Sinovīts, artrīta pazīmes

Aizsāka verdija 

Sinovīts, artrīta pazīmes
19.02.2013 11:12
Labdien!

Palīdziet, lūdzu. Ieteiciet labu ārstu, kurš var palīdzēt. Biju pie dr. M (reimatologs), pie V.L; O (traumatologi), infektologa, ģimenes ārstiem. Neviens nevar palīdzēt.
Dr. M... izrakstīja daudz zēlas: Sulfasalazin, Doksiciklin, Omeprazol (kuņģim), MTX, Arkoksija tt.. Dzēru, dzēru šīs zāles, kāmēr idontoksikācija organizmam nesākas, kuņģis sāk sāpēt. Paradījas un sejas mazas pumpiņas un nesākas vemšanas pazīmes. Kā man krājas ūdens ceļa locītavas tā krājas. Dūru, dūru ceļa locītavas, liek man zāles tur uz "k" burta bet pēc laika atkal krājas ūdens.
Traumatoloģi ieteica operācijas, lai
1. variānts: izgrizt sinovidalo plēvi,
2. variānts: uztaisīt operāciju, lai "patīrīt" ceļa locītāvas. Ar šķidrumu izīrīt visu, kas jau sakrājas iekšā no injekcijam.
Godīgi runājot par 8 mēnešiem ka skraidu pa ārstiem man paliek sliktāk un sliktāk, operāciju nevēlos, jo man tikai biščīņ aiz 30 gadiem un ja es izgriezīšu kaut ko no ceļa locītavam, labāk domāju nebūs, pie tam, ka ārsti nedod garantījas, ka būs labāk.

Asins analīzes labas, reimatoidie faktori normā, infekciju nav, bija pie infektologa, izarstēju visu.
Man 30/100/174, sieviete, pagatnē bija ļoti laba vesēlība, biju sportisk, traumu nebija.

Pie tam reimatologie uzstadīja diagnozi - reaktīvais artrīts.....bet nekāda pamata tam nav kaut gan pēc wikipedijas viens no izraisītiem šai saslimšanai var būt ārtrīts.


Lūdzu ieteiciet pie varu vēl griesties, kur, varbūt kādi telefoni. Ko man darīt, kā ārstēties?

Papildus vēlos lai man uztaisīja:
Sinoviālā šķidruma izmeklēšanas daļas:
• vizuālā izvērtēšana
• šūnu skaita noteikšana
• "slapja" preparāta apskate mikroskopā
• šūnu veida izvērtēšana
• mikroorganismu noteikšana
Sinoviālā šķidruma izmeklēšanai ir liela nozīme:
• lai atšķirtu neiekaisīgas no iekaisīgām locītavu saslimšanām
• lai identificētu kristāliskās artropātijas (podagra, pseidopodagra)
• septiska artrīta diagnosticēšanai.

Kādus nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļus (NSPL) var lietot?

Paldies jau iepriekš par palīdzību un atbildi.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.02.2013 13:45 by verdija.
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
19.02.2013 12:06
Ja nav dzimums,vecums,svars/augums, tad ,diemžēl sarunu pat nesāku. Diezgan savādi veidoti teikumi.Īsti nesaprotu .Tiek jautāts vai apgalvots.
Drusku putra ar pāgātnes un tagadnes formām.Tas laikam no steigas.
Lai veiksme un veselība.
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
19.02.2013 13:33
Sieviete, 30 gadi, 100kg, 174
Lūdzu , kas nav saprotāms. Es došu informāciju.
Biju pie āstiem. Konkrēti neviens nevar pateikt kāpēc CEĻU LOCĪTAVAS KRĀJAS ŪDENS. Pēc Magnetiskas rezonanses ir redzams ka ir sinovīts, meniski, kauli kārtībā. US arī neredz artrīta pazīmes vai jebkādas izmaiņas, tikai daudz šķidruma. Labu kāju dūra jau 7 reizes, kreiso kāju 3 reizes.
Ko darīt, pie kā griezties?Reimatologs jau nezin ko darīt, jo med.preparāti, kurus nosaucu nepalīdz. Traumatoloģi piedāvā operēt, bet nedod garantīju, ka būs labāk



Edited 2 time(s). Last edit at 19.02.2013 13:46 by verdija.
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
19.02.2013 14:47
Svars liels...

Svara mazināšana varētu uzlabot stāvokli, jo slodze locītavām ir visu laiku, ārstē vai neārstē. Sports arī var ietekmēt.

Locītavu speciālistu Latvijā nemaz nav tik daudz; labas atsauksmes bijušas par Ādažu privāto klīniku.

Kopā ar ārstu jāizlemj visi par un pret + šādos gadījumos (ja runa par operāciju) vienmēr jāuzklausa vismaz 2 viedokļi.

Forumā nav traumatalogu un ortopēdu, tāpēc visi jautājumi jāuzraksta uz lapiņas un jāuzdod vismaz diviem ārstiem.
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
19.02.2013 15:54
Runcene, es jau biju pie diviem traumatologiem.
Par Ādažu klīnīku. Tas ir filiāle no ORTO klīnikas, kura ir Duntes iela, tur arī ārstējos.



Edited 2 time(s). Last edit at 19.02.2013 15:55 by verdija.
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
19.02.2013 16:01
Nu tad, godīgi sakot, šeit nez vai Tu gūsi vairāk info nekā pie 2 traumatologiem, jo, kā jau minēju, traumatologu šeit nav.

+ ko jau minēju par svaru.

Cilvēkiem ar lieko svaru agri vai vēlu ir tādas vai citas problēmas ar locītavām, mugurkaulu utt.

+ vēl var būt ietekme no sporta, ja tas bijis ļoti aktīvs vai pat profesionāls.
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
19.02.2013 17:03
Nu, cik es zinu, tad sinovītu izraisa arī artrīts, podagra, kas man iezīmēja reimatologe, tāpēc esmu šeit, lai pakonsultēties, pie kāda ārsta vēl var griesties....Reimatologa vārds, uzvārds, kur pieņem, tālrunis tt.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.02.2013 17:04 by verdija.
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
19.02.2013 17:38
Vislabākās konsultācijas ir Stradiņos; gluži vienalga pie kā, jo filozofija apmēram viena, tāpat izrakstīs "daudzas zāles".
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
19.02.2013 18:03
Vēl labi speciālisti par locītavām, un tieši ceļu locītavu meniskiem bija Dzelzceļa slimnīcā Prof.Lācis. Nezinu vai tagad praktizē.Bet viņa skola tur palikusi.
Viennozīmīgi ir jāstrādā divos virzienos. Kā teica Dr.Runcene ,darīt visu, lai samazinātu slodzi uz locītavu. Nūjas staigājot,ratiņi -veikalos.Arī speciālas saites,ko piedāvā ortopēdikās poliklīnikas.Spieķītis ikdienā obligāti. Svara samazināšana.
Es tomēr par operāciju. Tur apskatīsies pie viena,kas par lietu. Salūžušo menisku izņems.Iztīrīs.
Lai veiksme.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.02.2013 22:20 by Mazdakteris1.
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
19.02.2013 18:45
Liels paldies
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
02.03.2013 12:37
man arsti pateica ka man ir Sinovīts labās gūžas locītavā
ko tur var darīt
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
02.03.2013 13:41
ārsti tik pateica, ka sinovīts?

Kāpēc tad nejautāji ārstiem?
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
03.03.2013 15:19
Sinovītam vienmēr ir kāds cēlonis- tie var būt dažādi. Atkarībā no cēloņa ārsti izlemj, ko darīt.
wii1234
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
04.03.2013 02:41
Labs reimatologs ir Buliņa un Andersone Stradiņos. Protams, ka tas ir artrīts, tikai nav zināms kāda etioloģijas, vai ReA, vai RA. Zāles jālieto. Un fizikālās terapijas procedūras, vajadzīga kompleksa ārstēšana. Vissliktākais, ko varēja darīt, ir tās šprices locītavās, Ketanola droši, ka..Tie ir hormoni, kas ne tikai ārstē, bet arī atstāj ne visai labas blakusparādības locītavās, tās nav tik nekaitīgas.
Operācija rezultātus nedos, ja tā ir autoimūna saslimšana. Ar svaru te maz sakara, bet, protams, ka , ja to nomestu, locītavām tas nāks tikai par labu.
Zāles jau nozīmētas pareizas...antibiotikas, pēc kuru izlietošanas stāvoklim kaut nedaudz bija jāuzlabojas. un labasMetotreksāts un Sulfasalazīns - stipras zāles, bet pie šīs dg atbilstošas un iedarbīgas. Cita lieta, ka tās nav tik nevainīgas. Nesteroīdais ir Arcoxia, bet omeprazols, lai aizsargātu kuņģi.
Vēl labs nesteroīdais ir Movalis, palietojiet to, bet tad Arcoxia nedzeriet.
Jums jāārstējas reimatologa uzraudzībā.
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
17.11.2014 18:49
Labdien.Man ārsti kontaktēja Sinovīts.Kā var arstēt?Cik man teica vaidzīga operācija ceļgalim.
Pēc operācijas paliks labāk un vai es ar tādu ceļgala slimību varu strādāt gaterī,kur visu dienu ir uz kājām.
Visādus ārstus esu gājis un pēdējais kuru izgāju un tad kontaktēja sinovīts.Magnētiskorezonance
Esu vīrietis 38.gadi 73.kg 1,73.cm 2003.gadā negadījuma trauma.Visu laiku sāp bez elestīgās saites nevaru nekur pakustēties.
Kad sēžu istabā nekur neesu gājis tad mazāk sāp,tiko pakustos sāpvairāk tieši locitavā,tad sanāk siet elestīgā saite.
Brīžiem pat kruķis vaidzīgs palīgā.



Edited 1 time(s). Last edit at 17.11.2014 18:50 by andritis32.
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
17.11.2014 19:41
Domāju,ka vienīgā pareizā rīcība ir piekrist operācijai. Tā noteiks pareizo diagnozi un izoperēs to ko vajag. Protams kādu laiku vajadzēs pasēdēt uz slimības lapas. To operējošais dakteris pateiks. Lai veselība un veiksme.
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
24.11.2014 15:47
Cik tadtāda operācija maksā?
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
24.11.2014 17:28
Mans Deus. Par to jājautā attiecīgām slimnīcām. Mēs nevaram pārvērsties par izziņu kantori.P.Stradiņa slimnīca,Dzelzceļa slimnīca u.c.
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
28.11.2014 22:23
Pēc astrīta operācijas es varēšu strādād gaterī,jo man visu dienu sanāk uz kājām?
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
28.11.2014 23:18
Garantiju nedodu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sinovīts
25.07.2018 09:37
Labdien!
Vai lūdzu varētu paskaidrot, kas tas ir un kā ārstē.
Vīrietis 30gadi, svars uz 90kg, sportisks.
Magnētiskā rezonance - FEMUROPATELLĀRA hondropātija, patellas skrimšļa bojājums, femur skrimšļa bojājums ar skrimšļa atslāņošanos.
M.gastrocnemius medialis sastiepums. Sinovīts. Ceļa locītavā izsvīdums līdz 7-8mmbiezumā, patellasskrimslis nehomogēniem ieslēgumiem, arī
skrimšla pilna biezuma bojājums 5-6mm izmērā, femurpriekšējās rievas skrimšļa bojājums centrāli ar ar skrimšļa atslāņošanās līdz 1.4cm
šķērsgriezumā. Sldžu virsmas skrimšļi saglabāti , nav datu parmenisku, krustenisko saišu, sāņu saišu bojājumiem.
Lūdzu vai var bez ķirurģiskas iejaukšanās?
Milzīgs paldies!
Re: Sinovīts, artrīta pazīmes
25.07.2018 13:18
To izvērtē ortopēds.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 10?
Ziņa: