urincelu iekaisums

Aizsāka minchuxxx 

urincelu iekaisums
31.10.2012 15:15
sveiki. tada problema ka man ir urincelu iekaisums, dziivoju dzilos laukos, un lidz tuvakajai pilsetai ir 20 km. varbut kads varetu ieteikt kas palidz pret so iekaisumu? zinu par dzeervewneem, tacu man nav iespeejas tadas dabut te laukos.. varbut ir kadas teejas kas palidz vai kkas tads?
Re: urincelu iekaisums
31.10.2012 17:53
Kumelīšu tējas vannā vari pasēdēt,kumelīšu tēju var dzert ,vēl arī burkānu sula vai vnk burkāni noderētu,bet būtu tomēr jāzin no kā tieši tas cēlies,jo citādi tas netiks izārstēts un kļūs hronisks.Tā ka ļoti vajadzētu tikt līdz ārstam.

jekabs19@inbox.lv
Re: urincelu iekaisums
31.10.2012 23:49
Vari arī kā jau laukos paņemt no siena škūņa tās smalkās, nezinu kā sauc to kur siens smalki sabirst un apliet ar verdošu ūdeni un sēdēt tajos tvaikos....
Re: urincelu iekaisums
01.11.2012 00:53
Es ieteiktu vienkārši jebkuru tēju (kas garšo) lielā daudzumā lai samazinātos urīna koncentrācija un mazinātos sāpīgās sajūtas. Un vispār vajag dibenu turēt siltu (jebkādā veidā).

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: urincelu iekaisums
03.11.2012 10:41
Dzimums,vecums, augums/svars.
Ko nozīmē urīn ceļu iekaisums? Kā tas izpaužas? Vai vakaros ir paaugstināta t* ?
Vai ir kādi izdalījumi? Sāpes urinējot? Nepatīkama smaka? Biežāka urinācija? Nakts urinācija?
Kāpēscmājam,ka zilais ekrāns var izārstēt tik nopietnu lietu,kā urīn ceļu infekciju, kas ir tik tuvu dzimum ceļiem?
Lai saprāts.
Re: urincelu iekaisums
12.11.2012 17:07
a cik ilgu laiku jasez apmeram uz teim tvaikiem? kadas 5as minutes vai ilgak? tagad itka ir labak, tacu ir reizes, kad atkal pasaap urinesanas beigaas. teejas dzeru vislaiku jau kadu otro nedelu un man vinas jau ir totali apnikusas. ko vel varetu pret to ieteikt? vai aptiekaa noperkamais urinal palidz?
Re: urincelu iekaisums
12.11.2012 17:45
Pareizi būtu noteikt infekcijas veidu un lietot atbilstošas antibiotikas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: urincelu iekaisums
13.11.2012 17:57
nja antibiotikas butu labi, bet tur jau ta pie arsta jaiet, un negribu cakareties ar viniem.. taa prosta kad izstastisu kas man pa vai9nu vini tak recept uzreiz nedos?? un man vispar nau naudas zaaleem.
Re: urincelu iekaisums
13.11.2012 19:43
Tāda situācija ir uzskatāma par ārkārtēju,un tādos gadījumos normāli tomēr lūgt apkārtējo palīdzību,vienalga-ja esi draugiem.lv,raksti tur,raksti da jebkur,šeit raksti,nu saziedos Tev zālēm ,ceļam un ārstam,kapēc tik pasīva esi?Nu nav cilvēki tik skopi,ka minimālu palīdzību atteiks.

jekabs19@inbox.lv
Re: urincelu iekaisums
14.11.2012 09:13
nepatiik man arsti.. var tacu majaas ar to izarstet, jo nu jau ir labak.. vnk jazina ko dzert.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 2?
Ziņa: