Iekaisis dzimumloceklis

Aizsāka oto 

Re: Iekaisis dzimumloceklis
22.12.2015 00:15
Lūdzu apmēram vecumu ,augumu un svaru.
Tā nav nāvīga vaina. Vai ir bijuši dz.sakari bez prezervatīva? No rīta pirms urinācijas ir dzelteni, zaļgani izdalījumi no uretras? Sāp;iga urinācija?
Vakara subfebrilitāte (t* 37.5) ?
Sveiki,

Man problēma ka pēc peldes jurā (augustā) parādijās sāpes dzimulocekļa galviņā, sakuma bija nedaudz arī izmainīta urīna krāsa. Izdzēru paris atnibiotikas, pirmas sapes pargaja, bet ne viss. Talāk sakās pats jautrākais. Man paradijas hiperjutība uz aukstumu, kondicionori un visa veida vēsumiem. Galviņa bieži dabonot aukstumu apsārta, es tik uzsmērēju clotrimazol un viss kartibā pec 2 dienam ar apsārtumu, bet tā ideešanas sajuta man jau ir 9 menešus. Labi ir tikai siltumā. Ziemā eju arā velku sev 3 kartas bikses lai kaut cik normali varētu dzīvot, bet tapat nonākot telpā kur kondiķis tā amen momentā. Esmu bijis pie diviem latvijas top uralogiem, analizes kartibā, zales izdzertas vesela jūra. Interesanti, ka pamaniju ka man uz zalem (piem imubetina) ari paliek sapigāks, respektivi sajūtu hiperjūtību no zalēm, kas nozimē ka no sapem izvarities nevaru. Urinācijas problemas ari nav, un dzimudzīve ari nav nekada vaina un partenre man viena jau 8 gadus. Esmu gan ar USG izskanēts, rezultāti rāda ka viss kartibā, ari visi spermas uzsējumi nodoti pat 2x un arī viss kartibā. Ir dienas kad jutos labāk, bet ir dienas kad taa suruma sajuta jau spiež pa smadzenēm, galvenais ka sajuta ir tikai pašā galā un nekur citur, nevar saprast vai iekšā kanalā vai arpusē, bet jutami saasinās tas viss kad arī apsārst no arpuses. Nezinu, varbut man kaut kada dabiga vide ir nojaukta un kaut kas tur nespēj atjaunoties vai kau tkadi nervi nosaldēti. Daudz laika pavadu copējot uz udens (vejos un lietuu), bet agrak ta problema nebija, tas ir vienigais ar ko es šo visu varētu sajūgt. Bet nu jau 3 meneši bez tā hobija un problema tapat nemazinās! Internetā arī informācija skopa
Re: Iekaisis dzimumloceklis
01.03.2016 22:56
Ļoti interesants gadijums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Iekaisis dzimumloceklis
02.03.2016 09:33
Saprotu, ka runāju ar vīrieti. Bet vecums (aptuvenais) augums un svars? Tad sāksim domāt.
Re: Iekaisis dzimumloceklis
02.03.2016 10:03
Vajadzētu tiešām vismaz svaru uzrakstīt + detalizēti, konkrēti kādas antibiotikas, kādās devās, cik reizes dienā un cik dienas tikušas lietotas. Antibiotika ir plašs jēdziens, lietošana tāpat.
Par klotrimazolu - cik bieži un cik dienas pēc kārtas Jūs to smērējāt? Vai turpinājāt vismaz kādu laiku pēc tam kad " palika labāk"?
Kādēļ, kādās devās un kādā režīmā lietojāt to ibumetīnu? Ārsts nozīmēja?
1) nenozīmē nekādu hiperjūtību no ZĀLĒM. Iespējams reakciju konkrēti no ibumetīna.
To augumu un vecumu uzrakstiet, kā Jums lūdza. Plus slimības ar ko pēdējos gados slimots un ar ko / kā ārstēts.
Vecums man 32. Augums 186, svars ap 89. Sportiskas miesas būves, jo 20+ gadi aktivi sportots un tagad ari vel kustos viengrošanas režimā.

Par antibiotikām es atceros ka pirmo ko izdzēru vasarā bija Furamags, bet tas man noņēma to pašu sakumu nost kas bija pirmās sāpes ka tādas, bet problēma nepazuda. Pēc tam kad nodevu analīzes un visus uzsējumus, izdzēru vel divus kursus kurus uralogs izrakstīja, nosaukumus diemžēl neatceros. Viņi teica ka nav isti kur baigi piesieties un teica ka sitīsim pa šito un ja nelidzēs tad pa to...
Tad pec tiem kursiem doks domāja ka problema kaut kados nervu galos, deva kaut kadus pret nervu atjaunojošus preperātu, bet to man liekas es dzēru kopā ar kadu no imbetinserijas kursu (kuru ari viņš lika izdzert) un tieši dzerto šito kopa es sapratu ka sajūtas tieši pasliktinās. Vēlāk piefiksēju ka iedzerot vienkarši imubetinu man uzreiz tā suruma sajūta paliek izteiktāka, tad arī sapratu ka no jasāk skatīties ko dzert vispār.
Reakcija nav tikai uz imubetīnu, kad galva sapeja iedzeru ari nalgladolu vai ka viņu tur, tad arī bija līdziga sajūta. Bet nu tas tikai tads side efekts ko esmu novērojis. Skaidrs ir viens - tā vieta ir superjutīga, galvā liekas bilde kad izvadu ar urīnu tas zales, ka ta ir kaa skabe kas ķermenim nepatik :)
Clotrimazolu es smerēju jau sen ik pa laikam no vasaras kad tas viss sakās, esmu smērējis arī kadu laiku pec tam, piemēram divas nedēlas jo lasiju ka vajag ari smerēt profilaksei, bet neizskatās ka tā būtu kāda sēne, jo tad nebūtu nekāda jūtība uz vēsumu.Rezultāts nemainās vai smerē ilgāk laiku vai dažas dienas.
Vēl es domāju vai nav izjaukts man kaut kāds dabīgais stāvoklis un ta mikraflora, bet nu dokam visu parādot, viņš saka tev tur viss kartibā.
Esmu izmeklējies internetā un grūti kaut ko tādu atrast. Tā sajuta ir sūrstoša kas mani pavada. Labi jutos no ritiem kad tikko pamostos, kad esmu bijis siltumā. Aktivizējas uzreiz vairāk kad no rīta sāk gaitas un izdara visas vajadzības, gan lielās gan mazās, bet ļoti izteikti aktivizējas jebpiekura vēsuma, freona (no kodiķa). Bija pat reizes kad arā nebija man siltā veļa, pastaigāju 30 minutes arā, ienāku iekšā un jutu ka sūrst ļoti un skatos vakarā, visa prieksējā daļa ap izvadkanālu jau sarkana paliek (1-1.5 cm diamterā)
Pēdejos 6 gados man ir bijušas divas operācijas kas attiecas uz saitēm, jo sports prasa savu. Bet nu 3 gadus nekas nav operēts un nekādas lielas slimības nav slimots, ja neskaita parastas saaukstešanās. Ir varbutr nedaudz juditaks kunģis periodiski no stresa un no visām zalēm kas dzerts pec operacijas un laika gaitā, bet kobra vederā uzrādija ka čulu nav ir nedaudz vairāk gļotas. Gāju parbaudities pagajušo ziemu jo diezgan sakairināta sajūta bij vederā, bet to ar vienu zaļu kursu diezgan atri novērsām.
Re: Iekaisis dzimumloceklis
04.03.2016 15:35
Atliek 2 varianti. Ir savā laikā apsaldēti nervu gali gland penis. Tā rezultātā tā vieta ir kļuvusi hiperjūtīga uz salu. Vai arī tomēr alerģija.Tajā skaitā alerģija uz aukstumu.Vai arī ir kaut kādā ceļā savainots urīna kanāls,kurš reaģē uz aukstumu, tajā skaitā.
Te var palīdzēt tikai ļoti pieredzējis urologs. Vecu,pieredzējušu zinu dr.Knipšis Gaiļos. Tomēr vairāk uzticētos Stradiņu urologiem.
Lai cerība un veselība.
Domā ir jēga meģināt ari vēl 3šo uralogu? Izmeīnati divi un tie ir dakteris LIberts un Laukmanis. Dakteris Liberts man pateica ka man tā bus, jo esot viņam zinams viens auto mehaniķis kam paguļot uz gridas ir lidzigi, bet man ta atbilde neapmierināja un gāju pie cita daktera... tad aizģaju pie daktera Laukmaņa, viņš cienijāmi visu izmeklēja, bet arī atbildi nevar atrast.
Šobird jau biju pie homepoāta aizgājis, meģināšu uz to visu kaut kā savādāk risināt, ja tradicionālā medicīna nespēj rast risinājumus. Naudu ari kaudzi esmu izdevis par analizēm un visu... ietu pie jebkura, kurš teiktu ka zin ka šito risināt.
garamejot
Re: Iekaisis dzimumloceklis
05.03.2016 01:49
šitais forums visām vēl neprecētajām jāpalasa. divtik padomās potenciālo līgavaini meklējot!! :))))
thechemist
Re: Iekaisis dzimumloceklis
05.03.2016 08:40
garamejot Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> šitais forums visām vēl neprecētajām
> jāpalasa. divtik padomās potenciālo līgavaini
> meklējot!! :))))


Nesaprotu Jūsu domu gājienu.



Autoram varu ieteikt kaut ko netradicionālu (labāku vārdu nevaru piemeklēt.. nē, ar zilajiem te nekāda sakara). Bet tomēr intīma informācija. Ja interesē metode, vari uzrakstīt uz e-pastu, Mr. T! ;)
__________________________________________________________
thechemist@inbox.lv
Atvainojos, epasts ir thechemistt@inbox.lv
thechemist - vai nevari tepat uzrakstīt? varbut kadam noderētu arī. Negribas izpaust ne savu epastu, ne identitāti :)
thechemist
Re: Iekaisis dzimumloceklis
07.03.2016 19:41
Uztaisiet anonīmu epastu.
thechemist
Re: Iekaisis dzimumloceklis
08.03.2016 21:44
Mr. T Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> thechemist - vai nevari tepat uzrakstīt? varbut
> kadam noderētu arī. Negribas izpaust ne savu
> epastu, ne identitāti :)


Iesaku pēc pieredzes:

*jāizvairās no locekļa galviņas izzūšanas, var lietot vazelīnu uz kailas galviņas (ar atbīdītu priekšādiņu)
*dušā vienmēr atbīdi priekšādiņu, lai loceklis pierod pie ūdens pieskārieniem
*pēc pāris mēnešiem sāciet aiztikt ar pirkstiem locekļa galviņu, kad esat dušā, ūdens noņems lielu daļu neērto sajūtu
*ar laiku palieliniet spiedienu pieskārienu
*sēžot dīvānā, izvelciet no biksēm krāniņu un atvelciet priekšādu, izvairieties no auduma pieskārieniem
*masturbējiet ar stipri atvilktu priekšādiņu, bet izmantojiet lubrikantus
*pēc iespējas un kāda laika arī apakšbiksēs turiet priekšādiņu atvilktu, kas sākumā var būt sāpīgi.

P.S ja tie soļi nepalīdz, tad varu atdot par lētu naudu savus antidepresantus, kurus vairs nelietoju. Pēc nedēļas lietošanas locekļa galviņa kļūs mazāk jūtīga un arī orgasmu būs sasniegt grūtāk. Pa to laiku aktīvi jāndarbojas ar seksu vai anonizmu. Jārēķinās, ka būs arī citas blakusparādības ar AD, tāpēc iesaku to kā pēdējo soli. AD atmetot aizkavētais orgasms pazudīs, bet galviņa būs mazāk jūtīga.
thechemist
Re: Iekaisis dzimumloceklis
08.03.2016 21:47
*onanismu
Re: Iekaisis dzimumloceklis
09.03.2016 10:07
Piebilde pie teiktā.Vazelīns ir naftas produkts.Tas nav ieteicams lietošanai uz gļotādām. Domāju,ka padomu autors grib panākt penisa apasiņošanas un nervu inervācijas uzlabošanos. Tomēr labāk to pateiktu urologs, mēģinot noteikt,kādā mērā dz. locekļa galviņa ir zaudējusi jūtīgumu.
Samazināt jūtīgumu galviņai kurai jau ir problēmas ar n. inervāciju?
Varbūt te vajag nevis urologu bet neirologu?
Tad kopā ar urologu varētu precizēt diagnozi. Bez pareizas diagnozes ,nevar būt efektīva terapija.
Keksins
Re: Iekaisis dzimumloceklis
09.03.2016 10:09
Pēdējais variants ir dabūt lidokaīnu un uzziest virsū.
zu
Re: Iekaisis dzimumloceklis
15.11.2016 19:34
Sveiki! Ir tāda maza problēmiņa, zem dzimumlocekļa galviņas ir pēkšņi parādijušās tās "pērlītes", bet tas vel tā. Problēma ir tajā,ka uz ādiņas ir balta smegmveidīga krevele, vai kaut kas tāds, nav tā smegma... Novelkot ādiņu sākumā domāju, ka tā ir smegma, bet nu tad viņa ir pamatīgi pielipusi. Dušā divas nedēļas īsti nesanāca iet. Tik tā, noskaloties upes krastā. Bet ceļojums bija caur Latviju. Ceļojuma laikā skūpstijos ar divām nezināmām meitenēm. 25gadi, 80kg, 183cm.. Nez vai tas kko izsaka, ja nu tomēr, tad arī spprtiskas miesas būves.
Re: Iekaisis dzimumloceklis
16.11.2016 14:35
Vai skūpsti bija uz dzimumlocekļa?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Iekaisis dzimumloceklis
16.11.2016 14:36
Ja nav bijuši dzimumsakari bez prezervatīva, tad nekā briesmīga nevarētu būt.
Paskaties vai no rītiem pirms urinācijas neizdalās dzelteni zaļganas strutas. Vai nav jūtīgi cirkšņu limfmezgli. Vai nav vakara subfebrilas t* (37,0-37,5).Ja nē,tad zilo graudiņu vanniņas,nosusināt un Clotrimazola ziede plānā kārtiņā.
Par pērlītēm vai bārkstiņām, ja tās ir izteiktas, tad jāiet pie dermatologa (STS daktera).
Lai cerība un veselība.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.12.2016 09:55 by Mazdakteris1.
zu
Re: Iekaisis dzimumloceklis
16.11.2016 15:25
Paldies. Šodien jau ir mazāk. ( Un nē, tikai skūpstijos) varbūt apakšveļa nav īstā??
Re: Iekaisis dzimumloceklis
16.11.2016 15:44
Gruti spriest. Vajag vairāk pamērcēt to vietu un mazgāšanas laikā sasmērēt ar dzeramo sodu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
zu
Re: Iekaisis dzimumloceklis
17.11.2016 15:55
Nu meiģināšu. Liels paldies visiem!!
Johan
Re: Iekaisis dzimumloceklis
03.12.2016 14:28
Smegma http://www.seksologija.lv/pubertate/smegma-zem-prieksadinas.html
tie ir aplikumi zem priekšādiņas tā nav nekāda kaite. Ja tev ir uz tad tā nav smegma un manuprāt kā jau bieži te raksta tad pāŗāk maz informācijas un arī tas ko apraksti ir visi neskaidri. Balts varbūt strutas un ja neiz un struntas tā ir kādaādas infekcija.
Kaitina
Re: Iekaisis dzimumloceklis
18.12.2017 05:52
cau , man pec kadu neilgu laicinu uzmetas sakranas pumpas uz "olam" un dzimumlocekli pec seksa bez prezervativiem , un tas niez vienkarsi neizturami , es ka pakustos vakaros man sak niezet !palidziet
Re: Iekaisis dzimumloceklis
28.12.2017 20:59
Pie dermatologa!!!!!
Sevišķi ja izsitumu sāk izplatīties tālāk. JO jāsmērē vis ķermenis ,izņemot seju. Pēc instrukcijas. Ja tas ir kašķis.
Neredzot neko nevar noteikt un ieteikt.
Lai veicas.
vakcinēts esi?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 4?
Ziņa: