skabes atvilnis

Aizsāka Lillo 

Lillo
skabes atvilnis
08.04.2010 03:07
Sakiet vai skabes atvilnis ir bistams veselibai?
Re: skabes atvilnis
08.04.2010 11:03
Nosacīti, ja jūs pacietīgi cietīsiet, neko nedarīsiet un ļausiet skābei dedzināt barības vadu tad tur izveidosies čūla...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
lillo
Re: skabes atvilnis
08.04.2010 15:08
no sodienas saku dzert nexium 40mg, 1 tablete diena, kadas atsauksmes par nexium, viegli panesams, kadas blakusparadibas?
mākonītis
Re: skabes atvilnis
08.04.2010 16:21
to visu tu vari izlasīt internetā,ja vien tu pacentīsies atrast...
Re: skabes atvilnis
10.04.2010 18:39
GERS var būt gan ,kā patstāvīga slimība gan arī ,kā simptoms pamatslimībai, tur jāskatās.
lillo
Re: skabes atvilnis
17.04.2010 15:01
ta ka sakara ar skabes atvilni, man bij laringits, balsi esmu dabujusi atpakal, tagad tik tas mokosais klepus, no rita atklepojas bet pa dienu un visvairak nakti tads rejoss, un sajuta ka visu laiku kairina kaklu un tad ir jaklepo, sakiet vai kadam no jums ir bijis taa, un ka tikt valja no klepus?
Dzeru nexium jau 7 dienu, dedzinasanas nav nekadas, vieniga problema ir tagad klepus
nexium lietotajs
Re: skabes atvilnis
17.04.2010 22:38
arī "mokos" ar to pašu atviļņa sindromu. tiesa gan to var ļoti ierobežot lietojot pareizu pārtiku uzturā. no dzērieniem tikai ūdens un tēja (nekādas sulas, gāzētos, alko), no ēdieniem - nekas ass, nekādus citrusaugļus, nē arī tomātiem, paprikai un vēl kaudzei citu produktu. nav jau tik traki tie ierobežojumi, toties dzīvot var kā cilvēks.
no atviļņa sindroma var regulāri dabūt angīnu, tonsilītu, laringītu un vēl smuku čupu ar citām slimībām :)
saasinājumos dzēru nexium, ļoti labas zāles, bet arī ļoti dārgas (ja jālieto piemēram vairāki mēneši). ir arī citi preparāti, piemēram gasec, bet man personīgi gasec ļoti nepatika, kaut kas dīvains ar kuņģi sāka notikt.. nezinu kāpēc tā. ar nexium nekādas problēmas.
pašlaik testēju vienas jaunas zāles - LOMAC-20, ražotas Indijā (protams sertificētas pie mums), satur to pašu omeprazolu ko nexium. maksā aptuveni 1.50 ls par 10 kapsulu iepakojumu. lietoju nesen, bet ar kunģi nekādas problēmas nav novērotas vismaz pagaidām, tfu tfu tfu :)
vēl regulāri cenšos degunu mitrināt ar profilaktiskajiem jūras sāļūdeņu pūšamajiem un lorozīvu, lai baciļi nekrājas un nelīp klāt pie kakla :)
Re: skabes atvilnis
17.04.2010 23:03
Nu, es to LOMAC 20 esmu iztestējis izlietojot vairākus simtus to kapsulu... normāls produkts. Neredzu vajadzību pārmaksāt citiem omeprazola ražotājiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: skabes atvilnis
18.04.2010 12:40
Ir vēl viens labs un nedārgs omeprazolveidīgais- Nolpaza. Tabletes pa 20 mg, kopā 28 gab, maksā ap 3Ls.
Re: skabes atvilnis
18.04.2010 12:54
Jā, arī ļoti laba cena. Paldies. Ņemšu vērā ja kas. Laimīgā kārtā, kopš dzīvoju veselīgākā un mazāk stresainā vidē, krasi samazinājusies vajadzība pēc skābes samazināšanas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
lillo
Re: skabes atvilnis
18.04.2010 21:42
vai kads ir meginajis teresko teju kungim, rakstits ka tas ir kunga skabes mazinasanai
Re: skabes atvilnis
01.09.2010 08:43
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jā, arī ļoti laba cena. Paldies. Ņemšu vērā
> ja kas. Laimīgā kārtā, kopš dzīvoju
> veselīgākā un mazāk stresainā vidē, krasi
> samazinājusies vajadzība pēc skābes
> samazināšanas...


Darbu nomainīji , dzīvesvieti , ģimene jauna
Re: skabes atvilnis
01.09.2010 08:44
vajag DZĪVESVIETU
Re: skabes atvilnis
01.09.2010 08:55
Nolpaza nav omeprazols, bet pantoprazols; taču tāpat labi sadziedē barības vadu, arī protona sūkņu inhibitors. pilnīgi par spiegu jākļūst, lai lētākas zāles atrastu.
Re: skabes atvilnis
03.09.2010 02:04
Cossa

Visus trīs nomainiju... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: skabes atvilnis
03.09.2010 07:44
Man bij 4 .darbi . 2-vi ļoti nepatika . Viens no nepatīkamākaiem pats nobeidzās . Tagad vēl viens nepatīkamais palicis , skan mūsdienās dīvaini bet es gribu aiziet ,bet dažādi apstākļi ( tie nav finansiāli ) to uzreiz neļauj darīt , uznāk vairāk vai mazāk lielas promiešanas lēkmes ik pa brīdi jau gadus 5 , ceru ka lidz novebrim aiziešu
Re: skabes atvilnis
03.09.2010 07:47
Pats nexium , bija omeprazols kautkas negāja ( varbut galvā vaina )

Uztaisīju fibru tur neliela hiatāla trūce un gastropātijas aina. Barības vads vesels , bet es visas bumbas uz to vēlu . Jā tās sajūtas gremošānas traktā reizēm stipri atšķiras no realitātes
Re: skabes atvilnis
03.09.2010 07:49
Vispār cik esmu novērojis ,ja cilvēkam jādzer kāds zāles ilgstoši tad bieži atdzīst par labu esam patentbrīvās pat cilvēki ar labiem ienākumiem
hehehe
Re: skabes atvilnis
03.09.2010 12:53
pamegini LOMAC-20, indieshu zales, 1.50 ls - 10 kapsulas. pec efekta vismaz man identiskas nexiumam, blakus paradibu nav. bet piemeram no gasec reali slikti paliek
?
Re: skabes atvilnis
04.09.2010 00:32
Man labi palīdzēja Controloc
Re: skabes atvilnis
04.09.2010 12:08
Controloc arī ir pantoprazols, tāpat kā Nolpaza, vajag skatīties pēc ķīmiskā nosaukuma, ne preču zīmes.

bet nexium ir esomeprazols.

tur ir savas ķīmiskās nianses.



Edited 2 time(s). Last edit at 04.09.2010 15:16 by Runcene.
Raita
Re: skabes atvilnis
05.09.2010 19:53
Man aptiekā iedeva GASTAL.
Mokos ar atvilni un skābu garšu mutē un kaklā. Interesanti, ka tās sajūtas ir periodski un bieži vien nemz nav atkarīgas no apēstiem produktiem.Tiesa augļus un ogas jau gadu nelietoju un sulas nedzeru.Arī negribās neko skābu.
Varbūt kāds ir lietojis to Gastal?
Kā ar homeopātiju?
anete212
Re: skabes atvilnis
29.11.2010 17:51
Ja man /biezak pec esanas/kakla atskrien skabe no kunga,to problemu loti vienkarsi un leti neitralizeju ar dzeramo sodu:1tejk.sodas uz glazi udens,samaisa,leni pievienojot etiki,maisa,kamer sak putot-strauji izdzer. Pa pirmo!
Aptiekā nesen man ietāstīja, ka vajag nopirkt KRKAs ražoto Nolplaza. Efekts nekāds. Pēc kāda laika pa TV bijas dzirdams skandāls par KRKAS maksājumiem farmaceitiem. Ar atviļņa problēmām saskaros jau ~ 20 gadus. Lietoju Omeprezolu un nesen sāku lietot NEXIUM. Lietojot normāli pārtiku un pa reizēm zāles var sadzīvot.
Re: skabes atvilnis
03.04.2011 16:00
Nolpaza varbūt ir tāds vieglais līdzeklis. Man palīdzēja ideāli.
Re: skabes atvilnis
03.04.2011 16:11
Nolpaza ir pantoprazols, un ne jau tikai KRKA to ražo, salīdzinoši vieglāks, lētāks + ārstus kukuļo visa farmindustrija, kaut vai ar banketiem kongresos.
Ilgstosi mokoss klepus var būt arī no asinsspiediena zālēm.Es klepoju kādu gadu un tad man nācās sastapt cilvēku kuram arī ir tā,samainot asinsspiediena zāles klepus pazuda.
Re: skabes atvilnis
15.06.2015 23:09
Some conditions must be treated long-term with pantoprazole. Chronic use has caused stomach cancer in animal studies, but it is not known if this medication would have the same effects in humans. Talk with your doctor about your specific risk of developing stomach cancer.
b
Re: skabes atvilnis
16.06.2015 10:53
Man palika vieglāk, kad es pārgāju uz bezglutēna pārtiku.
Re: skabes atvilnis
23.05.2016 14:00
Sveiki!Bija atvilnis,pēc esomeprazola lietošanas dedzināšana un atraugas pārgāja,bet nepāriet atviļņa radītais klepus/krekšķināšana un kamola sajūta kakla augšdaļā?Varbūt kāds no savas pieredzes var kautko efektīgu ieteikt! Jau iepriekš pateicos.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 1?
Ziņa: