neirologiskas problemas

Aizsāka lele 

neirologiskas problemas
27.06.2009 12:44
Palidziet ar padomu , ludzu, viramaatei 2 nedeljas atpakal ir notirpusi laba roka, kustas, bet uz pieskarieniem nejutiga. Nedelju vinja mums pabija 1. pilsetas slimnicaa, kur uztaisija magnetisko rezonansi un visas citas parbaudes, atrada mazo perekli mugurkaula smadzenees, ieteica veikt pec 2-3 meneshiem monitoringu un viss - vakar palaida maijaas. Nu shodien vinjai jau visa laba puse ir nejutiga, ari kaja un sans... ko mes vel varam izdarit, kur ir labi specialisti ?
pingvins
Re: neirologiskas problemas
27.06.2009 14:54
No pieredzes varu ietekt, ka vajag noteikti iet un meklēt speciālistus un nenolaist rokas, kaut arī, liekas, cilvēks slimnīcā jau izmeklēts. Diemžēl neirologus Rīgā nepārzinu, bet nez kāpēc mums, neRīdziniekiem liekas, ka vislabākie dakteri meklējami Stradiņos. Veiksmi!
nu vot tagad mums ir diagnoze - Multipla skleroze :( pie tam jau visi arsti no pasha sakumaa jau zinaja, bet pateica aciis tikai Gailezera dakteris . Nesaprotu kapec, tikai lai noplest milzigo naudu par slimnicu ?
Re: neirologiskas problemas
16.07.2009 16:02
multiplaas sklerozes diagnozi ne katrs doks uzliks, pat ja ir aizdomas par to
Ar multiplo sklerozi parasti sūta uz Vecmīlgrāvi... Tur notiek konsilijs, cik biezhi - nezinu. Ja uzlika 1 dakteris un tikai uz rezonansi - var būt dajebkas cits... Parasti ģimenes ārsts uzliek tikai aizdomu MS, ko apstiprina vai neapstiprina konsilijs. Man shis process aiznjeema apmeram gadu :(
Jebkurā gadījumā - uz Vecmīlgrāvi sūtīs, ja ir tāda diagnoze. Var mēģināt paši tur konsultēties ar dr. Kalniņu, kas gan nav tas iejūtīgākais cilvēks, bet otra daktere (A.Paegle, super cilvēks un ārsts) ir laikam dekrēta atvaļinājumā.
jaa, ir jau nosutijums uz konsiliju , gaidam ... paldies Juris par ieteikumiem par dakteriem ..
Tiks pāri saasinājumam, tad jau būs vieglāk.Atliks tikai pašiem pieņemt, ka tāda problēma ir. Šajā situācijā ir svarīgi,lai ģimene un līdzcilvēki saprot slimnieku. Man šai ziņā ir paveicies un līdz ar to MS pagaidām tikai nelielas neērtības pašam, grūtāk pārvietoties lielākus attālumus un tamlīdzīgi.... nevar vairs pa tievu baļķi staigāt :) Bet tā ir ok, galvenais patiešām ir nenokārt degunu un ievērot režīmu (vairāk vai mazāk) un disciplīnu - dzert zāles, kas ir izrakstītas (lielu daļu apmaksā valsts - tikai par to arī esmu pateicīgs šai valstij) un censties nedabūt jebkādus iekaisumus. Sākumā gan bij grūti - gandrīz vai zaudēju redzi vienai acij un knapi staigāt varēju.
Turaties, tādu cilvēku jau diemžēl ir diezgan daudz... pēdējo reizi, kad biju Vecmīlgrāvī, uz konsiliju bija meitene, kurai varbūt pat 20 gadi vēl nav :( Pašam man 25. Šī slimība sāk skart aizvien jaunākus.
Latvijā patiešām ir diezgan daudz cilvēku ar MS. Saprotamu iemeslu dēļ, visbiežāk viņi šo slimību īpaši neafišē, kamēr vien var.
Es piedalījos mājas lapas www.multiplaskleroze.lv veidošanā. Tā tikai nupat nupat sāka strādāt.
Kā ar visām jaunām lietām, ir liela vēlme, lai par to uzzina :) un ir liela cerība, ka tā izveidosies par vietu, kur cilvēki ar MS un viņiem tuvie un mīļie varētu dalīties spēkā, padomos, stāstos. Meklējam arī cilvēkus, kuri anonīmā kārtā, vēlētos un varētu rakstīt blogus. Ja vien ir interese, raksti man: edite@divigani.lv .
nu jau pagaja vairak ka gads, kopsh mes dzivojam ar sho kaiti .. bet MS ta ari nebija apstiprinats, n- tie konsiliji, "kaut kas lidzigs, demielinizacijas process, bet MS nav", Vecmilgravii lidz ar to mus vairs negrib redzet kopsh Metras nav... kad vel bija palidzeja un taisija solumedrolu reiz 3 meneshos pie saasinajumiem, dr. Kalnina tiesham nav ta iejutigaka, jo neesam MS pacients , diagnozes nav, ieteikums viens - ar sho jadzivo, reiz pusgada jataisa MR .. bet viramatei paliek arvien sliktak, tagad atkal saasinajums atrie brauc reiz 3 dienaas, uztaisa magneziju un aizbrauc... terapeits nozimeja Ringer sistemas, un teica ka velak sutis pie neirologa. Varbut kads ko var ieteikt ? labu neirologu ?
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 21?
Ziņa: