Lyrica

Aizsāka Vāvere25 

Lyrica
28.01.2013 20:58
Sveiki! Varbūt kādam ir info par to,cik ilgā laikā medikaments Lyrica izvadās no organisma?
Liels paldies
Re: Lyrica
28.01.2013 22:28
Pusizvadīšanas periods būtu 6,3 stundas.Izvadās neizmainītā formā,pilna izvadīšanās var būt 24-48 stundas,ja lietots ilgstoši.

jekabs19@inbox.lv
Re: Lyrica
31.01.2013 11:07
Tik ātri?Super! Bet tas ir Lyrica 75mg?
Re: Lyrica
31.01.2013 18:21
Nu,principā miligramiem nav nozīmes,ja gribi-izstāsti kapēc jautā,tad varbūt kko vēl var pareikt,bet nu ķimija izvadās šajā laikā.

jekabs19@inbox.lv
Re: Lyrica
31.01.2013 19:01
Tāpēc,ka vēlētos bērniņu,bet pašlaik lietoju šīs zāles. šobrīd liekas,ka bez tā zālēm nevarēšu iztikt,bet tagad rēķinu,cik ilgā laikā viņas iziet,ja nu sadūšojos ''atmest''.
Re: Lyrica
31.01.2013 19:13
Kas tieši Tev ir pa problēmu,epilepsija,vai kas cits?

jekabs19@inbox.lv
Re: Lyrica
31.01.2013 23:53
Muguras problēmas. Bija diska trūces operācija,laikam neveiksmīga,spiež to nervu vēl nost.
Re: Lyrica
01.02.2013 00:03
Nu,bet tam nav noteikti šīs zāles jālieto,šīs grūtiecei nav labas,varbūt tur vispār kko citu derētu,tev osteofīti nav uz skriemeļiem? Ja nezini,varbūt vari noskaidrot. Tie ir tādi radziņi-var nooperēt,bet parāas atkal.......bieži mugurā vairākas problēmas....Un kā izpaužās tas,ka spiež?

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 01.02.2013 00:04 by ivars61.
Re: Lyrica
01.02.2013 00:39
Jebkurā gadījumā-ar šīm zālēm jau muguru neizārstēs,tās varbūt mazina sāpes,bet-ir pasākumi kas var atveseļot muguru,man pirms 12 gadiem bij smags mugurkaula lūzums,un zināma pieredze ir uzkrājusies....nekas īpašī daudz,bet tomēr...

jekabs19@inbox.lv
Re: Lyrica
03.02.2013 12:11
šīs ir vienīgās zāles,kas man palīdz. Citādi vnk a griestiem var staigāt brīžiem. Sāpes sākas muguras lejasdaļ kreisajā sānā un iet uz kāju. Bāzējas ap celi,ikros,tirpst pēda.
Esmu izmēģinājusi praktiski visu. Tagad esmu nosliekusies jau praktiski 100%uz dziļajām blokādēm
Re: Lyrica
03.02.2013 12:36
Praktiski viss dažkārt nav pilnīgi viss,Tev vajadzētu noskaidrot,kas tieši tagad mugurai pa vainu jo vnk diska trūce pēc operācijas vajadzēja beigt spiest,jāuzzin no ārsta vai ir kkādas pārmaiņas-degeneratīvas didkos,skriemeļos,ja ir-tad kādas.Vingrojusi esi?Stiepjoši vigrinājumi ir ieteikti?Tev nav jebkādas tūskas pazīmes?Nu-es ja godīgi-neticu,ka tur neko nevar darīt,vnk-neticu,darīt var praktiski vienmēr,un cik saprotu,Tu taču jauna esi.Ja vari,tad uzdrukā pilnu diagnozi,kaut kam taču jābūt pēc operācijas,kad tā tika taisīta?

jekabs19@inbox.lv
Re: Lyrica
03.02.2013 12:39
Redzi,Vāvere,vajadzētu tomēr kko darīt,a to kāja var kļūt paralizēta,es domāju,ka visas iespējas noteikti nav izsmeltas.

jekabs19@inbox.lv
Re: Lyrica
03.02.2013 13:34
Oktobra beigās veica MR,rāda,ka ir traki saauguši rētaudi,kas spiež nervu. Tagad(janvāra sākumā) biju slimnīcā,jo bija paasinājums,taisīja CT,uzrāda,ka disks atkal biš ārā,bet it kā nespiež uz nervu,bet sāp ta nenormāli brīžiem. Tad nu 20.februārī būs MR,lai paskatītos rīktīgāk,jo mīkstos audus CT neuzrādot.
Esmu izgājusi rehabilitāciju,vingroju katru dienu mājās,3x nedēļā pie speciālista. Reizi nedēļā mašāža(vilkšana),ūdens aerobika.
Vnk nav jau vairs spēka.
Re: Lyrica
03.02.2013 15:37
Seja neaizpampst no rītiem?Drusku jāpadomā,bet-varētu izrādīties,ka kaut ko var izdomāt,Tev ir fizisks un psihologisks nespēks,izmisums?Rētaudu uzsūkšānos var drusku paveicināt,gan negribu solīt neko uzreiz,bet-ja atrast īsto līdzekli,uzlabojumi ir reāli,vitamīnus esi lietojusi,ja jā,cik bieži,kādus? Cik gadu pašai?

jekabs19@inbox.lv
Re: Lyrica
03.02.2013 17:03
Seja nav gan aizpampusi. fizisks un psiholoģisks nogurums jau moka kādu laiku,jo,cik tad var??? Man atk te veicina ar stiepšanu utt,bet rezultātu nav. Lietoju austeru kalciju,zivju eļļu,citādus vitamīnus gan ne. Man 25
Re: Lyrica
03.02.2013 18:18
Varbūt vari uzrakstīt uz e pastu,ja vēlies,varam aprunāties rūpīgāk,jo-es tā ticu,ka Tev var stāvokli uzlabot,ļoti lēnām varbūt ka var vispār atlabt,es neesmu ārsts,pārsvarā pazīstu vitamīnu deficīta pazīmes,amioskābju arī drusku,tautas medicīu,saproti-tāda radikāla jau nekā nav,bet savu muguru esmu pratis atveseļot,sievai arī bij līdzīgs lūzums,nu-disku trūce kā tāda var būt saistīta ar kādu vielu sintēzas traucējumiem,piemēram-kolagēna,glikozamīna,man arī drusku jāpadomā,un vajag arī precīzāku infu.Domāju,ka kalcijs viens pats var pat kaitēt-jo tas ir celtiecības materiāls kauliembet vajag mikroelemetus,kas procesu arī regulē,un jāpadomā,kas vēl var palīdzēt,ja negribi uz e pastu,varam tepat. Vispirms jau-vajadzētu Tev kādus kompleksos vitamīnus.un tad varbūt kko vēl.Vajag tev pastāstīt,par ko sūdzies,visu.

jekabs19@inbox.lv
Re: Lyrica
03.02.2013 18:21
Liekais svars ir?
Re: Lyrica
03.02.2013 19:18
Drīzāk teiktu,ka svara prblēmas nav-166cm ,54kg.

nu,ko tad es vēl varu uzrakstīt. Vasarā bja operācija. Tagad sāpes ir muguras lejasdaļā(dibenā),iet uz leju,uzkāju. Dažreiz sajūta ir tāda,ka sāp sāpēm mugura,pēda un sāpes nāk uz augšu.
Re: Lyrica
03.02.2013 20:15
Ar nepareizu rētaudu veidošanos saistās vitamīnu C,E trūkums,mangāna,vēl Tev varētu trūkt b grupa-no tā nogurums.Arī olbaltumvielu trūkums var izsaukt tādas problēmas,manuprāt kalciju bez citiem mikroelemetiem nevajadzētu,tikai sabalansēti,nervoza esi?

jekabs19@inbox.lv
Re: Lyrica
03.02.2013 20:18
Esmu gan! Bet kāda gan tam saistība ar manu sāpīgo muguru/kāju?? Tā ir maa šī brīža lielākā problēma
Re: Lyrica
03.02.2013 20:27
Var būt saistība-b vitamīnu trūkums,magnija trūkums,saproti-visiem 25 gados nav disku trūce,savedot kārtībā to ko var saprast,bieži uzlabojas tas,par ko informācijas nav,tāds princips strādā,redzi-tiešā veidā nav līdzekļu lai risinātu muguras problēmas,bet-varbūt var atrast kas trūkst,vēl kko un pamazām paliks labāk,padomā-man skriemelis bij sadragāts daudzos gabalos ,ar disku tur vispār vāji......A es neko pret muguras sāpēm nelietoju-man viņa nesāp vai sāp minimāli.Nu,tas bij pirms 12 gadiem,bet problēmu nav jau kādi 5,varbūt vairāk gadu.

jekabs19@inbox.lv
Re: Lyrica
03.02.2013 21:08
Ir analīzes,kur varu pārliecināties,vai man netrūkst Mg,Bgrupas vitamīni? Nav jēgas grūzt iekšā,ja tas nav vainīgais.

Tur jau tā lieta,ka man ir tikai 25,bet neko lāga nevaru padarīt,jo sāp.
Re: Lyrica
03.02.2013 21:42
Ar analīzēm nevar dabūt ticamus rezultātus,vispār ir.Visu piedāvā pārbaudīt,bet-diemžēl tas ir blefs.Teiksim-magnija daudzums asinīs vāji saistīts ar tā daudzumu muskuļos un,citur,respektīvi-ja tas asinīs trūkst,tad tiek ņemts no depo vietām-tur trūkst,bet asinīs norma,līdzīgi ar kalciju.Ar taukos šķīstošiem vitamīniem drusku savādāk.Bez tam-daudzums asinīs neizsaka vai nav traucēta izmantošana.
Starp citu-tās nav zāles,ko ir kaitīgi tomēr dzert,nav svarīgi kā tie ir ražoti-bet tie pēc būtības ir dabā,nedaudz ir pārtikā.
Tev otru operāciju nepiedāvā?

jekabs19@inbox.lv
Re: Lyrica
04.02.2013 09:04
Otru operāciju ir veikt riskanti,ja pie vainas ir rētaudi,jo tad tie savairosies vēl vairāk. UN es uz galda atkārtoti kāpšu tikai tad,kad nebūs neviena cita variantiņa.
Re: Lyrica
04.02.2013 10:28
Rētaudus mazina kortikosteroīdi,ārsti tādu variantu nepiedāvā?Pajautā!Tos injecē rētaudu atrašanās vietā.

jekabs19@inbox.lv
Re: Lyrica
04.02.2013 11:01
Cik zinu,tās zāles ir ļoti bīstamas. Manā vecumā nebūtu jēga riskēt.
Re: Lyrica
04.02.2013 21:43
Nezinu, kas Tev par fizioterapeitu, cik daudz viņš papildus mācījies? Zinu, ka ir masāžas tehnikas, kuras palīdz samazināt pēcoperācijas rētaudus. Varbūt, aizstaigā pie cita fizioterapeita, rehabilitologa, manuālā terapeita? Mana pieredze ar tos.lv rehabilitācijas dakteri Daigu- kad biju pie viņas atkārtoti, viņa man rādīja tos pašus vingrojumus, ko pirms 3 gadiem. Kaut gan iepriekš man sāpēja mugura un plecs, bet tagad - celis. Izskatās, ka neko jaunu pa šiem 3 gadiem viņa nebija iemācījusies. Daži standarta vingrojumu komplekti visiem gadījumiem ;)



Edited 1 time(s). Last edit at 04.02.2013 21:48 by kachenite.
Re: Lyrica
04.02.2013 22:04
Šobrīd pati esmu 2 mēnešus pēc ceļgala operācijas. Vēl mazliet kliboju, bet, tfu,tfu, tādu rētaudu problēmu, kā Tev, man nav. Gribēju ieteikt-pameklē kādu, kurš strādā radošāk. Man ļoti patika, kā strādā rehabilitologs Uģis Beķeris. Viņš pielieto ļoti daudz un dažādas tehnikas, apmāca arī jaunos fizioterapeitus. Man viņu paziņa- fizioterapeite ieteica.
Pati neesmu bijusi, bet varbūt, Tev palīdz kaut kas no "Austrumu pieejas veselībai"- cigun pie dr. I.Kudrjavceva vai joga? Izstaipīsies, aktivizēsi ķermeņa bioloģiski aktīvos punktus, u.c. gudras lietas, i visas probzas pāries.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.02.2013 22:12 by kachenite.
Re: Lyrica
04.02.2013 22:04
Vāvere
Bīstamība jāsamēro ar muguras problēmām-es pieminēju variantu.....Iepriekš laikam minēju vēlamos vitamīnus.
Domāju,ka Lyrica protams ir stipri nekaitīgs,tomēr tas neko nerisina.Tev pašai jāpieņem lēmums ko darīsi,kādā veidā ārstēsies.Starp citu-kortikosteroīdus producē virsnieres,tā ka tā bīstamība nav kā no baigās sintētikas,bet nesaku ka nav vispār.Varētu būtlīdzīgi kā ar anaboliskajiem steroīdiem,jeb mazāk bīstamas,precīzi nezinu.Ieklausies visos ieteikumos!

jekabs19@inbox.lv
Re: Lyrica
04.02.2013 22:21
Ivars te savus uztura bagātinātājus un vitamīnus izplata. Iesaka visiem un visos dzīves gadījumos, brīnums, ka vēl nav ieteicis zupā sāls vietā piemest :)
Brīžiem tādus makaronus ļaužiem karina- pļauku iesistu, ja varētu aizsniegt :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 11?
Ziņa: