palielināti limfmezgli.vai limfoma?

Aizsāka Mika 

Man jau divus menesus [ iet tresais] ir palielinati kakla limfmezgli. kreisais - 3.5 cm. labais - 2.3. veikta kakla USG. dosos pie hematologa. pirms limfmezglu palielinasanas , bija nogurums,miegainiba,paaugstinata temp. esmu ne pajokam uztraukusies. kads padoms? pieredze?
Re: palielināti limfmezgli.vai limfoma?
10.02.2010 19:00
Bez hematologa konsultācijas neviens Tev neko sakarīgu te nepateiks.
Re: palielināti limfmezgli.vai limfoma?
10.02.2010 20:21
bet nu reali domajot, tad ir liels limfmezglu palielinajums??
Re: palielināti limfmezgli.vai limfoma?
10.02.2010 21:53
...palielinaajuma lielumam nav noziimes... noziime ir faktam...
Re: palielināti limfmezgli.vai limfoma?
11.02.2010 12:37
vai tiešām vairāk nevienam nav ko piebilst? pieredze? :(
to Mika2
Re: palielināti limfmezgli.vai limfoma?
11.02.2010 17:38
1) limfomas pacientiem ir sava mājas lapa;
2) diez vai, sēžot viņpus monitora un neredzot visus izmeklējumu rezultātus, kāds uzņemsies noteikt diagnozi un prognozes (ja nu vienīgi kāds šarlatāns, neaizmirstot piedāvāt savu supermegaūberkruto jaunāko un revolucionāro preparātu Tavai izdziedināšanai...).
Re: palielināti limfmezgli.vai limfoma?
11.02.2010 19:07
Vienkāršākais ir mēģināt noskaidrot vai pie vainas nav kaut kas vienkāršāks.
Kādā stāvoklī ir kakla mandeles.Ir vai nav slimots ar angīnām? Ir hronisks tonsilīts?
Vai ir slimots ar haimorītu -deguna,pieres dobumu iekaisumu?
Kāds stāvoklis ar zobiem? Ir bojāti zobi vai nav? Cik ir bojāti zobi? Zobu saknes,kas nav izrautas?
Kādā stāvoklī ir sejas āda?Ir iekaisumi,izsitumi?
Kāda ir ķermeņa temperatūra vakaros?
Vai citās vietās ir palielināti limfmezgli (cirkšņos,padusēs) ?
Kāds ir kopējais stāvoklis (nogurums,nakts miegs,ēstgriba...)?
Es sekotu ,,, (komatiņa) teiktajam.
Ietu pie ģimenes ārsta.
Veiksmi.
Re: palielināti limfmezgli.vai limfoma?
11.02.2010 20:31
pie hematologa rinda pieteikta uz 3 martu. arpratigi ilgi jaagaida :(
arste pateica, ka esot mazliet kreisa kakla mandele palielinata. zobi veseli , nesap, nekadas saknes nav rautas. pedeejaa laikaa gan uz sejas bija kaut kadi sarkani pleki ,pumpas. sarkanumi ap acim, bet paargaaja. eestgriba mainiiga, bija briidis, kad nebija ipasi apetiites, tad atkal labaak . gimenes arstam vsp poveri par maniem l/m. :(
Re: palielināti limfmezgli.vai limfoma?
12.02.2010 20:03
lūdzu vēl kādu komentāru !? ..
nezinu vai mana problema ir kkadi saistita ar tavejo, bet man 1 bridi sapeja loti zobs, tad zem zoda kreisaja puse paradijas tads bumbulis.. itka limpmezgls, bet kad zobs tika salabots un vis kartiba, tas bumbulis nepariet, pagaidam smereju Diclac 1% geelu, cerams ka liidzees
Re: palielināti limfmezgli.vai limfoma?
01.03.2010 20:01
hmm.kreisais limfs ir palicis lielāks. :( 3dien pie ārsta. es pat veicu divus testus uz hiv , abi negatīvi. neko nesaprotu.
kas notiek ?
Dīvaini, bet aŗi man ir tā pati problēma. Man ir palielināts 1 limfmezgls, zem žokļa. Bija kādu laiku atpakaļ diezgan smagi uz deguna uzmeties herpes vīruss. Ļoti mocījos, sāpēja, beigās asiņoja, ilgāk kā nedēļu staigāju ar tādu. Vēl man bija arī anīna, kuru neizgulēju. Nekas traks pēc tās angīnas nav, bet tas limfmezgls... varbūt kāds tiešām var pateikt, vai to savā starpā var siastīt?
saules23
Re: palielināti limfmezgli.vai limfoma?
03.03.2010 18:15
Nu neka'...
Re: palielināti limfmezgli.vai limfoma?
08.03.2010 15:28
ārsts sūta uz kompjūtertomogrāfiju. nez kas tur būs.
un vēl jautājums par hiv, antigēnu atklāj ātrāk par antivielām? un ja manā analīzē rakstīts anti hiv 1/2 , hiv ag/ab combo, tas nozīmē , ka meklēts arī antigēns [ pats vīruss] ne tikai antivielas?
Re: palielināti limfmezgli.vai limfoma?
24.05.2010 23:06
to Mika2 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 1) limfomas pacientiem ir sava mājas lapa;
Kā to lapu atrast?
Re: palielināti limfmezgli.vai limfoma?
25.05.2010 03:34
Asins saslimsanu diagnostika ir komplicets process, ko nevar veikt internetaa.
Jus, diemzeel neesat noradijis gandriz neko!
Kaada limfomas diagnostika?
Ludzu, pilna asinsaina.Obligati ar EGA, protams.
Leikocitara formula ar analizatoru+ Le diferenceta formula ar mikroskopu.
Padzilinata Leikocitu izmeklesana krasotos preperatos.
Biokimija.
Galu gala, anamneze , kura ieklaujam arii temperaturu, protams, un ne tikai.
Kaula smadzenu punkcija+to izmekelesana.
Limfmezgla punkcija,punktata citologiska izmklesana, ja vajag, ari histologija.Ja punktats strutains, tad ari uzsejumi, m/o identifikacijai un jutibas noteiksanai uz antibiotikiem.P.S tiesam dazas biopsijas ne tikai limfmezgliem, gadaas, ka ir vnk strutas un viss.
To visu verte Dr, onkologi un hematologi.Ir onkologija specializejusies hematologi.
Kaa Mazdakteris jau teica, ar gim arstu jasaak.
Kapec tiesi HIV aizdomas.
Bez HIV un onkohematologijas slimibam veel ir xxx citu iespejamu slimibu./piem tuberkuloze, gadas,ka pirmie simptomi taadi ar limfmezgliem/.Daudz to iemeslu var but=dazadas slimibas par iemeslu.
Tai pasa onkologijaa limfoma ir TIKAI VIENA NO IESPEJAMAM ONKOSLIMIBAAM,NO KA IZMAINAS LIMFMEZGLI!!!!!
Banalakais- strutas tiesi pasos aprasktitajos limfmezglos.
Ak, jaa, vel tajos limfmezglos var buut METASTAZES, no attalinata audzeja, vai ne visai talu esosa primaraa audzeja.
Ta.kaa atliek izbaudit te sarakstitos priekus.Katra zina, internetaa diagnozi neprecizesiet.Neuzstadisiet.
Re: palielināti limfmezgli.vai limfoma?
25.05.2010 03:43
Ak, jaa, kad meklejam internetaa risinajumu savam kibelem, ludzu neaizmirsiet , ka esat bijusi vienaldzigi pret VESELIBAS APRUPES IZDEVUMU SAMAZINAJUMU.
Jus drosi vien ar prieku kalusijaties TV par TP slimnicu slegsanu, lieko arstu un medmasu atlaisanu, par ALGU SAMAZINASANU,par izdevumu samazinasanu.
Sava priekaa nepamanijaat IZMAINAS CENRAZOS UN APMAKASAS NOTEIKUMOS.
Ceru, prieks par citiem atnemto IZTIKU un maizi , par slegtam slimnicam, par nabadzigo personalu atvieglos dzivi.
Palidzes meklejot internetaa diagnozes, jo tai launajai VM esot nonemti lidzekli.
Kad maksasiet par izm un arstesieties, iesiet uz aptiekaam, nevainojiet tos arstus un medmasas.
Visu paciest palidzes launais zemnieka prieks par citiem atnemto.Ka vienmer.
Lai dzivo strukturalas reformas veselibas apruupee.
Arsteties paildzes doma par apcirptam algam, tukstosiem atlaisto mediku, dargakam zalem un izmaksaam.
Kamer katru pasu neskar smagas slimibas, tikmer medikus uztver kaa launus , kam par lielu algas, kuru par daudz.
Kas jasamazina.
avikadoo
Re: palielināti limfmezgli.vai limfoma?
21.08.2010 19:43
MIKA

Kā tev viss beidzās ar limfmezgliem?????
labdien man labaja kaklam puse ir bumbulitis mazaks par 1 cm jau gadus 2 nesap nekas nav itka , un lidzigs tam ir muskuli rokai apaksā , biezi trenejos intensivi kas tas ir? nesap un tas nepalielinas , kads palidzes pastastis ludzu? paldies !
Re: palielināti limfmezgli.vai limfoma?
16.04.2018 19:43
Vecums,augums, svars?Dzimums. Cik gadus trenējamies. Vai slodzes lielas?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 2?
Ziņa: