Sāp papēdis

Aizsāka WHATWHATWHAT 

WHATWHATWHAT
Sāp papēdis
18.04.2009 16:54
Sveicināti,
Jau kādu laiku sāp kreisās kājas papēdis. Sāp tikai tad, kad kāpju uz tās kājas. Īpaši stipri sāp no rīta. Tāda sajūta it kā durtu nagla papēža kaulā.

Vai šejienieši varētu lūdzu noskaidrot kas tas ir un kādas ir ārstēšanas iespējas un metodes? Lūdzu palīdziet! :(
Re: Sāp papēdis
19.04.2009 11:41
Visdrīzāk Jums ir papēža kaula ekzostoze, kas traumē mīkstos audus papēdī. To var pārbaudīt, veicot Rtg papēdim, pēc diagnozes apstiprināšanas ir iespējama ķirurģiska ārstēšana. Ja negribat operēties, var veikt blokādes ar Dexamethasone. Sāpes noņemsies uzreiz un nebūs kādu laiku, pēc tam nāksies blokādi atkārtot. To veic ķirurgs Juglas medicīnas centrā.
Re: Sāp papēdis
19.04.2009 13:27
Es nezinu kas ir papēža kaula ekzostoze, varbuut tas ir tas pats, kas tautaa saukts papeeza piesis, tad var pameeginaat katru dienu likt citronu skeeli pie papeeza. Drastiska metode, ko esmu dzirdeejusi no cilveeka, kas to ir izmeeginaajis, ir uzsist ar aamuru pa papeedi, uz to briidi var no saapeem apcuraaties, bet tas piesis noluuzt vai kaa un vairs nesaap. Bet nu no savas puses es ieteiktu pameeginaat tikai citronu :)
Re: Sāp papēdis
19.04.2009 20:55
Man arī sāka pēkšņi sāpēt papēdis,nezinu kas tas ir ,bet paiet varu tikai uz pirkstgala,tad nesāp!
Lol
Re: Sāp papēdis
20.04.2009 10:43
Varžacs veidojas
Re: Sāp papēdis
21.04.2009 20:56
Iespējams, ka pēdas kārpa! To ir grūti pamanīt jo šīs kārpas aug uz iekšu, loti sāp, kad min uz pēdas.
WHATWHATWHAT
Re: Sāp papēdis
05.05.2009 22:52
Izskatās, ka tas var būt jeb kas. Laikam tomēr būs vien jāiet pie ārsta. Vienalga paldies. Došu zināt, kas tas ir, varbūt palīdzēs citiem.
Re: Sāp papēdis
06.05.2009 01:33
nju, pirms griezt, var provēt izstiept pēdas īsos muskuļus, atbrīvot plantāro aponeirozi utt
Re: Sāp papēdis
24.07.2009 16:06
http://www.triecienvilnis.lv
INTHEBUTT
Re: Sāp papēdis
25.07.2009 17:22
WHAT WHAT WHAT IN THE BUTT
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 15?
Ziņa: