Paaugstināts asinspiediens

Aizsāka dzidzi 

Paaugstināts asinspiediens
07.06.2012 22:09
Labdien, mīļie dakterīši!
Man tekoši ir paaugstināts asinspiediens-170/80, 180-90. Mēru vairākas reizes dienā. Uz riteni esmu bijusi,arī ehokardiogramma iztaisīta.Dzeru zāles tekoši-PIECAS TABLETES DIENĀ, bet jēgu tam neredzu. Ģimenes ārsts tagad vēl parakstīja nomierinošas tabletes, varbūt tas ir no satraukumiem un stresa. Man no tām nāk miegs, bet asinsspiediens nemainās.
Varbūt kāds var man dot kādu padomu, ko man darīt, kur griezties?
Re: Paaugstināts asinspiediens
08.06.2012 01:54
Kas tās par zālēm, ka 5 tabletes dienā? Man spiediens apmēram tāds pats. Lietoju 1 tableti. Dažreiz 2 (ja runa ir par zālēm kas ietekmē asinsspiedienu). Bet mani kaut kā tas asinspiediens ne visai uztrauc. Man patīk garšīgi paēst un sāli piebērt bez kautrēšanos tā kā nav iemesls sūdzībām :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Paaugstināts asinspiediens
08.06.2012 08:41
Vecums, dzimums, vai ir citas saslimšanas, izņemot asinsspiedienu?
Un kas tās par tabletēm?
Re: Paaugstināts asinspiediens
08.06.2012 09:56
Esmu 58 gadus veca sieviete.
Zāles sekojošas- no rīta:verašperons,Nebilet un Noliterax,
vakarā-Tenaxum un Lusopress.
Tās ir tās 5 tabletes. Ja vakarā man ir spiediens 180, tad vēl dzeru Klofelīnu(tagad viņš saucas Klofazolīns).
Cik esmu runājusi ar cilvēkiem, kam arī augsts asinspiediens, visi dzer vienu, augstākais divas zāles, bet man vesels arsenāls un vienalga nelīdz.
Nekādu citu slimību man nav. Pagājušajā gadā biju slimnīca tieši par asinsspiedienu, izbaudīja nieres u.c. bet neko neatrada.
Tiešam nesaprotu ko man darīt?
Re: Paaugstināts asinspiediens
08.06.2012 22:29
Vēl vajag noteikti augumu un svaru. Vai rados bija šāda problema? Kā ar varāmo sāli? Vai varogdziedzeris ir parbaudīts. Nieres. Asins vadu sklerotizācija arī ir jāzin. Vai ir parbaudīts holesterīna līmenis asinīs?Kafijas ar kofeīnu,tejas īstās????
Lai veiksme.
Re: Paaugstināts asinspiediens
09.06.2012 13:37
Domāju, šis nav tas gadījums, kad mēs šeit forumā varēsim līdzēt. Vajadzētu kopā ar savu ģimenes dakteri vēlreiz pārskatīt terapiju. Varbūt kāds preparāts jānomaina uz citu vai jāmaina deva...
Re: Paaugstināts asinspiediens
09.06.2012 18:19
Ir jau izmēģinātas visādas zāles. Agrāk dzēru" Mikardis Plus" vienu tableti no rīta. un viss bija normāli. Tad tas jau nelīdzēja un sākās dažādu zāļu piemeklēšana. Tad biju arī slimnīcā. Kādu laiku it kā bija normāli, bet tad atkal tas pats.Tad man ģimenes ārste pielika vakarā Lusopress, bet jēgas jau nekādas.(Nupat izlasīju "Ievas Veselību"- tur tieši kā priekš manis lielā numura tēma-"Asinsspiediens"tur par Lusopress bija rakstīts, ka tās jau tādas avārijas zāles, bet es dzeru katru vakaru.)
Es saprotu, ka forumā tādā lietā nevar palīdzēt, bet tomēr paldies par atsaucību.
Nezinu kur man griezties.Varbūt varat ieteikt kādu dakteri?
Re: Paaugstināts asinspiediens
10.06.2012 16:22
Uz šobrīdi lietoju Noliprel forte + vēl pa vakariem mēdzu iedzert NO-SPA. Ir ciešami un spiediens pāri par 200 nekāpj bet zemāk par 170 arī ir reti. Vispār es to spiedienu nemēru jo no mērīšanas vien viņš palielinās... Vispār milzīga ietekme uz to visu ir ēdiena veidam un sastāvam. Kā jau es teicu, gribās labi paēst, lieto tabletes.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
He
Re: Paaugstināts asinspiediens
23.02.2016 09:54
Marihuānas tēja, viegla, man onkulis amerikā sver 150, asinsspiediens bija virs 200 reizēm, cukurs, kopš ārsts to parakstīja, sācis pat tievēt un spiedienu dabūja lejā, vienīgi apetīte parādījās baigā, ja izdodas turēties pretī rīšanas kārei, tad esot ok


dzidzi Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Esmu 58 gadus veca sieviete.
> Zāles sekojošas- no rīta:verašperons,Nebilet
> un Noliterax,
> vakarā-Tenaxum un
> Lusopress.
> Tās ir tās 5 tabletes. Ja vakarā man ir
> spiediens 180, tad vēl dzeru Klofelīnu(tagad
> viņš saucas Klofazolīns).
> Cik esmu runājusi ar cilvēkiem, kam arī augsts
> asinspiediens, visi dzer vienu, augstākais divas
> zāles, bet man vesels arsenāls un vienalga
> nelīdz.
> Nekādu citu slimību man nav. Pagājušajā gadā
> biju slimnīca tieši par asinsspiedienu,
> izbaudīja nieres u.c. bet neko neatrada.
> Tiešam nesaprotu ko man darīt?
Re: Paaugstināts asinspiediens
23.02.2016 14:58
Slēpta Marihuānas reklāma?
Re: Paaugstināts asinspiediens
23.02.2016 15:23
Ko nu kurš.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 24.02.2016 10:54 by osis.
Re: Paaugstināts asinspiediens
24.02.2016 11:30
Mazdakteri, vai patiešām te bija personas dati? Bet tā kā Tev ir tieksme sūdzēties kur vajag un kur nevajag (galvenokārt) tad arī man ir velme kādreiz kādu nelielu nelietību Tev izdarīt. Es iepriekš soliju, ka dzēsīšus Tavus komentārus ja man kas nepatiks. Neesmu es viņus līdz šim dzēsis. Bet te redz tādu "draudzīgu šaržu" ierakstiju. Nu un protams, kā tas stukačiem pienākas, sekoja sarkanās pogas spiediens :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Paaugstināts asinspiediens
24.02.2016 11:33
Augsti godātais un ļoti cienījamais Ku. Ļoti cienu Jūsu darbību Dr.lv.Bez jūsu darbības un plašajām zināšanām zināmos jautājumos šis saits kļūtu
daudz nabagāks.
Tomēr, ir jāsaprot,ka ir principi, pret kuriem neviens godīgs mediķis neies.Tās ir narkotikas un citas atkarību veicinošas vielas.Šie principi ir balstīti uz zināšanām un desmitiem gadu ilgas medicīniskās prakses. Tas nav svarīgi, kur un kādā līmenī tās (zināšanas) iegūtas.Mani izziņas avoti ir klasiskā medicīna un sniegtās zināšanas no augstas klases mediķu un tām pietuvināto aprindu ekspertu lekcijām un informācijas.Tie bija no Zviedrijas, Somijas,Vācijas,ASV,Islandes,Dānijas un Norvēģijas. Tās nenāk no trešo valstu līmeņu avotiem (Krievija, Meksika,Baltkrievija,Ziemeļkoreja,Iraka,Irāna u.c.).Ceru,ka sapratāt mājienu.
Ļoti ceru,ka Dr.lv arī turpmāk ievēros demokrātijas, personas datu aizsardzības un preses brīvības augstos principus.


Ceru,ka jūs neizmantosiet savas moderatora tiesības ļaunprātīgi.
Patiesā cieņā.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.02.2016 09:45 by Mazdakteris1.
Re: Paaugstināts asinspiediens
24.02.2016 11:41
Nu tak ir zemes, kur marihuāna ir legāla, un to diezgan plaši lieto medicīnā, ne tikai inkurabliem onkoloģijas pacientiem.

Tais pašās ASV, protams, pret recepti, bet IR.
Re: Paaugstināts asinspiediens
24.02.2016 11:57
Mazdakteri, Tu esi ļoti slidens tips. Tu runā par demokrātiju un preses brīvības augstajiem standartiem, bet pats ko Tu dari? Tu bieži spied sūdzību pogu un tādā veidā samazini šo te demokrātiju un preses brīvību. Vai Tev neliekas, ka tā ir liekulība?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Paaugstināts asinspiediens
24.02.2016 12:09
Runājot par narkotikām un it īpaši par marihuanu, jāsaprot, ka tā narkotikas definīcija ir ļoti nosacīta. To ir izlēmuši vienkārši cilvēki, kas pieņem likumus un kas nereti atrodas ļoti lielu interešu iespaidā, kurām nav nekāds sakars ar tautas velmēm vai vajadzībām. Es par šo problēmu iemīnējos jau pļāpu sadaļā, prognozējot, ka pasaulē veidosies pilnīgi jauna kara forma, kurā iedzīvotāji massveidā karos ar valdībām. Nevis kā tagad, kad valstis karo ar valstīm, bet valstu valdības būs apvienojušās vienā nometnē un iedzīvotāji otrā. Variet to uzskatīt par idiotisku pareģojumu bet loti stipri uz to velk. Jo valdības arvien biežāk pieņem lēmumus ignorējot vairākuma intereses. Sorry par offtopu.

Un vēl, valstu līmeņi ir ļoti nosacīta lieta. Pa manam, Krievija ir 1 līmeņa valsts bet ASV - 3.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Paaugstināts asinspiediens
24.02.2016 12:10
Jā, mums te ir parādījušies "slideni dubļi", kuros varam arī iestigt.
to ku!

Krievija nav 1. līmeņa valsts, bet 1. līmeņa ieroču fabrika...
Klusaaa
Re: Paaugstināts asinspiediens
24.07.2018 15:39
dzidzi, ieej FB grupaa - eda kak lekarstvo - rus, tur tev buus milzum padomi kaa ciiniities ar paaugstinaatu asisnspiedienu, pirmkaart jau dieeta, un otraamkaartaam supplements un treshaam kaartaam detox/candidas utt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 2?
Ziņa: