sīcoša skaņa galvā

Aizsāka alondra20 

Labrīt!

Es ļoti satraukta saistībā ar savu problēmu! Kopš vakardienas pēcpusdienas galvā parādījās sīcoša skaņa - tāda, it kā visu laiku galvā darbotos TV, kurā visas pārraides ir beigušās. Arī skaņu uztveru it kā galvā būtu spainis. Temperatūras nav, pati jūtos diezgan labi. Nekādus medikamentus neelietoju, izņemot Hedelix sīrupu klepum. Jautājums - kas tas ir un vai tas var būt saistīts ar to, ka nesen slimoju ar kakla sāpēm un klepu, kas šobrīd ir jau pierimis?
Re: sīcoša skaņa galvā
19.11.2011 13:21
Dzimums , vecums,augums,svars.???????
Vai ir problēmas ar kakla skriemeļiem?
Cienīsim sevi un citus.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.11.2011 18:07 by Mazdakteris1.
alondra20
Re: sīcoša skaņa galvā
21.11.2011 11:34
To Mazdakteris1:

1) dzimums - sieviete
2) vecums - 28
3) augums - 167
4) svars - 82

Problēmu ar kakla skriemeļiem nav. Papildus sīcošajai skaņai galvā parādī'jās arī galvas reibšana. Aptiekā ieteica pilināt ausī pilienus un dzerts Ibumetīnu. Reibums pārgāja, bet skaņa joprojām ir. :( vai tās varētu būt komplikācijas no neizārstētā klepus un iesnām, kas nebija spēcīgi izteiktais, tikai visu laiku aizlikta kriesā nāss.
Re: sīcoša skaņa galvā
21.11.2011 12:51
Nu, man tā ir jau kādus 27 gadus... pēc vienas slimošanas kad nesāku savlaicīgi ārstēties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
pingvins
Re: sīcoša skaņa galvā
21.11.2011 14:36
Vajag aiziet pie lora, lai izslēgtu deguna blakusdobuma iekaisumu vai kaut kas ar ausi.
Re: sīcoša skaņa galvā
21.11.2011 18:11
Jā, pievienojos Pingvīns teiktajam . Jāiet pie LOR speciālista. Jāpārbauda arī kakla skriemeļi.Jāpārbauda asins spiediens un holesterīna līmenis asinīs. Pie viena cukura līmenis asinīs vismaz 1 x gadā.
Jācīnās ar lieko svaru obligāti.
Lai veselība un dzīves prieks.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.11.2011 18:11 by Mazdakteris1.
Es domāju, ka tas varētu būt paaugstināts asinsspiediens.
Re: sīcoša skaņa galvā
24.11.2011 16:00
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu, man tā ir jau kādus 27 gadus... pēc vienas
> slimošanas kad nesāku savlaicīgi ārstēties...


Ku! kura slimība tā bija kuru tu savlaicīgi nesāki ārstēt???? Man arī bija sīcoša skaņa.
Re: sīcoša skaņa galvā
24.11.2011 20:41
Kaut kāds vīrus, iesnas un smags sinusīts... galva bija kā spainis un slikti bija bez gala... kamēr savācos dzert antibiotikas, tikmēr jau troksnis ausīs un vestibulārie traucējumi bija iestājušies. Joprojām ir grūtības strādāt augstumā, it īpaši ja nav ļoti stabila pamatne... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
alondra20
Re: sīcoša skaņa galvā
25.11.2011 13:29
Biju pie LORA - nekaads iekaisums deguna dobumos nav un ar dzirdi viss esot ok. Biju pie gim.arsta - izmerija spiedienu - 140/90 un ozrakstija zales EDNYT 5 mg. Skaņa var teikt pazuma..lai gan ejot gulēt joprojām dzirdu to jocīgo, bet nu jau daudzkārt klusāko skaņu.

Tagad rodas papildus jautājums - vai dzerot shiis zaales par beerna plnāošanu var aizmirst??? jo jau kādu laiku ar vīru cītīgi plānojam bērniņu. Pilnīgs izmisums... :(
Re: sīcoša skaņa galvā
25.11.2011 13:49
Vienkārši nevajag tās zāles lietot un viss. Mierīgi dariet sau darbiņu gultā :) 140/90 nav nekāds tāds spiediens par ko būtu jāuztraucas un kaut ko jādara lietas labā... un tas troksis ausīs jau nu točna nav no tā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sīcoša skaņa galvā
25.11.2011 13:58
var būt, ka tas ir no tās "cītīgās plānošanas" un ir vajadzīgs mazliet atslābt. baseins, masāžas, peldes, labas sarunas...

ja nelīdz, jādomā tālāk.
Man bija tāpat... Sākumā aizkrita auss, tad tā sīcošā skaņa, tad vēl reiba galva, arī plus vēl sajūta, itkā spiediens, bet patiesībā spiediens normāls. Lors nosūtīja uz dienas stacionāru un sistēmām. Pēc tam itkā tā sīcoņa palika mazliet mazāka, bet reibonis un spiediena sajūta ik pa laikam vēl parādās. Ģimenes ārste nosūtīja uz magnētisko rezonansi... Man ļoti bail - protams, ka galvā nāk visādas domas :(
alondra20
Re: sīcoša skaņa galvā
26.11.2011 10:59
Man LORS ieteica Magnum B6 un tās EDNYT 5 mg pa 1/2 tab. dzelu.
Ska;na nav mazinājusies, tāda sajūta, ka galva tirpst. Laiakm pašai jāmeklē kāds neirologs steidzami, citādi ar ģimenes ārsta tempiem var prātā sajukt....
Tev LORS pārbaudīja ar aparātu dzirdi? Es jau arī visu dzirdu perfekti, bet tieši tas aparātiņš parādīja, ka kaut kādā līmenī tā dzirde nav/vai nav laba. 1.slimnīcā, kur man lika tās sistēmas, daktere skaidroja, ka parasti pie sīkšanas galvā, vajagot uzreiz reaģēt un likt šīs sistēmas, kas paplašina asinsvadus un apasiņo to dzirdes nervu, jo, ja to nedara, tad dzirdes nervs vairs neatjaunojas. Bet tas ir mans gadījums, protams, katram jau kas savs :)
Re: sīcoša skaņa galvā
26.11.2011 17:01
Praktiski ir tā, ka ja ir tā tendence uz dzirdes nerva atmiršanu tad tur neko izdarīt nevar un agrāk vai vēlāk iestāsies dzirdes bojājums... Mūsdienu medicīna vēl nav sasniegusi tādu līmeni lai to novērstu. Nedaudz aizkavēt jā, bet cik tad var gulēt pie sistēmām? Strādāt ar kādreiz vajag :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Tā tendence var uzrasties tā pēkšņi? Un tas nozīmē kurlumu? :(
Re: sīcoša skaņa galvā
27.11.2011 02:41
Man tā tendence uzradās pēkšņi :) Pa 27 gadiem kurls vēl neesmu kļuvis bet neapšaubāmi dzirdu sliktāk kā agrāk. Turklāt tas mainās. Reizēm troksni gandrīz nemana, citreiz sāk manāmi traucēt dzirdēt... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
alondra20
Re: sīcoša skaņa galvā
30.11.2011 10:57
nu tā..mans stāts turpinās..biju aizbraukusi uz Gaiļezeru, kur man uztaisīja asins analīzes, CT galvai un konsultēja neirologs...CT galvai BEZ PATALOĢIJAS, asins analīzes ok, neirologs nevar saprast, no kā tā skaņa. Rezultāt=troksnis pa nedēļu bija nedaudz pieklusis, šodien no rīta atkal kreisā auss it kā aizlikta un tā skaņa ir pastiprinājusies.

Pie LOR man taisīja dzirdes pārbaudi ar tām austiņām, kur dzirdot skānu uzreiz jāspiež poga. LORS saka ar dzirdi viss ir perfekti.

...laikam sāku jukt prātā... :( :( :(
Re: sīcoša skaņa galvā
30.11.2011 11:23
Bez iemesla ausis džinkstēt nevar. Jāturpina meklēt iemesli. Ir reta slimība Meijera slimība.Tas ir galvas reiboņi,trokšņi ausīs un lēkmes.Biežāk slimo sievietes.Hroniska grūti ārstējama slimība. Skarts iekšējās auss vestibulārais aparāts. Auss aparāta asins vadu sklerotizācija, ko arī ir grūti noteikt. Sevišķi sākuma stadijā.
Kakla skriemeļu patoliģijas arī var būt par iemeslu troksnim ausīs. Arī nedaudz palielināts asins spiediens, kas kopā ar asins vadu sašaurināšanu sekmē trokšņus. Dzirdes nerva iekaisums, sākumā var radīt pat dzirdes jūtīgumu (nervozitāti).
Ar ārstu izlemt par asins šķidrinātāja preperātu (aspirīns) nepieciešamību. Kontrolēt holesterīna daudzumu asinīs.Arī asins spiedienu regulēt. Pārbaudīt visus nieru (podagra) un aknu rādītājus.Nevar izslēgt arī galvas smadzeņu audzēju. Kaut gan tad neirologs un okulists kaut ko manītu. Ar neirologu izlemt jautājumu par miorelaksantu (spazmolītikas) izmēģināšanu.Pakonsultēties par šo problēmu ar endokrinologu. Likt padomāt arī savam ginekologam.Svars var likt domāt par lipīdu ( tauku) lielumu asinīs. Arī serotanīna l
līmeņa svārstības var izsaukt kaut ko līdzīgu, varbūt.
Kāda ir vakara ķermeņa t* ? Vai nav pārāk spēcīgas MP asiņošanas. Kā ar dzelzs saturu organismā?Kāds ir pulss minūtē gan rītos , gan vakarā?To visu vajag kopā ar ģimenes ārstu izrunāt.
Dzīve ir cīņa! Lai veicas.



Edited 3 time(s). Last edit at 01.01.2014 14:18 by Mazdakteris1.
Re: sīcoša skaņa galvā
30.11.2011 13:13
Es arī sako apmēram to pašu ko Mazdakteris1. Tās izmaiņas kas izraisa to troksni ausīs ir tik sīkas (fiziski), ka objektīvi tās ir ļoti grūti konstatēt un pamatā visas pārbaudes vērstas uz to lai izslēgtu smagu patoloģiju - galvenokārt audzējus.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
alondra20
Re: sīcoša skaņa galvā
30.11.2011 14:11
Paldies liels komentētājiem!

Šodien vēlreiz došos pie LOR (tikai cita daktera), jo man visu laiku ir aizlikta kreisā nāss, sakritības pēc vai nē, bet troksnis ir tieši kreisajā ausī. :( sviests....
Re: sīcoša skaņa galvā
30.11.2011 14:18
Domāju, ka tā nav sakritība...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
sveiki .............es ar sho ausu skanju jau sadzivoju aptuveni 5 gadus ...esmu parbaudijusi visu ko vien var .pedejaa bij magnetiskaa rezonance .......tad domaju kaut kas ar vairogdziedzeri jo man arii kaklaa taka pulseja kad taaa aus duneja ........bet nu man liekas pagaidaam ir atrasts kaut kas kas....... vainiigs augsts holesterins un nu jau 4 dienu dzeru zales kas zamazina holesterinu un zini man liekas ka viss paliek no taas skanjas ar vien talaak un taalaak........
Abās ausīs un daudzās toņkārtēs un frekvencēs nu 'dinkst, sīc, šalc, r''ūc dun. Tas pēc uzbrukuma naktī uz ielas Maskavas forštatē, kad saņēmu pēkšņu stipru sitienu pa kr. ausi. Iekaisa. Tecēja nedaudz. Pirmos gadus vienā bij troksnis- pēc tam arī otrā.var pusl\idz labi tomēr vēl dzirdēt- tikai raksturīgi, ka ja fona troksnis, muzika, fona čalas, sarunas, radio, - tad gan stipri pagrūti saprast ko sarunu bierdrs tepat blakus saka. Dakteri 2 ofensīvās neko nepaveica- lērums ripas utt- kas neko nedeva... tik beigās ARSĀ pateica- "kad jums p\arst\as d\zinkstēt, tad arī pārstāsiet dzirdēt" ... lūk tā... tad nu vairs neko ar nemēģinu... Esmu labākajos:) gados. Kas nu būs tas būs- laiks rādīs... Vēl iezīme- sen sen bija vidusauss iekaisums kr. ausī 10 gadu vecumā. Nez vai tas ar ko ietekmēja... Tā kā ja Jums vienā dzīnkst, vēl viss priekšā...:) Cerēsim tomēr uz labāko! Un uz ielām - esiet modri, brāļi. Pārāk daudz mums te tās MINORitātes- kas patiesi Latvijas lielākā nelaime.
Re: sīcoša skaņa galvā
11.03.2012 08:50
tas varētu būt no stresa,sliktas smadzeņu asinsapgādes,aspirīna lietosanas,ja ir lietots,magne b6 pareizi ieteica,var vēl kko pret stresu,asinsrites uzlabosanai,jāzin par ko vēl sūdzies
norchiks
Re: sīcoša skaņa galvā
31.12.2013 15:43
Gribēju uzjautāt vai ir kur materiāli par sinusoidālas skaņas nozīmi atkarībā no tās frekvences?
Ir tā, ka reizēm pats tās dzirdu.
Lasīju kur agrāk, vēl krievlaikā, ka atkarībā no frekvences, organisms cenšas izārstēt[ja pareizi sapratu] kādu kaiti.
Asinsspiediens iespējams iespaido tās skaņas dzirdamību.
Diemžēl nezinu vai kaut daļa no šī ir zinātniski tiešām pamatota[avotu kur lasīju neatceros].
Re: sīcoša skaņa galvā
31.12.2013 16:17
Neesmu lasijis kaut cik sakarīgus skaidrojumus. Es dzirdu tikai augsta toņa pīkstienu, kādi 10...12 kHz. Reti kad kādu zemākas frekvences un arī tad īslaicīgi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sīcoša skaņa galvā
16.01.2014 11:21
Man ari galva ir sicosa skana, taka veclaika TV kad nerada - tada piii, vai taka sienaazu nevar saprast, dzirdu tikai klusuma - par laimi :)

Ko butu japarbauda? No ka tas varetu but?

Vai vrb tas ir kkaadas skanas kas nak no elektronikam..?
Re: sīcoša skaņa galvā
16.01.2014 12:14
Man ari galva ir sicosa skana, taka veclaika TV kad nerada
_______
Nav saprātīgu ziņu, nav saprātīgas atbildes.Iemesli ir desmitiem. Jāzin pacients,viņa konstitūcija, slimības ...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 22?
Ziņa: