Žultsakmeņi

Aizsāka San 

Žultsakmeņi
30.08.2009 22:52
Mani piemeklējuši žultsakmeņi. Daudz un mazi. Pēc vairākām lēkmēm esmu nolēmusi tos izoperēt. Vai kāds var ieteikt, kur to var izdarīt? Mūsu rajona slimnīcā vairs nevar.
deels
Re: Žultsakmeņi
30.08.2009 23:57
pirms nedelas mana mamma linezeraa izopereja zultspusli ar visiem akmenjiem. cenas tur laikam variee - no 400 lidz 600.
Re: Žultsakmeņi
11.09.2009 02:29
Linezerā
Re: Žultsakmeņi
09.01.2010 21:43
Žultsakmeņus operē arī Stradiņu slimnīcā.Par pašreizējām operācijas cenām nemāku teikt,bet viennozīmīgi,ja tā nav plānveida operācija, tad tik sālīti nebūs.Akūtā situācijā veic operāciju un tad ir jāmaksā kauč-kas par operāciju( kādi 35 Ls ) +par pavadītajām dienām stacionārā.Stradiņos nevainojami šīs operācijas veic 3.ķirurģijas vadītājs,ķirurgs-Mārtiņš Liepiņš! Viens no labākajiem un zinošākajiem ķirurgiem republikā! Tā ka,bez bailēm, un tikai uz priekšu!
Re: Žultsakmeņi
11.01.2010 19:31
varu apstiprināt, ka Stradiņos šīs operācijas veic nevainojami un iesaku negaidīt kārtīgu lēkmi, kad operācija var būt sarežģītāka un iespējams slimnīcā jāpavada kādu dienu ilgāk, tāpēc negaidam,jo tie akmeņi jau nekur nepazūd!!!!!
Re: Žultsakmeņi
18.03.2011 11:13
Jāaaa,par žultsakmeņiem runājot-nekur jau šie nepazudīs,bez ķirurģiskās iejaukšanās!!! Varu droši ieteikt "Stradiņos" vislieliskāko preofesionāli-ķirurgu-Mārtiņu Liepiņu,kurš strādā 3.ķirurģiskajā nodaļā! Tā,ka nav ko baidīties un tikai uz priekšu! Lai veicas!
Maija beigās nokļuvu P.Stradiņa KUS 3.ķirurģijas nodaļas ķirurga- Mārtiņa Liepiņa rokās.Vairākkārt mocījos ar neciešamām žultsakmeņu izraisītām lēkmēm,līdz beidzot ķirurgs mani operēja un no žultspūšļa izņēma 18 akmeņus, žultspūsli izņēma.Biju ļoti uztraukusies un nobijusies,bet ķirurgs un anesteziologs mani nomierināja.Kad jau gulēju uz operāciju galda,ātri aizmigu,līdz pamodos ķirurģijas nodaļas palātā,kur ķirurgs man rokās pasniedza manis esošos dārgakmeņus.Gribēju daudz ko a.god.Liepiņa kungam jautāt,bet nebija spēka un saprašanas,vēl nebija izgulēta pilnīgi vispārējā narkoze.Anesteziologs arī man patrāpījās jauks-Juris Aprups.Rētas ir nelielas,viss pēcoperāciju periods noritēja veiksmīgi!Paldies no visas sirds saku savam operējošam,ārstējošajam ķirurgam-labestīgajam,profesionālajam,baltajam a.god.-Mārtiņam Liepiņam! Paldies arī saku savam miedziņam-Dr.Jurim Aprupam!
Re: Žultsakmeņi
16.06.2014 15:48
Reti lasāmi un skaisti vārdi. Paldies visu mediķu vārdā pacientam,kas māk pateikt tik skaistu paldies. Patīkami.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 14?
Ziņa: