zālītes pīpēšana

Aizsāka es.... 

par ko juus te runaajat? Vienreiz, divreiz meenesii, smiekliigi :D Man paziistamie piipee vairaakas reizes dienaaa. Peec maniem noveerojumiem, tik tieshaam, flegmatiski paliek, leeni kaut kaadi, antisociaali, neinteresee pilnigi nekadas lietas, zuud kaut kaada dzirkstele, asums, raksturs, mugurkauls..
Manam puisim ir epilepsija jau 4 gadus. Viņš 2x mēnesī uzpīpē zālīti. Zinu, ka nav labi, bet lēkmes Viņam tagad ir ļoti reti.
Labdien manam delam ir 16 gadi ,atiesibas ar vinu sabojajusas kartigi sacis pipet zaliti nu ir runats pa to kabatas naudu ari vairs nedodu ,sakiet ludzu kur es varu dabut palidzibu
Re: zālītes pīpēšana
12.01.2015 20:23
meiteene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Manam puisim ir epilepsija jau 4 gadus. Viņš 2x
> mēnesī uzpīpē zālīti. Zinu, ka nav labi, bet
> lēkmes Viņam tagad ir ļoti reti.
_________________________________
Bet kas būs vēlāk, kad "zālītes" devu vajadzēs palielināt un pēc tam pāriet uz " smago artilēriju" ?
Re: zālītes pīpēšana
12.01.2015 20:25
Ir ģimenes ārsts,kas dos nozīmējumu pie narkologa.Ir sociālie dienesti un policijas inspektori. Te kaujā jāsviež visi spēki.
Bez žēlastības.Kamēr vēl var.
Re: zālītes pīpēšana
13.01.2015 14:28
Ar nepacietību gaidu kad zāles pīpēšanu beidzot pie mums legalizēs.
Re: zālītes pīpēšana
13.01.2015 14:56
Kā reiz vakar runāju ar savu draudzeni no Holandes. Neviens tur nav nedz nojūdzies, nedz pārpīpējies, toties ir garantija, ka manta kvalitatīva.
Re: zālītes pīpēšana
13.01.2015 14:58
Domāju, ka tas, par ko te cilvēki runā, ir tie sūda spaisi. Kārtīgai zālei nevienam tīnim 16 gados nepietiktu naudas, turklāt viņš nemaz nezinātu, kur to dabūt.
Re: zālītes pīpēšana
13.01.2015 17:41
Es arī domāju, ka problēmas pa lielākai daļai ir dēļ tās ķīmijas. Bet mums jau valdība negribēs atteikties no pēļņas ko gūst ar nelegālo narkotiku tirdzniecību.
Re: zālītes pīpēšana
13.01.2015 21:35
Nezinu, ko valdība tur dabū (es, patiesību sakot, tam īsti neticu), bet Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra narkoloģijas kūrētāji ir piebiedējuši visu mūsu pasauli. Tur figurē vairākas visnotaļ dīvainas personības. Ministrijas (Veselības un Iekšlietu) tic RPNC. Ko tie saka, tas ir āmen. Un kas mums tagad ir veselības ministrs? Viņš vienā dienā aizmirsīs savu miljonu biznesu? Smiekli nāk.

Viņi jau tāpat vienmēr ir bijuši pret to, ka mazos ostītājus "dakterē" ar pedagoģiskām metodēm. Viņi grib ar savām šaibām. Tur ir bijis mūžīgs karalauks jau no tiem laikiem, kad Viesturs Rudzītis vēl strādāja Straupē un ieviesa no skandināviem pārņemtās pedagoģiskās metodes.

Tur gan es redzu interešu/naudas konfliktu, jo šaibu firmas apmaksā ārstu kongresus, kas nepieciešami Latvijas Ārstu biedrības ieviestā narkologa sertifikāta atjaunošanai. Paskaties, kurā Pētera Apiņa & co izdotajā medicīnas grāmatā zāļu firmas nereklamē savus antidepresantus... fui.

Medicīnas literatūru izdod arī LU apgāds un citi, bet tie šitā nepazemojas.

Kad Rudzītis TV uzprasīja ministrijas beibei, kāpēc Straupē vēl ir viņa pirms 20 gadiem izkarotais linolejs (tagad jau caurs) un viņa tēva gatavotās mēbeles, tad šito jautājumu no raidījuma izgrieza.

Ja pilnveidotu pedagoģiskās metodes, sīkie mazāk uzkristu uz mēsliem, un to, kas pieejams, iemācītos lietot ar saprātu. Un šīs filosofijas varētu ieviest arī skolās, kā tas ir Skandināvijā.

Bet RPNC tas nav izdevīgi, jo viņi svēti tic medikamentiem, kas nevienu nariku nav izārstējuši.

Tā kā tagad tiešām atliek tikai narkologi un polismeņi, kas ir pilnīgs strupceļš. Ļoti žēl, ka tā, jo kam var nepagadīties savu tīni izlaist, bet tad, lūk, pretī ir tikai šitie dumiķi.

Rudzītis savulaik staigāja pa ministriju un kasījās, prasīdams naudu pedagogu algām un cilvēcīgu apstākļu izveidošanai. Beigās viņam algā iedeva Ls 15 un lika saprast.

Bet citviet pasaulē šīs metodes lieto, tās ir efektīvas un lētas.

Bet mums vajag bezjēdzīgi dārgo un absolūti neveiksmīgo šaibu narkoloģiju, jo doki un šaibu andelmaņi tā ir sarunājuši.
Re: zālītes pīpēšana
14.01.2015 01:33
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nezinu, ko valdība tur dabū (es, patiesību
> sakot, tam īsti neticu)


Es to nebiju domājis tieši prezidentu, saeimu vai ministrus bet neapšaubāmi tā nelegālā tirdzniecība notiek ar kādu augstāk stāvošu cilvēku ziņu (un acu pievēršanu), kas droši vien nav bezmaksas...
Vecīt , MURGS !!! REĀLS MURGS !!!
Re: zālītes pīpēšana
29.09.2017 17:36
Grūti nepiekrists.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 2?
Ziņa: