Nespēks

Aizsāka Belatrix 

bmw
Re: Nespēks
20.09.2013 16:11
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kachenītei.Kā tev nav kauns. Vitamīnu vecis
> ārstē visu ar vitamīniem un minerāliem. Arī
> ūdens celi,ūdens kuli,ūdens klitoru un ūdens
> galvu.Es jau to sākumā nesapratu.
> Redzi, ir tā saucamā dabiskā atlase.Ir
> muļķi,kas arī vēzi ārstē ar
> vitamīniem.Nemaz nerunājot par
> epilepsiju,šizofrēniju, alkoholismu un
> suicīdu.
> Nekāp cilvēkam uz varžacīm. Viņš atbrīvo
> cilvēci no muļķiem. Bet tu viņu gribi novest
> uz suicīdu. Tas nav labi.
> Viņš policijai uzrakstīs atvadu vēstuli,
> iedzers divas paciņas vitamīnus. Kilogramu
> magnija,stronciju, kadmiju varu un aizies pie
> citiem vitamīnu faniem. Bet tev nāksies
> taisnoties prokuroriem , policijai,Dr.lv
> publikai.
> Es tagad mierīgs jo nedzeru B gr. vitamīnus
> superdevās.


Patīkami,ka Mazdakteris tagad mierīgs un arī gudrs:))Es tikai nesapratu-ko jaunu Tu tagad esi sapratis?Vai varbūt beidzot esi ieguvis vismaz augstāko izglītību medicīnā? Man tā vien likās,ka šajā topikā vien Tava ieraksta tikai trūka:))

Autore rakstīja:
Vitamīnus un minerāļus ieteica lietot gan ārsts, gan pati saprotu, ka pie ikdienas dzīves ..................................

Varbūt Tu esi gudrāks par ārstu? Man šķiet,ka ir tāda lieta kā subordinācija-zemākais med personāls nedrīkst kritizēt augstākā veikto ārstēšanu un ieteikumus,to Tu varētu tad,ja būtu vismaz ārsts.Bet Tu nekad neesi bijis ārsts,un nekad nebūsi,tapēc labāk nekritizē to ko ārsts ir ieteicis:)))
Re: Nespēks
20.09.2013 20:12
Ui, tagad bemberis uzbrauca Mazdakterim!


Patin atpakaļ filmu, bemberi, Tu pats še kritizēji ārstus un viņu ieteiktās vitamīnu devas. Pats te rakstīji, ka vitamīni esot jādzer daudz vairāk, nekā ārsti saka. Neaiztiec Mazdakteri, nahals! Un kas tā par modi, citējot citu cilvēku komentus, izdzēst pusi teikuma, tādējādi pilnīgi mainot sacītā jēgu?



Edited 1 time(s). Last edit at 20.09.2013 20:13 by kachenite.
Re: Nespēks
20.09.2013 20:25
Bemberi, Tu pats neesi ārsts un pat ne medmāsiņa :)
Tu esi makaronu karinātājs.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.09.2013 20:26 by kachenite.
bmw
Re: Nespēks
20.09.2013 21:12
kachenīt
Es Tev biju lūdzis pateikt kur konkrēti es meloju,un to pateikt,ja Tu to nevari izdarīt,tad -drusku nomierināties.
Es pilnīgi neapšaubāmi neesmu ne ārsts,ne medmāsiņa,arī ne sanitārs vai-pasarg dies -feldšeris,un nekad to neesmu slēpis,taisni otrādi-bieži esmu pieminējis,ka neesmu speciālists medicīnā.Un redzi-tieši tāpēc es varu arī kritizēt ārstus vai feldšerus-jo neesmu zemākstāvoša persona medicīnas specialitātē,bet man izglītība ir augstākā un-es vispār nediskutēju ar personām bez augstākās izglītības,tāpat arī ar nekulturāliem cilvēkiem.Jo tas ir bezjēdzīgi.
Kas attiecas uz maniem ieteikumiem dzert vitamīnus vairāk nekā ir ieteicis ārsts-pirmkārt-es kā foruma dalībnieks drīkstu izteikt savu viedokli un ne es,ne forums nenes atbildību par šiem ieteikumiem,tas ir noteikts foruma noteikumosOtrkārt-ja cilvēkam ir nepārprotami vitamīnu deficīta simptomi,tad manuprāt tas būtu nepareizi-cilvēkam to nepateikt,Tev ieteikums var likties nepareizs,bet man -pareizs.
Tu tāpat gribētu saņemt labākos ieteikumus,tāpat kā daudzi citi-pieņemu,ka ne no manis,bet vispār.Jo tapēc pastāv forums-tajā cilvēki jautā par citu pieredzi,meklē palīdzību tad,ja ārsti neko nevar ieteikt,tāpat arī daudzos citos gadījumos.Un tā nav mana problēma,ka Tev mani ieteikumi neliekas labākie,tici man,ja Tu kļūtu pilnīgi vesela klausot kādam ieteikumam,Tu būtu dziļi pateicīga cilvēkam,kas to ir devis.Un ņem arī vērā,ka bez oficiālās medicīnas vēl ir tautas medicīna un daudz dažādas netradicionālās metodes,viens atzīst vienu,cits citu....bieži cilvēki meklē jelkādu norādni uz to,kas varētu palīdzēt,un ne jau Tu visu esi pārbaudījusi un vari 100% pateikt-kas var palīdzēt un kas nē. Tapēc nesauc mani par makaronu karinātāju,es nekarinu makaronus un netirgoju vitamīnus.Ja Tu ar makaronu karināšanu domā melošanu-tiešu vai aplinkus-kaut kādas puslatiesības vai viltības,tad pasaki precīzi-kur un ko tieši esmu muldējis.Ja citētie teksti ir ērtības labad saīsināti,tad raksti precīzi-kur tieši es esmu kko izrāvis no konteksta.Un neaizmirsti,ka te ir forums,kur principā nevar būt pareizi un nepareizi viedokļī,jo-visi ir tikai viedokļi,nu nav te interneta polene.
Starp citu-Tu negribi padzert vitamīnus?Es Tev varētu uzdāvināt kādus......ļoti var gadīties,ka Tu radikāli mainīsi savu viedokli.Tā jau ir gadījies daudziem-mainīt viedokli...lai cik tas nebūtu radikāls,tā mēdz notikt...
bmw
Re: Nespēks
20.09.2013 21:13
A Tu,kāchenīt,vispār esi baigi forša:))
Re: Nespēks
20.09.2013 23:05
Cik daudziem Tu esi uzdāvinājis bezmaksas vitamīnus, lai viņi mainītu savu viedokli, izplatītāja kungs? :D
bmw
Re: Nespēks
20.09.2013 23:14
skatoties par kādiem vitamīiem iet runa,un par kādu izplātīšanu:)))un tevi tas interesē?|:))
bmw
Re: Nespēks
21.09.2013 00:24
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ui, tagad bemberis uzbrauca Mazdakterim!
>
>
> Patin atpakaļ filmu, bemberi, Tu pats še
> kritizēji ārstus un viņu ieteiktās vitamīnu
> devas. Pats te rakstīji, ka vitamīni esot
> jādzer daudz vairāk, nekā ārsti saka.
> Neaiztiec Mazdakteri, nahals! Un kas tā par modi,
> citējot citu cilvēku komentus, izdzēst pusi
> teikuma, tādējādi pilnīgi mainot sacītā
> jēgu?


Tu vispār kaut kāda dusmīga izklausies,kachenit!!!Modes,redzi,ir dažadas:)
Re: Nespēks
21.09.2013 11:44
Bmw

Manuprāt, nav cienīgi uzbraukt Mazdakterim par viņa profesiju. Laukos ārsta palīgi joprojām ārstē, tā ir cienījama profesija, kur nu vēl neatliekamā palīdzība; bet es neizsmeju arī melnstrādnieku un apkopēju, pati esmu darījusi tādu darbu, līdz pabeidzu augstskolu un tapu par vidēja līmeņa vadītāju, līdz kļuvu pati sev par darba devēju.

Mana vecāmāte bija kalpone mužā. Daudziem latviešiem var būt tādi biogrāfijas elementi, bet es to neuzskatu par kaunu.

Mācību laikā pati mazgāju dupšus onkoloģijas pacientiem. Mēs bijām divas tādas medicīnas koledžas studentes, un mūs pacienti mīlēja un gaidīja. Mūsdienās mazās algas dēļ to privāti dara pat daudzas māsas. Kopēja līmenis tad jau ir vēl zemāks par ārsta palīgu, jo viņš saņem vismazāko algu medicīnā, bet laba kopšana lielā mērā nosaka, kā cilvēks atveseļosies pēc smagas traumas vai slimības. Un būtu ļoti labs līmenis par viņu paņirgt.

Cilvēka noniecināšana viņa profesijas dēļ ir slikti audzināta bērna līmenis.

Tu sāc galīgi izgāzties. Vitamīni galīgi nav cēluši Tavu pašvērtējumu, ja jau sajūties labāk, nolikdams Mazdakteri šādā veidā.



Edited 2 time(s). Last edit at 21.09.2013 12:03 by Runcene.
mad uzjautrinās
Re: Nespēks
21.09.2013 12:38
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kachenītei.Kā tev nav kauns. Vitamīnu vecis
> ārstē visu ar vitamīniem un minerāliem. Arī
> ūdens celi,ūdens kuli,ūdens klitoru un ūdens
> galvu.Es jau to sākumā nesapratu.
> Redzi, ir tā saucamā dabiskā atlase.Ir
> muļķi,kas arī vēzi ārstē ar
> vitamīniem.Nemaz nerunājot par
> epilepsiju,šizofrēniju, alkoholismu un
> suicīdu.
> Nekāp cilvēkam uz varžacīm. Viņš atbrīvo
> cilvēci no muļķiem. Bet tu viņu gribi novest
> uz suicīdu. Tas nav labi.
> Viņš policijai uzrakstīs atvadu vēstuli,
> iedzers divas paciņas vitamīnus. Kilogramu
> magnija,stronciju, kadmiju varu un aizies pie
> citiem vitamīnu faniem. Bet tev nāksies
> taisnoties prokuroriem , policijai,Dr.lv
> publikai.
> Es tagad mierīgs jo nedzeru B gr. vitamīnus
> superdevās.

...mazdakter, rot front, no pasaran, viva cuba!!!...man šāds sarkasms iet pie dūšas...

...bmw, kādreiz arī kuharkas un gruzčika atvases tiek pie augstas izglītības...atsvaidzini atmiņu ar Atraitnes dēlu...bet gēnu kombinācija ta paliek...kuri gēni Tevī prevalē???...eče, atkal sanāca izteikties smalki...
bmw
Re: Nespēks
21.09.2013 12:42
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bmw
>
> Manuprāt, nav cienīgi uzbraukt Mazdakterim par
> viņa profesiju. Laukos ārsta palīgi joprojām
> ārstē, tā ir cienījama profesija, kur nu vēl
> neatliekamā palīdzība; bet es neizsmeju arī
> melnstrādnieku un apkopēju, pati esmu darījusi
> tādu darbu, līdz pabeidzu augstskolu un tapu par
> vidēja līmeņa vadītāju, līdz kļuvu pati sev
> par darba devēju.
>
> Mana vecāmāte bija kalpone mužā. Daudziem
> latviešiem var būt tādi biogrāfijas elementi,
> bet es to neuzskatu par kaunu.
>
> Mācību laikā pati mazgāju dupšus onkoloģijas
> pacientiem. Mēs bijām divas tādas medicīnas
> koledžas studentes, un mūs pacienti mīlēja un
> gaidīja. Mūsdienās mazās algas dēļ to
> privāti dara pat daudzas māsas. Kopēja līmenis
> tad jau ir vēl zemāks par ārsta palīgu, jo
> viņš saņem vismazāko algu medicīnā, bet laba
> kopšana lielā mērā nosaka, kā cilvēks
> atveseļosies pēc smagas traumas vai slimības.
> Un būtu ļoti labs līmenis par viņu paņirgt.
>
> Cilvēka noniecināšana viņa profesijas dēļ ir
> slikti audzināta bērna līmenis.
>
> Tu sāc galīgi izgāzties. Vitamīni galīgi nav
> cēluši Tavu pašvērtējumu, ja jau sajūties
> labāk, nolikdams Mazdakteri šādā veidā.

Lai nu kā arī nebūtu,bet feldšeris ir feldšeri un tas nav ārsts.
Un es nenoliktu Mazdakteri,ja viņš uzvestos drusku piedienīgāk,Latvijas laukos ir daudz dažadas problēmas,arī ārstu trūkums,es nenoniecinu cilvēkus vispār-viņu izglītības vai sociālā stāvokļa dēļ,bet gan atsevišķus cilvēkus,un tam iemesls ir galēji nepiedienīgi ieraksti forumā,jā-varbūt feldšera profesijas nolikšana nebij gluži pareiza,jo varēja aizkart arī Tevi-un tādā sakarā es Tev atvainojos.Bet cik es zinu,tad Tev ir arī augstākā izglītība medicīnā vai ar medicīnu tiešā veidā saistītā specialitātē,tādā gadījumā Tev nevajadzētu neko no rakstītā attiecināt uz sevi.Jā-būtībā es noliku feldšera profesiju ciešā saistībā ar mazdakteri,un to nevajadzēja vispārināt,tātad -es atvainojos visiem feldšeriem-jo īpaši tiem kas ar savu darbu -strādājot par feldšeri palīdz cilvēkiem.
Redzi-es vispār mazdakterim atbildēju ar to pašu,ko viņš pats darīja iepriekš-attiecībā uz izteicieniem par izglītību,varbūt tas nebij īsti pareizi,bet ar
galēji nekaunīgiem cilvēkiem dažkārt savādāk nav iespējams runāt.
Man gan ir viens jautājums Tev-kapēc Tu neaizrādi Mazdakterim par viņa uzvedības atbilstību pieklājības normām?Tam būtu saistība ar izglītību,vai ar kko citu?
Nu, un runājot par pašvērtējumu,Tu pareizi saki-vitamīni to nav cēluši,kā Tu labi zini,tad gan Tu,gan es šādam mērķim atzīstam psihoterapiju,bez tam-mēs iepriekšējā diskusijā ar Tevi nonācām pie kopsaucēja-ka visiem ir kādi psihologiski jautājumi-tā Tu to traktēji,ieskaitot acīmredzot mani,Tevi un daudzus citus,ja Tu tagad to noliedz,tad pasaki skaidri-Tu sevi uzskati par absolūti pilnīgu? To būtu ļoti interesanti dzirdēt,jo redzi-es nekad un nekur sevi neesmu novērtējis kā cilvēku bez jelkādām problēmām,bet redzi-es savas problēmas risinu,un neredzu pamata kritikai,ka man vēl kaut kas nav izdevies.Man šķiet,ka Tev arī vēl šis un tas nav izdevies,citādi Tu neplānotu padzert magniju,vai ne?
Re: Nespēks
21.09.2013 17:57
Bmw

Atvaino, lūdzu, bet jautājums par kāda cilvēka absolūto pilnību ir mierīgi atceļams, jo kaut kā neatceros, ka ko tādu būtu domājusi, varbūt kaut kad pusaudžu gados, kad visiem jūra līdz ceļiem, bet tad vēl nebijām pazīstami :)

Ja par tēmu, tad tā nav metode nolikt kāda izglītību (vai kāda slimību) un tāpēc pieņemt automātisku lēmumu, ka viņa/viņš nav gudrs. Par to te ir bijis gana daudz runu arī no manas puses un arī saistībā ar Tavām diagnozēm, tā kā esmu centusies būs politkorekta pret visiem, cik nu tas Jūsu abu gadsimtu ilgstošajā kašķī ir iespējams.

Manuprāt, katrs feldšeris vai ārsta palīgs zina, ka viņš nav ārsts un ka ir kompetences robežas (tāpat kā nodaļā ir māsu palīgi, māsas, ārsti, ir nodaļas vadība, slimnīcas vadība un ministrija ar savām kompetences robežām), bet Mazdaktera iebildumi pret vitamīnu propagandu vēl ir sīkums, kas būtu varbūt tad, ja tēmā parādītos kāds (piemēram) psihiatrs, kurš ikdienā reāli saskaras ar cilvēkiem, kuri brīvprātīgi savas bērnišķīgās domāšanas dēļ dažu mēnešu laikā aizkačājas līdz 5 zālēm dienā, jo lietoja vitamīnus, kas nelīdzēja, un negulēdami iedzina sevi vēl dziļākā stūrī. Bet par to jau esmu bildusi, tāpēc neatkārtošos. Cilvēki tāpat "ārstē" arī multiplo sklerozi, vēzi un pat diagnozes, kas nav terminālas, bet kur laikus vajag medikamentus, kurus bieži vien pat kompensē valsts. Tā kā farmindustrijas barošana no pilsoņa maciņa nemaz tik traka nesanāk.

Manam papucim 84 gadu vecumā ir kādas sešas kompensējamās zāles, un viņš tur pats samaksā mēnesī apmēram tikai 7 latus, bet visi medikamenti bez atlaides ir dārgi, un viņš ar savām daudzajām diagnozēm pēc bērnībā pārciestas ļoti smagas infekcijas turas tikai tādēļ, ka saņem labu un savlaicīgu medicīnisko aprūpi.

Mazdakteris tagad ironizē, kas ir pilnīgi saprotams. Ja Tu pats neredzi loģisku iemeslu, tad neba es ko varu līdzēt.
bmw
Re: Nespēks
21.09.2013 18:45
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kachenītei.Kā tev nav kauns. Vitamīnu vecis
> ārstē visu ar vitamīniem un minerāliem. Arī
> ūdens celi,ūdens kuli,ūdens klitoru un ūdens
> galvu.Es jau to sākumā nesapratu.
> Redzi, ir tā saucamā dabiskā atlase.Ir
> muļķi,kas arī vēzi ārstē ar
> vitamīniem.Nemaz nerunājot par
> epilepsiju,šizofrēniju, alkoholismu un
> suicīdu.
> Nekāp cilvēkam uz varžacīm. Viņš atbrīvo
> cilvēci no muļķiem. Bet tu viņu gribi novest
> uz suicīdu. Tas nav labi.
> Viņš policijai uzrakstīs atvadu vēstuli,
> iedzers divas paciņas vitamīnus. Kilogramu
> magnija,stronciju, kadmiju varu un aizies pie
> citiem vitamīnu faniem. Bet tev nāksies
> taisnoties prokuroriem , policijai,Dr.lv
> publikai.
> Es tagad mierīgs jo nedzeru B gr. vitamīnus
> superdevās.

Runcene
Protams,ka šadi Mazdaktera iebildumi ir sīkums,vēl jo vairāk tāpēc,ka tie nav argumentēti,un es neko neteiktu par izglītību vai kompetenci,ja šie iebildumi būtu argumentēti,tā kā tas nav darīts,tad es ironīzēju par Mazdakteri.Jo šeit ir forums un sadaļa saucas–Diskusijas par medicīnas jautājumiem .Tad kad Mazdakteris sāks argumentēti diskutēt,tad es pārtraukšu ironizēt par viņa izglītību,kamēr viņs to nedara,viņš saņems atpakaļ tādu pašu stilu,ar kādu pats raksta.Diskusija prasa argumentus,nevis tukšu vāvuļošanu.
Re: Nespēks
21.09.2013 18:52
Tu domā, ka te kāds baigi nāk argumentēt? Kamēr nav klīnisko pētījumu, tur nekā nav ko argumentēt.

Turklāt šajā sadaļā nav vēlami gari strīdi diskusijas dalībnieku starpā (kas nav tēmas autori), jo tas citiem traucē; tam ir domāta pļāpu sadaļa.
bmw
Re: Nespēks
21.09.2013 19:15
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tu domā, ka te kāds baigi nāk argumentēt?
> Kamēr nav klīnisko pētījumu, tur nekā nav ko
> argumentēt.
>
> Turklāt šajā sadaļā nav vēlami gari strīdi
> diskusijas dalībnieku starpā (kas nav tēmas
> autori), jo tas citiem traucē; tam ir domāta
> pļāpu sadaļa.

Runcene,vai Tu tomēr domā,ka šeit ir forums,jeb interneta ārstu konsultācija?
Ja šeit nav vēlami gari strīdi dalībnieku starpā,tad tie neapšaubāmi būtu jābeidz,vai tā nav?Un jebkādas diskusijas-varētu izvērst atsevišķā viietā-vai nu pļāpu sadaļā vai atsevišķā tēmā,ja es esmu pareizi sapratis,vai ne? Tas pats varētu attiekties uz ironizēšanu un kritiku,vismaz man tā liekas.Ja esmu sapratis pareizi,tad to arī vajadzētu ievērot visiem foruma dalībniekie.
bmw
Re: Nespēks
21.09.2013 19:18
Jeb tas ko tu rakstīji attiecas tikai uz mani?
bmw
Re: Nespēks
21.09.2013 19:19
Atvaino,ka Tu ar mazo burtu,kļūdījos,ceru,ka piedosi
bmw
Re: Nespēks
21.09.2013 19:26
Starp citu,Runcene-ja man ir jāievēro kādi citi noteikumi,kas neattiektos uz pārējiem foruma dalībniekiem,tad varbūt Tu tos varētu noformulēt,es izskatīšu un apsvēršu iespējamību tos pildīt,ja tur nebūs kaut kas man galēji nepieņemams,tad varētu būt,ka es tiem piekritīšu.Jeb noteikumi tomēr visiem ir vienādi?
mad smīkņādams
Re: Nespēks
21.09.2013 19:55
...JezzusMarja, ar Tevi, bembi ir vēl sliktāk, nekā rādās...kuro reizi Tu jau uzsāc kašķi, auKsti mācītais???...ja nemaldos, gribēji jau uzsākt tiesas darbus un represēt kādu...murgs, vecīt...jeb nemācēšana objektīvi izsvērt lietas ronas no vitamīniem???
bmw
Re: Nespēks
21.09.2013 20:00
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...JezzusMarja, ar Tevi, bembi ir vēl sliktāk,
> nekā rādās...kuro reizi Tu jau uzsāc kašķi,
> auKsti mācītais???...ja nemaldos, gribēji jau
> uzsākt tiesas darbus un represēt kādu...murgs,
> vecīt...jeb nemācēšana objektīvi izsvērt
> lietas ronas no vitamīniem???

Nesatraucies,vis ir labi..ir labi...smīkņā un nesatraucies...:))
bmw
Re: Nespēks
21.09.2013 20:25
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
--------------------------------------
>
> Mazdakteris tagad ironizē.......


nja?kurā vietā?
Re: Nespēks
21.09.2013 21:04
Redz, Bmw, man un vēl dažiem šķiet, ka Tu kasies mazliet vairāk nekā citi. Uz Tevi attiecas visi tie paši noteikumi, kas uz citiem, tāpēc nekā speciāla nav un nebūs.

Neiedziļināšos ne mazajā burtā, ne Mazdaktera tekstos, tie ir pilnīgi dzīves sīkumi.

Toties tagad Psihes sadaļā viena meitene gaida, kad kāds laipns vīrietis viņai uzrakstīs uz e-pastu visu par viņai nepieciešamajiem vitamīniem, un pēc šīs uzmanības parādīšanas viņa noteikti jutīsies daudz labāk, kauču vai ēstu tikai placebo tabletes... Uz to Tev ir talants, rosinu likt to lietā.

Bet Tu nāc pie manis apmēram kā puika pie mammas: re, kā šis un šis, kāpēc to nesabar... Es tādai lomai nederu. Varu uzrakstīt diezgan daudz, ja redzu jēgu un vajadzību, bet šeit beidzu. Es, starp citu nesen beidzu debates ar Tevi vienā citā tēmā, kas ieņēma tādu pašu virzienu.

Tev laikam mājās nav ar ko kasīties vai arī ir slikts garastāvoklis.
Re: Nespēks
21.09.2013 21:24
mzadakteri, izlasot jūsu pastulbo komentāru, kārtējo reizi parliecinājos par jūsu "augsto" kompitenci. Protams, nejau vēžus un citas slimības ārstē ar vitamīniem, bet pie jebkuras slimības, pie jebkuras zāļu lietošanas paraleli jādzer vitamīni, jo ar pārtiku reti,kad uzņem ko vajaga, ja šo elementāro lietu mediķu skolā nemāca, tad skaidris,kapēc tieši tagad es saskaros stradiņos ar ārstiem, kuri manuprāt nav mācijušies.
Es pate pašlaik studēju un esmu unn būsu pasniedzēja jaunajai paaudzzei, pasarg dievs man būt tik aprobežotai kā daļai jums, un nepieņemt visu jauno,kas nāk un nāāks. Ja es turēšos tikai pie teorijas,ko māca, tad es būtu stulba skolotāja :)
bmw
Re: Nespēks
21.09.2013 21:48
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Redz, Bmw, man un vēl dažiem šķiet, ka Tu
> kasies mazliet vairāk nekā citi. Uz Tevi
> attiecas visi tie paši noteikumi, kas uz citiem,
> tāpēc nekā speciāla nav un nebūs.
>
> Neiedziļināšos ne mazajā burtā, ne Mazdaktera
> tekstos, tie ir pilnīgi dzīves sīkumi.
>
> Toties tagad Psihes sadaļā viena meitene gaida,
> kad kāds laipns vīrietis viņai uzrakstīs uz
> e-pastu visu par viņai nepieciešamajiem
> vitamīniem, un pēc šīs uzmanības
> parādīšanas viņa noteikti jutīsies daudz
> labāk, kauču vai ēstu tikai placebo tabletes...
> Uz to Tev ir talants, rosinu likt to lietā.
>
> Bet Tu nāc pie manis apmēram kā puika pie
> mammas: re, kā šis un šis, kāpēc to
> nesabar... Es tādai lomai nederu. Varu uzrakstīt
> diezgan daudz, ja redzu jēgu un vajadzību, bet
> šeit beidzu. Es, starp citu nesen beidzu debates
> ar Tevi vienā citā tēmā, kas ieņēma tādu
> pašu virzienu.
>
> Tev laikam mājās nav ar ko kasīties vai arī ir
> slikts garastāvoklis.


Vāja psihologe Tu ,Runcene ,esi,ļoti vāja,biju par Tevi augstākās domās,man garīgais ir super un es kaut kā neatceros,kad būtu pie Tevis gājis....nu tiešām-nevaru atcerēties,varbūt man nevis slikts garīgais,bet atmiņa?Es gan to nebiju pamanījis...Un par kasīšanos-hmmm,varbūt vari vismaz nocitēt-kur es kasos?Un vēl-man gan nešķiet,ka kāds tur vēl kko gaida....Tā,ka arī šeit būsi kļūdījusies,Tu vispār pēdējā laikā tāda aizmāršīga esi:)))Bet būs ok,domāju,ka būs:)
Normālis4
Re: Nespēks
21.09.2013 21:58
feina diskusija :D
nez, lietoju vitamīnus ilgāk laikam par mēnesi ikdienā, to efektu tā nejūtu, kādi ieradumi ēšanā/gulēšānā(kas man bij būtiski) bij tādi ir... bet tad kad vajag papildus slodzi pielikt tad gan jūtu. sitiet mani nost, bet ar izdzertu lielāku vitamīnu devu arī atdeve ir attiecīgi lielāka. tas man pašam tāds pārsteigums...

P.S. nevienu neatbalstu, sporta pēc iedrukāju kko :D
bmw
Re: Nespēks
21.09.2013 22:02
Un vēl,Runcene-varbūt,lai netērētu veltīgi gan Tavu,gan manu laiku,šis debates turpmāk varētu vispār nesākt?Tas būtu visai mīļi un jauki:))) Vajadzētu taču saprast,ka mēs tāpat paliksim katrs pie saviem uzskatiem,nu -Mazdakteris varbūt nē,bet Tu taču to varētu saprast,vai ne?
Normālis4
Re: Nespēks
21.09.2013 22:11
tādā ziņā es salīdzinātu lielu devu vitamīnu ar kādu jancīgu trankvili, jo efektu jūtu ātri, dod enerģiju. tas arī pus dienu saglabājas. tiešām sajūta, ka esi zem kkā jo nav ierasti. un tas bij B vitamīns lielā devā....
bmw
Re: Nespēks
21.09.2013 22:23
Normālis4 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tādā ziņā es salīdzinātu lielu devu
> vitamīnu ar kādu jancīgu trankvili, jo efektu
> jūtu ātri, dod enerģiju. tas arī pus dienu
> saglabājas. tiešām sajūta, ka esi zem kkā jo
> nav ierasti. un tas bij B vitamīns lielā
> devā....

Tā sajūta pāriet,kad organisms pierod,paliek energija,bet ne stress...ja ir stress vai karstuma sajūta,tad visticamāk trūkst kāds no mikroelementiem,daudzi neiedziļinās un domā,ka stresu rada b vitamīni,arī Mazdakteris rakstīja,ka nedzerot vairs b vitamīnus un esot kļuvis mierīgāks,to gan tā nevar just kāds no malas,bet laikam taču pats jūt:))Bet lielas devas nevajag uzreiz dzert,jo-var arī palikt slikti,ja piemēram stipri trūkst mangāns,tas nopietni....B1 vitamīns tad kļust par indi..
Re: Nespēks
22.09.2013 10:48
Man patika Mazdaktera ironija.
Pievienojos Runcenei: Žēl tās studentmeitenes, kas psihes sadaļā tagad gaida bmw "izpalīdzīgo" e-pastu par vitamīniem. Ja bmw nebūtu līdis ar savu preci visur: kur vajag un kur nevajag- tad lai jau karina uz ausēm makaronus (vitamīnus:) ). Muļķiem ir lielas auses- daudz vietas, kur uzkārt. :)



Edited 1 time(s). Last edit at 22.09.2013 10:51 by kachenite.
bmw
Re: Nespēks
22.09.2013 10:58
Kachenīt,kas tev par problēmām? Ar vwswlību ,vispār?Nomieriāties vari?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 24?
Ziņa: