Asinsrites traucējumi-asinsvadu spazmas

Aizsāka samija 

Asinsrites traucējumi-asinsvadu spazmas
26.10.2009 13:58
Pārbaudīja galvas asinsvadus, un teica, ka esot venozās atteces traucējumi, esot pārāk ātra asins plūsma, tāpēc veidojas kaut kādas spazmas. Nu mokos jau cik ilgi, galva mudž,it kā pa galvā kaut kas lien, liekas, ka VD - visa tā miršanas sajūta. Biju pie homeopātes pagajušo 2dien, iedeva graudiņus, nu nezinu nekas nav mainījies, teica, ka mēnesis jagaida, kamer iedarbosies. Bet es nevaru izturēt to sajūtu, kas man ir.
Varbūt varat ieteikt kaut ko, lai tā galva pārstāj mudžēt?



Edited 3 time(s). Last edit at 02.11.2009 11:51 by samija.
www.mfd.lv sadala veselibas grāmata ir raksts par galvassapemtai skaita par tiem mehanismiem varbut atrosdas kas derigs, vai nu vsmaz sapratisi kas ir kas.
Izvairies no pozicijam kur jaatliec galva uz aizmuguri vai prieksu.
Man ar ir tie atteces traucejumi,nevaru normali dzivot...Neviens ar neko nevar pateikt,ko dariit..Tas ir arpraats
Re: Asinsrites traucējumi-asinsvadu spazmas
09.08.2010 19:40
man arī venozās traucejumi.kur jUs bijat, pie kada arsta.? Es biju pie endokrinologa vina teica ka varbūt no kontracepcijas zāles blakussefekts?nezinu kur meklēt?Neirologs man izrakstija zales asinsvadiem , dzeru pagaidam labi.Paldies.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 7?
Ziņa: