Krūtis 14 gados

Aizsāka kebabs11 

Re: Krūtis 14 gados
20.07.2010 21:44
Vai nu neej uz skolu vai fiksi prasi senčiem naudu priekš implantiem. Tikai vati gan krūšturī nebāz. Aplauzīsies. Un tad vēl ne tā vien apsmies...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Krūtis 14 gados
24.08.2010 20:09
pat mazliet smiekligi ka meitenes tados gados uztraucas par mazam krutim
Problem
Re: Krūtis 14 gados
23.07.2014 02:04
kebabs11 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Labdien! Es Jums Lūdzu palīdzību. Man ir 14
> gadi un ir menešreizes , bet man nav sākušas
> augt krūtis pagaidām manī tas neizraisa
> īpašus kompleksus tikai nelielu satraukumu , jo
> visām klases meitenēm jau ir krūtis!
> Cik es zinu krūtis aug līdz pat 20 gadiem.
> Tātad man vēl ir laiks.
> Lūdzu pasakiet kādus vingrinājumus , ēdienus ,
> vecmāmiņu receptes , krēmus vai kautko citu kas
> varētu man palīdzēt krūšu augšanai un to
> attīstībai noteikti jau pieaugušam sievietēm
> ir kāda pieredze un lūdzu sniedziet to man!
>
>
>
>
>
> Paldiesj jau iepriekš!Ar cieņu..

man tieši tāda pati problēma tagad, zinu ka šis viss jau bija labu laiku atpakaļ , bet vēlos uzzināt.. Vai ir jau izaugušas lielākas?! tiešām ļoti uztraucos . :/
Re: Krūtis 14 gados
23.07.2014 09:37
Jābūt ļoti slikti informētai par sieviešu fizioloģiju, lai 14 gados uztrauktos par krūtīm.Normāli tās veidojas tikai pie grūtniecības. Jo tie ir piena dziedzeri, nevis seksuālie priekšmeti izvirtuļu un plastisko operāciju šeptmaņu propagandas upuriem.
Esmu vīrs gados. Deviņpadsmit gadu vecumā cerējos ar meiteni, kura man patika pēc rakstura, kopējo interešu un garīgo vērtību dēļ. Viņai bija ļooti mazas krūtis. Mani iesauca okupācijas armijā. Kad atgriezos no krieviem, mums abiem bija 21 gads. Mana meitene pa šo laiku bija ieguvusi sievišķīgas formas un skaistas krūtis un tas nekādi nebija saistīts ar grūtniecību. Viņa bija nevainīga, taču nu bija pienācis uzplaukumam noliktais laiks. Apprecējāmies, mums ir trīs bērni un bariņš mazbērnu.
Re: Krūtis 14 gados
14.12.2016 17:41
Ar ko arī apsveicam. Piekrītu. Katram savas fizioloģiskās īpatnības.
Lai saprāts un svētība mazbērniem.
5 klase? Nomierinies tas meitenes iesapejams ir apaligas bet nevis resnas bet apaligas 5 klasee nevienam neaug tas ir no taukiem es eju 6 klasee man ari nekaa nav es ipasi par to neuztraucos
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 5?
Ziņa: