Folskābe un liekais svars

Aizsāka Artina 

Artina
Folskābe un liekais svars
18.09.2014 15:25
Man ir jautājums - vai folskābes dzeršana var veicināt lieko svaru?

Analīzēs tika konstatēts, ka man ir paaugstināts homocisteīns. Lai to palabotu, sāku dzert folskābi ar B6 un B12 vitamīniem. Nekas cits dzīvē nemainījās (ne uzturā, ne fiziskās aktivitātes). Toties strauji sāka pieaugt svars. Kā pārtraucu dzert folskābi, tā svars beidza pieaugt Vai folskābei (vispār B grupas vitamīniem) var būt ietekme uz svaru?
Re: Folskābe un liekais svars
18.09.2014 20:53
Par folskābi šaubos bet B grupas vitamīni varētu veicināt svara pieaugumu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Folskābe un liekais svars
19.09.2014 11:17
Dzimums,vecums, augums/svars? Cik ilgi bija folijskābes vit. lietošana? Kādos mēnešos?
Artina
Re: Folskābe un liekais svars
19.09.2014 14:23
Sieviete, 1,70m, 75kg. 1,5 mēneši+8kg. Dienā 1 tablete (400 tās mikrovienības).

Folskābe jau arī ir B vitamīns (B9, ja nemaldos).
Artina
Re: Folskābe un liekais svars
19.09.2014 17:41
ziemas mēneši tie bija.
egle1
Re: Folskābe un liekais svars
19.09.2014 18:48
Nekad neko tādu nebiju dzirdējusi, folskābi dzēru pirms grūtniecības un gr.laikā - pieņēmos svarā kā jau pārsvarā visas grūtnieces +18 kg. Pēc grūtniecības dzēru vitamīnus, kur iekšā arī B grupa, nokritos atpakaļ līdz 58 kg, arī tagad dzeru pārmaiņus B vitamīnu strong kompleksu un multivitamīnus. Svars 56 kg un 173 cm, vecums 43 gadi.
Re: Folskābe un liekais svars
20.09.2014 19:22
Sievietei cik gadu??????? Būsim savstarpēji pieklājīgi.Vai šajā laikā nav atmesta smēķēšana. Vai citas darbības?



Edited 1 time(s). Last edit at 20.09.2014 19:24 by Mazdakteris1.
Artina
Re: Folskābe un liekais svars
21.09.2014 16:52
Gadi 25. Tur jau tā lieta, ka nekādas citas darbības netika veiktas. Ne uzsākta/atmesta smēķēšana, ne stresa līmenis mainījies, ne ēšanas paradumi, ne arī kas cits mainīts.

Kas tur bija domāts par pieklājību?
Re: Folskābe un liekais svars
21.09.2014 17:00
Bija lūgts:Dzimums,vecums, augums/svars? Cik ilgi bija folijskābes vit. lietošana? Kādos mēnešos?

Ir mainījušās hormonālās attiecības.Acīm redzot.
.B6 vitamīns ir olbaltumu (muskuļu) sintēzes vitamīns. Svars varētu palielināties summējoties B6 no dažādiem avotiem. Arī vairogdziedzera darbības rezultātā (?). Ir samazinājies arī adrenalīna devas.Pēdējo ražo virsnieres. To varētu noskaidrot arī endokrinologs.
Lai miers un veselība.
Man ir 67 gadi,nodevu analīzi uz homocisteīnu,kas ir 16,7.Vai man jālieto folskābi.Ja jā,tad cik lielās devās?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 17?
Ziņa: