Alternativa veza arstesana

Aizsāka Roberts 

nu ja
Re: Alternativa veza arstesana
14.05.2011 09:48
Ja, Noela, par petijjumu negativiem rezultatiem fizisku traumu rezultata mani informeja operejoshais Profesors.
Tik tur ir nianses - vai vnk traume dziedzeri vai traumee cistu fibroadenomu vai da jebko, kas jau dziedzerii sezh.
Un tad process aiziet..
Re: Alternativa veza arstesana
14.05.2011 09:55
Taisa mammogrāfiju, saspiež labdabīgos audzējus, kas tur, plus apstaro un vēzis klāt.
nu ja
Re: Alternativa veza arstesana
14.05.2011 10:31
Visticamāk, ka tādi pētījumi - kas notiek, ja traumē veidojumus krūtīs - nav veikti..

diemžēl..

tik brīnās, ka vēžu skaits bez pārtraukuma un strauji aug..
Re: Alternativa veza arstesana
14.05.2011 11:09
Varbūt kāds ir dzirdējis par bērza čagu, zinu pēc cilvēku stāstītā, ka tiešām palīdz! Tā nav bērza piepe vai māzeri, ko daudzi domā, bet gan tādi neparasti izaugumi, kafijbrūnu sastāvu.. Var dzert arī profilakses pēc! Ne viens vien cilvēks ir izārstējies šādā veidā. Tiesa gan, ka viņas ir grūti atrast, parasti kautkur meža vīdu augstu kokā :D PAts esmu staigājis lielus gabalus meklēdams :)
nu ja
Re: Alternativa veza arstesana
14.05.2011 11:18
Bērza čaga ir bērza piepe, un tās izvilkums BEFUNGĪNS ir nopērkams aptiekās.

Līdzeklis BEFUNGĪNS neārstē vēži, bet to iesaka lietot PĒC vēža terapijas vnk organisma stiprināšanai.
Re: Alternativa veza arstesana
14.05.2011 11:22
Tas ir tapēc, ka aptiekā tajā izvilkumā nekāda satura nav! Un čaga NAV piepe, esmu profesionālis šajā jomā :D Ja vien zinātu cik es neesmu viņas lasijis :) Bērza piepe, nebrīnītos, ka pat varētu būt neveselīga, kā vairums piepju, jo piepe, ir tas kas aug uz bojāta koka! Ja redzi piepi, zini ka tas koks ir miris! Bet čagu nozāģēju un tas koks augs vēl 50 gadus :D
nu ja
Re: Alternativa veza arstesana
14.05.2011 11:27
http://www.tvnet.lv/sievietem/vesela/74713-berzs_palidz_atveseloties

http://news.frut.lv/lv/health/75447

http://news.frut.lv/lv/health/43504

http://forums.delfi.lv/read.php?f=108&t=258155&a=2
nu ja
Re: Alternativa veza arstesana
14.05.2011 11:29
http://www.mfd.lv/lv/book/senes_lv.htm

utt :D
Re: Alternativa veza arstesana
14.05.2011 11:37
Neesmu piepju klasificētājs, ļoti iespējams kā arī čaga ir kāda piepju pasuga, bet uzskatu ka nē! Bērza piepe un bērza čaga 100% ir divas dažādas lietas! Ja aptiekā štancē bērza piepes, tad nav brīnums, ka nepalīdz :D Bet nē nē, piepe to4na nav, jo kas ir piepe? Tā ir sēne kas aug uz koka, šene kas aug uz atmiruša koka, koka mizām! Čaga, nav sēne, tā ir ļoti cieta drupena, sastāvs ir kokains, ļoti grūti sadrupināms!
Re: Alternativa veza arstesana
14.05.2011 11:39
Lūk, neesmu vienīgais no zinātājiem!
http://forums.delfi.lv/read.php?f=108&i=50787&t=50787
Re: Alternativa veza arstesana
14.05.2011 11:41
Takā nestāsti man vairāk par to ka tā ir bērza piepe :D Ne vienu vien esmu dzirdējis kuriozu, ka aiziet uz mežu un nopiļī vai nu bērza piepi un saka, ka tas nav dzerams, vai arī nopiļī māzeru un domā kapēc tur ir tikai koksne :D
nu ja
Re: Alternativa veza arstesana
14.05.2011 11:42
BEFUNGĪNU ieved no plašās Krievijas, kur tās Sibīrijā papilnam.

Un krievi jau nu zina gan, kas ir čaga - tas ir gadsimtiem lietots līdzeklis organisma stiprināšanai
Re: Alternativa veza arstesana
14.05.2011 11:53
nu tā varētu būt, bet šitā zinība, ir sentēvutēvu.. un zinu vairākus cilvēkus kas pateicīgi bērza čagai ka ir veseli! Protams atkarīgs, kad sāc dzert utt.. Protams masu medijos varbūt dažāda informācija, jo daudziem ir izdevīgi, lai tu nevis sadabūtu čagu un dzertu, bet gan pirktu dārgas zāles, veiktu starošanas utt...! Bet nu lieta ir pārbaudīta, un tiem gudrajiem grāmatu tārpiem neklausies, kas salasijušies gudros dakteru tekstiņus! Agrāk cilvēki pārzināja dabu pilnībā, tagad varbūt tiek pārzināta 10%. Galvenais ko rāda prakse! Un vislabākais pašam tādu sadabūt, jo tajā novilkumā ar nav nekāda daudzuma, kad pats uztaisi, tad jūt mantas spēku! Par dabas zālītēm daudz zinu.. :)
Re: Alternativa veza arstesana
14.05.2011 14:04
nure, kā tad tā - mūsu sentēvi vēzi ārstēja čagu ēdot (tā?), a mēs, dumiķi, ķīmijojamies un starojamies. nu vāx!
Oto
Re: Alternativa veza arstesana
15.05.2011 02:12
>jo daudziem ir izdevīgi, lai tu nevis sadabūtu čagu un dzertu, bet gan pirktu dārgas zāles, veiktu starošanas

Jaunības maksimālismā protams tā liekas, ka visur apkārt sazvērestības utt., bet reāli tā viss nav. Izdevīgi ir lai cilvēks dzīvo, miris tās zāles nepirks un nedzers. Starp farmācijas korporācijām ir liela konkurence un tas kurš atradīs labākas zāles būs soli priekšā, tā kā cīņa ir nepārtraukti. Jā, varbūt, dabas līdzekļi netiek plaši pētīti un pierādīta to efektivitāte vai tieši otrādi neefektivitāte, jo ar to nesanāks konkurēt. Tomēr nav jābūt tik naiviem un jācer, ka dabā ir jau gatavi brīnumlīdzekļi ko var noplūkt un ārstēt visas kaites, tā nu nenotiek vai notiek tikai pasakās. Tas ir tikpat kā senā vēsturē jaunības eliksīra meklējumi un alķīmiķu mēģinājumi iegūt zeltu.
nu ja
Re: Alternativa veza arstesana
15.05.2011 10:47
Aplamas runas aizgajushas - dabas lidzekljus izmanto medikamentu razhoshana - piemeram, kimijterapijas lidzeklis TAXOLS, kuru baudiju, ir iives koka inde, bet VINKRISTINS ir kapmirtes inde un droshi, ka vel daudzi citi arii.
Re: Alternativa veza arstesana
15.05.2011 11:15
jā, lielākā daļa no medikamentiem ir cēlusies no dabas līdzekļiem, bet apgalvot, ka ēdot zāli (piemēram?) var izārstēties no vēža - tas ir tāds... nedaudz pārspīlēts - Tev neliekas? Tas par šo "Protams masu medijos varbūt dažāda informācija, jo daudziem ir izdevīgi, lai tu nevis sadabūtu čagu un dzertu, bet gan pirktu dārgas zāles, veiktu starošanas utt...! Bet nu lieta ir pārbaudīta, un tiem gudrajiem grāmatu tārpiem neklausies, kas salasijušies gudros dakteru tekstiņus! ".
nu ja
Re: Alternativa veza arstesana
15.05.2011 11:25
Ja ljoti vajag, varu atkartoties :D - chaga NEARSTE vezi, ta tikai stiprina organismu PEC terapijas.
Ja, tad Dr to iesaka palietot, es ari vienu BEFUNGINU pusgada laika izlaku :)
scAvenger
Re: Alternativa veza arstesana
15.05.2011 12:24
Čaga (Inonotus obliquus) ir viens no piepju veidiem, kaut arī neizskatās pēc "klasiskās" piepes. Protams, tās citas piepes nekam neder. Befungīnu taisa tieši no čagas, nevis no kādām citām piepēm. Ir arī pētījumi par čagas iedarbību uz šūnu dalīšanos (nomāc mitozes fāzi).
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9595828
Sarunas negaidīti attīstījušās. Godīgi sakot, neinteresē befungīns vai čaga, tomēr interesētu, kāpēc daudziem ir tik kategorisks viedoklis - uzskatu, ka problēma jau nav iespējās, bet gan, vai tās tiek vispār izmantotas.

Vismaz, šobrīd neuzskatu, ka, piemēram, audzējs ir slimība, bet gan pazīme noteiktam kairinājumam. Tāpēc personīgi nedomāju, ka izgriežot kaut ko, notiek ārstēšana, bet gan tikai likumsakarīgo seku likvidēšana, tātad nekas lietderīgs, lai kairinājums un līdz ar to problēmas turpmāk nebūtu.

Mani vienmēr interesē, kā šķietami nesaistītas lietas, iespējams, varētu būt "ar kopīgu saucēju", tāpēc arī ne tikai vēža audzējus, bet arī necaurspīdīgus puņķus, niezes, blaugznas, ēdes, aukstas plaukstas un pēdas, piepampušas pēdas, aizcietējumus, smaganu asiņošanu, smirdīgu elpu u.c. pazīmes vēlos apskatīt kā nosacītas slimības, kuru cēlonis ir organisma šķidrumu disbalanss, bet, protams, tas ir tikai mans viedoklis.

Interesanti bija apskatīt Dr.Tullio Simoncini paveikto un stāstīto, jo viņš apgalvo, ka vēzis ir savdabīga sēnīte (ja pareizi tulkoju vārdu "fungus"), kas ir likvidējama ar nātrija bikarbonāta palīdzību, tātad atkal būtībā sārmainu vidi.

Labprāt norādītu noteiktus materiālus par šo vīru un citiem, tomēr uzskatu, ka tas interesentiem jāveic patstāvīgi, izmantojot google vai yahoo meklētājus, vai arī youtube videomateriālus. Lūdzu, nepārprotiet mani, necenšos būt kaut kāds jefiņš, kas vēlas izrādīt savu naivumu vai pseido-zināšanas, tāpēc, lūdzu, vērtējiet kritiski un konstruktīvi manis rakstīto, lai es varētu izglītoties!
Re: Alternativa veza arstesana
04.06.2011 22:20
Lauris B

Domāju, ka tas ko Tu rakstiji "Mani vienmēr interesē, kā šķietami nesaistītas lietas, iespējams, varētu būt "ar kopīgu saucēju", tāpēc arī ne tikai vēža audzējus, bet arī necaurspīdīgus puņķus, niezes, blaugznas, ēdes, aukstas plaukstas un pēdas, piepampušas pēdas, aizcietējumus, smaganu asiņošanu, smirdīgu elpu u.c. pazīmes vēlos apskatīt kā nosacītas slimības, kuru cēlonis ir organisma šķidrumu disbalanss, bet, protams, tas ir tikai mans viedoklis." ir ne tikai Tavs viedoklis. Es arī lielā mērā pieturos pie tāda viedokļa. Vienīgi grūtības sagādā šo kopsakarību meklēšana un atrašana...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Alternativa veza arstesana
15.06.2011 20:27
vēzis ir un pamiek vēzis, tas ir spriedums, ne diagnoze, nezinu nevienu kas būtu no vēža izārstējies....un mana pieredze ar vēžiniekiem ir liela
Re: Alternativa veza arstesana
16.06.2011 12:21
Robertam.
Eksiste loti drosa un efektiva alternativa veza arstesanas metode. Dod 90% pilnigas izarstesanas vai remisijas rezultatu. Neko taadu parastaa medicina nevar dot. Taa nav darga un labu rezultatu var sasniegt 2 menesu laika.

Kadas tas isti ir? Atraksti luudzu! paldies jau ieprieks.
Re: Alternativa veza arstesana
16.06.2011 14:27
airi, ja ir 90% pilnīgas izārstēšanās vai remisijas, tad kāpēc šīs metodes atradējam nav Nobeļa prēmijas medicīnā?
Re: Alternativa veza arstesana
16.06.2011 17:28
Kam viņam Nobela prēmija? Viņš pārtiek no enerģijas un "cheerafa" sieru standziņām!
Ja pareizi saprotu, tad Roberts tikai ievietoja sākotnējo komentāru, lai, iespējams, ieinteresētu kādus cilvēkus sazināties ar viņu personīgi.

Ir arī tādi, kas apgalvo, ka vēža ārstēšana jau ir iespējama, bet pilnīga izārstēšana nav tik ekonomiski izdevīga medicīnas ražotājiem, kā simptomu apstrāde, tā teikt, vairāk cilvēki dzīvo no vēža, nekā mirst.

Piemēram, Dr.Alfons Weber demonstrēja, ka vēža slimnieku asinīs ir mikroorganismi, kas darbojas kā anagonisti pret baltajiem asinsķermenīšiem. Ir noteikti daudz pieejamo materiālu arī krievu valodā par alternatīvām.

Es patiešām neticu, ka šie cilvēki rīkojās ļaunprātīgi un apgalvo lietas, par kurām nav pārliecinājušies dzīvē, tāpēc vēlos, lai kāds lietpratējs vai cilvēks ar pieredzi apskatītos internetā pieejamos materiālus par alternatīvo vēža ārstēšanu, ieskaitot, piem., t.s., Gerson therapy vai B17 vitamīna ārstēšanu u.c., kuras iespējams atrast, meklējot "alternative cancer treatment (therapy)", un analizētu tajās minētos argumentus, lai arī tādi kā es, kas nav mācījušies medicīnu, spētu nedaudz vairāk saprast.
airi, vai vari pateikt, lūdzu, kko vairāk par šo ārstēšanos?
man tas būtu ļoti noderīgi
ellizabette - kam jautā?
Jānss
Re: Alternativa veza arstesana
29.12.2011 01:16
Es zinu alternatīvo metodi, kura jau ir klīniski pārbaudīta Kijevas klīnikās ar 90% pozitīvu rezultātu, tas nāk PSRS militārās rūpniecības.
Preperātu sauc ORION 378. Kurss no pāris mēnešiem līdz gadam, rezultātā, vēža diagnoze tiek noņemta.
Tikai viena problēma - kurss izmaksā ap 60.000 eiro.
Pazīstu personīgi galveno zinātnieku. Patreiz notiek gatavošanās klīnisko izmeklējumu daļējai atkārtošanai ES teritorijā, Varšavā, top projekts lielas klīnikas celšanai.
Ja vien, protams, pasaules varenie nenozāģēs šo projektu sākumstadijā.
Patreiz to preperātu iegūst eksperimentālos apstākļos, tādēļ tik augsta cena.
(Ja uzduraties googlē materālam par dažu ukraiņu arestu sakarā ar it kā nelicenzēta šī preperāta pārdošanu un 2 meiteņu miršanu, tad - tā ir Maskavas provokācija, jo viņi darīja visu iespējamo, lai atgūtu sev šo preperāta licenzi, kurai ir milzīgs arī ekonomiskais potenciāls)
Re: Alternativa veza arstesana
29.12.2011 10:07
Un kāds ir šī fantastiskā preparāta darbības mehānisms?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 2?
Ziņa: