sīcoša skaņa galvā

Aizsāka alondra20 

Re: sīcoša skaņa galvā
16.01.2014 12:37
Nu bļāviens dzelzs līmenis asinīs ir pārbaudīts?
Re: sīcoša skaņa galvā
16.01.2014 14:47
Nu man itka nekadu slimibu zinamu nav...tapec jautaju ar ko tas varetu but saistits? Asinsvadi galva nav vel parbauditi.
Man jau 3 mēnešus ir skaņa galvā, vienkārši no rīta pamodos ar skaņu ausīs...un tā jau 3 mēnešus non stopā! Esmu uztaisījusi magnētisko rezonansi galvai un galvas asinsvadiem, doplerogrāfiju, rentgenu kakla skriemeļiem, eju uz masāžu, biju pie neirologa, osteopāta, visi saka, ka veģetatīvā nervu sistēma vainīga. Arī pie ekstrasensa biju (nepalīdzēja), uztaisījusi analīzes (arī Ok)...zāles: nevienas no izrakstītajām nepalīdz...vairs nav padoma...skaņa ir ļoti nomācoša! Brīžiem ir šausmīga spiedoša sajūta galvā un uz ausīm...tāda sajūta, ka pa tām kkas izsprāgs laukā. Palasot komentāru, varu vilkt paralēles...man ir holesterīns pie augstākās robežas 5...doplerogrāfijā uzrādīja, ka holesterīns sāk nosēsties uz asinsvadiem, bet tas nevarot dot skaņu galvā...tā vismaz teica daktere...ieteica lietot omega 9. Apbrīnoju komentētāju, kas ar šo skaņu sadzīvo jau 27 gadus! Vai kāds varētu ieteikt kautko vai arī kā ar to sadzīvot...
Auka
Re: sīcoša skaņa galvā
22.09.2015 16:08
Pēc laiciņa tās skaņas pārtaps cilvēka čukstos un tad varēsi sarunāties, nebūs garlaicīgi. Labi, tas tāds melnais humors.


Jo vairāk nervozēsi, skraidīsi pie ārstiem, jo lielāka būs tā skaņa. Es tomēr uzskatu, ka tas ir uz nervu pamata - vajag kaut kādā veidā iemācīties dot sev atslodzi un relaksēties.
Daži no foruma sūtīs tevi pie psihoterapeita.
Re: sīcoša skaņa galvā
22.09.2015 16:16
Aj, pēc pieredzes varu teikt, ka pirmos 5...10 gadus ir tā jocīgāk, pēc tam pierod.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Auka, es kkā nemaz negribu iet pie psihoterapeitiem....pazīstu kādus 3 gab...diezgan labi pazīstu...man šķiet, ka viņi paši arī staigā pie tādiem, kam man problemātisks psihoterapeits! Kkā mēģinu relaxēties..no tiem izrakstītajiem zāļu kokteiļiem jau patiešām nelabi. Vēl nopirku uztura bagātinātāju Tone, kas it kā tieši domāts skaņas likvidēšanai, bet laikam nevaru lietot...reāli slikti pēc tam.Šobrīd visus ārstus esmu eliminējusi, izņemot neirologu un masāžu. Katru vakaru ejot gulēt ar domu, ka tā varētu pazust tik pat pēkšņi kā paradījusies.

Ku, iespējams, bet man tā skaņa ļoti traucē savstarpējās attiecībās arī darbā, bet pirmajās jo īpaši...jo otrs cilvēks jau nevar saprast, kāpēc tev pēkšņi nav garastāvokļa, vai kaitina konkrētas skaņas...etc.

Vai kāds no rakstītājiem arī ir atbrīvojies no tās un kādā veidā? Varbūt var padalīties ar pieredzi, jo pēc šīs veselības problēmu tēmas apmeklētāju skaita redzu, ka šāda problēma patiešām ir skārusi daudzus, ja ir tāda interese. SOS, dalieties ar pieredzi.
Re: sīcoša skaņa galvā
24.09.2015 10:59
Ja tiek lietoti "zāļu kokteiļi", iespēja parādīties troksnim ausīs ir lielāka. Parasti troksni samazina kustības svaigā gaisā. Bet pastiprina galvas atdzesēšana. Gandrīz visiem kas jaunībā staigājuši pa ziemu ar pliku galvu, ir lielāks vai mazāks troksnis.

Uztura bagātinātāju vajag lietot stingri tikai ēdienreizēs un ir vajadzīga pierašana, it īpaši ja uztura bagātinātājs ir bagātīgs. Tāpēc ieteiktu pirmās nedēļas devu samazināt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sīcoša skaņa galvā
24.09.2015 11:14
Hm, patiešām nenēsāju cepuri. Vispār nenēsāju nekad. Ok, padomāšu par to, bet laikam jau tad par vēlu. To kokteili jau arī varu noņemt, bet zāles mazlietiņ pieklusina skaņu...lietoju tikai uz nakti...bet iedarbība saglabājas gandrīz līdz nākamās dienas vakaram...tad nu tāds zombijs staigāju :-(
Re: sīcoša skaņa galvā
26.09.2015 21:18
Man arī jau gadu sīc vienā ausī. Parādījās pēc tam, kad LORa māsiņa izskaloja aizkritušu ausi. Laikam māsiņa pārcentās... ;)
Pa dienu netraucē, dzirdu tikai tad, ja apkārt klusums- vakaros, naktīs, no rīta. Nepievēršu tam uzmanību. Domāju par ko citu- lai auss sīc, ja viņai patīk!

Ja troksnis parādās tikai vakaros un klusumā, un, ja nevar skaņu izturēt, tad youtubē var atrast ierakstus "tinnitus relief". Būs Jums lietus pakšķināšana uz telts, jūras šalkas un papagaiļu dziedāšana, nevis skaļa auss :)

Medicīniski tas saucās tinnīts- var ieguglēt un palasīties.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.09.2015 21:19 by kachenite.
Re: sīcoša skaņa galvā
28.09.2015 16:45
Kachenite, tāda diagnoze man ir uzrādīta. Tā vienkārši ar baltu uz melnu iedrukāta Tinnitus un viss, dzīvo kā gribi! (iegūglēts un izpētīts) Taču tās pamatā vienmēr ir kkas ar ko ir jātiek galā, bet vispirms jāzina kas tas ir. Skaņa, cik saprotu paliek neatgriezeniska, ja ir kkādi auss nervu, etc. bojājumi, tad tiešām vairs nekādu cerību. Cik saprotu, tad tur viss kārtībā... Liels paldies par ieteikumu!! To arī jau iepētīju, bet vēl neesmu izmēģinājusi. Mana skaņa gan nav ausīs, bet galvā, jo ja aizbāž abas ausis, tad skaņu skaidri dzirdu sīcam galvā.
Re: sīcoša skaņa galvā
28.09.2015 16:49
Ļoti gribētos zināt kā iet Alondrai, kas šo tēmu ir iesūtījusi pirms vairākiem gadiem? Katrā ziņā, padalīšos ar pārējiem par metodēm, pielietotām zālēm, etc. kad tā tiks uzveikta.
Re: sīcoša skaņa galvā
28.09.2015 17:53
Skaņa.

Troksnis vienmēr ir galvā, pareizāk sakot nervos, tā kā ausu aizbāžša neko nemaina. Ir iespēja, ka troksnis paliks pat tad ja būsi kurla. Ja tas troksnis ir nesen parādijies, tad vēl ir kādas cerības no tā tikt vaļā. Ja sen, tad cerību nav gandrīz nekādu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sīcoša skaņa galvā
29.09.2015 11:25
Ku, 3 mēneši (non-stopā) šobrīd, bez īpašiem uzlabojumiem, t.i. kādu dienu klusāk, kādu dienu skaļāk.Tāpēc neesmu īsti pārliecināta, vai izrakstītās zāles palīdz. Pati nejauši pamēģināju Valokardīnu. Šad tad palīdz, pie nosacījuma, ja iedzer uz nakti, skaņa kļūst krietni klusāka, bet baidos to lietot, lai nerastos atkarība un neesmu pārliecināta vai tas ārstē vai tikai nomāc kkādus refleksus, kas pieklusina skaņu. Nervu kaites jau arī tik ātri acīmredzot nevar izārstēt. :-( Ir bijis tā, ka pamostos un nav skaņas...bet tas ir pāris sekundes ...
Re: sīcoša skaņa galvā
29.09.2015 12:09
3 mēneši nav pārāk ilgs laiks. Tā kā varbūt izdosies to pavērst atpakaļ. Kaut gan es uzskatu, ka to nevar izārstēt. Kāpēc? Tāpēc, ka zāles tur neko nemaina. Vajag mainīt dzīves un darbības veidu, kas praktiski nav iespējams. Nu, piemēram kļūt par meža vai dārza strādnieku siltāka klimata zonā. Vari? Nevari protams. Nu tas mēģini Valokordīnu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sīcoša skaņa galvā
29.09.2015 16:57
Ku, sirsnīgs paldies par atbalstu! Lasu un smaidu...:-) Tik radikāli, protams, nevaru neko mainīt, bet kko noteikti varu un daru! Izdosies, man noteikti izdosies, bet gribētos maksimāli ātrāk, tikai žēl, ka neviens nav ierakstījis, kas un kā tika darīts līdz pozitīvam iznākumam, lai veltīgi nemanevrētu, jo vairāk kā 5300 skatījumu liecina, ka šī problēma ir piemeklējusi daudzus.
eriksz
Re: sīcoša skaņa galvā
01.11.2015 11:41
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Aj, pēc pieredzes varu teikt, ka pirmos 5...10
> gadus ir tā jocīgāk, pēc tam pierod.

Ja pareizi atceros, tad mēneša laikā pierod. 96.g mums bija vecās munīcijas iznīcināšanas akcija. Masīvās zalvēs izšāvām dažas kastes 5,45 no AKS-U. Kopš tās dienas nedzirdu 4kH līdz 40dB tāpēc ka, tas troksnis ir galvā visu laiku kā fons.
Re: sīcoša skaņa galvā
01.11.2015 12:19
Jā, ir tāda lieta. Es domāju, ka daudzi mūsdienu diskotēku un mūzikas atskaņotāju jaunieši normāli nedzird, kas liek viņiem skaļi runat un stulbi uzvesties, jo daļu no teiktā viņi vienkārši nedzird.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien. Vai ir kādas izmaiņas ar troksni austinas?
Re: sīcoša skaņa galvā
28.01.2016 20:32
Izmaiņu nav! :-( aizgāju no darba....kā Ku teica, dzīvē kkas jāmaina...nopirku suni... . ja parēķina, tad man skaņa jau ir 7 mēnešus. Stipras aizdomas, ka tas nav no stresa...tad jau būtu pārgājis, jo pēdējos 3 mēnešus vienkārši nav par ko stresot, un arī sēdēšana pie datora ir nomainīta pret staigāšanu pa svaigu gaisu. Aizmirsu piemetināt, ka no izrakstītām zālēm...konkrēti katadolona sākās problēmas ar aknām...šobrīd zāles nelietoju....sadzīvoju ar skaņu un lietoju aknu vitamīnus. Tā lūk! Tā, ka stipri iesaku palietojot zāles ik pa reizei uztaisīt analīzes aknām.... BET gribētos aizrakties līdz saknei...no kā tā skaņa ir??? Kas par iemeslu??? joprojām šad tad ir stiprs spiediens uz ausīm...līdzīgi kā paceļoties lidmašīnā....
Un vēl gribās skumīgi piemetināt, ka patiesībā arī cilvēkiem -mediķiem pie kuriem tu griezies pēc palīdzības ir dziļi pie kājas... varētu slimnīcā uztaisīt visus izmeklējumus pāris dienās, bet nē....uz vienu jāgaida rindā pusgads , uz citu 3 mēneši, uz nākamo...etc. un kopainas kā nav tā nav!
Re: sīcoša skaņa galvā
28.01.2016 22:17
Saprotiet vienreiz: naudu un kvotas piešķir ierēdņi.

Ārstiem sen viss līdz kaklam, jo zina, ka jāatsaka pacientam, kam šodien vēl var palīdzēt, bet tad, kad pienāks laiks un rinda, vairs nevarēs. Mediķu emigrācija nav tikai algu dēļ.

Atliek vienīgi nokrist uz ielas -- un es to saku nopietni.
Re: sīcoša skaņa galvā
26.02.2016 22:22
Ja man ari taa kaa butu beigusies kanali ltv7 septini naktii kad rada taas stripas un ja vel ar pastradaju ar kadu intrumentu piemeram fleksi vai ar amuru kaut ko sit tad skana uz kadu stundu tik loti pastiprinas ka vairs nevar izturet un ausis ari parbaudiju veselas... nezinu ko iesaakt, kaut kas smadzenes pa pieskari iet.
Nu jau trešo nedēļu, kā esmu pievienojusies džinkstošajām galvām. Esmu meklējumu sākumos un sākšu ar LOR. Kā iet autoram un pārējiem pa šo gadu?
Anna_T
Re: sīcoša skaņa galvā
15.06.2017 21:24
Pastāstīšu savu stāstu. Man 46, parādījās troksnis ausīs/galvā kā motora rūkoņa (kā ledusskapis strādā), pabiju Stradiņos pie LORa, ielika dienas stacionārā pilināt sistēmas, bija šprices Neurubin, labāk nepalika, izrakstīja ārā, no zālēm Mildronātu un Sermion. Pēc tam par maksu nedēļas laikā uztaisīju dopleru un mag.rezonansi galvai, neko sliktu neatrada, tā daktere, kas taisīja dopleru, ieteica palietot Aktovegin. Nu tas troksnis jau būs pāris mēnešus. Stradiņ LOram vaicāju, vai tā nav vegetatīvā distonija, nē nav. Tā arī mēģinu sadzīvot, sāku nodarboties ar jogu. Vēl dzeru MagneB6, dzelzi. Kaut kad uztaisīšu analīzes uz ferritīnu, iespējams uz holesterīna līmeni, kaut lieka svara nav, treknu neēdu un spiediens ideāls.
Re: sīcoša skaņa galvā
24.01.2018 16:30
Nu ko...2,5 gadi ir pagājuši, kopš te pedējo reizi rakstīju...nekas nav mainījies...izskatās, ka būs ar to jāsadzīvo...pie iepriekšminētajiem izmeklējumiem jāpiemin, ka daudzus esmu uztaisījusi atkārtoti...tā pati aina. Pamēģināju arī zemūdens masāžu. varbūt kāds pa šo laiku ir atradis kādu brīnumlīdzekli, kas palīdz???
Anna_T
Re: sīcoša skaņa galvā
24.01.2018 17:00
Nu man ir mazdrusciņ vieglāk. Pa šo laiku esmu taisījusi MR galvai un dopleru galvai, izrādās, problēmas ar galvas asinsriti, esmu bijusi pie otoneirologa, dzēru 3 mēnešus asinsvadu paplašinātāju un nootropo, kā arī līdzekli vēnu atteces traucējumiem no galvas. Taču bez zālēm ir tas pats jeb periodi bez trokšņiem mijas ar periodiem ar trokšņiem. Tagad ir tikai jālieto MagneB6, eleutrokoks un Troxevaxin uz nakti jeb bezrecepšu zāles.
Es gan taisīšu vēl asins analīzi uz holesterīnu, vairogdziedzeru hormoniem un Laima slimību. Pēc tam atrakstīšos, ja tur būs izmaiņas. Jo dr. teica, ka principā troksnis ir simptoms kaut kam un to kaut ko vajagot meklēt. Tiesa, izrakstā ierakstīja arī veģetatīvo asinsvadu distoniju, kaut gan man mūžā nav bijušas ne panikas lēkmes, ne sirdsklauves ne kas tamlīdzīgs.
Ja man būs izmaiņas analīzēs (vairogdziedzerim), tad būs jāiet pie endokrinologa, ja ar holesterīnu - tad var tikt galā ģimenes ārsts. Nav viennozīmīga risinājumā šai problēmai. Pa to laiku, kamēr esmu nodarbojusies ar jogu, nostiprinājās roku un muguras muskuļi, mēģinu taisīt apgrieztās pozas, no tā sliktāk nepaliek. Esmu lasījusi, ka stipri muguras un roku muskuļi arī palīdzot labākai asinsritei galvā.
iii
Re: sīcoša skaņa galvā
24.01.2018 17:11
Ir bijusi tāda lieta ļoti spēcīgi, patreiz vēl ir bet ļoti vāji un vairs tikai periodiski..man sīcoņa smalka, bet spēcīga bij, palīdzējis ir tas ko es te stāstu....
iii
Re: sīcoša skaņa galvā
24.01.2018 17:13
Bet tas var arī būt dzelzs deficīts, arī cinka, b12 un D vit deficīts, un saistīts ir viennozīmīgi ar galvas asinsriti, kā jau te minēja..
Anna_T
Re: sīcoša skaņa galvā
26.01.2018 13:23
Nē, man tomēr lipidogramma (holesterīna izmeklējumi), vairogdziedzera hormoni ir pilnīgā normā. Antivielas uz Laimu nav (bija ērce piesūkusies kādā laikam 1998. gadā). Tā kā jāmeklē citur.
kukuu
Re: sīcoša skaņa galvā
28.10.2021 14:37
Labdien man paradijusies si skana 3 mensi atpakal, uztaisija doplelografiju un itka viss bija kartiba,kad uztaisiju rentgenu tad man atnaca rezultats kur rakstits ka man ir subhondrala skleroze, man ir 30 gadi, 170cm un 62kg, dzivesstils nav ipasi aktivs bet es majas vingroju, nesaprotu no ka man tas peksni paradijies un pie tam paliek sliktak ar katru dienu tada sajuta ka neesmu gulejusi veselu nedelu jau, pa nakti celos vairakas reizes jonomac bezmiegs, ir kadi medikamenti vai veids ka tikt vala no sis skanas, man skiet kadriz sajuksu prata.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 7?
Ziņa: