Apriebies asinsspiediens

Aizsāka Elmīrs 

Re: Apriebies asinsspiediens
19.09.2010 15:57
tos var nozīmēt tikai ārsts, vislabāk psihiatrs, lai gan to prot arī liela daļa ģimenes ārstu.
nevar dabūt bez receptes, vienīgi asinsszāli, arī tabletēs. ir cilvēki, kam palīdz, bet rezultāts nebūs ļoti ātrs, jo augu preparāti iedarojas pakāpeniski.

ķīmiskie antidepresanti dod efektu apmēram 2 ned. laikā, bieži jau 2 vai 3 dienās, to ir vairākas grupas, tos tā nevar internetā ieteikt. nav smagas zāles, bet gana nopietnas, tur viss labi jāizsver, tāpēc nevar pats uz savu galvu. visas visiem neder, jāatrod "sava zāle".
Re: Apriebies asinsspiediens
19.09.2010 16:04
taisnību sakot, ja Tu būtu Rietumeiropā, Tev nedotu antideresantus, bet mēģinātu pierunāt doties pie psihoterapeita. es teiktu, ka jaunībā zāles tas ir sliņķa risinājums, vajadzētu mēģināt saparast, kas ir satraukuma un baiļu iemesls... iespējams, ka tas nav pārāk grūti izprotams.

tāpēc es teiktu, ka Tavā gadījumā zāles vajadzētu atstāt kā pašu pēdējo iespēju, jo visai psihotropajai ķīmijai piemīt blaknes, radošumu arī tās bremzē, cilvēks jūtas labāk, bet ir arī ne gluži dabisks. tā kā padomā labi.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.09.2010 16:07 by Runcene.
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
19.09.2010 16:12
Paldies par padomu!!!
Mana ģimenes ārste man nekādas zāles neieteica!!! Drīzāk pareizu uzturu, pārtiku kur ir daudz olbaltumvielu!!!
Neiroloģe izrakstīja zāles tikai uz noteiktu laiku, jo vairāk man nevajag tās lietot!!! Nebija antidepresanti...
Vai man vajadzētu aiziet tomēr pie tā ārsta un prasīt lai izraksta zāles, vai ārste pati novērtēs situāciju un zinās ko ieteikt? Man jau tikai to mieru vien ieteica... nav jau viegli mierā būt... vismaz man ne...
Zāles pats nevēlos lietot... bet labāk tomēr kādas zāles, kas palīdz...
Kādi ir tie ķīmiskie antidepresanti? Viņi ir jālieto vienmēr? :(
Es no zālēm neko daudz nesaprotu...
Re: Apriebies asinsspiediens
19.09.2010 16:25
katrs cilvēks lieto tā, kā vienojas ar ārstu un izdomā labāko risinājumu tieši sev. problēmas var būt visādas. visbiežāk cilvēki lieto kādu laiku un vienlaicīgi mēģina sevi saprast. tas ir vislabāk. dažiem nākas lietot visu mūžu, bet tad parasti tie ir cilvēki, kas negrib vai nespēj neko citu savā labā darīt.

domāju, ka Tavā gadījuma ejams cits ceļš. tātad ārstes arī uzskatīja, ka Tev vajadzētu mēģināt tikt galā bez ķīmijas, jo antidepresantus var nozīmēt arī neirologs.

turklāt Tevi taču pārbaudīja un pateica, ka ķermenī nekādas problēmas nav, tātad tās ir domas, kas Tev jāārstē. domu ārsts saucas psihoterapeits.
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
19.09.2010 16:43
Laikam visas problēmas ir manā galvā... Kā jau biju rakstījis, laiks domāt tikai to labāko un beigt domāt par slikto, vai par to, kā nav...tā teikt, izdomāt pats sev slimības... nomierināties un domāt citā virzienā...
liekas, ka psihoterapeiti maksā dārgi... vai pa brīvu?
Re: Apriebies asinsspiediens
19.09.2010 16:49
http://www.arstipsihoterapeiti.lv/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=4&cntnt01origid=51&cntnt01returnid=52&hl=lv

ir arī bez maksas vai par ļoti simbolisku maksu pie psihoterapijas studentiem RSU, jāinteresējas bij laikam Psihoterapijas katedrā.
Re: Apriebies asinsspiediens
19.09.2010 16:52
http://www.rsu.lv/psihosomatiskas-medicinas-un-psihoterapijas-katedr/pmpk/psihosomatiskas-medicinas-un-psihoterapijas-klinika-zinatnes-macibu-arstniecibas-centrs
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
19.09.2010 22:40
Paldies!!! Interesanti :)
Vai man kas slikts draud, ja man spiediens ir uz VD, nervu pamata, ar tām visām problēmām saistīts, nu jau 9 mēnešus...?
Viņš man lēkā... un reizēm baigi augstu uzlec abi rādītāji... lai gan jūtos labi... protams, paņemot aparātu sākas sliktas domas, trīce, iekšēji viss dauzās... nezinu kam, lai tic... kā rakstīju... pie neirologa spiediens 120... pie ģimenes ārstes 140... mājās viss augstāk!!! ar pulsu viss labi bija, bet mājās nu gan brīnumi...
Lūdzu, rakstat! Paldies! Veiksmīgu nedēļu! :)
Re: Apriebies asinsspiediens
19.09.2010 23:00
man prasītos vēlreiz atgriezties izejas pozīcijās, pie tā, ko rakstīji sākumā... :)))

nervoziem cilvēkiem parasti spiediens ir paaugstināts pie ārsta, mājās ne vienmēr – ja nu vienīgi mājās ir ļoti liels stress. Tev jau jautāja, vai mēģināji mājās mērīt ar citu aparātu.

tas būtu ļoti vēlams, pirms turpinās kāda šūmēšanās. ir noteikti kāds paziņa, no kā var aizņemties.

ilgstoši paaugstināts spiediens nav labs veselībai, to vajadzētu novērst.
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
20.09.2010 00:09
Biju pie ārsta, neko neieteica izņemot mieru!!! Visu vasaru dzīvoju mierā, braukāju ar velosipēdu katru dienu, par spiedieniem nedomāju, vispār aizmirsu, nu vot nolēmu izmērīt un atkal nekā...pat biju labi noskaņots, nekāda uztraukuma... :( Nezinu, kas spētu palīdzēt... Jā, varbūt svars pa mazu, bet pie tā tagad strādāju...cenšos uzņemties tā, lai pietiekami manam augumam!!!
Vai ir iespējams, ka aparāts rāda nepareizi, bet piemēram mammai rāda kā labu??? Pat ja ļoti sāp galva?
Varbūt mēru nepareizi??? :o
Nu, cik zinu, tad nevienam nav tāds, kādu mēra pie ārstiem, jo vispār nemēra... ja ir, tad elektroniskie, bet man tāds ir...
Vai man tiešām ir tik slikta nervu sistēma... es ilgi to neizturēšu!!! Man skola, un tā ir arī problēma ar kuru jātiek galā...
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
20.09.2010 00:17
Un vēl jautājums :)
Vai diastoliskais spiediens ir atkarīgs no pulsa???
Pulss īpaši liels,kad ņemu aparātu...nu tas tā...
Tātad... Kas man būtu visslabāk?
Miers (pašam tikt galā/ labs psihologs / zāles /? Kas var palīdzēt vissefektīvāk...?
:)
aberz
Re: Apriebies asinsspiediens
20.09.2010 05:01
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ar vilkābeļu tinktūru var būt visādas
> reakcijas. ja ir veģetatīvi traucējumi, tad
> labāk tabletes (vilkābeles ekstrakts), jo var
> būt visādas reakcijas uz spirtu, bet patiesībā
> man jāsaka, ka tad, ja ir liela trauksme, ar
> tinktūrām un tējiņām ir tikai sevis
> mānīšana. tā Tu vari visu mūžu dzert.
> patiesībā jāprasa: ko Tu gribi ārstēt?

tas jau Runcenei jāprasa, nemaz nezini ko arstēt
bet tikai ar AD depresantiam :-)

> dzer antidepresantus (ātri un efektīvi, bet
> jādomā, kā sevi iekšēji mainīt, jo efekts
> tikai uz lietošanas laiku, internetā lasāmie
> briesmu stāsti par šim zālēm pa lielam ir
> pārspīlējumi)

kāpēc lai 16 gadīgs pusaudzis mainītos ja viņs nav izaudzis vēl
kapēc bez receptes nepārdod to AD ja jau viņi tik nekaitīgi
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vilkābeli pārdod bez receptes un no viņam taisa ievarījumus un
veģetatīvi traucējumi no vilkābeles nav lielāki kā no ķirbju sēklām
es saku ka tas ir murgs, kas notiek

paldies Elmīr par atjautīgajiem komentāriem
Re: Apriebies asinsspiediens
20.09.2010 07:57
"tik nekaitīgi" viņi nav, bet "tik kaitīgi" arī nav.

aberz, nu varbūt lasi manis rakstīto divreiz, tad Tev iet labāk. vilkābeles tabletes un tinktūra nav viens un tas pats.

Protams, Tu izlasi vienu rindiņu par zālēm, un Tev parādās neveselības elementi. tas nav labi.

16 gadīgs puisis var mainīties, nelaid lažu. nav izaudzis... gana izaudzis ir. es tad jau strādāju. tā kā nevajag.



Edited 2 time(s). Last edit at 20.09.2010 16:20 by Runcene.
Re: Apriebies asinsspiediens
20.09.2010 10:09
Ak vai, 16 gadu laikā pieaudzis cilvēks var iegūt trīs četras augstākās izglītības. Bērnam uztvere ir pat daudz ātraka nekā pieaugušajam. Psihe jau ir pietiekami izveidojusies, visādas trauksmes un kompleksi tur var būt jau papilnam.
Vispār, Elmīr, es te saskatu vismaz divas problēmas, ja man būtu ļauts "diagnosticēt". Viena ir tas spiediens pats par sevi. Turklāt nav skaidrs, vai tiešām tas ir tik augsts, vai uzlec tikai mērīšanas brīdī. Otrā problēma ir tavs lielais uztraukums par spiedienu. Jā, augsts spiediens ir neveselīgs, bet tūkstošiem cilvēku tik un tā dzīvo nost un bauda dzīvi. Te es nemēģinu Tevi pārliecināt, ka spiediens ir sīkums. Tik vien kā gribu pateikt, varbūt tad vismaz vienu no problēmām sāc risināt, proti, to uztraukumu. IMHO, tas darāms pie psihoterapeita.
Varbūt arī pats spiediens tad nemanāmi mainīsies. ;-)))
aberz
Re: Apriebies asinsspiediens
20.09.2010 11:04
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> aberz, nu varbūt lasi manis rakstīto divreiz,
> tad Tev iet labāk. vilkābeles tabletes un
> tunktūra nav viens un tas pats.

jā un tāpēc ir jādzer AD
sviests kautkāds

vilkābeles ir taspats, kas zemenes no viņam taisa
ievarījumu ..... es izārstējos ar ūdeni --- to arī tabletēs jāpērk?

a kapēc veselam bērnam japumpē AD, kas ir recepšū zāles
vecumā, kad vēļ nedrīgst alkoholu lietot... to tu negribi paskaidrot

ja visi ārsti visi aptiekāri un vēl es saka ka viņam tos nevaig
a Runcene ir tik gudra ka vaig... tad kautkas nav kārtībā
un vēl viņam jaklausā pie psihiatra, ka viņs savos 16 gados
jau ir jamaina.
Re: Apriebies asinsspiediens
20.09.2010 11:52
aberz, Tevi tracina, ka es minu to, kā avārijas gadījuma iespēju? forums nav vieta, kur var novērtēt kāda situāciju pilnīgi objektīvi.

Kurā vietā es teicu, ka viņam jāklausa psihiatram?

vārdiem ir salīdznāmās pakāpes un pārnestās nozīmes, komatiem arī ir nozīme latviešu valodā, tie maina teikuma uzbūvi. varbūt lasi vēlreiz visu un kopumā.
aberz
Re: Apriebies asinsspiediens
20.09.2010 12:35
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz, Tevi tracina, ka es minu to, kā avārijas
> gadījuma iespēju? forums nav vieta, kur var
> novērtēt kāda situāciju pilnīgi objektīvi.

mani tracina šitas

> dzer antidepresantus (ātri un efektīvi, bet
> jādomā, kā sevi iekšēji mainīt, jo efekts
> tikai uz lietošanas laiku, internetā lasāmie
> briesmu stāsti par šim zālēm pa lielam ir
> pārspīlējumi)

nav pārspīlējumi
es nelasu internetā, es pats zinu un sevis
var apskaīties manas iekšas un analīžu rezultātus
slimīmbu vesturēs
tāpat varu paradīt reālu cilvēku, kas nav nokapis no AD
varu parādīt fotorāfijas, kāds es izskaijos zem AD un tagad

ja neredzi rinda pie psihiatra tad skaties ka tās nav nekadas
sviestmaizes

http://www.youtube.com/watch?v=d_-4QhO0hjY

forums nav vieta kur noteikt diagnozi, bet vieta, kur
var kādam palīdzēt iztikt ar tomātu sulu antidepresantu vietā
Re: Apriebies asinsspiediens
20.09.2010 12:57
aberz, sāksim ar to, ka Tu neesi lietojis antidepresantus, bet ļoti smagus neiorleptiķus, un tā ir milzonīga atšķirība. ja ļāvies, tad pats vainīgs. pārējo figņu vari neturpināt. tas, ko Tev deva, ir šizofrēnijas shēma. nebāz visu vienā katlā...

bet antidepresanti īslaicīgi un veselā saprāta robežās lietoti daudziem var un ir palīdzējuši justies daudz labāk.

Tu pats brīvprātīgi 10 gadus ēdi neiroleptiķus. vairums cilvēku AD lieto ļoti īslaicīgi, bet vispirms atrod normālu ārstu un neiet pie kura katra, jo tam ir liela nozīme. Tu visur esi gājis kā auns uz kaušanu un nu no upura pozīcijām arī raugies. un nesūdzies, ka Tevi vilka, stūma utt. pašam nebija galvas vnk.



Edited 2 time(s). Last edit at 20.09.2010 16:22 by Runcene.
Re: Apriebies asinsspiediens
20.09.2010 13:03
Es arī varu parādīt fotogrāfijas, kurās es nesmaidu ar gadiem. Un tādu fotogrāfiju, kur plati smaidu, kad atsāku lietot AD. Nevajag pārspīlēt ar to AD sliktumu. Katrs gadījums ir individuāls un par to tad būtu jādomā kopā ar ārstu.
Citādi var sanākt tā, ka aberz ar saviem briesmu stāstiem nobaida cilvēku, kuram AD būtu uzlabojuši dzīvi. Varbūt pat kādam izglābuši.
Es personīgi domāju, ka jaunākās paaudzes AD nav tik briesmīgi kaitīgi. Ir taču cilvēki, kas ar gadiem smēķē vai dzer. Tas arī ir kaitīgi. Dzīvē visādi gadās. Katram savas vājības.
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
20.09.2010 16:26
Ļoti jauki, bet es jautāju vai pulss ietekmē diastolisko - otro rādītāju?
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
20.09.2010 16:27
AD ir dažādi? Tos izraksta tikai ārsts?
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
20.09.2010 19:18
Ko domājat par Māteres tēju?
Jocīgi... pulss man gan vienmēr ir 75 - 80...pārsvarā(skaitot sitienus, minūtē)... ar asinsspiediena aparātu mērot , pāri 110...
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
21.09.2010 21:58
Labiņi, paldies par visiem padomiem! Pēdējās dienas jūtos labāk, pulss labāks, asinsspiediens priecē, jo ir mazinājies. Diastoliskais esmu sapratis ka man ir atkarīgs no pulsa. Tā laikam jābūt. Dzeršu zāles, lai būtu vieglāk, stresa mazināšanai. Man ir tāpat uz VD sirds neiroze un vispār man ir pastiprināts VD un viss ir uz tā pamata. Laiks nomierināties un viss būs labi.
Stulbi būtu jautāt, ko vēl šeit, ja viss jau ir pateikts un daži tiešām no Jums ir labi cilvēki, kuri palīdz. Paldies, par to!
Darīšu kā teica ārsts, jo tomēr viss balstās uz to, arī ārsta ieteikumiem. Vajag man mieru un viss būs labāk.
Ir cilvēki, kas uz sava VD dzīvo ar augstiem spiedieniem ilgus ,ilgus gadus...bet viss normāli... Ja visu kontrolē, jo kā saka, katram jau sava veselība, vienam vienmēr zems spiediens, vienam augsts, un tā jau ir vēlāk kā norma, ja pierod... Es tomēr vēlos to normalizēt... Man ir tāds posms, pusaudžu vecums... Stress, augšana, + VD visam klāt... Man ir izteiktas pazīmes... es ceru, ka VD tomēr manu dzīvi nesabojās!
Paldies Dievam, visi ārsti izieti, viss pārbaudīts, slēdziens zināms, un tāpēc kā ārsti teica, kā mana ģimene teica, kā šeit rakstīja, tad tiešām es dzīvošu mierīgi un problēmas, slimības nemeklēšu. Pietiek!
Man nevajag ne AD, ne psihologus, vai ko, jo tā tomēr ir lētticība, ja cilvēks to vien iesaka, vēlas, dara, kā iet pie psihiatriem, vai pie kā un dzer vienu tableti pēc otra... Kā Runcene rakstīja, tad zāles vairāk ir domātas sliņķiem... Man nav tik traki, lai dzertu zāles...tā nu tas ir...grūti jau spriest pēc stāstiem, par cilvēka veselības stāvokli, jo nevaram mēs perfekti visu aprakstīt...jo mazāk, savas jūtas, domas...
Lietoju un lietošu vitamīnus... Tas man ir nepieciešams! Spiediens...pats normalizēsies...vēl viss neesmu līdz galam izaudzis...
Un tiem, kuriem patīk baidīt, ieriebtturpiniet to darīt, tikai nebrīnaties, ka viss Jums tas nāks atpakaļ! Un tā tas būs...
Kuri palīdz, zin kā palīdzēt, par tiem liels prieks un Jums tas atmaksāsies...
Mums VD ''slimniekiem'' ir jāpārvar šis grūtais posms un jādara tā, lai viss būtu labi!
Ne jau ārsts, vai zāles ārstēs mūsu bailes...to visslabāk protam mēs paši, jo viss ir mūsu galvā...
Esmu ļoti priecīgs, laimīgs!
Lai Jums visiem veicas, viss iet uz labo pusi! :);):)
Raita
Re: Apriebies asinsspiediens
23.09.2010 03:43
Elmīr
Kāds prieks lasīt tādas tavas atziņas!!!!. Protams, ka viss ir galvā. Tu vari un varēsi ar to tikt galā. Augt nav viegli!!!
Turies un lai tev veicās.
Kad grūti ,raksti forumā,jo šeit vienmēr kāds palīdz ar labu vārdu un kādu padomu(tas neārstē, bet ļoti palīdz) .
aberz
Re: Apriebies asinsspiediens
27.09.2010 14:42
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz, sāksim ar to, ka Tu neesi lietojis
> antidepresantus, bet ļoti smagus neiorleptiķus,
> Tu pats brīvprātīgi
>10 gadus ēdi
> neiroleptiķus.
> tam ir liela nozīme. Tu
> visur esi gājis kā auns uz kaušanu un nu no
> upura pozīcijām arī raugies. un nesūdzies, ka
> Tevi vilka, stūma utt. pašam nebija galvas vnk.
OK ja es esu stulbs tad es zinu vēlvienu tādu pašu idiotu
kurš nav nokāpis no tiem neiroleptiķiem 10 gadus, un kā auns nekur
nav gājis....
nu paldies , beidzot pēc 10 gadiem paskaidroja ka kačā man
neiroleptiķus........ interesanti ja es nebūtu atpumpējies, tad ko es
dzertu kamēr atstieptu kājas? nu jā bet tas normāli, es statistku
skatījos daži tur procenti nomirst, tas nu neizevās teprapija :-)
???????????????????????????????????????
veiksmi procesā

labi dzeriet veseli, lai jums veicas
esmu lietojusi sintetiskos antidepresentus dažreiz sen, kad bija krīze dzivē, sākās panikas lēkmes, bet pēdējo reizi kad saku, uznāca tādi melnie ka nobijos un vairs neesmu lietojusi.Ārzemju literatūrā esmu lasījusi ka var pastiprināties depresija no a-depresentiem ka cilveks izdara pašnāvibu.Vēlāk šifrēju ka mana vīra māte bija loti slima un vampīrēja no manis enerģiju.Tas varēja izraisit panikas lēkmes.Katram savā metode jāmeklē. Kad sāksi meklēt , atbilde atnāks pati.Lai veicas.Silvestra
Maniem kaimiņiem bērns ļoti slimoja un mūžīgi kliedza pa naktīm. Visu ko izmēģinājās līdz omīte aizveda uz pareizticīgo baznīcu un nokristīja. Un viss tas trakums pārgāja. Mēs esam pilni ar visām tām indēm ko pievieno produktiem un vēl indēm ko rada mūsu dusmas un ļaunās domas.Ieteiktu sākt 10 dienas dzert POLIFEPĀMU. Tas ir stiprāks par aktīvo ogli, dabisks preperāts atindē asinis, pat ja iedots novardots ēdiens vai dzēriens. Agrāk bija zem dažādiem nosaukumiem parastajās aptiekās-POLIFEPĀMS,FILTRUM u t t.Atradu ka ir homeopātiskajā aptiekā Lāčplēša ielā Rīgā. Asinsspiediens ir ieslodzītas dusmas, ja nav vecuma kaite.
es to sākumu stāstam nebiju lasījusi, bet uzrakstīju dažus padomus.Vai gulta mājās nav uz āderes, vai vēl sliktāk uz krustpunkta.To var palūgt pārbaudīt kādu kam rīkstīte vai rāmītis rāda āderes.Ja uz āderes gulta, pašsajūta ir slikta vai ļoti slikta, atkarīgs no jūtības, bet uz āderēm mainās visi ķīmiskie procesi. 16 gados notiek ļoti strauja organisma augšana un daži orgāni netiek citiem līdzi.Kā ceļot māju, vajadzīgi kvalitatīvi būvmateriāli. Vairāk,ēst dārzeņus,augļus,ogas. Auzu pārslas ir sevišķi ieteicamas.Nelietot Cipšus, kolas uc mākslīgus un pārprocesētus produktus.Svaigus burkānus, kāpostus.Burkāni arī pazemina asinsspiedienu.Manam dēlam arī šajos gados bija problēmas ar galvu-reiboņi, ģīboņi. Ļoti strauji auga.Labi ka bija gudra daktere- teica lai nesteidzas ar zālēm bet ēd dabisku pārtiku.Ko var nevārītu,neceptu.Galvai labi ir rieksti,neceptas sauleņsēklas...
Nezinu kas ir VD ? Lūdzu paskaidrot.Paldies.
Met to aparātu ārā, manai kaimiņienei arī bija bojāts asinsspiediena aparāts kas rādīja ka viņai jau jabūt saplīsušai no spediena. Tos aparatus tak visus ražo mazatīstītajās valstīs, pats padomā kas tur var but perfekts. Vecie ar dzivsudrabu rāda labi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 4?
Ziņa: