redze

Aizsāka Ievs 

Ievs
redze
14.08.2001 17:55
Labdien!
Sakiet, lûdzu, vai ir kâdas iespçjas uzlabot redzi arî bez íiruìiskas iejaukðanâs? Man ir brilles ar -3,5 stikliòiem. Esmu dzirdçjusi par redzi koriìejoðâm lâzeroperâcijâm. Cik veiksmîgas un ieteicamas tâs ir?
Varbût ir kâdi medicîniski preperâti, kurus lietojot var uzlabot redzi?

Ievs
Re: redze
29.08.2001 15:02
Tuvredzîba nav ârstçjama, bet koriìçt to var ar daþâdam metodçm, tajâ skaitâ arî ar lâzeru. Tuvredzîbu uzskata par slimîbu tikai tad ja tâ ir ïoti liela vai arî ja tâs ietekmç rodas citas problçmas, piemçram tîklenes distrofija. Nav tâdu medicînisku preparâtu kas ðajâ gadîjumâ spçtu bûtiski uzlabot redzi. Ja Jums interesç sîkâka informâcija, tad rakstiet uz manu e-mail.
Indars Lâcis
lâzeroftalmologs
Katriiniite
Re: redze
06.09.2001 10:57
Nedrikst ne ar kadiem lazeriem veikt iejauksanos acs aabolaa, mes jau dzirdam tik tos reklamas brinumus par veiksmigajiem gadijumiem, bet cik ir neveiksmigu un kadas ir sekas, ja grieziens nesadzist- to jaunestasta neviens!
Mana tuviniece ir acu ârste, esmu daudz ko dzirdejusi.
Tad jau Japânâ- kur ir tik attîstîts tehnoloìiju lîmenis visi ïautos lâzeriem, bet nekâ- staigâ brillîtçs un nekâda vaine.
Saudzç sevi!
Re: redze
06.09.2001 13:19
Nevajadzçtu tik vispârigi spriest par acu lâzeriem. Ir daudzas acu slimîbas, kuras var arstçt tikai ar lâzeru un kuras neârstçtas rada redzes zudumu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 21?
Ziņa: