Dzimuma maiņa. Hormoni. Latvija. Cena.

Aizsāka Hormons 

Esmu parcelies uz Angliju, dzivi saaku no nulles kaa jau daudzi, aizvien neesmu mainijis dzimumu, tachu problema aizvien aktuala, jaa pa sho laiku esmu skaitjies ljoti daudz video par sho temu, esmu pats aizdomajies, ka jaa varbuut pavisam no taa organa, ko devee par "locekli" nevajadzetu shkjirties, tieshi tapec, ka vinhs ir smiekligi mazs un nekadas jegas no vinja nav :D pat uzvlekot sievieshu biksites es jau vinju neredzu, jo vinsh ir izteikti mazs, kaa jau mineju no vinja nekadas jegas nekad nav bijis...
pedeja laikaa vairak kaa pusi laika pavadu sievieshu dreebees- tikai ejot uz darbu velku virieshu drebes, tomer nedzivoju vietaa kur diskriminacija nemaz nebutu, bet taa ir izteikti mazaak, kaa Latvijaa, nesen viens draugs izteicaas FB lai meeginu atkal un klustu par sievieti turpat Latvija meeginot iziet arstu komisiju, lai gan radaas jautajums kam tieshi butu jasuta vestule shajaa gadijumaa, kad velos iziet komisiju kas atzitu vai noliegtu manu dzimummainju, jaa es apzinos, ka tas ir pamatigi un svarigi, ka jabuut 100% parliecinatam par to, es domaju, ka velos, bet vai 100% neesmu drosh, principaa viss ko velos ir lai man butu krutis, lai sejas forma tiktu pielidzinata sievietes formai, lai barda neaaugtu, truklaat nesen dzirdjeu par jaunu expermentalu operaciju asv, kur parstada dzemdes, kaa rezultaataa cilvekam peec berna dzemdeshanas arii vairs nebutu jaalieto hormone nekad vairak, kas izklausaas lieliski, bet iespejams, protams, ka shii ekspermentala operacija nestradatu kaa naktos un butu komplikacijas, kas arii iespejams, jo kursh tad var garanteet ka ekspermentalai operacijai nebuus kadas blaknes vai viss tiesham noritees kaa arsti to prognozee, bet ganjau ar laiku vinji parbaudiis un buus brivpratigie, kas riskees un veiks sho operaciju, viss notiek ar risku arii pirmaas transpersonas bija galigie aventuristi, aks zinjaa, ka riskee uz visiem 100%, bet tomer meeginaja(nesen redzeju filmu " Danju Meitene", ljoti laba drama par vienu no pirmajiem transseksualiem.... vinja riskeja ar visu un nomira peec operacijas, savai sievai blakaam(bija precejies ar makslinieci- kas iegerba vinju primaa sievieshu dranaas un taa lieta aizgaja par talu)) katraa zinjaa laikam esmu nonacis pie secinajuma, ka velosaizvien mainit dizmumu, tachu ne pa visiem 100%, varat izteikt savas domas vai kritismu par manu teiktu, es pilnigi notiekti uztvershu visu un apdomashu arii negative, ja kas tads buus.
Re: Dzimuma maiņa. Hormoni. Latvija. Cena.
05.01.2016 22:08
Manuprāt, Tev vajag psihoterapeitu, ar kuru kopā to var izlemt. Viņš Tavā vietā neizlems, bet palīdzēs orientēties savās sajūtās un tajā, ko Tu īsti gribi. Tomēr tas, protams, nav obligāti, jo izklausās, ka Tu labi tiec galā.

Cik zinu, tad daudzviet Eiropā var mainīt dzimumu, neveicot nekādas operācijas vai lietojot tādus hormonus, kādus vēlies.

Latvijā tur ir citādi, daudz ierobežojošāki noteikumi, bet precīzi nepateikšu, un laikam ir jāsāk ar psihiatru, kas izvērtē, vai tā nav acumirkļa iegriba utt.

Domāju, ka Tavā situācija labvēlīgāka vide ir Anglija, bet zinu tādus cilvēkus arī Latvijā, tikai viņi dzīvo ar bioloģiskā dzimuma pasi, bet šeit tā ir diezgan liela uzdrīkstēšanās. Un tas nav tikai tāpēc, ka ļaudīm principā nepatīk LGBT, bet pie mums ir ierasts daudz maisīties citu darīšanās un dzīvē.

Un vēl tas ir tāpēc, ka LGBT politikas bīdītāji šausmīgi noņemas ar saviem praidiem un "tiesībām", jo viņiem jāatpelna Eiropas naudiņa. Tas te cilvēkiem nepatīk, un nepatika var vērsties pret jebkuru seksuāli citādo. Es domāju, ka Sorosa stipendiāti nodara lielu ļaunumu, bet situācija ir tāda, kāda ir.

Un, ja vēl drīkst kaut ko ieteikt: ļoti vajadzētu apdomāt, ja kaut ko grib ķirurģiski likvidēt.

Visas veiksmes!
Re: Dzimuma maiņa. Hormoni. Latvija. Cena.
05.01.2016 22:14
Mans ieteikums būtu, lai Tu darītu ko darīdams, neiznīcini savus dzimtos dzimumorgānus. Jo tad Tu kļūsi vienkārši par invalīdu. Un izlabot to nebūs iespējams. Tāpēc pret šo lietu vajag attiekties vairāk kā atbildīgi. Citādi ārieni un uzvedību vari mainīt kā gribi. Iespējams, ka ir tādas eksperimentālas operācijas reālai dzimuma nomaiņai bet pagaidām ir jāuzskata, ka dzimumorgānu "pārtaisīšanas" rezultāts gluži vienkārši ir kroplība.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dzimuma maiņa. Hormoni. Latvija. Cena.
05.01.2016 22:56
Nu tak uztaisi sev nelielas silikona krūtis- tā, lai svārciņos būtu sieviete ar mazām krūtīm, bet darbā- vecis ar nelieliem pupiem :) Silikonu var arī izņemt ārā, ja apniks. Atrodi sev partneri, kuram (kurai) patīk spēlēt "dzimuma maiņas" rotaļas.

No manas pieredzes: kamēr Tev neviena ķirurģiska operācija nav veikta, Tu pat iedomāties nevarēsi, kas tās ir par mokām- būt sagrieztam! Ja nu kādam gribās kļūt par izmēģinājumu trusīti ASV ķirurgiem (un par to pašam samaksāt)- var jau ieoperēt dzemdes iekšā. Tikai, kā operācijā var iegūt nervu- fizioloģisko- hormonu procesu, kas dzemdei liek sarauties kontrakcijās dzemdību laikā? Visādi citādi likt dzemdei darboties kā pilnvērtīgai dzemdei? Vīrieša smadzenēs nav zonas, kas atbildētu par dzemdes darbību.

Piešūt dzemdi var, bet tas būs kaut kas līdzīgs "plastmasas krāniņam", ko dzimuma maiņas operāciju laikā veido sievietei>vīrietim.
P.S. Esmu lasījusi, ka silikona krūtis taustot izliekas savādākas, nekā dabīgās- pataustot var noteikt, ka mākslīga manta. :)

Tas, kas Tev tagad ir dabas dots, ir īsts un darbojas.



Edited 4 time(s). Last edit at 05.01.2016 23:05 by kachenite.
Re: Dzimuma maiņa. Hormoni. Latvija. Cena.
06.01.2016 13:04
Jebkura operācija atstāj sekas. Jo tiek traumēti vietējie nervi. Nemaz nerunājot par citu donoru orgānu pārstādīšanu. Tas prasīs visu atlikušo mūžu dzert imunitāti nospiedošos preperātus. Pazeminot imunitāti pieaug risks saslimt ar jebkuru infekciju.Sevišķi hospitālo jeb rezistento infekciju,kura mīt jebkurā ārstniecības iestādē.
Ir jāapsekojas ārstniecības iestādē un jāatbild uz vairākiem jautājumiem. Vai ir pietiekošā daudzumā vīrišķie hormoni. Kāpēc viņu nav? Vai vēderā nav olnīcas,kuras izstrādā sievišķos hormonus? Vai cita pataloģija, kuru varētu koriģēt.
Vai iemesls šai tendencei nav psihiska saslimšana.
Neviens par velti dzimum maiņas operācijas netaisa. Par visu nāksies samaksāt.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.01.2016 13:05 by Mazdakteris1.
Es arī esmu trans FTM wow man tāds šoks kad latvijā pastāv vēl viens tāds pats kā es.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 7?
Ziņa: