Imunologs

Aizsāka Juste 

Juste
Imunologs
05.06.2009 14:17
Vai Stradiņos ir tikai viens imunologs, Jevgēņijs Ņikiforenko?? Par viņu salasītas daudz sliktas atsauksmes.
Kur vēl pieņem un kādi Imunologi skaitās labi? Vai pie imunologa jākāpj ginekoloģiskajā krēslā?



Edited 1 time(s). Last edit at 09.09.2009 02:25 by puce.
Re: Imunalogs
05.06.2009 14:27
Kurjāne, tajos pašos Stradiņos
Juste
Re: Imunalogs
05.06.2009 16:01
Vai kāds lūdzu nevarētu ieteikt Imunologu? Man vajag tādu, kuram patīk izprašņāt un izskaidrot visu.
bijusī paciente
Re: Imunalogs
05.06.2009 17:33
Varu dot vislabākās atsauksmes tieši par dr.Ņikiforenko. Tieši šis ir ārsts, kurš visu izjautā, ārstēšanu veic, pamatojoties uz izmeklējumiem un analīžu rezultātiem (nevis "uz aci") un reāli meklē problēmas cēloņus, nevis bezjēdzīgi, virspusēji cīnās ar sekām.
Nevajag te ar meklētāja palīdzību salasīties šausmu stāstus par viņu un ticēt visādiem murgiem, - ja veselības problēmas nav saistītas ar ginekoloģiju, tad nekādā krēslā viņš neliek, ja ir saistītas - tad katrai sievietei ir tiesības iet pārbaudīties pie pašas izvēlēta ginekologa un pēc tam atnest imunologam cita ārsta slēdzienu. Viņš tak ar varu nevienu nav piespiedis, murgi kaut kādi te lasāmi...
arī bijusī paciente
Re: Imunalogs
16.06.2009 16:08
Juste,
man Stradiņos ieteica iet pie Kurjānes, esot ļoti laba.

bijusī paciente,
priecājies par to, ka Tev ir veicies un viss izgājis labi. starp citu, tāds jau ir imunologa darbs - meklēt slimību cēloņus - un tas nav nekāds īpašs tieši šī ārsta darbs.
es arī līdz zināmam brīdim par šo konkrēto ārstu varēju teikt līdzīgus, ļoti labus vārdus kā Tu.
Bet vienā brīdī diemžēl notika tas, kas notika un daudzas lietas manā dzīvē vairs nekad nebūs tādas kādas bija līdz šim. tas, cik labs ārsts viņš ir, nevar kalpot par nekādu attaisnojumu viņa rīcībai pret daudzām sievietēm.

veiksmi un veselību visiem un visām, sargiet sevi!
Re: Imunalogs
08.09.2009 14:06
Arī bijusī paciente, paskaidro lūdzu, kāda ir bijusi tā rīcība?
jo savadāk es te sēžu un domāju nezin ko...ko varētu gaidīt
mākonītis
Re: Imunologs
04.04.2010 14:55
es arī vēlētos par šo ārstu zināt vairāk.. daži netā raksta sliktas atsauksmes,taču to atsauksmju par viņu ir ļoti maz,izņemot šeit kur daži viņi iesaka.ko jūs par viņu sakāt kā par ārstu?
mākonītis
Re: Imunologs
04.04.2010 18:13
bāc,tomēr nevēlos.kā paskatījos netā tās atsauksmes par seksuālos uzmākšanos ir vienkārši slimu sieviešu murgi.. nu nevajag ticēt visam ko raksta + daudzas atsauksmes par viņu patiešām ir ļoti labas.
Anana
Re: Imunologs
14.07.2011 14:20
arī mani māca šaubas par to tas man tikai liekas, ka ne viss ir kārtībā ar šo ārstu vai tā tiešām ir...
Re: Imunologs
14.07.2011 18:06
Es nesaprotu, kur problēma... var taču pateikt - nē, dakter, imunitātes pārbaudei ar dzimumlocekļa palīdzību es nepiekrītu... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Vijolīte:)
Re: Imunologs
15.07.2011 00:36
Kā reizi nesen biju pie dr.Ņikiforenko (tagad gan viņam tikai privātprakse)...ginekoloģiskā krēsla kab. nebija un, kā katru reizi pie viņa ejot, iznācu neapmierināta, jo neko NETIKLU viņš man NEDARĪJA:( un pat netiku manījusi ka mēģinās piedāvāt vai veikt kādu netiklību attiecībā uz manu rumpi...es tā cerēju...iznācu, iekāpu auto,kurā mani gaidīja vīrs, un biju nikna ka šitā ar mani izrīkojas...citas te raksta ka viss notiek, gods nu laupīts uz visu mūžu...šitā varu iedzīvoties kompleksos:DDD
Anana
Re: Imunologs
15.07.2011 12:01
Šī it nemaz nav tik smieklīga tēma kā Jums liekas. Žēl, ka esit tik cietsirdīgi, pret citu cilvēku sāpēm. Kad ārsts tausta tavas krūtīs un saka ka tev ir smukas acis, tad paliek neērti. Kad aptausta tavu galvu un ausis (nemaz, starp vitu nebija nepieciešams), arī saka, ka es esmu kļuvusi daudz sievišķigāka. Nu un tad protams ir jautājums, vai vēl reizi iešu pie šī ārsta. Iegāju internetā, varbūt tiešām esmu stulbā histēriķe, izrādās tāda neesmu.
Re: Imunologs
15.07.2011 12:55
Anana

Nevajag dusmoties. Cilvēkiem nekad nebūs pa prātam. Kad viņš neizrādītu par Jūms nekādu interesi tad Jūs droši vien teiktu, ka tas ir nevis ārsts bet kaut kāds sāls stabs... bet kad viņš vērtē jūsu sievišķību tad Jūs sakat, ka viņš ir izvirtulis... bet fakts, ka viņš labi ārstē jau ir kļuvis otršķirīgs...

Laikam jau labāk priekš ārsta ir būt neieinteresētam savos pacientos... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
vēl viena bijusī paciente
Re: Imunologs
18.07.2011 00:38
Anana,

es Jums ieteiktu vairs nekad pie šī ārsta neiet, un arī savas draudzenes un paziņas pabrīdināt, lai to nedara. Esmu pie šī daktera bijusi - no sākuma tiešām fascinē tas, ka viņš tik sīki par visu izjautā.. Atstāj ļoti pieredzētā un profesionālā ārsta iespaidu, līdz brīdim, kamēr viņa uzvedība nesāk iziet no ārsta-pacientes attiecību robežām. Galvenais, Anana, ticiet savām izjūtām - ja liekas, ka viņš dara kaut ko, kas ir lieks un nevajadzīgs, un tiklīdz sākat just diskomfortu - uzreiz pārtrauciet šī daktera rīcību un vairāk pie viņa nenāciet. Drošības pēc.

Pēc savas pieredzes zinu, ka viss, kas ir sarakstīts internetā negatīvs par šo ārstu, ir taisnība. Un tagad esmu ļoti apbēdināta, uzzinot, ka viņš turpina strādāt privātpraksē. Padomājiet paši - ja šī daktera rīcība būtu medicīniski un cilvēciski korekta un adekvāta, tad jau no Stradiņiem viņu neatlaistu! Viņam jau bija viens skandāls aptuveni 2008.gadā, pēc kura viņš aizvēra savu privātpraksi un palika strādāt tikai Stradiņos. Bet 2010.gadā par viņu tika uzrakstīta vēl viena sūdzība, un pēc šīs sūdzības viņš arī no Stradiņiem tika atlaists. Tas daudz ko izsaka!

Manuprāt, šim dakterim jāatņem ārsta licence. Un nekādā privātpraksē viņam strādāt nedrīkst.
vēl viena bijusī paciente
Re: Imunologs
18.07.2011 00:39
Vijolīte, Anana,

kur tagad šis dakteris pieņem pacientus?
Re: Imunologs
18.07.2011 13:57
Ārsta darbs ir sarežģīts un grūts. Viņam ir jābūt labam psihologam, jo pacienti ir ļoti dažādi- kas vienam traucē, tas citam
savukārt varbūt liekas ļoti patīkami, piemēram, dzirdēt komplimentus vai arī tas, ka ārsts vīrietis pārbauda tavas krūtis....
Vienkārši nav jāšausminās, bet katram jāsameklē SAVS ĀRSTS! , jo šis nav vienīgais maksas ārsts pilsētā un par imunolo-
giem strādā arī daudzas sievietes - var doties pie tām.
jauna paciente
Re: Imunologs
01.10.2014 17:49
Tieši vakar biju pie šī ārsta. Pēc visu iepriekšējo analīžu apskatīšanas, iztaujāšanas un izmeklēšanas, kura starpcitu bija ļoti profesionāla, nonācu pie secinājuma, ka visi iepriekšējie ārsti ir bijuši nekompetenti, ignorējot simptomus balstijās tikai uz primitīvu analīžu rezultātiem ar aizspriedumiem "tu jau vēl esi jauna, tādas kaites jauniem nav". Dr. Ņikiforenko pieeja ir pavisam pretēja, viņš meklē kaites "sakni". Un vēl jo vairāk, izbrīvēja man laiku, lai varētu nozīmēt attiecīgu arstēšanu pirms pats dosies ārpus valsts, lai situācija neievilktos. Vēl varu piebilst, ka man tuvs cilvēks arstējās pie viņa vairākus gadus un pēc ento ārstu paviršas uzvedības, kas tiešām bija šausminoša, tieši šī ārsta uzraudzībā/ as ārstēšanas metodēm ir spējīgs dzīvot normālu dzīvi.
Dažādiem cilvēkiem, ir dažāda uztvere, bet jau te iepriekš minēja- neko ar varu jau neliek darīt. Vēl jo vairāk, bieži vien mums " parastajiem mirstīgajiem" šķiet viena lieta nav saistīta ar otru, sevišķi ginekoloģiski, bet pārstvarā ir tieši pretēji. Tamdēļ ieteiktu būt atklātiem, ja jebkura ārsta uzvedība jums liek justies neērti, atklāti sakiet, un tad, ja nekas nemainās, meklējiet citu. Nevis klusējiet kā gosniņas un pēc tam kladzina apkārt visu kaut ko. Galu galā esam pieauguši cilvēki un izvēle ir jūsu rokās. Ārstu netrūkst, tikai jautājus, cik kompetenti tie ir...
Re: Imunologs
19.11.2016 21:48
Labdien.
Jau 4 gadus slimoju reiz nedela.
9 men no tiem bija grutniecibas periods, slimoju mazak.
Tagad ka vienmer reiz nedela.
Jau biju pie 3 imunologiems ( Nikiforenko + 2 citi)
Ko man darit kur griezties?
Palidz tikai wobenzim, bet vienmer to dzert ari baidos.
Leikociti vienmer paaugstinati.
Re: Imunologs
20.11.2016 00:55
Kā izpaužas šī bieža slimošana?
Re: Imunologs
20.11.2016 15:53
Jā, interesanti, kā izpaužas slimošana reizi nedēļā. Bet citādi, tādas lietas jārisina ar vitamīnu palīdzību.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Imunologs
21.11.2016 17:11
Paaugstināti limfocīti var norādīt uz daudz ko. Piemēram zobi, nieres. Ir jāmeklē vēl citi simptomi. No vieniem paaugstinātiem limfocītiem diagnozi nenoteiksi.Nemaz nerunājot par diagnozes uzstādīšanu caur zilo ekrānu.
Lai saprāts un veselība. Pievienojos Sabirzai. Vakara t* ? Urinācijas traucējumi? Zobu stāvoklis? Ginekologa apskate? Izsitumi uz ādas. Reģionālie limfmezgli (paduses,zem žokļa cirkšņu rajoni) ?



Edited 1 time(s). Last edit at 18.04.2017 19:03 by Mazdakteris1.
Izmeklētā
Re: Imunologs
17.04.2017 16:36
Varu no savas puses pateikt vien to, ka esmu rakstījusi komentārus ar segvārdu "Izmeklētā" un nekas no tā nav bijis izdomājums, manas fantāzijas vai iedomas.

Ja kādam ir ziņas, ka šis cilvēks praktizē medicīniskas izmeklēšanas vai konsultācijas, lūdzu, ziņojiet par to! Internetā neatrodu informāciju par to, jūtos atvieglota, jo tas nozīmē, ka viņš savas darbības visdrīzāk nevar atkārtot.

http://forums.delfi.lv/read.php?f=108&i=261796&t=261796
Nu jau vairs ne jauna meitene
Re: Imunologs
07.11.2017 00:58
Ļoti iesaku neiet pie daktera Jevgenija Nikiforenko (kuram atkal atjaunota prakse), vai ejot, esiet gatavas (sevišķi gados jaunas meitenes - man bija 17), ka jūs var izmeklēt "ģinekoloģiski", ievadot pirkstus makstī, lai paņemtu analīzes un tad 15 minūtes spēcīgi masējot klitoru un vagīnas iekšpusi (tas tika darīts uz parastas kušetes, nevis galda). Nevienai meitenei ko šādu nenovēlu.
Nesakiet, ka vairāk slimojat pirms un mēnešreižu laikā. Tas arī bija iemesls mani šādi izmeklēt, lai paņemtu paraugus (acīmredzot tos var panemt tikai tad, kad sasniegts orgasms). Man pēc konsultācijas ieteica padzert dzelzi, tas arī viss. Iedzīvosieties vēl arī psihiskā traumā, papildus jūsu imunitātes problēmām. :(
Šaustu sevi joprojām par to, ka biju tik jauna un naiva un domāju, ka tiešām dakteris varbūt tiešām grib analīzes paņemt. Tikai pēc laika sapratu, ka esmu tikusi seksuāli izmantota. Paldies citām sievietēm, kas dalījās sāvā pieredzē citos forumos, kas nu jau ir dzēsti un vairs nav atrodami. Jūsu stāsti man ļāva saprast, ka mana intuīcija nemeloja un ka es jutos pazemota un izmantota tādēļ, ka tā patiešām bija seksuāla izmantošana.

Juste Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vai Stradiņos ir tikai viens imunologs,
> Jevgēņijs Ņikiforenko?? Par viņu salasītas
> daudz sliktas atsauksmes.
> Kur vēl pieņem un kādi Imunologi skaitās labi?
> Vai pie imunologa jākāpj ginekoloģiskajā
> krēslā?
Re: Imunologs
08.11.2017 08:34
Tikai dr.Kurjāne.
Re: Imunologs
25.04.2018 22:50
Labvakar,
Re: Imunologs
25.04.2018 23:03
Šodien Stradiņos biju pie Natālijas Gerulas. Ieejot kabinetā 1 jaut bija, vai nāku par savu naudu vai ar nosūtījumu. Katrā ziņā dīvains jaut. Visas pārējās vizītes laikā es reizes 3 gribēju vienkārši piecelties un aiziet. Uzdeva jaut par veselību, es atbildu un man jautā, kur analīzes, biopsijas rezultāts, pierādījums, ka man nav hiv, hepatīti. Teicu, ka nav, no esmu regulāra donore. Boopsija līdz nav, bet viss ir ok. Sekoja komentāri. Es pajautāju" vai jūs smejaties par mani"?.Es biju pie ārstes 1 x un nezinu kam ir jābūt līdz. Teicu, ka mani atsūtīja dermatologs un, lai viņa skatās kas vajadzīgs un visas analīzes nodošu. Atbilde, ka tas "viss pa tukšo". Beigās jau sarakstīja ko viņai vajag lai izdaru. Katrā ziņā neiesaku nevienam+ tas bija par manu naudu, tad kāda ir attieksme "pēc nosūtījuma"?
Re: Imunologs
02.05.2018 19:49
Pie speciālista jāiet caur ģimenes ārsta. Tas vismaz daļēji pateiks ko vajag.Ārsts nav zīlnieks. Es ietu ar pilnu asins ainu un problemātiskās vietas USG, rentgenu un citiem izmeklējumiem.
Lai veicas.
Laimitessss
Re: Imunologs
08.05.2018 22:25
Dakteris Ņikiforenko ir kkas satriecoshs! Vai drizak - satriecoshi, ka shim arstam joprojam lauj praktizet.

Pati par vinju rakstiju sudzibu veselibas inspekcija un policija meginaju ierosinat kriminallietu, bet diemzhel tika uzskatits, ka trukst pieradijumu.

Labi, ka kkas tomer tika panakts - tika slegta vinja privatprakse Lacplesha iela, kur notika shis netiklas darbibas un ari pec gada vinju atlaida no Stradinjiem. Tagad diemzhel vinjsh atsacis praktizet :((( pretigi..

tas viss bija 2008/2009. Gada.

Tikos ar zhurnalisti pirms vairakiem meneshiem, kas velas sho lietu izmeklet. No vinjas uzzinaju, ka vinjsh joprojam praktize medicinu un ari to, ka vinai ir zinama sieviete, kas par vinju 1996 (ja nemaldos.. varbut 1995.gads) rakstija sudzibu policija.

Kamer vinjsh neuzmaksies kada svariga cilveka meitai/radiniecei.. tikmer laikam neviens neko shai sakara nedaris.

Un visiem gudriniekiem - es negaju uz kkadu setas kantori, bet gan uz Stradinju slimnicu. Ka es vareju iedomaties, ka arsts nonjems no manis analizes un to neierakstis kartinja, nepaprasis naudu un analizes iemetis miskaste.

Btw, vinjsh jau pats nenoliedz, ka shadas analizes ir nonjemis.
Laimitessss
Re: Imunologs
08.05.2018 22:34
Ja nu ir kads jauns cietushais (kursh vel nav zinojis policijai), tad butu jaizdoma, ka sazinaties.. pateikshu, ka sazinaties ar zhurnalisti, kas sho lietu megina atjaunot (jauni pieradijumi/cietushie butu pamats izmekleshanas atsakshanai).

Lasiju par arstu amerika, kas gadiem praktizeja netiklas darbibas. Vinja lietu izmekleja policija un beigas vinjsh jau to zinaja (jo vinju sauca uz pratinashanam), bet tapat turpinaja netiklas darbibas. Pedejais upuris bija 2 dienas pirms vinja apcietinashanas. Katrs cilveks, kas nezinjo par vinja darbibam attiecigajam instancem ir lidzatbildigs (morali) par to ka vel citi cilveki dabu ciest..
Re: Imunologs
02.10.2018 13:05
Labdien!
Laimitessss - lūdzu norādiet kādu kontaktinformāciju, kā cietušās pacientes var sazināties ar Jums vai žurnālisti, kas pēta šo lietu.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 7?
Ziņa: