Zelta Stafilokoks! Ka to izarstet?

Aizsāka Aija81 

Persikam----turu īkšķus par Tevi, lai izdodas izārstēties!
Mammai-----pagaidām pati cenšos izārstēties, ārsts gan neko prātīgu neieteica, tik Vobenzīmu 3xdienā pa 2 tab. Bet 37t visu laiku turas.
Nelaimiigaa Kima
Re: Zelta Stafilokoks! Ka to izarstet?
01.02.2011 00:20
Man ir streptokoki un seja arī ar augoņiem, mugura arī nedaudz...baili, ka man neiet līdzīgi kā persikam...lai arī viņai ir cits koks... ;( pilnīgi raudāt gribas!
Nāves jūras apmeklējums , var palīdzēt . ūdens ir exstrēmi kodīgi sāļš , 5-7 dienas varetu pietikt . Var lidot uz Jordaniju vai Israelu.
No zelta stafilokoka var atbrīvoties, lietojot visefektīvāko dabas radīto imūnkorektoru, kas ir mūsu organismam pazīstams, jo ir leikocītu sastāvā - transfer faktors.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.04.2012 11:04 by Runcene.
Re: Zelta Stafilokoks! Ka to izarstet?
23.04.2012 10:26
Sākās brīnum dakteru un izplatītāju reklāmas.
Ir tikai viens veids,kas apstiprina teikto. Lūgt uzradīt medicīnas darbinieka diplomu un Nobeļa prēmijas laureāta apliecību.Visos citos gadījumos tā ir krimināli sodama rīcība.
Re: Zelta Stafilokoks! Ka to izarstet?
23.04.2012 11:19
Mazdakteri, ko Tu tā pēdējā laikā ar to sodīšanu esi aizrāvies? Tu patiešām gribi lai tā slimā tauta nogrimst bezcerībā?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Stafilokokus nevajag ārstēt, viņi paši neslimo :) Bet, ja nopietni, tad lieliski palīdz dabīgie "antibiotiķi", kas izceļ arī iekššūnu infekciju, atšķirībā no sintētiskajiem. nekas sarežģīts, ja pareizi pieiet šim jautājumam. Rakstiet personīgi- palīdzēšu piemeklēt nepieciešamo.
Labdien foruma biedri!
Piebildisu,ka man ir tiesi tapat ka Persikam.nekas nelidz,nju jau ar laiku analizes muzdien ir labas,ar gadiem ejot cilvekam sliktak un sliktak paliek un rodas citu organu bojajumi,anamneze loti lidziga,daudzi arsti nekompetenti (esmu bijusi pie entajiem arstiem un daznedazadiem),ja nav nekas skaidri acim redzams,tad arsti megina norakstit uz kautko citu tikai lai tiktu vala no slima cilveka ko nevar vai negrib izarstet.viens lors pat pateica ka tad jau nost jamirst.
Slimoju jau kadus 12gadus,kops laika kad man 1.slimnica uztaisija adenoidu operaciju.un pec sis operacijas bruce ilgi nedzija.musdienu medicinas attieksme daudzus novedusi kapa ar savam gudrajam teorijam un filazofijam,lai gan saka ka medicina ir daudz attistitaka neka pirms paris gadiem vel,ar so slimibu ir cinities ka pret vejdzirnavam ja esi saslimis.bet izarstet var gan,tikai musdienas daudzi arsti negrib palidzet tiem cilvekiem kuriem ir si kaite,jo japielieto pelekas suninas un daudz laika katram pacientam individuali,ka ari daudz naudas un lidzekļu.
Re: Zelta Stafilokoks! Ka to izarstet?
22.06.2015 09:29
Persiks, ieraksts no 2010 gada.
Ja raksta vispārējas frāzes, tad neko nevar saprast.Izmisumu un iedomas ar antibiotikām neārstē.
Lai veicas.
Labdien Master!

Mani uzrunāja teiktais,ka stafilikoku var uzveikt ar dabīgiem antibiotiķiem.Varat man Lūdzu piemeklēt nepieciešamo.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 14?
Ziņa: