zālītes pīpēšana

Aizsāka es.... 

zālītes pīpēšana
26.09.2012 21:19
sveiki! manam draugam ( 25-190-90) ir problēmas ar zālītes pīpēšanu,viņš to dara gandrīz katru dienu un uz maniem protestiem nereaģē.Saka,ka tā neko sliktu cilvēka organismam nenodara. Alkoholu un citas narkotiskās vielas nelieto vispār! gribēju dzirdēt viedokli no malas- vai tiešām tā zālīte neko sliktu nenodara kā viņš man mēģina iestāstīt??? google lasīju ko savādāku-ka viņa izraisa atkarību un atstāj sekas gan uz potenci,gan smadzenēm,plaušām,utt..tā ir?
cilvēks ar laiku kļūst par dārzeni,kā flegma,sapņains
Re: zālītes pīpēšana
27.09.2012 00:04
uz viņa bērniem var atstāt sekas...

__________________
dr.puce@gmail.com
teiksim,ja es tagad paliktu stāvoklī,tad iespējams ka bērnam būtu kādas pataloģijas??? kā lai atradinu viņu no tās pīpēšanas? ja pats gribēu,tad būtu savādāk,bet viņš ir pilnīgi pārliecināts,ka zālīte ir laba "manta " organismam.
Re: zālītes pīpēšana
27.09.2012 20:37
Cik tomēr naivi ir cilvēki.
Laidies no viņa prom.Jo ātrāk un tālā, jo labāk.Nopietni.Tev nav viņš jāatradina.
Tā ir traģēdija,nelaime. Bet tas ir viņa ceļš.
Tavs ceļš ir atrast normālu puisi,kas nav atkarīgs.
Manai meitai bija 3 perēkļi smadzenēs pirms 2 gadiem (tā turpinoties, varēja dabūt multiplo sklerozi), viņai ir iedzimta epilepsija un kaut kas no šizi. Loģiski, tad arī klāt depresija. Ārēji viņa ir absolūti normāla un smuka jauniete. Viņa smēķēja zālīti varbūt kādus 3 mēnešus, varbūt drusku vairāk un teica gan man, gan draugam, gan dakterei, ka viņai tā paliek vieglāk. Izlasīju internetā, ka visām meitas veselības problēmām zālīte patiešām var palīdzēt. Amerikā ārsti pacientiem mēdz izrakstīt zālīti arī citām kaitēm. Meitas daktere nezināja, ko teikt, taču pēdējā magnētiskajā rezonansē uzrādījās, ka meitai galvas smadzenēs vairs nav neviena perēkļa. Un tad daktere bija vēl vairāk pārsteigta, jo kaut ko tādu negaidīja.
Varbūt Jūsu draugam patiesībā ir kāda veselības problēma, par kuras eksistenci neviens no jums abiem nezina? Pavērojiet kārtīgāk viņa uzvedību, viņa aizkaitinātību, garastāvokļa maiņas, miegu utt un tad pastāstiet ārstam.
Ar cieņu.
cik zinu viņam nav veselības problēmas-kā jau vairums vidusmēra cilvēku-slimo 2-3 reizes gadā ar saaukstēšanos:) nu domāju,ka reizēm aizkaitināts,dusmīgs un ar miega problēmām var "saslimt" katrs-nedomāju ka tur ir kāds mega vaina:) tā viņa zālītes pīpēšana ir "aiz neko darīt" -vienkārši patīkot un viss!!! esmu vienkāŗši noraizējusies kādas sekas tā var atstāt.varbū mēģināt ar citu pieredzi "paskalot smadzenes"..
Re: zālītes pīpēšana
29.09.2012 22:38
Es kā reiz atkal plānoju pievērsties zālītes pīpēšanai. Tikai pietrūkst laika un uzņēmības... Citādi nekādu būtisku vainu tajā neredzu. Ja lieto labu un ar mēru. Taču tiem kam ir nosliece uz atkarībām, rezultāts var būt arī bēdīgs (maigi izsakoties)...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: zālītes pīpēšana
29.09.2012 22:49
ku! :

pārvērtīsies no flegmas megaflegmā ;D

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: zālītes pīpēšana
29.09.2012 22:53
Hmm? Viss var gadīties... Kaut gan es ceru, ka zālīte padarīs mani atraktīvāku :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
var jau būt ka katram iedarbojas savādāk,bet nu manējais jau nemaz tik atraktīvs nepaliek,drīzāk miegains! gribēju pajautāt,tas nākotnē nevar ietekmēt potenci-tieši ja ikdienā pīpē????
GRU
Re: zālītes pīpēšana
30.09.2012 01:52
Manai meitai bija 3 perēkļi smadzenēs pirms 2 gadiem (tā turpinoties, varēja dabūt multiplo sklerozi), viņai ir iedzimta epilepsija un kaut kas no šizi. Loģiski, tad arī klāt depresija. Ārēji viņa ir absolūti normāla un smuka jauniete. Viņa smēķēja zālīti varbūt kādus 3 mēnešus, varbūt drusku vairāk un teica gan man, gan draugam, gan dakterei, ka viņai tā paliek vieglāk. Izlasīju internetā, ka visām meitas veselības problēmām zālīte patiešām var palīdzēt. Amerikā ārsti pacientiem mēdz izrakstīt zālīti arī citām kaitēm. Meitas daktere nezināja, ko teikt, taču pēdējā magnētiskajā rezonansē uzrādījās, ka meitai galvas smadzenēs vairs nav neviena perēkļa. Un tad daktere bija vēl vairāk pārsteigta, jo kaut ko tādu negaidīja.
Varbūt Jūsu draugam patiesībā ir kāda veselības problēma, par kuras eksistenci neviens no jums abiem nezina? Pavērojiet kārtīgāk viņa uzvedību, viņa aizkaitinātību, garastāvokļa maiņas, miegu utt un tad pastāstiet ārstam.
---------------
Pilnīgi "ticams" stāsts.
Jo vairāk ļautņi Latvijā nopīpēsies, jo GRU labāk.
GRU Rakstīja
> ---------------
> Pilnīgi "ticams" stāsts.
> Jo vairāk ļautņi Latvijā nopīpēsies, jo GRU
> labāk.


kādā ziņā labāk??? esi piegādātājs vai? :D
Mefisto
Re: zālītes pīpēšana
02.10.2012 23:44
Marihuānas lietošana ilgstoši un bieži samazinās intelekta spējas ( it īpaši matemātiskās), atmiņas spējas, imunitāti un gan jau arī plaušas nebūs priecīgas par to smeķi. Psihiatri un pētījumi saka, ka marihuāna potencē šizofrēnijas attīstību tiem, kuriem uz to ir nosliece. Ja minētās problēmas neuztrauc, tad marihuānai nav ne vainas. :)) Amerikā marihuānu raksta vēža slimniekiem, lai uzlabotu apetīti un garastāvokli.
Imantsss
Re: zālītes pīpēšana
06.10.2012 18:51
Pīpēt zālīti sāku 8. klasē. Nu jau ir pagājuši 7 gadi kopš tās dienas. Pabeidzu pamatskolu, vidusskolu, ieguvu augstāko izglītību. Vairāk vai mazāk visus šos septiņus gadus pīpēju +/- 2x mēnesī. Ir sieva, bērns, labs darbs viss itkā okey. Un man nav nekas pret marihuānu. Pēdējā gada laikā esmu sapratis to, ka jebkura viela vai stāvoklis, kas ietekmē tavu uztveri, koordināciju, orientāciju laikā vai telpā,NEDAUDZ, bet ILGĀ laika periodā rada personības izmaiņas. Pat griešanās karuselī. Reāli tas notiek bojājot nervu sistēmu - sākot ar perifēro, beidzot ar centrālo. Laika gaitā pīpējot marihuānu, pēc maniem novērojumiem, cilvēks paliek - nervozāks, bailīgāks, nekomunikablāks, nosliece uz personības dalīšanos, personības traucējumiem, noslēgtību - nav vēlme apmeklēt sabiedriskus pasākumus, iegūt jaunus draugus. Spriežu ne pēc sevis, bet pēc draugiem, kas pameta Latviju 2 gadus atpakaļ un nesen atbrauca apciemot. ja cilvēku redzi dienu no dienas, tu neredzi kā viņš mainās. Interesanti ir tas, ka zālītes iespaidā cilvēki paliek kreatīvāki, nāk prātā visādas idejas, ir radoši, pieņemsim, jūs redzat rāpojam skudru - jūs sāksiet domāt no kā viņa sastāv, kāpēc kustas, kur dodas u.tml. Sāksiet pievērst uzmanību pilnīgi pašsaprotamām lietām, darbībām, funkcijām, mīmikām u.tml. ILGĀ laika periodā, tas maina domāšanu un cilvēks prātā sāk analizēt situācijas arī BEZ marihuānas ietekmes. Tas var ietekmēt tālāko dzīves kvalitāt. Viss ko tu dari, viss ko apkārtējie dara tiek analizēts - tieši tapēc marihuānas pīpētāji paliek nervozi. Nepīpētājs, cilvēks bez šīs dziļās domāšanas, izdara darbību automātiski pat par to nedomājot - tā teikt bez kompleksiem, savukārt pīpētājs būs trauksmains, nervozs tikai tapēc,ka viņš vairs nemāk izslēgt domāšanu. Var sākties neirocirkulāra distonija, šizofrēnija. Par ilgtermiņa atmiņu runājot, grūti spriest, pats pīpmanis to nejūt, bet, ja tu ZINI, ka ir tāds pieņēmums, ka marihuāna ilgtermiņā var ietekmēt atmiņu, tad brīžos, kad kaut kas aizmirstas tu, protams, vainosi zālīti. Īstermiņa atmiņu effekta laikā tā ietekmē noteikti. Zālīte ir kaitīga - tieši tāpat, kā jebkas, ko mēs lietojam baudas, labsajūtas iegūšanai, kas vairāk kas mazāk, bet savu tas atstāj. Ja jāizvēlas alkohols/zālīte, katram mums savu reizi jāatslēdzas no realitātes, tad izvēle vienmēr ir zālīte - nav paģiru, galva nesāp, neesi agresīvs, garšo saldumi u.t.t BET...varbūt tomēr labāks ir alkohols, kas bojā aknas nieres un tad smadzenes. Nevis zālīte, kas bojā smadzenes - lēni, nevienam nezinot, iespējams, jau ar pirmo reizi atstājot zobu cilvēka personībā. Labāk sportot, skriet, tas noņem ikdienas stresu, visu negatīvo un nebūs vajadzīgas visādas drazas.
Imantsss-paldies,ļoti interesants viedoklis:) tikai nesaprotu,tu pats pīpē zāli,kaut gan zini,ka nemaz tik laba jau viņa nav?? mans draugs atkal nezina(vai vismaz tēlo,ka nezina) kādas sekas,utml...
Re: zālītes pīpēšana
10.10.2012 16:40
Man jau 23. Jau 10 gadi kopš pirmo reiz uzpīpēju. Bija periodi, kad ļoti skumji gāja, kad tiešām nekas cits neinteresēja kā tikai uzpīpēt, taču tur jau citas problēmas un kompleksi, nevis pati zālīte pie vainas.
Pilnīgi piekrītu Imantam, ka ietekmē domāšanu ilgtermiņā. Pats esmu programmētājs un stulbs neesmu kļuvis, sportoju ļoti bieži. Tagad vispār cenšos reti uzpīpēt, jo tomēr jau ir mākslīgs prieks un arī tas apnīk. Vispār jau kādu laiku, kad uzpīpē, visai drīz rodas ārkārtīgs nogurums un rezultāts liels pofigs uz visu, kas ir visļaunākais, kas var notikt ar cilvēku - viņam viss ir vienalga - tādēļ man vienkārši ir arī reāli apnicis pīpēt. Pašā sākumā gan šķita, ka nav labākas lietas pasaulē, seksā katra kustība ir kā orgasms turklāt ļoti ilgi var, taču tas katram ir individuāli. Taču jebkurā gadījumā kamēr jaunieša prāts attīstās, uzskatu, ka to regulāri nedrīkst traucēt kkādas mind-altering substances, arī alkohols. Kad cilvēks ir attīstījies - lūdzu!

====================================================================
"Brīvs, kam dūša brīvam būt." Rainis
Re: zālītes pīpēšana
10.10.2012 22:33
Man ir 21 gads, es piipeju zaliti taa pa retam, jau kadus 2 gadus, bet tgd vasaraa pedejo menshu laikaa taa biezhaak un uzzinaaju septembrii ,ka esmu stavoklii, izradas jau no augusta un visu to laiku pa brivdienam piipeju zaliti,alkoholu lietoju ljoti maz,tikai kkadus viskijus ari varbut x nedeljaa.ES gribetu zinat vai manam berninjam piedzimstot var but kaada kaite,vai kkas ne taa :( Varbut labak butu vinju nedzemdet? :(
Re: zālītes pīpēšana
10.10.2012 23:22
nestreso tik ļoti, Tev un tavam bērniņam viss būs ok. pa brīvdienām - tas nav nekas. man ir zināmi daudzi cilvēki, kas ir lietojuši regulāri, un ne tikai zālīti, un piedzima gudri, veseli un smuki bērni, un zinu pāris paraugģimenes, kur ir piedzimuši bērniņi ar problēmām. tā nav narkotiku reklāma, bet neuztver lietošanu pa brīvdienām kā k-ko šausmīgi nopietnu - paelpot uz ielas kāda Ikarusa izplūdes gāzes ir daudz kaitīgāk :)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: zālītes pīpēšana
11.10.2012 11:36
Es domāju, ka Tavs bērniņš būs, tikai vairāk Tu nedrīksti lietot pilnībā neko!
Nedzemdēt viņu jebkurā gadījumā būs sliktākā izvēle! Un vispār - es Tevi no sirds apsveicu par šādu brīnišķīgu notikumu Tavā dzīvē!

====================================================================
"Brīvs, kam dūša brīvam būt." Rainis
Re: zālītes pīpēšana
11.10.2012 23:16
Nu liels Jums paldies, Juus man ljoti paliidzeejaat :) Es atstashu savu berninju :) Un paljaushos uz Dievinju,ka viss buus labi! :)
Re: zālītes pīpēšana
12.10.2012 20:01
Varu pie šī visa piemetināt, ka ir cilvēki, kas tā saucamo "legālo zāli" arī sauc par zāli, un tas jau ir kas pavisam lēts, pilnībā ķīmisks, un veselību graujošs. Vispār zāli labāk nepīpēt, teikšu ka esmu pamēģinājis, efekts ir pārsteidzoši labs, bet tomēr atsakos. Nezinu, principi. Negribas pārbaudīt, kas ar veselību būs. :)
Manuprāt kādi 30% jauniešu lieto marihuānu. Kurš vairāk, kurš mazāk.
Pats arī lietoju aptuveni 1x mēnesī jau kādus 5gadus.
Manuprāt 1x mēnesī tas neietekmē neko, jo attiecīgi, lai kļūtu labi pietiek ar ļoti minimālu daudzumu un tas ir labāk nekā alkohols
Re: zālītes pīpēšana
14.10.2012 03:31
Pats pīpēju. Patīk, kaut nu jā, nav vairs arī tas , bet tikuntā vēljoprojām patīk un patiks. pagaidām tik 3 gadi un jau atmiņa ir pazudusi, laiki saplūst un tas uzdzen depresiju, un rada ja godīgi daudz problēmu un motivācijas trūkums, pazūd arī vērtības stipri lietam. Pārējā laikā, no citu viedokļa , esi citā realitātē. Un tas radītu vēlmi pīpēt retāk kā agrāk, bet 1 diena jau bez ir grūti. Kamēr neesi uzpīpējis tikmēr nevari neuzko citu koncentrēties. Un tad visādi cilvēki sagruzī ar :"Tiem cilvēkiem kas paliek atkarīgi no marihuānas (vidēji 10%) nav tāds variants nemaz iepējams to vnk samazināt ir jābeidz vispār vai arī jāturpina, neatkarīgi no savas psihes, gēni ir un paliek gēni ." Nu nav jau nekas labs, bet daudz sliktu lietu. Un no otras puses ja es arī esmu atkarīgs, un izjūtu tos pēcefektus un sekas , un pats ar to vnk samierinos ka tabakas atkarīgie ar nikotīna atkarību un smēķēšanas sekām. Un ja sabiedrībā, pieņem kā normālu lietu pāri kur viens no abiem smēķē, tad kapēc šo nepieņemt? Tie kas spēj sadzīvot, tie sadzīvo ar to. Bet pats par sevi neesmu pārliecināts, šī jau var būt arī narkomāna ilūzija.
puiseens-tu laikam esi vienīgais pīpējošais cilvēks,kas tajā procesā neko super pozitīvu un veselībai draudzīgu nesaskati...bet tad kāpēc ir jāturpina sevi degradēt,ja apzinies to negatīvo?? vai tiešām ir tik liela atkarība ka nevar apstāties???
Re: zālītes pīpēšana
16.10.2012 20:21
Pīpmaņi arī apzinās ka nav labi, bet viņi nespēj mierīgi justies bez tās cigaretes. Es arī apzinos ka nav labi, bet es nejūtos pilnīgs ja man nav marihuānas. Un varu pat visu dienu nepīpēt dažkārt (līdz gulētiešanai), bet ļoti svarīgi lai viņa vnk pie manis ir (zinu ka jebkurā momentā varu). Vnk neliekas vairs tik interesanti kko darīt, ja neesi uzpīpējis. Bet es nemaz negribu un neuzskatu ka to nevajadzētu darīt vispār. Es tikai gribu būt tāds kā leilākā dāļa. kas īpašos momentos uzpīpē un izbauda to un nedomā jau pa rītdienu (kur, kā dabūs!?) Esmu vnk iemīlējies tajā lietā.
sapņu meitene
Re: zālītes pīpēšana
11.03.2013 18:13
Pipēju zālīti 8 gadus, tad atmetu un nu jau 6 gadus nesmēķēju, bet zālīte ir izmainijusi manu personibu, manu pasaules uztveri, atminju(uz slikto pusi), un neko tur vairs nevar lidzēt. Lai gan tik ilgi jau nesmēķēju, kā teica Ivarsss zobs ir atstaats manaa personībā. Atliek tikai sevi pieņemt. Bet istenibaa mēs maināmies nepartraukti, ar vai bez zālītes, vide, sabiedrība, ieradumi veido mūs kā mīkstu mālu. Secinājums: nekur nevar aizmukt no pierdzes, kas maina Tavu personību. Bet mums ir visas pilnvaras izdarīt pareizo izvēli. No sirds to novēlu visiem! :)
Gvido
Re: zālītes pīpēšana
11.03.2013 18:16
sapņu meitene, man atmiņa bez visas zāles pīpēšanas ir palikusi sliktāka, visu slikto nav vērts tikai uz zāli norakstīt.
bmw
Re: zālītes pīpēšana
11.03.2013 21:16
Gvido
Tev ar to atmiņu stipri slikti? Vecums,moš,a?Jeb varbūt stress?:)Jautājumu noskaidroji,nu to neskaidro?
bmw
Re: zālītes pīpēšana
11.03.2013 21:19
Dažreiz jau vainīga var nebūt zāle bet teiksim-sliktie zēni:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 23?
Ziņa: