nav labi

Aizsāka Jursss 

nav labi
01.04.2013 23:42
Sveiki, nu tad tā, nezinu ar ko lai sāk, visu laiku esmu ar visu sadzīvojis, tagad gribētos sākt interesēties par savu dzimumlocekli. man ir 23 gadi. un:
1) man uz dzimumlocekļa ir daudz mazas pumpiņas, zem ādas, kkur uzgāju internetā, ka tās varētu būt kaut kādas mistiskas, dzimumlocekļa pēlītes? :o

2) es visu laiku NENORMĀLI ātri beidzu, man tas kaitina, un partnerei arī, dažreiz pat pietiek ar 2sekundēm, un tā tas jau ir ilgi, ieteikumi, pašam nedaudz patrenēties, neko nemaina, jo kā jau teicu tā man ir ilgi :(

3) shie visi varbūt ir kādā ziņā saistīti, tad man ir vēl tā, ka pirms sexa, ja ir liles uzbudinājums, priekšspēles laikā visu laiku izdalās caurspīdīgs šķidrums. Esi uzbudinājies, paiet kādas 2 min priekšspēles nu viss dzimumloceklis jau ir slapjš :@

4) un īsti labi nav ar atvilkšanu ādiņas, itkā līdz galam jau atvelkās, pāri galviņai, bet tas arī viss, tālāk pavelkot traucē, tākā maza dzīsla, bet to gan jūs nevarat iztēloties un es nezinu kā lai apraksta to, bildes jau arī negribas sūtīt.

nu nezinu, varbūt varak man kko ieteikt, padalīties ar pieredzi vai kaut ko tādu? nezinu ko lai dara? ko jūs par to sakat?
Gvido
Re: nav labi
02.04.2013 06:45
Cik bieži tu nodarbojies ar seksu un masturbē? Par to ādiņu, ja traucē un nepāriet, pastāv opcija apgraizīties. Pēc apgraizīšanās gals paliks nejūtīgāks, teorētiski tas var paildzināt seksa garumu.
Re: nav labi
02.04.2013 09:24
Dzimumlocekļa "pērlītes" ir bieža parādība jauniešiem.Vairāk vai mazāk izteikta.Tas veselībai nav bīstami nevienam.Savā ziņā tas palielina sievietes baudu. Ja traucē psiholoģiski,tad jāiet pie dermatologa un jārunā.
Izdalījumi pie uzbudinājuma liecina,ka labi izdalās smegma (smērviela) un prostatas šķidrums. Pie hiperseksualitātes tas ir normāls process. Tas nodrošina feromonu izdalīšanos,kas pievilina pretējo dzimumu,Reibina to. Rada ideālus apstākļus slīdamībai.Palielina lipīgumu un saskarsmes virsmu.Tas palielina kairinājuma spēku abiem
Par priekšādiņas saitīti ir jārunā ar urologu.Tad abi izlemsiet,kas tur ir.Norma vai traucēklis. Pie viena var parunāt par pērlītēm.
Arī par uzbudinājuma mazināšanu var ar urologu parunāt.. Ir ziedes, kas noņem jūtīgumu.Jāizslēdz adrenalīna devas un uzbudinoši dzērieni (kofeīns).Izslēgt pagaidām no ēdiena piparus,daudz sāli,kafiju,šokolādi.Adrenalīnu izsviež ne tikai šausmenes,fizisks (sāpīgs) kontakts.To ļoti spēcīgi dara smēķi.Arī apreibinošas vielas izsauc hiperseksualitāti sākuma stadijā. Alkohols un smēķi grauj seksualitāti nākotnē neatgiezeniski.
Hiperseksualitāte ar noteiktu partneri pierāda,ka tu esi atradis īsto genotipu,kas ir saderīgs pēcnācēju radīšanai un seksuālam uzbudinājumam.
Ja ir kādi jautājumi vēl,tad man vajag zināt arī tavu svaru/augumu.Apmatojuma intensitāti (bārda,paduses,krūtis,pavēdere). Pinnes?
Mīli un ziedojies meitenei un rūpējies par viņas orgasmu,kam noteikti jābūt. Tad mazāk domāsi par savu draudziņu.
Re: nav labi
02.04.2013 11:24
Tagad ir doma,iet pie uraloga un viņam stāstīt šo, vispirms gribēju te painteresēties...

ar apmatojumu viss kaartiibaa, man taa liekas, baarda aug ka vajag, padusees arii uz kruutiim veel nee, un saak paraadiities paveederee, pinnes?! ja taas ir taas mazaas melnaas tad reti, bet biezhi ir taas sarkanas ar balto galu pumpas.
Tur jau arii taa lieta, ka es jau ziedojos, va vareetu un buutu iespeeja es miileetos ar draudzeni diena pa 5 reizeem, bet vina negrib, vina ir loti atturiiga.
man ir 180 vai 185 augums un kaadi 80 kg svars. tagad esmu atmetis piipeeshanu jau pus gadu un tad veeders ir uzaudzis :D nu kaa atmetu piipeeshanu taa palika lielaaka veelme uz sexu...

jaaiet pie uraloga un jaastaata vinam shis pareiz? un ta jau redzees...
Gvido
Re: nav labi
02.04.2013 11:34
Ja viņa ir atturīga, tad lai sāk pierast, ka beigi pāris sekundēs. Krāp draudzeni ar kulaku, tam vajadzētu atrisināt tavu problēmu. Cik sen tu esi ar šito draudzeni kopā?
Re: nav labi
02.04.2013 12:34
ar šo pusotru gadu... bet tagad pashkiiraamies, nu jaa tas ta saprotams, bet es jau nesuudzos ka man nau sexa,es suudzos , kai lai uzlabo taa kvalitaati, ar ilgumu, kauns aicinaat jaunu draudzeni un kad nonaaks liidz gultai, teikshu: sveika! un man pēc 2 sekundēm viss. :( kauns ar kaadu uz gultu iet, un tagad par cik nau draudzenes un ja gadaas saucamie 1 dienas sakari, kauns iet uz gultu :( par to jau man taa lielaakaa beeda :(
kulakaa jau raut var visu dienu :D bet gribaas jau ar meiteni...
Mefisto
Re: nav labi
02.04.2013 17:20
Aizej pie urologa uz konsultāciju. Apskatīsies to saiti un nokonsultēs. Man jau liekas, ka tev varētu būt hronisks prostatīts, kas ir samērā bieža kaite un cīnīties ar to ir pagrūti.
Kulakā raušana diez vai līdzēs, drīzāk jādomā par kaut kādu sedāciju ( nomierināšanu) vai jau augstāk minētajiem līdzekļiem - anestētiķiem, ko var uzsmērēt uz locekļa, vai arī prezervatīvi ( Long love piemēram). Long love prezervatīvus esi mēģinājis?
Re: nav labi
03.04.2013 01:01
nē, nezinu, domāju ka neesmu mēģinājis ... tie ir kādi īpašie? nu jā, jādodas vien būs pie uraloga
Re: nav labi
26.04.2013 07:53
..tātad beidzot saņēmos un aizgāju pie urologa, par tām pumpiņām - tie esot vienkārši tauku dziedzeri un tas neesot nekas... :) un ar priekšādiņu itkā esot pa īsu, bet ja nesāpot un pašam netraucējot, tad nekas traks arī nav, BET par to ātro beigšanu un izdalījumiem, izrakstīja svecītes, un vēl Asentru Un tas ir pats dīvainākais... Viņš teica, ka tas paildzinās procesu, BET uz lietošanas instrukcijas ir rakstīts, ka šīs zāles ir patentētas zālēm ar nosaukumu Setralin un šo stralinu ta es lietoju jau sen bet mazās devās, jo man to izrakstīja psihologs, par to es urologam neko neteicu,jo biju arī aizmirsis , bet zinu ka pirms kādiem gadiem 4 es esmu lietojis arī Asentru, ko izrakstīja psihologs. Tad tagad es īsti nezinu ko darīt? lietot abas zāles reizē?, kuras ir vienāda satura? īsti nezinu ko un kā man tagad lietot, vai pie kā man griezties? Un tas urologs šeit i r tikai mēnesī reizi, jāgaida mēnesis , lai pie viņa atkal tiktu... iedomājos paprasīt Jums kādu viedokli..??? ši izrakstītā asentra ir kā nomierinošs līdzeklis, pret panikām stresu un lēkmēm kaut kādām, gluži kā Setralins
Re: nav labi
26.04.2013 08:44
Skaidrs, ka abus medikamentus vienlaicīgi lietot nevajag. Ja rodas šaubas runā ar ģimenes ārstu vai psihologu.
Lai veicas.
Re: nav labi
26.04.2013 10:04
Principā tas ir antidepresants, kas dažiem vīriešiem šādos gadījumos palīdz.

Un tas nav psihologs, kas raksta medikamentus, bet psihiatrs.

Tev patiesībā vajadzētu psihologa konsultāciju, kas stipri atšķiras no psihiatra – grūtībām ar seksu jāmeklē psiholoģiskais cēlonis. Bet varbūt Tu ej pie psihiatra, kas ir arī psihoterapeits? Īsti nevar saprast.

Jebkurā gadījumā, ja Tu ceri to risināt ar medikamentu palīdizību, tad tas ir iespējams, bet ne pats labākais variants, it sevišķi, ja neesi psihiski slims un esi tik jauns, cik esi; jāvēršas pie tā paša psihiatra, kas izrakstīja antidepresantu. Iespējams (izskatās), ka Tev šīs konkrētās zāles neder.

Vai pirms sertralīna lietošanas arī ātri beidzi?
Re: nav labi
26.04.2013 10:08
Asentra un Setralin ir viens un tas pats preparāts. Lieto to dozu, kurš ārsts ir uzrakstijis lielāku. Bet ņem vērā, ka ātra beigšana ir nevis slimība bet organisma īpatnība un praktiski nav nekādi ārstējama. Mēģinot to kaut kādā veidā izārstēt pastāv liels risks sačakarēt kaut ko citu!

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: nav labi
26.04.2013 10:28
Es gan nepiekristu par to lielāko dozu, jo daži AD rada lielākas seksa problēmas, nekā viņas ir bijušas pirms tam; devas kāpināšana tās tikai padziļinās.

Ir arī citi AD.

Vajadzīgs labs psihiatrs, ar kuru nav neērti atklāti runāt.Edited 1 time(s). Last edit at 26.04.2013 10:28 by Runcene.
Re: nav labi
26.04.2013 10:42
Mans ieteikums balstīts uz vienkāršu loģiku. Ja cilvēks medikamentu jau lieto bet urologs izrakstijis mazāku devu tad skaidrs, ka viņu nav jēga samazināt. Savukārt ja urologs izrakstijis lielāku devu tad ir jēga to pamēģināt, cerībā, ka būs labāk.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: nav labi
26.04.2013 12:41
Ar antidepresantiem tā loģika var nedarboties, lielākās devās var būt citi efekti, arī pretēji, resp., ir iespējams, ka vispār "nestāv".

Ir AD, kas, piemēram, mazās devās ir miega līdzekļi, bet lielās – antidepresanti. Lielās miega efekta nav, kas izklausās diezgan paradoksāli.

Daži AD, savukārt, ir tādi, kas vai nu palīdz, vai nepalīdz. Lielāka deva reizēm nekādu labumu nedod.

BET psihiatrija pēc būtības ir eksperimentēšana, tā kā eksperiments principā ir pieļaujams. Un cilvēkiem, kas nav ļoti slimi, psihiatri pat iesaka pašiem pamēģināt tā vai citādi un tad paskatīties, kas notiek.

Te pirms laika viens puisis rakstīja, ka viņam šādā gadījumā palīdzējis AD escitalopramumum, arī ir kaudze preču zīmju nosaukumu (adescilan, cipralex, despra, elicea, escitalopram, escitil, nepanil, norestal). Vienmēr jāskatās medikamentu ķīmiskais/ģenēriskais nosaukums.

Šīs lietas ir ļoti individuālas. Tāpēc, kā jau teicu, psihologs un psihoterapeits (sarunu terapija) te būtu vislabākā, jo, kamēr eksperimentēsi, vari arī nekā nesasniegt, un visas draudzenes var aizbēgt. Psiholoģiskais darbs arī nav īss, bet parasti noturīgs.
Re: nav labi
26.04.2013 13:18
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ar antidepresantiem tā loģika var nedarboties,
> lielākās devās var būt citi efekti, arī
> pretēji, resp., ir iespējams, ka vispār
> "nestāv".

Nu, tas jau nebūs pretējs efekts. Tas būs vienkārši pārmērīgs efekts :)> Šīs lietas ir ļoti individuālas. Tāpēc, kā
> jau teicu, psihologs un psihoterapeits (sarunu
> terapija) te būtu vislabākā, jo, kamēr
> eksperimentēsi, vari arī nekā nesasniegt, un
> visas draudzenes var aizbēgt. Psiholoģiskais
> darbs arī nav īss, bet parasti noturīgs.

Es tomēr negribētu viest autoram kaut kādas cerības saistībā ar psihoterapiju vai tamlīdzīgām lietām. Tāpēc, ka ātras beigšanas pamatā tomēr ir spēcīga kaisle un liela potence kas pēc savas būtības ir ļoti labas un vēlamas lietas. Tāpat arī no evolūcijas viedokļa ātra beigšana ir apsveicama lieta. Savukārt ar medikamentiem ir risks iedzīvoties pāragrā impotencē. Ka galveno iemeslu problēmai es uzskatu partneru savstarpējo neizpratni un nespēju vienoties atbilstoši šai īpatnībai. Piemēram priekšspēles pagarināšanā, ātrai pirmai beigšanai ar sekojošu lēnu otro, rotaļu turpināšanu pēc ātras beigšanas, kopīgu vai atsevišķu masturbāciju ar pirmo beigšanu pirms dzimumakta u.t.t. Variantu ir daudz un var piedomāt vēl klāt. Un nevajag ne ripas rīt ne terapeitu barot... Visa bēda ir stereotipā. Jo ja paskatās vienu otru pornofilmu vai palasa sieviešu žurnālus tad vidējais vīrietis vispār ir melns un maziņš. Bet neviens nepaskaidro, ka izcilākie pornoaktieri sēž uz steroīdiem un viņiem vispār nestāv. Tapēc tiek dota šprice un viņi var 45 minūtes vālēt kā šujmašīnā kamēr beigās ar izvalbītām acīm beigt. Tāpat reti kad runā par to, ka sievietes mūsdienās ļoti bieži sirgst ar orgasma trūkumu un ir galēji grūti apmierināmas, tāpēc visu laiku alkst pēc vīrieša kas to var ilgi darīt. It īpaši tad kad salasās visus tos stāstus par seksa megakingiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: nav labi
26.04.2013 13:29
protams, ka tie ir stereotipi. kas gan cits... bet dažkārt tie ir daļa no cilvēka, no visa, kā viņš domā un dzīvo; teju vai iezīdušies ar mātes pienu.

dažiem cilvēkiem tiešām pietiek ar vienkāršu skaidrojumu un ne visai garu sarunu, bet, ja cilvēks jau ēd psihotropās zāles, tad viņš parasti ir ļoti iesēdies stereotipos un viņa domāšana ir diezgan samudžinājusies.

es to nesaku, lai kritizētu tēmas autoru; vnk iesaku, ko pēc viņa stāsta viņš varētu savā labā darīt.

ku! skaidrojumam pilnībā piekrītu. bet stereotipi jau mēdz būt vairākās paaudzēs + ir vēl tāda ķibele kā valdonīga māte, kas var būt šim par cēloni. nu un tur vnk nevar pateikt, ka neņem galvā, tur jau ir ieņemts ļoti, ļoti daudz. un tā ir Latvijā diezgan izplatīta problēma, ka sievietes tā domā un uzvedas.

es atkal nezinu par tēmas autoru, bet tāds variants mēdz jauniem vīriešiem būt, kad māte ar audzināšanu (viena pati) ir iepotējusi viņam šausmīgu nevarīguma poti, kas darbojas ļoti ilgi, jo viņa nekad nav ļāvusi darīt, ko puisis grib utt.

esot psihiatrijas kantoros, ļoti uzkrītošs ir skats, kā liela izmēra (garumā un platumā) sieviete ar valdonīgu, nedraudzīgu ģīmi velk pie psihiatra savu nozāļoto kuslo un bailīgo dēlu, kurš pilnīgi izskatās pēc bērna, kauču viņam jau 40...Edited 1 time(s). Last edit at 26.04.2013 13:52 by Runcene.
Re: nav labi
26.04.2013 17:30
Nu jā es varbūt kļūdos, tas nav psihologs, bet psihiatrs, kas an tos medikamentus izrakstīja, bet jā viņš dod man tās žalēs un devas ir niecīgas tam Setralinam, ko es lietoju tikai 1/2 tableti nedēļā, pēc vajadzības. bet urologs uzrakstīja Asentru 1 tableti dienā. negribās īsti tos AD atsāk lietot biežāk. Un tā ātrā beigšana man jau ir no pirmās seksa reizes, un nekādi treniņi nekas nenāk par labu šai lietai, jau 9 gadus, tagad man 25. un ir tā, ka sākoties priekšspēlai, kā jau teicu, sāk izdalīties tas šķidrums, gals jau slapjš, un kad kaut kas sāk notikt, dažreiz pat pietiek ar 2 sekundēm, lai meitene pieskartos dzimumloceklim, un viss ir beidzies, dažreiz pietiek ar 15 sekundēm, ja nu esmu galīg piedzēries, tad var izvilkt kādas 3-6 minūtes... un pēc tās 1. beigšanas, ir grūti saņemties otrajai reizei, jo viss ir ļoti jūtīgs, vajag pagaidīt kādu mirklīti un tad itkā var izturēt ilgāk, bet nav tik labi sacēlies, kā 1. reizē... bet ja pagaida piemēram pauzi lielāku kādas 5 minūtes, starp reizēm, tad atkal pietiek ar dažām sekundēm , lai viss beigtos... nezinu... tas viss ir tik dīvaini, ka pašam tas ir apnicis, draudzenei arī, un ta tagad nezinu, tad jāmeklē vaina psihiski? varu jau aiziet pie tā psihiatra parunāt.
Re: nav labi
26.04.2013 17:53
pustablete AD nedēļā ir pilnīgi bezjēdzīgs pasākums.

ir cilvēki, kas tādās situācijās lieto medikamentus, ir citi, kas nelieto un dzīvo bez seksa... katrs var izdomāt, ko grib.

bet vaina,manuprāt, ir veļama uz psihiatriju tikai tad, ja izmeģināts viss iespējamais psiholoģiski.

Nav zems pašvērtējums? kāds vispār esi dzīvē? tas noteikti izpaužas vēl kaut kā. karjera, izglītība ir ok?
Re: nav labi
26.04.2013 22:50
Var mēģināt samazināt nervu vadāmības uzbududinājumu.Jāizslēdz no ēdieniem pipari,šokolāde un visas asās vielas. Nedrīks lietot B1 vitamīnus, jo tie pastiprina nervu signālus.Izanalizē kopā ar seksologu,kas tevi uzbudina un mēģini to izslēgt. Tavs vecums ir seksualitātes augstākais punkts. Lēnām sāksies potences un jūtīguma samazināšanās.Mans domā,ka visus receptorus pastiprina testosterons. Jo mazāk testosterona,jo zemāks uzbudinājuma līmenis. Jārunā ar seksologu un psihiatru.Jāmeklē kopīgi.
Jāpanāk sievietes orgasms obligāti ar citiem līdzekļiem.Izlasi attiecīgo literatūru. Sievietes pārsvarā ir klitoriskās. Vismaz līdz pirmajām ja ne pat otrajām dzemdībām.Būs orgasms sievietēm, būs laime un saticība ģimenē.
Re: nav labi
27.04.2013 14:58
es to setralinu dzeru pēc vajadzības, ikdienā man nevajag,jo liekas ka viss ir kārtībā, sanāk iedzert nedēļā pusīti, jo iedzerot viss ir kārtība, paiet dienas kādas 5 tad sāku just sev nervozitāti, stresu, nevar daudz ko paciest, un tad kad ir pagājušas kādas 7 - 8 dienas tad caur visu ķermeni iziet tāda kā strāva, liekas ka caur nerviem tāds kā elektrisks impulss iziet, nutad iedzeru šo pustableti un pa nakti noguļu kā nosist vismaz ādas 12 stundas, un atkal nedēļu var izvilkt, n ar katru reizi paildzinās tas viss... nu jau dzeru pēc kādām 10 dienām, nevis kā agrāk bij katrā otrajā, tas tā pa to setralinu, bet par to pašvērtējumu es itkā navarētu sūdzēties, esmu normāls, sabiedrisks, nedomāju arī ka esmu kāds negrītenis, iestājos aī augstskolā, bet to nebabeidzu naudas pēc, nezinu dzīvē itkā viss normāli, ja nebūtu lūk šīs ātrās beigšanas es būtu laimīgākais cilvēks :D Bet nu jāatzīst, ka esmu nenormāli akarīgs no seks, man to gribas, liekas ka visu aiku, es varētu, GRIBĒTO to katru dienu, pa vairākām reizēm, gribētu nezinu, prostutūti sev pa draudzeni, kas gribētu seksu visu laiku,jebkurā brīdī, jeb kurā situācijā, nezinu tas jau sāk likties slimīgi, bet tas tā ir, bet no tā visa ir bail, un kautrējos gan ļoti, kautrējos kādu meiteni aicināt pemēram kādā vienas dienas sakarā uz gultu, jo zinu ka pēc 10 sekundēm viss būs cauri, un būs kauns nenormāls :( nezinu, jāiet tad tiešām pie psihiatra, vai tā seksaloga...
Re: nav labi
27.04.2013 15:05
..un par to sieviešu apmierināšanu, es uzskatu, ka es esmu savādāks, kā citi, jo es arī apzinos, ka ar savām 10 sekundēm, es nevaru apierināt sievieti, tāpēc vienmēr, ja nevaru to izdarīt arī ar otro reizi, tad vienmēr, pabeidzu sievietei, kaut vai ar roku, lai arī viņai ir tas orgasms... un esmu arī daudz visu ko lasījis tieī par meitenēm, un esmu vienmēr atvērts, ar mani var runāt pa jebko un ar jebkuru... zinu arī to, ka daudzām meitenēm, ir grūti sasniegt orgasmu darot to ka jau rāda filmās, tāpēc viņasbieži simulē... un zinu, ka daudzi puiši guļot ar meiteni, kad beidz tad arī beidz, un meitenei nekā, es pat beidzu pēc tām 10 sekundēm, un tad pilnībā pievēršos lai meitenei būtu viss kārtībā... tāka tajā ziņā mums ar nu jau bijušo draudzeni nekādu problēmu nebij... (bet šī šķiršanās mūsu nav saistīta ar seksu :D )
vienkārši zinu, kas man atkal būs jāpiedzīvo, primo reizi savstarpēji guļot ar kādu jaunu draudzeni, tapēc esmu nolēmis risanāt savu bēdīgo problēmu :(
savējais
Re: nav labi
31.05.2013 10:42
Pamēģini Cipralex vai ko līdzīgu, man ļoti palīdzēja, tikai uzmanīgi un bez alkohola
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 12?
Ziņa: