Nespēks

Aizsāka Belatrix 

Belatrix
Nespēks
17.09.2013 16:13
Zinu, ka caur internetu diagnozi uzstādīt nevar, un būs vien jādodas pie ārsta, bet pirms tam jau vēlējos lūgt citu pieredzi un zināšanas.

Pēdējā laikā nomoka ŠAUSMĪGS nespēks. Un ir ļoti pieaugusi apetīte. Neskatoties uz lielo ēšanu, jūtams ļoti liels nogurums un nespēks. Nesaprotu, kāpēc pēkšņi radusies tik liela apetīte. Neēšana ilgāk par 2 - 3 stundām jau izraisa nevisai labu sajūtu vēderā - tādu ka ilgi nav ēsts, bada sajūtu.
Interesantākais ir tas, lai gan tagad sakarā ar to visus ēdu daudz, svars neaug. Agrāk, ja nedaudz vairāk apēdu kā "atļauts" , svaram bija izteikta tendence pieaugt. Esmu bijusi no tiek cilvēkiem, kam vienmēr bijis jāseko līdzi kalorijām, lai neiedzīvotos liekajā svarā.

Dzīves stilā nekas nav mainījies - stress, pārdzīvojumi, slodze - nekas īpašs, kā jau visiem. Dzeru regulāri vitamīnu un minerāļu kompleksu. Cenšos par sevi rūpēties. Nekādas citas slimības un sūdzības nav. Vecums 30 gadi.

Vai ir kāda nojauta pie kura ārsta - speciālista man būs jāiet?
bmw
Re: Nespēks
17.09.2013 19:17
Kādus vitamīnus Tu dzer?Anēmija-dzelzs deficīts-nav?Hemoglobīns normā?Varētu būt arī zems cukura līmenis asinīs,sakarā ar to nespēks,bet-ja svars neaug,tad drīzāk varbūt b vitamīni maz,varš maz...Kāda fiziskā slodze -liela,maza?Diētas kaut kādas neieturi?
Belatrix
Re: Nespēks
17.09.2013 20:17
Pēdējo reizi, kad taisīja analīzes (pavasarī) viss bija ideāli. Dzeru B grupas v. Multi-B strong, vara, dzelzs preparātu, zivju eļļu. Kādu neilgu laiku atpakaļ palietoju arī kalciju un magniju. Nesportoju. Darbs - gan jāstāv, gan jāsēž, jādarbina smadzenes. Diētas neieturu. Tagad ar to trako apetīti varētu teikt, ka ēdu krietni pa daudz...

Starpcitu tāda mērena nespēka sajūta man jau ir gadiem. Tagad tikai tas paliek neciešami. Un šī nesaprotamās izcelsmes "zvēra" apetīte
bmw
Re: Nespēks
17.09.2013 21:36
Dzelzi un varu ārsts izrakstīja vai pati lieto ?Varbūt vajag kādu pilni kompleksu-wellwoman,piemēram,vēl-varbūt jods trūkst,tad ir stiprs nespēks arī,derētu joda testu uztaisīt-nav tas precīzs,bet tomār-uzsmērē jodu uz ādas-teiksim vēdera-vajag lai nesvīstu tā vieta,un paskaties laiku,cik ilgā laikā tas pazudīs.
Vēl-varbūt vari uzrakstīt-cik lieto dzelzi,un cik varu,precīzāk,vai-ko konkrēti lieto,jo-varbūt arī,ka dzelzs pa daudz,vai kaut kas tāds..
Analīzes ir taisītas,kādas?-ja gadiem bijis mērens nespēks.Vajag vairāk kko zināt,cik augums un svars?Varbūt arī tomēr precīzi zini,kādas bij analīzes pavasarī-hemoglobīns tomēr cik tieši bij?Cik feritīns?
Jā-kalciju un magniju vislabāk tomēr kādā sabalansētā kompleksā-labs ir Calcia800,nevajag lielas un nesabalansētas ar citiem mikroel. kalcija devas.Es kaut ko saprotu no vitamīniem,bet-šoreiz uzreiz nevaru kko saprast...Bet varētu būt,ka Tu kaut ko lieto tomēr nepareizi,olbaltumvielas uzturā pietiekoši?Tauki,eļļas-lieto uzturā?Tev nav stipra tieksme uz saldu?Garstāvoklis nesvārstās?Nervozitāte nemēdz būt?
Re: Nespēks
18.09.2013 09:36
1) sāc ar ģimenes ārstu.
2) Ko Tu ēd? Dažādiem cilvēkiem ir dažādi priekšstati par to, kas ir "veselīgs uzturs".
3) Vari, protams, klausīt bmw padomiem, bet regularitāte un neatlaidība, ar kādu viņš piedāvā vitamīnus visiem un visos gadījumos, liek domāt, ka tur kaut kas nav kārtībā. Motivācija, kāpēc cilvēks katru dienu stundām ilgi pavada forumā, visiem iesakot vitamīnus, liek domāt, ka : Vai nu viņš ir fanāts no Vitamīnu Sektas, vai ar vitamīniem pelna jaunam BMW. Farmācijas bizness ir viens no ienesīgākajiem pasaulē.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.09.2013 09:52 by kachenite.
bmw
Re: Nespēks
18.09.2013 11:14
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 1) sāc ar ģimenes ārstu.
> 2) Ko Tu ēd? Dažādiem cilvēkiem ir dažādi
> priekšstati par to, kas ir "veselīgs uzturs".
> 3) Vari, protams, klausīt bmw padomiem, bet
> regularitāte un neatlaidība, ar kādu viņš
> piedāvā vitamīnus visiem un visos gadījumos,
> liek domāt, ka tur kaut kas nav kārtībā.
> Motivācija, kāpēc cilvēks katru dienu stundām
> ilgi pavada forumā, visiem iesakot vitamīnus,
> liek domāt, ka : Vai nu viņš ir fanāts no
> Vitamīnu Sektas, vai ar vitamīniem pelna jaunam
> BMW. Farmācijas bizness ir viens no
> ienesīgākajiem pasaulē.

Liek domāt,liek domāt,liek domāt....Tev kačenīt derētu pie psihoterapeita aiziet,jo Tev neviens neko neliek,tāpat Tev nav jāpilda izmeklētājas funkcijas-ir vai nav viss kārtībā,un ja nav,tad kas...
Nu neprasa Tev neviens atšifrēt -kāda ir motivācija katram,kas te kaut ko raksta,Tavi brīvprātīgie centieni to darīt man savukārt liek domāt pavisam ko citu...Nedomāju,ka Mazdakteris,Runcene un citi,kas te raksta,no tā ir kļuvuši bagāti,bet Tu acīmredzot to nesaproti,un Tev šķiet,ka aiz visa slēpjas kādas nelietīgas tieksmes...Nomierinies,Tev nekas netiek prasīts,Tev nav jāatšifrē iemesli,kāpēc kāds kko raksta,un beidz piesārņot tēmas ar savām aizdomām par bmw,tas jau izskatās slimi,un traucē tēmas autoram.Katrs pats var izvēlēties,ar ko runāt,un to vairāk vai mazāk tieši pateikt,nu nav vajadzības Tev komentēt nepārtraukti ko un cik rakstīs bmw,atslābsti.
Belatrix
Re: Nespēks
18.09.2013 11:18
Vitamīnus un minerāļus ieteica lietot gan ārsts, gan pati saprotu, ka pie ikdienas dzīves ritma nereti nākas uzņemt kādu preparātu papildus ēdienam. Man nav norādīts kāds konkrēts firmas preparāts. Uzticos aptiekas farmaceitam. Neesmu ideāla šo preparātu pārzinēja, bet man neliekas, ka šeit tā problēma. Es savā dzīves ritmā, slodzē un ēšanā neko neesmu mainījusi, taču nespēks ir ļoti pieaudzis un apetīte ir kā zvēram. Tas notika ļoti krasi un izteikti.
Jods nav pārbaudīts. Bet ar joda saturošo vairogdziedzera hormonu viss bija kārtībā. Svars 62kg, augums 170cm
Nevaru pateikt cik tieši bija visi tie radītāji, bet visi bija normas robežās - kaut kur pa vidu. Nebija neviens tāds, kas tuvu pie zemākās vai augstākās robežas.
Ēdu normāli. Putra no rīta. Pusdienas kartupeļi gaļa salāti, saldais. Vakariņās kaut ko vieglāku, bet arī satur olbaltumu (biezpiens), maizi, augļus, dārzeņus u.c. Uzturs ir daudzveidigs, tāpēc nevaru tagad visus uzskaitīt. Tagad protams, ka riju daudz vairāk. Principā nav nekas tāds, ko es neēdu. Vienīgi - cūkgaļu, tā man neiet pie sirds.
bmw
Re: Nespēks
18.09.2013 11:58
Vajadzētu tomēr vēlreiz pārbaudīt cukura līmeni,hemoglobīnu,vairpgsziedzeri un virsnieres,vēl-uztaisīt analīzes uz mikroelementa vara daudzumu,jo tam nav specifisku simptomu,lai to atpazītu,izņemot lielu apetīti un tieksmi pārēsties,tā varētu būt arī psihologiska problēma,bet nespēks gan diez vai.Es neesmu ārsts,un pārsvarā nodarbojos ar vitamīniem..... Alergija nav,nav bijusi?Kāds asinsspiediens ,pulss?Sejas āda un mati nav taukaini?Ar palielinātu apetīti vispār zinu tikai 2 iemeslus-vara deficīts un psihologisks cēlonis,stress,depresija,tā var būt arī cēlonis nespēkam,un dažreiz kā pirmais neparādās slikts garstāvoklis.Vabūt tam visam ir 2 dažadi iemesli,jo tā sūdzību kombinācija tāda interesanta,varbūt uzkavējies vēl te-interesanti ko Runcene teiktu.Bet manuprāt varētu būt nervi.
Ar konkrētu firmu vitamīniem ,ja kāds iesaka lietot tikai tādus,ir jadomā...es lietoju Dion,bet tie netiek izplatīti netā,un tikpat labi var lietot arī kādus citus,ko pārdod,nevis izplata.
bmw
Re: Nespēks
18.09.2013 12:46
Jā,no vara deficīta var būt kaut kādi endokrīnās sistēmas traucējumi,tie varētu būt arī nesaistīti ar mikroelementu varu.Bet to visu vajadzētu pārbaudīt.Jo Latvijā varš trūkst samērā reti-ūdensvada trubas ļoti bieži ir no vara,kas citur Eiropā jau labu laiku kā netiek izmantots dzeramā ūdens sistēmās.
Gvido
Re: Nespēks
18.09.2013 16:43
Kāds sakars trubu materiālam ar uzņemto varu? :) Tad jau no PET pudelēm cilvēki uzņem PET, bet no stikla - stiklu.
bmw
Re: Nespēks
18.09.2013 17:14
Gvido,vara trubas nav tik ķīmiski neaktīvas,kā varētu domāt,tas vairāk saistīts ar citām vielām,kas atrodamas ūdenī,un tici man-Eiropā ne velti tās jau labu laiku vairs neizmanto ūdensvadam.Arī pie mums jaunajās mājās vairs nē.Tiem ,kam ūdensvads tomēr ir ierīkots no vara caurulēm,ieteikums no rīta vispirms iet dušā,un tikai pēc tam taisīt rīta kafiju,vai kaut kā tā....Ja netici-palasi par šo tēmu,es zinu ko saku.
Belatrix
Re: Nespēks
18.09.2013 20:08
Njā, tiešām laikam kāda skaidrība būs pēc analizēm...

Alerģiju nav. Asinsspiediens un pulss norma. Mati un āda gan taukojas, bet man tas jau gadiem. Esmu pieradusi un sadzīvoju ar to ar atbilstošu kosmēt. līdzekļu palīdzību. Nu vienu lietu nepateicu, bet tas arī man jau gadiem - Man mati plāni, jo lēni aug un salīdzinoši daudz krīt. Tā tas bijis jau ilgu laiku. Biju kādus dažus gadus atpakaļ pie matu ārsta. Neko ipašu neatrada. Teica, lai mazāk streso.
Nu tātad - par stresu un depresiju - kā jau teicu man dzīvē nav nekas tāds noticis, kas palielinātu stresu vai būtu iemesls depresijai. Un pat ja tā būtu - ko tad dzert pret stresu? Stress lielākā vai mazākā formā ir visiem. No tā nevar izvairīties. Un man nemaz nav tik stresaina tā dzīve. Nu es vismaz tā jūtos. Kas attiecas uz depresiju - pat ja tāda būtu es negibētu dzert antidepresantus. Neredzu iemeslu arī depresijai, dzīvē kopumā viss rit ok.
kachene no cita kompa
Re: Nespēks
18.09.2013 20:55
> Liek domāt,liek domāt,liek domāt....Tev
> kačenīt derētu pie psihoterapeita aiziet,jo Tev
> neviens neko neliek,tāpat Tev nav jāpilda
> izmeklētājas funkcijas-ir vai nav viss
> kārtībā,un ja nav,tad kas...
> Nu neprasa Tev neviens atšifrēt -kāda ir
> motivācija katram,kas te kaut ko raksta,Tavi
> brīvprātīgie centieni to darīt man savukārt
> liek domāt pavisam ko citu...Nedomāju,ka
> Mazdakteris,Runcene un citi,kas te raksta,no tā
> ir kļuvuši bagāti,bet Tu acīmredzot to
> nesaproti,un Tev šķiet,ka aiz visa slēpjas
> kādas nelietīgas tieksmes...Nomierinies,Tev
> nekas netiek prasīts,Tev nav jāatšifrē
> iemesli,kāpēc kāds kko raksta,un beidz
> piesārņot tēmas ar savām aizdomām par bmw,tas
> jau izskatās slimi,un traucē tēmas
> autoram.Katrs pats var izvēlēties,ar ko
> runāt,un to vairāk vai mazāk tieši pateikt,nu
> nav vajadzības Tev komentēt nepārtraukti ko un
> cik rakstīs bmw,atslābsti.

Atvaino, bmw- Tavas zināšanas par vitamīniem un minerālvielām ir krietni lielākas par zināšanām psiholoģijā. Tā ka pie psihterapista mani nesūti, nejēga :)
Jebkuram cilvēkam, kaut ko darot, ir kāda motivācija- vienalga- vai tā ir apzināta, vai nē. Tāpat, kā Tu brīvprātīgi visiem ar vitamīniem uzbāzies, es vēlos brīvprātīgi izpildīt izmeklētājas funkcijas. Man to neviens nevar liegt un bagāta es no tā nekļūstu. Un beidz piesārņot visas tēmas ar saviem vitamīniem. Tēmas autors pats labāk zinās, kas viņam/ viņai traucē. Man traucē Tu un es neesmu vienīgā, kam traucē Tavi absurdie piedāvājumi.

Daži cilvēki labāk atzīs, ka viņiem pietrūkst "tikai magnijs", un nopirks kg ar vitamīniem, tā vietā, lai atzītu, ka viņiem nav kaut kas kārtībā "ar galvu" un vajag psih... palīdzību. Tad ierodas bmw un piedāvā viņiem dzert spaini ar vitamīniem. Nahals- uz citu nelaimes iedzīvojies.
Re: Nespēks
18.09.2013 22:33
Man žēl to cilvēku, kuri, sekojot bmw ieteikumiem, izdzers spaini ar vitamīniem, patērējot dzīves gadus un beigās tik un tā būs spiesti griezties pie psihiatra/ psihoterapeita/ onkologa/ ģimenes ārsta. Tieši tāpēc es te rakstu.
Re: Nespēks
18.09.2013 23:19
kachene no cita kompa Rakstīja:
-------------------------------------------------------

>
> Daži cilvēki labāk atzīs, ka viņiem
> pietrūkst "tikai magnijs", un nopirks kg ar
> vitamīniem, tā vietā, lai atzītu, ka viņiem
> nav kaut kas kārtībā "ar galvu" un vajag
> psih... palīdzību. Tad ierodas bmw un piedāvā
> viņiem dzert spaini ar vitamīniem. Nahals- uz
> citu nelaimes iedzīvojies.

Āmen. Es apmēram tādu ceļu vienu brīdi gāju tieši saņemto padomu dēļ (bet toreiz bija ļoti maz info, un pat psihiatri bija ļoti nezinoši), un daudzus tādus līdzīgus esmu satikusi, kas raud par zaudētiem gadiem, kā arī psihiatru stāstus ir nācies dzirdēt. Ir ļoti svarīgi, ko izmisuma laikā satiec... Bet forums vairs nepieder ārstiem. So...

Gribas jau noticēt, ka pietrūkst vien kādas vielas.
Kā te savulaik foruma veterāne doks ,,, apmēram teica: tarakāni aizņemti, un kādu laiku tiešām ir labi.
bmw
Re: Nespēks
19.09.2013 00:54
Belatrix Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Njā, tiešām laikam kāda skaidrība būs pēc
> analizēm...
>
> Alerģiju nav. Asinsspiediens un pulss norma.
> Mati un āda gan taukojas, bet man tas jau gadiem.
> Esmu pieradusi un sadzīvoju ar to ar atbilstošu
> kosmēt. līdzekļu palīdzību. Nu vienu lietu
> nepateicu, bet tas arī man jau gadiem - Man mati
> plāni, jo lēni aug un salīdzinoši daudz krīt.
> Tā tas bijis jau ilgu laiku. Biju kādus dažus
> gadus atpakaļ pie matu ārsta. Neko ipašu
> neatrada. Teica, lai mazāk streso.
> Nu tātad - par stresu un depresiju - kā jau
> teicu man dzīvē nav nekas tāds noticis, kas
> palielinātu stresu vai būtu iemesls depresijai.
> Un pat ja tā būtu - ko tad dzert pret stresu?
> Stress lielākā vai mazākā formā ir visiem. No
> tā nevar izvairīties. Un man nemaz nav tik
> stresaina tā dzīve. Nu es vismaz tā jūtos. Kas
> attiecas uz depresiju - pat ja tāda būtu es
> negibētu dzert antidepresantus. Neredzu iemeslu
> arī depresijai, dzīvē kopumā viss rit ok.


Sejas ādas un matu taukošanās liecina par b grupas vitamīnu trūkumu.No tā arī nespēks.Pret stresu-magniju un kalciju,piemēram-aptiekā nopērc Calcia800,no b vitamīniem-kaut vai b multi strong.Ja tas,ko es nosaucu,trūkst,tad analīzes visticamāk būs labas,un ārsts raustīs plecus un teiks-nezinu,kas par vainu.Protams,ka analīzes tomēr vajag,jo-nevar izslēgt to,ka vēl kaut kas nav labi,bet-iespējans,ka viss cits arī būs labi.Par matiem rīt uzrakstīšu,bet-arī tur varētu palīdzēt.
bmw
Re: Nespēks
19.09.2013 09:24
kachene no cita kompa Rakstīja:
>
> Atvaino, bmw- Tavas zināšanas par vitamīniem
> un minerālvielām ir krietni lielākas
> -----------------------------------------------
> Daži cilvēki labāk atzīs, ka viņiem
> pietrūkst "tikai magnijs", un nopirks kg ar
> vitamīniem, tā vietā, lai atzītu, ka viņiem
> nav kaut kas kārtībā "ar galvu" un vajag
> psih... palīdzību.


Viss aptuveni tā arī ir,šķiet,ka Tu es atzinusi 2.variantu,es -pirmo.Un kas Tev ir iestāstījis,ka es kļūdos?Katram sava izvēle-man ar galvu viss ir kārtībā,Tu vari ārstēties kā Tev patīk,šķiet ka neesmu Tev traucējis saņemt psih. palīdzību.
Belatrix
Re: Nespēks
19.09.2013 09:31
Tā - es tagad no visa izlasītā saprotu, ka pie visa vainīgs ir 1) galva un 2) vit un mineral trūkums. Nu varbūt vēl kaut kas, bet par to te neiet runa.
Interesanti te palasīt šo karsto diskusiju savā starpā :)

Sanāk, ka jāiet pie psihiatra un pēc "spaiņa" ar vitamīniem :) Nu tas tā - jokam. Jautri tas viss!
Nu ko - var būt jāmēģina. Redzēs ko teiks tas psiho ārsts. Cerams, ka naudu vējā neizmetīšu, jo tiešām nejūtos, ka man būtu iemesls nomākumam vai kādam īpašam stresam.
Bet ja tiešām tā rīšana ir uz nervu pamata, un psiho- iedos man kādu tableti, lai nerij tik ļoti un spēks parādīsies, tad būs to vērts :)
Par vitamīniem un minerālvielām - Zinot savu pieredzi, tie nekad nav nākuši par ļaunu. Dažreiz var būt nelīdz, bet kaitējumu nekad neesmu manījusi.

Katrā gadījumā - paldies par info visiem!
bmw
Re: Nespēks
19.09.2013 09:41
Belatrix Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vitamīnus un minerāļus ieteica lietot gan
> ārsts, gan pati saprotu, ka pie ikdienas dzīves
> ritma nereti nākas uzņemt kādu preparātu
> papildus ēdienam. Man nav norādīts kāds
> konkrēts firmas preparāts. Uzticos aptiekas
> farmaceitam. Neesmu ideāla šo preparātu
> pārzinēja, bet man neliekas, ka šeit tā
> problēma. Es savā dzīves ritmā, slodzē un
> ēšanā neko neesmu mainījusi, taču nespēks ir
> ļoti pieaudzis un apetīte ir kā zvēram. Tas
> notika ļoti krasi un izteikti.
> Jods nav pārbaudīts. Bet ar joda saturošo
> vairogdziedzera hormonu viss bija kārtībā.
> Svars 62kg, augums 170cm
> Nevaru pateikt cik tieši bija visi tie
> radītāji, bet visi bija normas robežās - kaut
> kur pa vidu. Nebija neviens tāds, kas tuvu pie
> zemākās vai augstākās robežas.
> Ēdu normāli. Putra no rīta. Pusdienas
> kartupeļi gaļa salāti, saldais. Vakariņās
> kaut ko vieglāku, bet arī satur olbaltumu
> (biezpiens), maizi, augļus, dārzeņus u.c.
> Uzturs ir daudzveidigs, tāpēc nevaru tagad visus
> uzskaitīt. Tagad protams, ka riju daudz vairāk.
> Principā nav nekas tāds, ko es neēdu. Vienīgi
> - cūkgaļu, tā man neiet pie sirds.


ārsts ļoti pareizi ir sapratis kas trūkst,šeit nav ārstu,tikai zobārsti...bet Tavs ārsts arī nevar teikt-dzer vitamīnus vairāk,jo viņam jāturās pie oficiāli noteiktām normām,es arī agrāk tā darīju attiecībā uz sevi-un brīnījos ka saglabājas vitamīnu deficīta pazīmes,tagad dzeru ievērojami vairāk un saprotu,ka agrāk vienalga trūka vitamīni.Te šo patiesību reti kurš saprot,negrib saprast vai nespēj-es nezinu.Bet tā nu tas ir.Veselīgiem matiem vajag vairāk visu-un klāt vitamīnu kompleksam vēl kalciju un magniju,jo tos neliek kompleksajos vitamīnos pietiekoši.Un arī tad-jālieto būs samērā ilgi,lai iegūtu skaistus un veselīgus matus,rezultāts nav ātri sagaidāms,daudzi negaida un domā,ka problēma ir citur,viņi kļūdās.
Bet vēlreiz- problēmu cēloni ārsts ir sapratis pareizi.Tev neskatoties uz vitamīnu lietošanu ir B grupas vitamīnu deficīta pazīme-taukaina sejas āda,un-ja to novērš ar kosmētiskiem līdzekļiem,tas neatrisina cēloni,rezultāts ir tāds kāds ir.
bmw
Re: Nespēks
19.09.2013 09:58
Nebij domāts psihiatrs ,bet psihoterapeits, un pilnīgi noteikti nevajag sintētiskās zāles-jo nav tik slikts stāvoklis ar veselību,es tavā vietā neskrietu arī uzreiz pie psihoterapeita,kaut gan tas arī noderētu-jo tas var arī mierīgi pagaidīt vēl vismaz mēnesi---tomēr pasākums stipri dārgāks.Es lietoju šos:

http://dion.lv/lv/sportlab/pro/ULTRA-VIT2500/284/

tomēr uzreiz saku-devas šajos ir milzīgas, un iesākumā nedrīkst dzert vairāk kā 1/4 daļu,bet arī no tā jau būtu labs efekts, klāt var calcia800,jo dzerot 1/4 daļu pietrūks mikroelementu,bet kopā sastāvs sanāk tuvu ideālam.Ja tas nedotu uzlabojumus,es ļoti brīnītos,bet-ideālam rezultātam varbūt var vēl vajadzēt kaut ko pamainīt,un vajadzētu arī dzelzi,ko Tu jau dzer,jo tas šajā kombinācijā ir maz.
Calcia ir aptiekās,es netirgoju:))Starp citu-ja es būtu kaut kur ieinteresēts,es ieteiktu visu pirkt no Dion,bet nu tieši tāda sastāva kā calcia800 viņiem nav.
Re: Nespēks
19.09.2013 10:38
Piedod, Beatrix- tas par psih... ārstiem bija stāsts nevis Tev, bet par dažām diskusijām psiholoģijas sadaļā. Žēl to cilvēku, kas paklausot bmw padomam, zaudē dzīves laiku, kas vairs neatgriezīsies (par naudu nerunāsim-to var nopelnīt atkal). Jo bmw zināšanas psih...jomā ir vienkārši smieklīgas. Diskutēt ,strādāt tiešajā pārdošanā un karināt ļaužiem makaronus uz ausēm tas čals gan ir labi trennējies.
Tiešām žēl cilvēku, kas uzķeras.
P.s. Ir zināmi arī gadījumi, kad ļauži ir nomiruši vitamīnu pārdozēšanas dēļ. Tik nevainīgi tas nav.
Beatrix, nedomāju, ka Tev vajag psihiatru- tā nav psihiatra joma, ja cilvēks daudz ēd, bet svarā nepieņemas.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.09.2013 10:44 by kachenite.
Re: Nespēks
19.09.2013 11:25
Bmw ieteikums man doties pie psihiatra ir ļoti izplatīts paņēmiens dažādos strīdos. To parasti izmanto tad, kad visi citi argumenti jau ir izsmelti- atliek vien mēģinājums pazemot.
Katrā tēmā, kur raksta bmw, parādās links uz www.dion.lv un bmw apgalvojums, ka viņš neko nepārdodot. Ja,ja ;)



Edited 1 time(s). Last edit at 19.09.2013 11:35 by kachenite.
bmw
Re: Nespēks
19.09.2013 11:39
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Žēl to cilvēku, kas
> paklausot bmw padomam, zaudē dzīves laiku, kas
> vairs neatgriezīsies .

Ja Tev, kachenīt šķiet,ka Tev laiks nerit uz priekšu,vai Tu to nezaudē,jebšu Tev tas atgriezīsies,tad man jāsaka ka Tev psihoterapija bez vitamīniem ir palīdzējusi ļoti vāji vai pat ir kaitējusi.Un lasot tavus postus,cilvēkiem varētu rasties aplams priekštats par psihoterapiju,jo-par metodi bieži spriež pēc rezultāta,te dažkārt apgrozās vēl viena dāma,kas atzīst tikai psihoterapiju un kategoriski noraida vitamīnus,arī viņai ir līdzīgi kā Tev......
Redz-laiks rit uz priekšu neatkarīgi no tā ko darām.Un katrs pats var novērtēt vai tas ir pavadīts lietderīgi vai nē.
bmw
Re: Nespēks
19.09.2013 12:02
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bmw ieteikums man doties pie psihiatra ir ļoti
> izplatīts paņēmiens dažādos strīdos. To
> parasti izmanto tad, kad visi citi argumenti jau
> ir izsmelti- atliek vien mēģinājums pazemot.
> Katrā tēmā, kur raksta bmw, parādās links uz
> www.dion.lv un bmw apgalvojums, ka viņš neko
> nepārdodot. Ja,ja ;)


nav tiesa,kachenīt,es Tev ieteicu aiziet pie psihoterapeita,nevis psihiatra,jo-es nedomāju,ka Tev būtu vajadzīgas zāles,tikpat labi Tu varētu vienkārši ar kādu parunāties...Es kādā citā diskusijā rakstīju,ka psihoterapija ir noderīga katram,arī man,tā ka neuztver to kā pazemojumu,ja tomēr jūties aizskarta-tad atvaino mani.Mans šis viedoklis bij diskusijā ar Runceni heteres33 tēmā,izlasi.Redzi,es princiopā nevaru pārdot Dion vitamīnus,jo tie tiek pārdoti visās tajās vietās kas minētas saitā,un nevis izplatīti,tas ,ka es tos iesaku,ir taisnība,un tam galvenais iemesls ir tas,ka tie ir labākie,ko es zinu,jo ir prolongēti.Palasi sadaļu -tehnologijas tajā saitā.Pārbaudi visu ko nupat uzrakstīju,un pasaki-kur tieši es meloju,ja tas tā būtu,bet-ja es neesmu melojis,tad vienkārši ieturi kādu pauzīti šajā strīdā ar mani,būs jau labi.
mad smīkņādams
Re: Nespēks
19.09.2013 14:00
...pievienojos kachenītei...bmw dirsējs liels...klau, bmw, vai ūdeni ceļgalā arī iesaki dakterēt ar vitamīniem???...kategoriski, aiz matiem pievilkti spriedelējumi...man pazīstamie baltsvārči smīkņā par bodēs plaši pārdodamajiem vitamīniem...tur taisnība runcenei...
...trubas viņam no vara...jefiņ, daudzās ēkās vēl ir svina ūdensvadi, 90% dzelzs trubas, kam varš nav blakus stāvējis...9 % plastmasa, 1 % varš...skaitļi provizoriski...
bmw
Re: Nespēks
19.09.2013 15:49
Jā,nu tas ir labi,tas ir labi.....:)))Nu,pareizi dara,ka smīkņā,ko tur citu lai dara,būs ok:)
Belatrix
Re: Nespēks
19.09.2013 20:09
Nu skaidrs, ka tās vitaminizētās piedevas ir labas, bet nevar pārdozēt. Visiem gan jau te sava taisnība ir... Un galu galā jātiek skaidrībā ar īsto cēloni...

Man dīvains liekas vēl viens simptoms. Es gan to minēju sākumā, bet tā "pavirši" garām skrienot... Tātad - tajos gadījumos, kad saņemos un tomēr neēdu tik cik gribētos vai vienkārši tas nav iespējams, tad viss neaprobežojas tikai ar bada sajūtu, bet kuņģis sāk "svilt", liekas, ka pats sevi sāk sagremot. Tas ir pats nomācošākais un apgrūtinošākais, jo darbā jau nav vienkārši tik bieži ēst. Tāpēc līdz pusdienām man citreiz liekas, ka būšu pagalam. Citreiz tas vien dzen iekšā pilnīgā nespēkā...

Vai tiešām es jūku prātā no vitamīnu trūkuma? Jāplāno vizīte pie doka...

Kaut kas traks... Labi, ka humora izjūta vēl saglabājusies :D
bmw
Re: Nespēks
19.09.2013 21:08
Tu nejūc prātā,lai gan sajūtas var likties visai trakas,nu,bet-ja gadiem ilgi ir bijusi taukaina sejas āda un mati,tātad-gadiem ilgi ir trūkuši b grupas vitamīni,jā-un tādas diezgan trakas sajūtas var būt no vitamīnu trūkuma,lai gan-tas ir nosacīti-jo-sākas stress,un tas iekustina vēl citus procesus,stress daudz ko var sabojāt,ļoti daudz ko,un tad jau ir pamats runāt par psihologisku problēmu-jo kad Tu raksti par tām sajūtām,ir visai nepārprotami skaidrs,ka Tu jau sagaidi kko sliktu,baidies,tiec kaut kur iedzīta-izmisumā vai nespēkā-es to saucu par apli-kur viena problēma rada otru un otrā savukārt pastiprina pirmo.Un tad ir lieki runāt,kas bij pirmais-stress vai vitamīnu trūkums,jo to vairs nevar pateikt.
Vēlāk vēl uzrakstīsu,jā,nu es nebrīnīšos,ka te būs arī oponentu viedokli...tas normāli,jo te ir forums.
bmw
Re: Nespēks
19.09.2013 21:30
Derētu uztaisīt arī analīzes uz kāliju-jo to var noteikt precīzi pēc analīzēm,un vajadzētu vairāk arī b5 vitamīnu,arī beta karotīnu,vispār-gastroeterologa konsultāciju,jo varētu būt,ka ir izveidojies atrofiskais gastrīts vai kaut kas līdzīgs,tad varbūt varētu palīdzēt linsēklu uzlējums,zāles ārsts pateiktu,kādas..Linsēklu uzlējums ir ļoti neslikts.
Re: Nespēks
20.09.2013 15:15
Kachenītei.Kā tev nav kauns. Vitamīnu vecis ārstē visu ar vitamīniem un minerāliem. Arī ūdens celi,ūdens kuli,ūdens klitoru un ūdens galvu.Es jau to sākumā nesapratu.
Redzi, ir tā saucamā dabiskā atlase.Ir muļķi,kas arī vēzi ārstē ar vitamīniem.Nemaz nerunājot par epilepsiju,šizofrēniju, alkoholismu un suicīdu.
Nekāp cilvēkam uz varžacīm. Viņš atbrīvo cilvēci no muļķiem. Bet tu viņu gribi novest uz suicīdu. Tas nav labi.
Viņš policijai uzrakstīs atvadu vēstuli, iedzers divas paciņas vitamīnus. Kilogramu magnija,stronciju, kadmiju varu un aizies pie citiem vitamīnu faniem. Bet tev nāksies taisnoties prokuroriem , policijai,Dr.lv publikai.
Es tagad mierīgs jo nedzeru B gr. vitamīnus superdevās.



Edited 2 time(s). Last edit at 20.09.2013 15:17 by Mazdakteris1.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 25?
Ziņa: