Urīnpūslis

Aizsāka Skals 

Urīnpūslis
30.03.2009 20:19
Man radās jautājums. Es vairākus gadus mokos ar sāpošām iekšām, esmu 33 gadus vecs. Esmu veicis visādas izmeklēšanas, visur slēdziens kairināts zarnu sidroms utt., nervi, jātatpūšas, ja sāp var padzert omeprazolu. Pēdējās dienās es sāku domāt vai tas nevar būt urīnpūslis, jo sāpes ir vēderam pa vidu, zem nabas pašā vēdera apakšā, sāpes atstarojot uz labo sānu, paribi. Sāp vēders un uzreiz tāda sajūta, ka vajag uz tualeti, kaut pirms brīža es esmu bijis tualetē. Kādi vēl var būt simptomi? Sākumā domāju, ka tā ir aklā zarna, bet neloģiski, ka nav neviena simptoma, kas to raksturotu. Varbūt kāds var dot padomu, rīt došos kārtējo reizi nodot asins ainu. Temperatūra otro dienu turās precīzi 37.00 grādi.
sisie
Re: Urīnpūslis
31.03.2009 14:52
var but ari akla arna, bet ja ne- tad jamekle urologs rokā
Re: Urīnpūslis
01.04.2009 22:47
Vai akna var šādus simptomus izrādīt, sāpēs vēdera lejas daļā un tad pārvietojas uz labo paribi. Šodien visu dienu bija ok., bet vakarā atkal sāka sāpēt vēdera apakšā un atstarojas uz labo sānu. Kaut asins aina uzrādīja, ka viens aknu parametrs ir paaugstināts, kaut ārsts teica, ka nekas traģisks, paaugstināts holesterīna līmenis. Un vai akna vispār sāp? Kaut kāds murgs. Nesaprotu, ko, lai no tām zālēm dzer omeprazolu, ibumetīnu, vai jāmeklē kaut kas aknām, man mājās ir hepatil, tas var palīdzēt?
Re: Urīnpūslis
13.07.2009 18:48
nodod analizes uz c hepatītu.
Re: Urīnpūslis
13.07.2009 18:51
hepatiitu gadijumaa buutu paaugstinaats gan ALAT gan ASAT gan GGT...manupraat.
Un akna nav spējīga sāpēt. Vnk nevar tā sāpēt un viss. Nav tur kam sapēt. Ja sāp ķipa akna, drīzak tad žults pūslis vai aknas saistaudu kapsula (ta laikam var sapēt), bet es jau nez... moš ja ir ciroze arī akna sāp.

Un aknai ibumetiins bus kaa reiz :D:D:D:D lai to noseedinaatu vel vairāk ja tiešām tā ir akna ;) Un ko nozīme tas - ko man padzert? Pie ārsta - analiizes. Pilno asinsainu, bioķīmiju un taa...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 5?
Ziņa: