Trīszaru nerva iekaisums

Aizsāka Nervonkulis 

Man palīdzēja tikai akupunktūra, bet pēc kādiem 20 gadiem atkal sākās :(
Labdien! Arī man šī vaina piemetās vasaras vidū. Es izsecināju, ka ciets spilvens bija. Jo, ja deniņus nenospiež, tad pāriet galvassāpes ap deniņiem. Saules siltums ļoti palīdz. Pārāk karsts gan nē. Grūtāk ir slapjdraņķa laikā.
Ir jāvingro. Uz sedziņas, uz grīdas. Kājiņas gaisā. Arī ar asinsriti tas ir saistīts. Daudz šķidrums jādzer. Ūdens silts, vārīts.
Būtu jārūdās peldoties. Der sāļš jūras ūdens. Aukstums, karstums pamīšus. Kompleksie B grupas vitamīni. Vilkābele ar baldrijāni - vai ar ožamo spirtu kopā - pie panikas lēkmēm. Izgāju Polifenola, Metodonīta kursu. Palīdzēja.
Ilgi nevaru vienu nodarbi. Nevaru smagumus nest. smagi fiziski strādāt, bet tas laukos ir jādara. Galva bieži ir apdullusi bez visa Finlepsīna. Tā vietā man kādreiz rakstīja Karbamazepīnu, kas man labāk derēja.
Cik maksā Lyrica zālītes? Recepšu medikaments?
Bez šī vēl migrēna man arī mēdz būt. Tad nu jādomā, kas nu kuro reizi patraucē. Ar Finlepsīnu gan draugos neesmu. Tas ir par stipru. Kad paliek pie miera, tad jau nekas. Tagad ir grūtāk, kaut arī nav āra darbu daudz. Citreiz ārā ir labāk. Kā nu kuro reizi. Katru reizi ir savādāk. Ar galvu uz leju katru dienu - jāvingro. Pie sienas ar kājām uz augšu jāpastāv tā kādas 4-5 min. Ko tik es visu nedaru, lai nevajadzētu stipras zāles lietot ilgstoši.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 6?
Ziņa: