Lyrica

Aizsāka Vāvere25 

Re: Lyrica
04.02.2013 22:41
kachenite
Varbūt vari konkrēti-kādus makaronus?Un kapēc Tu domā,ka es kko izplatu?

jekabs19@inbox.lv
Re: Lyrica
05.02.2013 09:07
Paldies,bet fizioterapeits man ir ļoti labs. Kopš uzzinājām par rētaudiem(oktobra beigās),man viņus stiepj ar masāžas palīdzību. Es eju pie Olimpiskās vienības fizioterapeita. Viņš ir ļoti labs un profesionāls saā jomā. Arī apmāca jaunos.
Un Ivars lai runā,es tikkai ieklausos,ne jau uzreiz kko ņemu. To,ka nelietošu tos steroidus ir skaidrs,tie ir bīstmati. Vitamīnus gan domāju palietot,bet griezišos pie sava ārsta. Tagda tik jāgaida 20.02,ad man būs atkārtota MR.
Re: Lyrica
05.02.2013 10:38
Aha, tad Tu ej pie Mareka Osovska? Es ar tur biju, viņa kantorē Bruņinieku ielā, tikai pie meitenes. Man viņas līmētais teips ļoti palīdzēja.
Re: Lyrica
05.02.2013 10:54
Es neko citu bez padomiem nepiedāvāju,bet Tev,Vāvere,noteikti vajag E un C vitamīnus,C noteikt nav nozīmes,jo tas neuzkrājas un organismā nesintezējas-tātad-ir tik,cik uzņemts,Savukārt E -lietot nav bīstami,jo to satur saulespuķu eļļa uc.produkti.ja pirms operācijas būtu lietots,rētaudi veidotos daudz mazāk.Tagad-lēnām var mazināt rētaudus,kopā ar C vitamīnu,vēl tomēr būtu iespēja pašķaidīt sāļus,jo vienpusēja kalcija lietošana var izsaukt sāļu izgulsnēšanos-gan uz kauliem kā osteofīti,gan muskuļos,gan arī rētaudos,tas varētu mazināt pēdējo apjomu.Un turpmāk lieto kalciju sabalansēti ar citiem mikroelementiem,piemēram-ļoti labs ir Calcia800,klāt var Wellwoman,kopā nekas pa daudz nebūs.

jekabs19@inbox.lv
Re: Lyrica
05.02.2013 13:22
Jā,eju pie Mareka. Uz masāžām un 3x nedēļā vingrot.

Paldies,par vitamīniem pakonsultēšos.
Re: Lyrica
19.02.2017 22:36
ko jūs visi nodarbojaties ar sūdiem un bezjēdzībām ! Aizbrauciet uz pārdaugavu pie profesora Jankovska uz osteorefleksoterapiju !!! Lēti un vienkārši ... Tiksiet pa pāris mēnešiem galā ar visām sāpēm bez problēmām ,zālēm un operācijām....
Par viņu ir info googlē. Ja grib kāds uzzināt kā man gāja atsūtiet uz e- pastu openbox99@inbox.lv savu telefona nummuru brīvā laikā piezvanīšu Ciest nevaru to stulbo rakstīšanu - lietoju tikai mobīlo tālruni !
Re: Lyrica
20.02.2017 10:08
Iesaka: ... pārdaugavu pie profesora Jankovska uz osteorefleksoterapiju !!!
Jāuzzina vai profesoram ir medicīniskā izglītība un attiecīgs sertifikāts.Šādas "terāpijas" upuri esmu redzējis. Vairākas dienas nevarēja pat uz tualeti aiziet.Sāpes nenormālas. Labi ,ka nebeidzās ar apakšējo ekstremitāšu paralīzi.
Ejot pie šādiem 'profesoriem'palūdziet uzrādīt ārsta diplomu un prakses sertifikātu.
Ja profesors neprasa attiecīgās vietas rentgena vai DT aprakstu un bildi,tad tas jau ir rādītājs ar lielu mīnusa zīmi.
Šādas procedūras drīkst veikt tikai sertificētā ārstniecības iestādē.Ar iespējām pareizi ievērot instrumentu sterilizāciju un visus aseptikas noteikumus. Speciālistam jāzina par jūsu sirds stāvokli (EKG) ,asins recēšanas un tecēšanas rādītājiem un blakus slimībām.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 4?
Ziņa: