Grûtniecîba

Aizsāka Lîga 

Grûtniecîba
18.09.2001 09:20
Man ir 24 gadi. Pirms pusgada zaudçju pirmo bçrniòu. Grûtniecîbas 7.-8. nedçïâ viòð mira. Ja no ârstes pareizi sapratu, tad tas bija spontânais aborts ar audu atmirðanu. Tagad jau otro mçnesi neizsargâjos, taèu stâvoklî neesmu palikusi. Vai tâs bûtu sekas pirmâ bçrniòa zaudçjumam (psiholoìiski tam esmu tikusi pâri) ðîs lietas nav saistîtas?
mice
Re: Grûtniecîba
19.09.2001 09:30
Man zeel par Tavu zaudeejumu.
Neesmu aarste, bet man liekas, ka 2 meenesi veel nav nekas traks - mees neizsargaajamies jau gandriiz gadu un nekas nenotiek, zinu paarus, kuri ir meeginaajusi pat 4 gadus.
Internetaa vairaakaas vietaas ir statistika, ka no veseliem paariem, kuri neizsargaajas, gruutnieciiba iestaajas pirmajos 3 meenesos 50%, pirmajos 6 meenesos - 75%, paareejiem 12 meenesos. Ir gan redzeeta arii cita statistika, peec kuras sanaak, ka robeza ir nevis gads kaa aarsti parasti staasta, bet gan 2 gadi...
Neuztraucies, gan jau jums viss buus kaartibaa :)

mice
Re: Grûtniecîba
19.09.2001 22:43
Sievietei, kura nevar izneesaat beerninju bez redzama iemesla ( stress, trauma), ir vaaja veseliiba ( iesleedzas dabiigaa atlase - slimam indiviidam ) - vajadzeetu izmekleeties kaa arii mainiit dziivesveidu un eeshanas paradumus. Pati nodarbojos ar atjaunojosho un profilaktisko mediciinu ( natuurterapija, Mayr - mediciina (Latvijaa nav sertificeeta, jo nav , kas sertificee, jo to nemaaca med. akadeemijaa)), Juusu gadiijumaa var paliidzeet, ja nesanaak ar otro beerninju, dodiet zinju. Pagaidaam - labs uzturs, pareizs rezhiims utt. Veelu veiksmi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 6?
Ziņa: