Trombex un Thrombo ass ???

Aizsāka iveta1717 

Sveiki visiem!
Lieta ir tāda- biju pie kardiologa ,kur man iztaisīja kardiogrammu un pateica ,ka slikti.viss būtu tā ,izrakstīja zāles un tur nu ir Trombex un Thrombo ASS.Es vispār sašutumā ,kā man var vispār dot zāles trombiem ja man pat nav pārbaudīti asinsvadi ???Itkā kardiogramma rāda kādās vietās ir un kādās nav man to trombu ,man vienkārši bail viņas dzert!Nerunāsim jau par to ,ka slimnīca sabojājā man sirdi!Man agrāk ja paaugstinājās spiediens un sāpēja sirdī izdēru Digoxin un viss ok.Tagad sēžu ar vezums zālēm un tāpat nekādu garantiju.Pat ģimenes ārsts izrakstīja zāles ,kuras man lietot nevar ,jo man sirds mazspēja.Vai var Trombex ar Thrombo ASS lietot?
Re: Trombex un Thrombo ass ???
08.01.2012 01:00
Pilnīgu garantiju var dot tikai Tas Dievs Kungs. Vajag uzticēties ārstam. Neredzot un nezinot neko par pacientu nevar cerēt uz saprātīgu atbildi.
Vēl jo vairāk sirds asinsvadu lietās. Laiks maina visu. Arī slimības. Kāds ļoti gudrs cilvēks ir teicis sekojošus vārdus: "No vienkāršā uz sarežģīto". Tas pats ir attiecināms uz gadiem un slimības gaitu.
Cieņā!
Es arī nerunāju par 100 procentu garantiju ,bet kas par garantiju ,ka ārsts pats nesajēdz ko dara un dod zāles ,kuru instrukciju izlasot mati stāvus slienas.Man sirds mazsspēja dod zāles ,kuras nevar lietot šajā gadījumā.Prettrombu zāles ja nav pārbaudīti asinsvadi.Kā šeit vispār var būt ārsta pusē!
Un par gadiem.Smieklīgi!! Agrāk par bezmaksas medicīnu ārstēja, tagad ārstē tikai jaunos un bagātos a pēc 50 gadiem noraksta ,itkā jau būtu laiks iet tur uz debesīm.
anuks
Re: Trombex un Thrombo ass ???
10.01.2012 21:17
Piekrītu simts procenti !
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 11?
Ziņa: