Izsitumi uz ādas

Aizsāka abilomn 

Izsitumi uz ādas
23.11.2012 20:46
Sveiki, vēršos pēc palīdzības, jo šķiet ka ārsti vairs nespēj palīdzēt. Esmu 24 gads vecs vīrietis, kam pirms gada, vasaras sākumā sākās izsitumi uz ādas. Tā kā man ir alerģiskā astma, sākotnēji nepievērsu uzmanību. Tomēr, lietojot antihistamīnus, sapratu, ka tie nepalīdz-jo izsitumi palika vēl vairāk. Seja, galva, mugura, vēders, kājas, pampa rokas un seja. Aizgāju pie alergologa-noteica ka tā esot hroniskā nātrene un tvinka tūska. Iztaisīja asins analīzes uz baktērijām kuņģī-nekas, pilnā asins aina ideāla. Ārsts ieteica, pasēdēt uz diētas -pāriešot. Pagāja pāris dienas-nātrene pazuda. Pēc 3 mēnešiem atkal sākās-viss tas pats.Gāju atkal pie ārsta-viņš saka, sēdi uz diētas pāries. Sēdēju 2 mēnešus-nekas nemainījās. Dzīvoju tikai uz auzu pārslu putras un ūdens. Vienā dienā visa nātrene pazuda. Pagāja pusgads, un šajā augustā vecā kaite atkal parādījās, bet šoreiz nav pazudusi līdz šodienai. Alergologs neko nesaprotot, kas tas varētu būt. Visvairāk nātrene parādās, kad lietoju medikamentus. Iztaisīju kuņģa endoskopiju-viss kārtībā. Iztaisīju analīzes uz aknām-viss kārtībā. Atradu ārstu, kas ar Folla metodi pārbaude organismu-viņš teica, ka problēma esot aknās. Pašlaik dzeru 3 homiopātiskās zāles aknām, bet nemāku teikt vai palīdz, jo ik pa brīdim izsitumi parādās, bet vairs ne tik daudz. Varbūt kāds var ieteikt, vai ir bijis kāds līdzīgs gadījums, jo pie cik ārstiem esmu bijis-neviens nesaprot, jo asins analīzes+pārējās ir ideālas.
Paldies jau iepriekš
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 12:19
Aknas varbūt vajag attīrīt.ja tās ir pilnas ar toksīniem,organisms cenšas attīrīties caur ādu.Tapēc arī diētas palīdzēja,bet zāles pasliktināja stāvokli.

jekabs19@inbox.lv
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 13:22
Jā, par to man ar aizdomas ir, bet vai tad tas neuzrādītos asins analīzēs? nu pašlaik cenšos aknas nenoslogot vispār-cerot, ka pie vainas ir viņas :)
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 15:08
tas ir no aknām, man arī veica šo folla metodi, ar pateica,ka aknas nav kārtībā, un kad taisija US pateica,ka aknas vesalas, vienu reizi tik asins aina bija paaugstināts ALATS un ASATS, bet ārsts pat neiedomājās,ka tiešām aknas jāārstē, tapēc liels paldies tiem ārstiem,kas veic šo folla metodi, cepuri nost. Drīkst zināt kādas tev zāles lika dzert? jo man arī homeopātiskās zāles ir. Pagājušas bik vairāk ka 2 nedēļas, nelieli uzlabojumi ir, tikai baigi jāskatās ko ēd, aizvakar saēdos ko nevajaga un gatavs, atkal sūdīgi. Tev nelika vitamīnus dzert, man obligāti B vit jālieto
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 15:35
Viens ir Nutrilite ķiploks(tabletes) un ir trīs pilienu veidi-Lymphomyosot, Berberis -homaccord, Nux vomica-homaccord->atbildei Dacei. Redz, ēdienu es īsti nevaru uzķert, no kā jāizvairas, jo ieēdot pat auzu pārslas-ir 2-3 izsitumi uz kakla. Savukārt, ieēdot kko stiprāku-gaļa ar garšvielām, utt+alkohols-izsitumi vispār nav. Tāpēc mazliet dīvaini sanāk :)
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 16:31
Tai Folla diagnostikai ar medicīnu ir ļoti mazs sakars. Tā vienkārši ir metode naudas pelnīšanai ar šarlatānismu un uztura bagātinātāju tirdzniecību. Tiesa gan pēdējie patiešām dažkārt palīdz. Bet vienkārši aptiekā un bez buršanas būtu lētāk...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 17:05
abilomn- nu jā, man mazliet savādākas zālītes
ku- tu esi viens no tiem cilvēkiem, kuri muld par lietām ko īsti nezin? žel tevis, painteresējies vairāk par lietām, par kurām runā, folla metode ir ļoti laba lieta, man neviens no entajiem ārstiem nevarēja pateikt,kas konkrēti man ir, ar šo metodi noteica visu kas ir, un ļoti labi,ka daži cilvēki izplata un piedāvā tās tavas saucamās šarlotanisma lietas, jo viņas patiesi palīdz, tapēc vēl reiz atgādinu, beidziet tak reiz gvelst par lietam, kuram neko nezinat un neesat saskārušiem, tik kko dzirdējuši un lasijuši forumos stulbus komentārus, kur cilvēki pat pamatot savas atbildes nevar.
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 17:08
un jā-aptiekā tik tiešām ir lētak, tam piekrītu, bet kāda jēga, es nopirku B vit no izplatītājiem, un pēc 2 nedēļu lietošanas man pazuda liela daļa izsitumu no sejas, un vēl es varētu turpināt, man vnk nekas nav jāpierāda. Nu jā, gribējo vnk pateikt,ka aptiekā ir ķimiskas zāles, kuras tik bojā visu vēl vairāk, jā izplatītāju vit ir dārgāki apmēram par 2x, bet vismaz tu jūti, kur ta nauda paliek
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 17:12
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tai Folla diagnostikai ar medicīnu ir ļoti mazs
> sakars. Tā vienkārši ir metode naudas
> pelnīšanai ar šarlatānismu un uztura
> bagātinātāju tirdzniecību. Tiesa gan pēdējie
> patiešām dažkārt palīdz. Bet vienkārši
> aptiekā un bez buršanas būtu lētāk...
_---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Šoreiz pievienojos pilnībā.Aknas vienmēr būs vainīgas.Un ja viņas darbību uzlabo vienmēr būs uzlabojumi.
Vajag vēlreiz runāt ar alergologu.
Jāskatās vai mājās vai darbā nav pelējuma sēnīte. Parasti viņa tracina organismu. Sevišķija ir astma. Jānodod asinis uz alergēniem, kā saka.
Izsitumi uz ādas parasti it saistīti ar alerģiju. Vai vakaros ir paaugstināta ķermeņa t* ?
Lai pacietība un veselība.



Edited 1 time(s). Last edit at 24.11.2012 17:17 by Mazdakteris1.
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 17:14
sākotnēji domāju tāpat kā "ku!", bet šī metode vismaz man deva kkādu mājienu, ko varētu izmēģināt, jo tradicionālā medicīna to nevarēja. Pārbaudes laikā( to veica sertificēts ārsts) ne visas kaites bija iespējams noteikt, kas man kādreiz ir bijušas-bet 80% no traumām un slimībām viņš noteica. Šis fakts mazliet manu skepsi mazināja.
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 17:17
Jā, par aknām grasos runāt ar alergologu+sēnīte it kā nekur nav redzēta( un nav iepriekš bijusi). Piemērām-vasaras perdiodā dzīvoju četrās dažādās vietās, tāpēc kkādu telpisko alergēnu izslēdzu uzreiz
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 17:22
Dace34, nu kā tad viņi naudu pelnītu ja nevarētu pateikt "kas konkrēti Tev ir". Tur jau tā fiška. Ārsti bija godīgi un ja reiz nevarēja pateikt tad neteica bet Follistiem pofigs. Ka tik nauda nāk. Tāpēc arī diagnoze atradās. A labāk no UB paliek vairumam cilvēku. Vienkārši viņi tak netic ja viņiem saka, lietojiet UB. Vot ja tas notiek ar buršanu par kuru vēl normals piķis nolocīts tad uzreiz cita lieta... Starp citu, par placebo esi dzirdējusi?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 17:26
abilomn, neapšaubu, ka Tur nereti strāda gudri cilvēki, un vīspār medicīna lielā mērā ir psiholoģija un viņa labi darbojas tieši tad kad tiek pasniegta tā kā Tev patīk vai izraisa sajūsmu. Turpretīm tradicionālās medicīnas "konveijiers" bieži bien neko nedod. Tobiš jo vairāk saslimšanā iesaistīts cilvēka prāts jo sliktāk palīdz klasiskā medicīna...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 20:38
Pilnīgs stulbums ko tu tur gvelz. Riebjas lasīt, tu pat vispār zini kā veic šo metodi. pag, labāk nemaz neatbildi. Jā. ir pietiekami cilvēku, kas pa 5ls veic ķip šo metodi, bet ir cilvēki, sertificēti, kas šo visu dara. Un ja tas būtu viens vienīgs bul šits, viņus neviens neapmācitu, nepārbaudītu un sertifikātu nedotu.

Pārbaudes laikā( to veica sertificēts ārsts) ne visas kaites bija iespējams noteikt, kas man kādreiz ir bijušas-bet 80% no traumām un slimībām viņš noteica. Šis fakts mazliet manu skepsi mazināja.
man bija tieši ta pat, man pateica,ka nieres netika līdz galam izārstētas, un tā ar varētu būt, un to viņš uzminēt nevarētu.
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 21:43
palasijos netā par visu šito lietu, un secinājums ir viens-metode ir laba, tikai viss atkarājas no tā,kas to veic, jo pakaļdarinātāju ir daudz, un tie ari ir tie cilvēki,kuri bojā visu, tapēc ja iet pie kāda, tad japalasa netā ko var atrast par viņu.
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 21:43
Dace34, neiekaisti tik ļoti. Atkal būs slikti un atkal būs pumpas :) Astoņdesmito gadu beigās (kad sākās tie kooperatīvu laiki) konstruktoru birojs kurā es kādreiz strādāju, pēc pasūtijuma izstrādāja un izgatavoja šīs te ierīces. Tā kā es pilnībā esmu lietas kursā par to kā tas darbojas. Diagnostika kā tāda nav objektīva un pilnīgi atkarīga operatora čuja, ņuha un poņas. Un ja šīs trīs lietas viņam ir tad ierīce nav obligāta...

Starp citu, vērīgs ārsts var uzminēt daudz vairāk nekā mums šķiet. Bet tā jau ir atsevišķa tēma...

Kas attiecas uz sertifikāciju, tad mūsdienu pasaulē kur valda kapitāls, var nosertificēt arī velnu ar visiem ragiem. Tā kā tas nav rādītājs. Ibo pasaulē ne viena vien huiņa ir atklājusies un vēl atklāsies, bet visas viņas ir bijušas sertificētas...

Un lai nevajadzētu mums turpināt laistīties ar dubļiem, piebildīšu, ka situācijās kad nekādi nevar tikt skaidrībā, man nav nekādu iebildumu ja cilvēks aiziet uz Folla diagnostiku vai pie homeopātiem. Esmu pat ieteicis to darīt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 21:44
Dace34

Jā, piekrītu, ka ir svarīgi pie kā iet. Jo gadijumā ja cilvēkam nav tas čujs, ņuhs un poņa bet vienkārši patīk nauda tad ir slikti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 22:04
Ku
Folla metode balstās uz klasisko akupunktūru,kas ir pārbaudīta ap 5000 gadu.Un tā stŗadā,arī tad,kad rietumu medicīna pasaka-palīdzēt nespējam.Es par to esmu pārliecinājies pats.
Tāpēc tiešam nevajag runāt par to ko ,par ko nav zināšanu,es pēc izglītības esmu elektronikas inženieris un zinu,ka jau pirms 30 gadiem mērīja elektrisko pretestību akupunktūras punktos.
Plašāk skatoties tai lietai ir cieša saikne ar biorezonanses tehnologijām,tai skaitā ar transkraniālo stimulāciju.Ar elektroakupunktūru man izārstēja smagas galvassāpes,ko nevarēja izdarīt 15 gadus,domāju ka daudziem ir palīdzējusi gan akupunktūra,gan Folla metode.
Tādā stilā varētu aizrunāties tik tālu,ka notiegt arī kardiostimulatorus,ko jau sen lieto rietumu medicīnā sirds ritma stabilizēšanai.

jekabs19@inbox.lv
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 22:09
Nu,ku,par čuju teikšu tā-ķīniešu ārsts adatu dur precīzi punktā aci nemirkšķinot.Tā ka drusku ir jāprot.

jekabs19@inbox.lv
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 22:16
ivars61

Kāpēc Tu domā, ka es nezinu to, ka Folla diagnostika balstīta akupunktūru?? Bet akupunktūra nav objektīva medicīnas nozare. Vismaz ne pie mums. Un tā neatbilst uz pierādijumiem balstītas medicīnas (EBM) principiem ko vienulaik tik ļoti proklamēja...

Ļoti patīkam satikt kolēģi šajā forumā. Labprāt padiskutētu par elektronikas lietām. Privāti protams...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 22:17
ivars61

Es taču saku, ka čujs ir važna lieta tajā Folla diagnostikā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 22:43
ku
Ir jāpieņem fakts,ka bez rietumu medicīnas ir vēl kāda cita-austrumu.Un viņiem pie kājas daudzas lietas kas rietumos ir aksioma.Mūsdienās gan arī viņi apgūst rietumu medicīnu,jo zināmu labumu tajā saskata.Var jau teikt-mūsējā ir uz pierādījumiem balstīta,austrumu-nē,bet patiesībā arī pie mums ir ļoti būtisks ārsta subjektīvais viedoklis,bez tam-tikpat labi austrumu ārsts varētu teikt-rietumnieki ārstē katra kautko citu-viens kaklu,cits acis,cits sirdi utt,a kurš ārstē visu cilvēku kopumā?
Tā ka nevar tikai skatīties uz to no sava redzes punkta,ir jāpieņem,ka arī viņiem ir savs viedoklis par rietumu medicīnu,savas definīcijas,aksiomas un viss pārējais.
Un ir jāpieņam,ka ir arī pārsteidzoši rezultāti,neatkarīgi no tā,vai tie balstīti uz mūsuprāt eksaktiem pierādījumiem vai uz visai mistisko meridiānu sistēmu,kas saplūst ar vīņu filozofiju.
Par elektroniku-parunat varam,bet fakts ir tas,ka man tuvāk sirdij bij pastiprinātāju iekārtas,tas bij arī hobijs,bet pēdējā laikā īsti vairs nepraktizēju,tas gan nenozīmē.ka neinteresē.

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 24.11.2012 23:09 by ivars61.
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 22:46
Nu un tīri tehniski es neredzu problēmu kapēc lai Folla diagnostika būtu fufelis,ir jautājums-vai pie mums ir speciālisti.

jekabs19@inbox.lv
Re: Izsitumi uz ādas
24.11.2012 23:16
ivars61

Es nevienu nenosodu. Es vienkārši paskaidroju lai cilvēki labāk saprastu lietas būtību. Starp citu, kādreiz uz to EBM bija liktas lielas cerības un jau stāstija, ka visi izmeklējumu rezultāti tikšot ielādēti pasaules spēcīgākajos datoros un ārstēšana tiks nozīmēta pēc labākajām atziņām kas tur glabāsies un seno laiku vienpersoniskā ārstēšana tikšot pilnīgi izskausta no zemes virsas bet pēdējā laikā kaut kā tā lieta sākusi buksēt un par to daudz vairs nerunā. Ja nu vienīgi pie naudas pārliešana. Jo acīm redzot rumpītis iekārtots tā, ka vienmēr tās evidences izmantot nevar. Un tad nu ķīnieši ar savu 5k gadu medicīnu sāk vinnēt...

Par elektroniku runājot, nu kurš gan elektroniķis savulaik nav gājis cauri pastiprinātāju periodam. Vēl joprojām šad tad uznāk kāre paspēlēties. Kādu maketiņu uzmest un paklausīties. Lauktranzistori, čipampi, lampas, ar un bez atgriezeniskajām saitēm un visādas izvirtības... :) Šodien gan vairs nebūs laika bet rīt varētu... Ja kas, raksti uz e-pastu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Izsitumi uz ādas
25.11.2012 00:07
ku
Nu,re,tātad ir jāatzīst,ka visu datorizēt un ekzakti pamatot nevar.Es jau nerakstīju,ka Folla metode būtu unikāli visaptveroša,tādu vispār nav,katrai lietai ir savi plusi un mīnusi.Laikam lielākais trūkums metodei varētu būt tas,ka tā nesaistās ar ķīmiju,t.i. nepasaka kas nav kārtībā ķīmiski,vismaz es nekad un nekur neesmu atradis nevienu infu,kas liecinātu par pretējo,par akupunktūru man iespējams ka ir visas grāmatas kas ir tulkotas saprotamā valodā:)) Bet tas jau neliedz metodi tomēr izmatot,vismaz kā norādošu uz virzienu kur meklēt tālāk.
Te jau nav runa par nosodīšanu,es kādreiz biju skeptisks pret akupunktūru,bet tad savas domas mainīju,savukārt lasot ķīniešu filozofiju nevaru teikt ka viss tur liekas tik pareizs un neapšaubāms.
Uzrakstīšu,paldies par uzaicinājumu!

jekabs19@inbox.lv
fofka
Re: Izsitumi uz ādas
26.11.2012 10:38
Par apukunktūru te interesanti rakstīts:
http://www.badscience.net/2007/09/acupuncture-and-back-pain-some-interesting-background-references/
zmeja
Re: Izsitumi uz ādas
30.05.2013 22:43
alkoholu lieto, smēķē?
Viktora Andersona aizdevuma kompānija mēs piedāvājam aizdevumu ar likmi 2% jebkurā aizdevuma summā, kas nepieciešama aizdevuma meklētājam, un mūsu aizdevuma apstrāde ir ātra un uzticama, lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir nepieciešams aizdevums, un mēs sniedzam visu veidu aizdevumu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar mums pa: victorloancompany77@gmail.com
Re: Izsitumi uz ādas
09.06.2023 17:44
Hi all !
I have UK fullz dead , if u want to buy i have:

UK FULLZ RANDOM ---->>>>
4658652008699022|12/25|545|Name on Card : Mr. Lewis Crabtree |1 pengover close liskeard |Liskeard |Pl14 3nz|UK|phone number : 07463983223|date of birth : 01/04/1994|Mother's maiden name: Crabtree |account number : 33785939|sort code : 20-50-40|Full Name : L m crabtree

Uk Fullz with BANK i have ( Halifax, RBS, Santander, Natwest, HSBC, Bank of scotland, Barclays , Lloyds, First Direct, TSB, COOP, Metro, Nationwide, Yorkshire, UlsterBank, Clydesdale, Tesco, Monzo, Ireland, Issuing Bank, Revolut, Starling ) ----->>>>>

4751 2902 3460 8842|01|24|148|A a narma|33, 33 Beaumont Road||LE5 3HB|UK\phone number : 07413325093|date of birth : 07/05/1993|account number : 71240578|sort code: 60-15-48|mother maiden name : Khalifa |Full name: Asjad NARMA

Uk Fullz with mobile network providers ( VODAFONE , O2 , EE...) ----->>>>>

Username : dwf3658@me.com
Password : Enigmatic1958
--------------EE Billing-----------------------
Full Name : David Foster
Address 1 : 34 Adelaide Road
Address 2 : West Ealing
City : London
County : Select County
Post Code : W13 9EB
Phone Number : 07931712570
--------------EE Fullz-----------------------
Card Holder Name : D W FOSTER
Card Number : 4659 2300 7263 0170
Expiry Date : 08/23
CVV : 707
DOB(DD/MM/YYYY) : 03/06/1958
Account Number : 20371858
Sort Code : 20-17-18
MMN : McLennan
|--------------- I N F O | I P -------------------|
|Client IP : 86.250.26.253
|--- http://www.geoiptool.com/?IP=86.250.26.253 ----
User Agent : Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_15_6) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Version/14.0 Safari/605.1.15
|----------------

Uk Fullz with PHONE PROVIDER ----->>>>>

Username : ruthieokane@googlemail.com
Password : Hockey50
--------------O2 Billing-----------------------
Full Name : Ruth O'Kane
Address 1 : 30 Ballymacashen Road
Address 2 : Killinchy
City : Newtownards
County : Down
Post Code : BT24 6SH
Phone Number : 07821923157
--------------O2 Fullz-----------------------
Card Holder Name : MRS R O'KANE
Card Number : 4751 1100 1381 5188
Expiry Date : 06 / 24
CVV : 134
DOB(DD/MM/YYYY) : 21/08/1961
Account Number : 56523084
Sort Code : 98-00-30
MMN : McCully
|--------------- I N F O | I P -------------------|
|Client IP : 92.41.138.95
|--- http://www.geoiptool.com/?IP=92.41.138.95 ----
User Agent : Mozilla/5.0 (Linux; Android 10; SAMSUNG SM-A920F) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) SamsungBrowser/12.0 Chrome/79.0.3945.136 Mobile Safari/537.36
|----------- ((())) --------------|

Uk Fullz with AGE RANGE ----->>>>>
I have all DOB from 1930s-2000s

Uk Fullz with SORTCODE ----->>>>>
I have over 100k fullz so u can send any sortcode i will check for u

Uk Fullz with NIN ----->>>>>
Full name: Michael Enomah
Telephone: 07459192535
Date of birth: 14/03/1963
Email: mikeenomah@gmail.com
Address: 66 peninsula house o'Leary street , Warrington, Wa27sa
MMN: Agnes Ikhelua
Card BIN: 465902
Cardholder name: M.Enomah
Card number: 4659024519856021
Card exp: 02/23
Security code: 059
Account: 43479765
Sort Code: 20-91-48
NIN: Sy 48 86 55 d
DL: ENOMA603143M99MM
Submitted by: 83.137.6.226
Location: 83.137.6.226
UserAgent: Mozilla/5.0 (Linux; Android 10; SAMSUNG SM-A505FN) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) SamsungBrowser/12.1 Chrome/79.0.3945.136 Mobile Safari/537.36
Browser:

Uk Fullz with SPECIFIC DOOR ----->>>>>
Almost all have house numbers including floors and apartments

Uk Fullz with VBV + MMN ----->>>>>
4757149145425726|03 / 20|429|ERIN PATTERSON|4 Carsons Dale|Newtownards|Northern Ireland|BT23 5GG|UK|07754740429| DOB 9-4-1998 |account number 9382450401 |short code 09-01-28 |MMN McCormick |VBV bubbles\par

Uk Fullz with CITY----->>>>>
I have over 100k fullz, SO i can filter anycity u want

Uk Fullz with NATIONAL INSURANCE ----->>>>>

+ ---------------DVLA----------------+
+ Personal Information
+ ------------------------------------------+
| Email Address: shannon.lee96@hotmail.com
| First Name: Shannon
| Last Name: Lee
| Address: 393 Beaumont Leys Lane
| County: Leicestershire
| Postcode: LE4 2BG
| Date of Birth (dd/mm/yyyy): 26/12/1996
| Mobile/Telephone Number: 07833495581
| Driver License Number:
| National Insurance Number: Jw 44 64 72 a
| Account Number: 46691713
| Sort Code: 09-01-28
+ ------------------------------------------+
+ Card Information
+ ------------------------------------------+
| Cardholder Name: S m Lee
| Card Number: 4757147329496307
| Expiry Date: 05/21
| CVV: 865
+ ------------------------------------------+
+ Bank Information
+ ------------------------------------------+
| Santander Customer ID: S m lee
| Santander Passcode: harry2803
| Santander Password: harry2803
| Santander Memorable Word: Harrybirthday

Uk Fullz with Driver License ----->>>>>

+ Personal Information
+ ------------------------------------------+
| Email Address: obrien50@gmx.co.uk
| First Name: Rose
| Last Name: O'brien
| Address: 15 Snowdon Drive, Fforestfach
| City: SWANSEA
| County: Swansea
| Postcode: SA5 5BD
| Date of Birth (yyyy/mm/dd): 23/07/1960
| Mobile/Telephone Number: 7480133262
| Driver License Number: OBRIE657230RA9VU
+ ------------------------------------------+
+ Card Information
+ ------------------------------------------+
| Cardholder Name: Rose O'brien
| Card Number: 4659352514485102
| Expiry Date: 04/23
| CVV: 632
| Account Number: 38732381
| Sort Code: 07-04-36
| MMN: Davies


Also if you request anything in FULLZ we still meet
ALL OF THEM ARE FRESH FULLZ DEAD AND NOT RESOLD.

Please contact me
ICQ 713086896
Telegram @selldeadfullz

#deadfullz
#fullzdead
#uk
#deadfullzuk
#fullzdeaduk
#selldeadfullz
#buydeadfullz
#ukdeadfullz
#ukfullzdead
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 8?
Ziņa: