzēs.

Slēptā alerģija neesot patstāvīga alerģija, bet periodiska. Kā gan man var būt slēpta, ja deguns pil neatkarīgi no tā, kur un ko ēdu?! Es to nesaprotu!
Re: Slēptā alerģija
25.10.2014 14:25
Paprasi gimenes aarstam nosuutiijumu pie alergologa, bet ja finanses atlauj vari pats nodot asinis uz alergeeniem, cik atceros taas bija diezgan daargas analiizes. Man arii nebija nekaadas novirzes parastaa asins analiizee, bet tai pasaa laikaa man uzraadiija, ka man ir stipra reakcija uz 2 alergeeniem. Tas par to sleepto alergiju izklausaas murgaini.
Re: Slēptā alerģija
25.10.2014 18:42
Es jau biju pie alergologa - šī brīnās, jo es esot unikāls gadījums.
Re: Slēptā alerģija
25.10.2014 18:44
Vai tu esi arii uztaisiijis analiizes uz alergeeniem?
Re: Slēptā alerģija
26.10.2014 21:04
Protams! Tur arī ir viens rādītājs, vai cilvēks ir alerģisks - viss oki.
Re: Slēptā alerģija
27.10.2014 11:36
Kas tas ir par vienu raadiitaaju, kas paraada vai cilveeks ir alergisks vai nav?
Re: Slēptā alerģija
27.10.2014 11:39
Izmeklēšana alergoloģijā neaprobežojas ar kādu vienu asins testu. Ja ir veikti ādas testi, iztriepe no deguna gļotādas izmeklēšanai mikroskopiski un, ja nepieciešams, provokācijas testi ar aizdomīgajiem alergēniem, un nekas nepalīdz ieviest skaidrību, tad var sākt kasīt pakausi.
Re: Slēptā alerģija
27.10.2014 13:05
123, nezinu nosaukumu.

stella_, veicu asins analīzes un ādas proves. Lors skatījās degunu un teica, ka viss kārtībā. Uz alerģiju norāda kaut kas zaļš deguna iekšpusē, bet man tur viss oki. Ir trīs pierādījumi.
Re: Slēptā alerģija
27.10.2014 13:34
Kaut kas zals degunaa noraada uz alergiju, tu esi paarliecinaats ka tas bija aarsts, kas tevi izmekleeja? ;)))
Bet ja nopietni, ieteiktu aiziet un dzirdeet cita alergologa viedokli.
Re: Slēptā alerģija
27.10.2014 20:45
Rufuks!
Pie alerģijas gļotāda deguna iekšpusē ir violetā krāsā, ne zaļā. Zaļas var būt tikai strutas.
Re: Slēptā alerģija
27.10.2014 20:57
Hmm, vienreizēji. Pie tā lora vairs neiešu, ja šitādas muļķības stāsta.
Piektdien biju pie cita, protams skatījās degunu - neko neredzēja. Ja neredz neko, tad vienalga nepieciešama iztriepe? Abi lori iztriepi neņēma.
Re: Slēptā alerģija
28.10.2014 20:54
Tagad vispār ir modē slēptās slimības. Acīm redzot ar parastajām vairs nevar pietiekami nopelnīt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Slēptā alerģija
28.10.2014 22:41
Nebiju dzirdeejusi ka pie alergijas deguna glotaada paliek zala vai violeta........
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 13?
Ziņa: