kunkulis

Aizsāka puika 

kunkulis
22.04.2014 23:28
Man tikko palika 14 gadi esmu puisis un man nesen zem krūtsgala parādijies kunkulis. ko man darīt? man vajadzētu uztraukties? Varbūt no puberitātes? kastas varētu būt. Esmu dzirdejis, ka vīriešiem ari ir krūts vezis. Vai tas tā varētu būt, ka man ir krūts vēzis? nu ne tak, vai ne?
Re: kunkulis
22.04.2014 23:49
Tajā vecumā zēniem hormonu ietekmē mēdz palielināties piena dziedzeri. Visbiežāk viens no viņiem. Tā kā visticamākais, ka tas pāries. Taču prātīgi būtu konsultēties ar ārstu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
puika
Re: kunkulis
23.04.2014 18:31
Paldies, bet vai puišiem ir piena dziedzeri?
Re: kunkulis
23.04.2014 18:35
Jā ir, tāda aizkavējusies evolūcija, visiem kungu kārtas zīdītājiem ir; noķer kādu runci vai kungu kārtas suni un izpēti :D
puika
Re: kunkulis
23.04.2014 18:50
:D bet paldies par atbildi. Zin kā es no bioloģijas neko nerubiju:D
Re: kunkulis
23.04.2014 19:13
Palielināts krūšu dziedzeris,kā teica KU, ir hormonālo vētru rezultāts. Tas var norādīt,ka tu savas oliņas turi siltumā un tās maz ražo testosteronu- vīrišķo hormonu.:):) Arī tas, ka maz lieto produktus,kas satur A vitamīnu. Ēdi vairāk termiski apstrādātus burkānus,kam klāt pielej nedaudz augu eļļas.
Oranžos produktus.Protams,arī pie sava ārsta aizej. Viņš padomās ko tev izrakstīt. Vajag apskatīt vai abas oliņas strādā normāli.Jo tas dziedzeris var kļūt arvien lielāks. Tad vajadzēs operāciju. Rēta nereti veidojas nesmuka.
puika
Re: kunkulis
23.04.2014 19:39
Un kas tā par operāciju?
Re: kunkulis
23.04.2014 19:49
Mazdakteris sabiedēja...

Reizēm to bumbulīti vienkārši izoperē, ja tas nepazūd, bet tā ir viegla op. Labāk aizej pie ārsta, nav ko te gari domāt, kā būs vai nebūs. Tas nav nekāds ārprāts, kas Tev gadījies.
puika
Re: kunkulis
23.04.2014 19:52
Paldies. UN jā man ir paniskas bailes no operācijām:D bet man tas kunkulis ir zirņa lielumā. Tas kko varētu nozīmēt?
Re: kunkulis
23.04.2014 19:55
"Labāk aizej pie ārsta, nav ko te gari domāt, kā būs vai nebūs."

Nav ko zīlēt, tas ir muļķīgi. Cilvēki reizēm aiz bailēm izdara sev kaitējumu; paniskās bailes laiks atstāt bērnībai, kura Tev beidzas.
puika
Re: kunkulis
23.04.2014 20:01
NU jā... mēs ar mammu jau 9 vai uz aprīļa beigām iesim pie ģimenes ārsta, nodot analīzes un rentgenu un visu pārēju. Bet jautājums, ja neaiziet tas kunkulis tad būs jaoperē ārā?
Re: kunkulis
23.04.2014 20:44
Calm down. Iesiet pie ārsta un tur arī runāsiet. Es nezinu, neesmu Tavs ārsts.
Re: kunkulis
24.04.2014 09:02
Puika, neuzvedies kā histēriska meitene. Operāciju piedāvā tikai tad,kad bumbulis paliek ķirša lielumā un veido kosmētisku defektu. Tagad operācijas taisa tikai ja pacients uzstāj. Jo parasti bumbuļus likvidē nozīmējot preperātus.
Ja tu negribēsi operāciju , audzē to mumbuli valrieksta lielumā. Neviens tevi neaiztiks.
Lai saprāts, vīrišķība un miers.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 15?
Ziņa: