Analīzes ilgstoši raibas

Aizsāka labveele 

Esmu jau vairāk kā 10 gadus ar anēmiju. Bet šobrīd pievienojušās vēdersāpes jau vairāk kā gadu neliek mieru. Sliktumi, noguruma sajūta, kaut arī nestrādāju darbā, bet dzīvoju mājās. Visu laiku reiboņi un pat mazas ģībšanas. Nespēks krimināls! Vairs nezinu kā ar to visu cīnās, ja ārsti padziļināti neizmeklē sakarības starp to visu vēdersāpju un analīžu kopainu.
Pēdejie rezultāti:
Eritrocīti 3.95 (4.1 - 5.0 10x12/L)
Hemoglobīns 103 (120 – 153 g/L)
Hematokrīts 33 (35 – 47 %)
MCV- vid. Er tilpums 84 (80 – 100 fL)
MCH-vidējā Hb konc. 26 (27 – 33 pg)
MCHC-vid. Hb konc. Er 311 (315 – 360 g/L)
RDW-Er. Sadalījums 14.3 (11.5 - 15.5 %)
Trombocīti 166 (150 – 410 10x9/L)
Leikocīti 3.57 (4.0 - 9.8 10x9/L)
Leikocītu diferencēts skaits
Neitrofīlie % 42.6 (48 – 72 %)
Neitrofīlie abs. 1.52 (1.92 - 8.00 10x9/L)
Dzelzs 3.8 (6.6 - 28.3 µmol/L)
Dzelzs saistīšanas spēja 80 (45 – 63 µmol/L )
Transferīna piesātinājums 4.73 (16 - 45 %)
Ferritīns 5.5 (12 – 122 ng/mL)
Vitamīns B12 670 (191-663 pg/mL)
Folskābe 6.0 (4.6-18.7) norma
CRO 0.8 (<8.0) -norma
Re: Analīzes ilgstoši raibas
20.03.2014 00:02
Nedomāju, ka ārsti tur kaut ko var līdzēt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Kāpēc Tu tā domā?
rsu med.studente
Re: Analīzes ilgstoši raibas
21.03.2014 05:57
Dzelzs deficīta anēmija.
Jālieto dzels preparāti, piem., Ferrum - lek
Vēl jau ir jāskatās kāda ir tava ēdienkarte, vai tā ir pilnvērtīga?
Būtu jāautaisa analīzes uz slēpto asiņošanu.
Jāiet pie ģimenes ārsta!
Esmu jau igus gadus dzērusi tos feerum lek, ferra tab, ferroglobīns, un tagad jau tothemu 2 ampulas pa 2 x dienā dzēru no janvāra.
Nu pat jau kā apnika šitas viss. Ģimenes ārsts tik izraksta totheemu padzeriet. Un nesaprotu, kā ar tik zemu dzelzs un ferritīna līmeni mani nekur nesūta pārbaudīties.
Nu esmu uzsākusi ārstēšanos pie gastroenterologiem, Ielaidīs vēnās Mono fer preparātu 8 apmulas, tad jau redzēs. Jācer, ka ģīboņi un galvas reibšana mazināsies, kad uzpildīs dzelzi.
Ja esi uzsākusi ārstēšanos pie gastroenterologiem, tad iesaku uztaisīt kolonoskopiju. Un ar tādām lietām labāk nejokot. Pašai bija sāpes vēderā, samazināts dzelzs, parādijās neliela asiņošana, nespēks, ēstgribas samazināšanās..Diemžēl LV ģimenes ārsts tam nepievērsa īpašu uzmanību, tikai pateica ka tas varētu būt hemoroīds, lai pārbaudu to pie ārsta un lai aizeju pie gastroenterologa uz kobru. Kobru uztaisīju-viss kārtībā. Bet simptomi laiku pa laikam parādijās. Kopš tā laika griežos pie augsti kvalificētiem profesionāļiem neželojot naudu par pieņemšanām. Dzīvē viss sagriezās tā ka diezgan īsā laikā nokļuvu Vācijā un te man šī problēma palika tikai izteiktāka, griezos pie ārsteim šeit un ļoti operatīvi un profesionāli tika uzstādīta diognoze - čūlainais kolīts. Nu jau gadu cīnos ar šo kaiti, šobrīd remisijas periods, bet, diemžēl, terapijas gaitā problēmas ar dzelzi laiku pa laikam parādās. Negribu sabaidīt vai kā, bet iesaku labāk sākt meklēt vainu iekšā organismā..no kurienēm tad ir šie dzelzs zudumi. Kamēr tie nebūs novērsti, varēsi regulāri tik lietot medikamentus. Un te gastroenterologs Vācijā man pateica tādu lietu, ka daudzi dzelzs preparāti (tablešu vai kapsulu veidā) var izsaukti sāpes vēderā, it īpaši tas attiecas uz IZS. Un ar vēdersāpēm neiesaku jokoti..jebkuru slimību laikus konstatējot var izvairīties no letālām sekām. Vēlāk uzraksti kā tev gāja, vai izdevās veikt uzlabojumus asins ainā un vai ir palīdzējis gastroenterologs! Vēlu Tev veselību! Veseļojies! ;)
evijaevija
Re: Analīzes ilgstoši raibas
09.02.2018 15:03
http://izslimosim-kopaculainais-kolits.mozello.com/page/ varat padalīties ar savu pieredzi čulaina kolīta gadijumā
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 14?
Ziņa: