Lūdzu palīdziet! Ātri un viegli uzņemama pārtika ļoti smagi slimam gremošanas trakta slimniekam.

Aizsāka AnnaK 

Lūdzu palīdziet!
Vai kāds, lūdzu ,var ieteikt, vai ir kāds speciāls maisijums, vai kāds ēdiens, ko varētu ieēst un viegli uzņemt barības vielas smagi slims cilvēks? Kas tāds, kas būtu ļoti viegli sagremojams, vai vispār ko kuņģim nevajadzētu gremot- kas tāds, kas uzreiz varētu uzsūkties zarnās?
Probēma ir tāda, ka kuņģis nespēj gandrīz neko pārstrādāt, ļoti sāp, un arī vispār grūti kaut ko mazdrusciņ apēst, un tā rezultātā jau nav spēka pastaigāt, kur nu vēl organismam veseļoties. Nesaprotu, kā lai pierunā kaut ko normālu apēst, no kā būtu reāls labums. Neticu, ka lūgšanas un visādi brīnumdziednieki var izārstēt, ja neko neēd. Tas turpinās jau divus mēnešus un vīrietim ap 50 gadiem ir zaudēti jau 30kg svara... Un tas viss gadu pēc ķīmijterapijas... Vēzis vairs it kā nav, bet organisms - sagrauts.
Šķiet, ja būtu kaut nedaudz spēka, tad būtu arī cerība uz izveseļošanos.
Anna
Zīdaiņiem paredzētie piena maisijumi. Bet kas attiecas uz situāciju kopumā tad vairāk tomēr izskatās pēc vēža jo grūti ir citādi izskaidrot tādu svara zudumu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
tas laikam vairāk tāds teorētisks komentārs, taču vienalga padalīšos... dzirdēju stāstu, ka Rokfelleram esot bijis tik ļoti slikti ar gremošanu, ka vienīgais, ko varējis ēst un kas viņam izglābis dzīvību bija mātes piens... t.i. nevis zīdaiņu barība, bet reāls mātes piens.
Kādreiz lasīju par mandeļu pienu, kas var aizvietot mātes pienu. Mandeles aplejot ar karstu ūdeni, noņemot brūnās miziņas samaļot un sajaucot ar ūdeni. Precīzākai receptei kaut kur internetā jābūt.
Kā ir ar sulām? Tās var dabūt iekšā? Šobrīd es pati esmu sajūsmā par Ho-fi dzērienu, tas satur daudz hlorofila un tā arī ir viela, kas ļoti nepieciešama organismam.
paldies par atbildēm!
sulas var iedzert, bet tās jau nav olbaltumvielas un ogļhidrāti nepieciešamā daudzumā. jāmēģina tiešām tās bērnu putras.
Vācijas biosiģnāl pārtika http://www.novanutria.com/shop/index.php?cPath=51 pirmās divas nedēļas devu samazināt uz pusi,pats lietoju un rezultātu sajutu jau pēc 72 stundām,piegāde no Vācijas pa pastu divu nedēļu laikā,norēķins ar kredītkarti.Formula 99, 600gr.iepakojums
Sastāvs:bambusa asni,ziedkāposts,lucerna,artišoks,brokolis,burkāni,zirņi,fenxels,jūras augi,soja,sarkanais pipars,sīpols,sparģelis,selerija,spirulina,spināti,aloja vera,ananās,plūmes,paipai,banāns,ābols,mango auglis,upenes,apelsīns,ķirši,aronija,granatābols,nātre,zalā tēja,rozmarins,petersils,linsēklas,rīsu sēnalas,jogurta pulveris,Q10
e-mail:maaris121@inbox.lv
Nutridrink varbūt? aptiekās var dabūt.
http://www.pilsaptieka.lv/lv/products/NUTRIDRINK_ar_sokolades_garsu_200ml
Esmu dzirdējusi par pēcoperāciju pārtiku,importeetaajs&izplatiitaajs Latvijaa
Global Gold Europe,SIA
Briiviibas 39A-14
Tel.26338328,26816091
Paldies! Izmēģinam tagad NutriDrink.
medus ar ūdeni;
visādas biezputras (mannā, rīsi utt) attiecīgā konsistencē, bet tikai jāvāra uz ūdens, nevis piena;
biezpienu sajauc blenderī ar jogurtu (kefīru) + augļi + vārīti rīsi utt. sastāvu var pamainīt kā pašai patīk;
melnā šokolāde;
ja pavisam traki - glikoze vēnā;
Savam tuviniekam pirku bērnu preču veikalā Maijiņa speciālos maisījumus barošanai ar zondi - tie būs daudz sātīgāki par bērnu maisījumiem, tieši pieaugušajiem paredzēti. Tas veikals tagad atrodas Stopiņu ielā, ir vērts iepriekš pazvanīt un pajautāt, vai vēl tie maisījumi ir pieejami.
Diemžēl vairs nekas nepalīdzēs...
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 9?
Ziņa: