Sirds parsitieni

Aizsāka Dzhonij 

Re: Sirds parsitieni
24.08.2010 13:23
Kas tur ko nesaprast? Nav medicīna tādā attīstības līmenī lai spētu objektīvi konstatēt un apstiprināt nervu sistēmas traucējumus... un domājams, ka šajā gadsimtā tas vēl nenotiks... jo medicīna vispār ir pa greizu ceļu aizgājusi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sirds parsitieni
24.08.2010 23:50
"Kad pirms iemigsanas gulu gulta vai vienkarsi atpusos un pielieku roku pie sirds jutu ka sirds izdara divus sitienus un" <-- klasiskais hipohondrikjis...

" tiem arstiem viss ir pie vienas vietas jo sirdij tacu nav ta jastrada kas tur normals" <-- vel viens pieradijums klasiskam hipohondrikjim neirotikjim ;)

Visi aarsti idioti un neko nezin - man ir veezus un es mirstu, tikai visi 100 aarsti pie kaa biju lohi un nemaak atrast :D
Jo vairaak Tu sevi meeriisi, taustiisi, mekleesi - jo vairaak izjutiisi priekus.

Ja cilveeks tam visam netic... beigu beigaas vinju uzseedina uz Xanax un Cipralex vai kaada cita AD. Bez variantiem.
Re: Sirds parsitieni
20.10.2010 03:59
Agraak,man biezxi uznaaca tie parsitieni-tad sedeju augu dienas pie arsta uzgaidamaja telpa...Tur sutija,tad citur siitija.....
Tad sakas vd=panikas lekmes,bet kuram nesaktos,ja sirds parsitieni???Tur wng nenormalais neabiiitos...........
Ljoti ilgu laiku nebija,kaadu gadu,bet tagad atkal naak wirsu.............Stulba sajuuta,zinaatu ka nemirshu 100 punkti liktos miera,bet rada baigi neumoliigu sajuutu,jus jau mani saprotat....
Gads ar kapeikam pagajis,ir erts wsp atkal iet parbaudities??
Ljoti daudz naudas esu atstaajis pie Arstiem,bet veseliibas nav zxelj :)
Iesakiet luuudzu
Re: Sirds parsitieni
20.10.2010 08:57
ar to nav jaaiet pie rumpja aarstiem, bet pie galvas aarstiem, tobish psihoterapeita. tur Tu arii biku naudas atstaasi, bet vismaz ar kaadu jeegu. jaacelj pashveerteejums, kaut kas jaamaina sevii. pagaidaam taas irbailes no dziives.

var mekleet arii citus gariigos skolotaajus.
hmm...HMM
Re: Sirds parsitieni
31.01.2011 17:50
Sveiki!

Arii mani moka paarsitieni jau ilgu laiku, ģimenes ārste neuzskatiija par vajadziigu mani nosuutiit pie kardiologa - tie esot nervi jeb sirds neiroze, dzeeru adaptolu 4 mēnešus, bet labaak nepalika. Pati uz savu galvu aizgaaju pie kardiologa, kurš mani nosūtīja uz EKG, veloEKG (jeb slodzes testu) un EhoEkg (sirds ultrasonograafiju), lika dzert magniju un vilkaabeli. Izgaaju visas paarbaudes un atklājās, ka man ir mitrālā vārstuļa regurgitācija. Mitrālais vārstulis ir starp sirds kreiso priekshkambari un kambari, kad no kreisā priekškambara asinis ieplūst kreisajā kambarī šim vārstulim ir jānoslēdzās, bet regurgitācijas gadiijumā tas nenotiek par 100% un neliela vai liela asins plūsma ieplūst atpakaļ kreisajā priekškambarī - tā ir regurgitācija. Regurgitāciju klasificē 4 klasēs - 1.klase ir gandrīz norma, 2.klase ir nedaudz vairāk kā norma, 3.klase ir nepieciešama mitrālā vārstuļa operācija - tā labošana vai aizvietošana. Regurgitācija ir regulāri jākontrolē ar EhoEKG katru gadu (VAI BIEŽĀK, JA REG. IR NOPIETNA) lai redzētu vai tā neprogresee. Ja to ignorē un ja tā kļūst nozīmīga, tad tā var novest pie nopietnām aritmijām kā mirdzaritmijas, sirds mazspējas, sirds palielināšanos utt. Regurgitācijai var būt simptomi kā elpas trūkums pie fiziskas slodzes, reiboņi, pārsitieni, izteikts nogurums, potīšu pietūkums, SAUSS KLEPUS, ĪPAŠI NAKTĪS. Tā kā ieteiktu visiem, kam ir pārsitieni iziet pārbaudes, pārliecināties, ka viss ir ok un tikAi tad to novelt uz nerviem vai VD. Man pašai ir VD un ticiet man - parastā kardiogramma var arii neko neuzraadiit. labu veiksmi.
Re: Sirds parsitieni
06.03.2011 17:26
mani ar jau moka tie pārsitieni jau divus mēnešus netiku nekādā skaidrībā pa dienu darbā itkā īpaši viņus nējūtu ,bet vakarā kad paēdu an atlaižos pie teļuka ir tādi nepatīkama sajūta
Bu.
Re: Sirds parsitieni
06.03.2011 22:39
mazāk ēst vajag
Re: Sirds parsitieni
09.03.2011 15:21
Nu nervu sistēma ļoti daudz nosaka! Sevi vari iztestēt pie slodzes un ko tad dara sirds!! Es to darīju mežparkā olimpiskajā komitejā ar sporta ārstu un visu sirds aparātu līdzdalību!:) aizbrauc un notestējies.
Re: Sirds parsitieni
09.03.2011 23:08
Man arī ik pa laikam uz nervu pamata parādās jo man ir VD. Parasti ir periodoski kad kādu laiku ir un tad kādu nav. Palīdz neliela fiziska aktivitāte, atrašanās svaigā gaisā un pēc iespējas mazāk nervozēšanas. Kādu laiku nebija bijuši bet pēdējā laikā atkal pa kādam paŗsitienam dienas laikā parādās, jo esmu nedaudz saaukstējies un pēdējas dienas bijuši uzttraukmi. Tā nu tagad ik pa laikam ir pārsitieni, sajūta protams nav laba bet pārāk par to nevajag domāt.
Visas šīs sajūtas ir ļoti riebīgas un ļoti nomoka.Liekas,ka gals klāt.Bet tā nav..Esmu izbaudījusi to visu uz "savas ādas".Un izgājusi visas pārbaudes,gan ehogrammu,gan kardiogrammu.Viss kārtībā.Visticamāk tie ir veģetatīvie nervi.Tur ļoti labi palīdz nervus stiprinošs līdzeklis"Nervostrong".Tikai negaidiet uzlabojumu uzreiz.Tas jādzer dienu dienā,vēlams neizlaižot ne dienu un pat vienā laikā 1-2 kapsulas.Un jāmēģina ar sevi strādāt.Laikmets ir ļoti stresains un nomoca arī visādi vīrusi.Nervus sabeigt ir ļoti viegli.Kad uznāk baiļu sajūtas un tahikardija,labi palīdz "Valokordīns".
Re: Sirds parsitieni
13.03.2011 22:11
Es šodien no rīta atkal gandrīz nomiru, drausmas, pat zāles nepalīdz, kas tad tā ir par lietu?
Re: Sirds parsitieni
15.03.2011 20:03
Eliara, man arī ir jau vairāk kā gadu 37-37,2 t , nav jau tā, ka katru dienu, bet ļoti, ļoti bieži pēkšņi jūtu, ka ir t, sirds kūleņošana arī gandrīz katru dienu, bet tur jau tā lieta, ka neko neatrod! Un citi ārsti pasaka, ka tā ir normāla t. Varbūt kadam ir, bet es pie tādas jūtos slima. Viss no nerviem- veģ. dist., kaut gan nav nekādu uztraukumu pirms tam nekā, drīzāk stresiņš sākas pēc ta, ka atkal jūtu, ka ir t, ka sirds kūleņo utt. Man arī ir noriebies jau vilkties pie tiem ārstiem un dzirdēt, ka nekā nav! Un man vispār liekas, ka nemaz kardiogrammā nevar noteikt, ja ir aritmija, ja tajā brīdī viņas nav. Bet neviens jau man arī to Holtera moritorēšanu nav veicis...Gandrīz katru nakti mostoes no tā, ka pēkšņi sirds sitās tik strauji - interesanti, no kā naktī, kāds naktī stress, ja guļu?...Un vispār, ja palasa forumus, pusei Latvijas iedzīvotāju ir dg. Veģetatīvā distonija. Interesanti!
Re: Sirds parsitieni
08.04.2011 22:39
Man gan skrienot uznāca tahikardija- pārsitieni, samazināju tempu un sirds normalizējās. Taču tas jau labi nav! Izmeklējos gan slodzes testos gan stradiņos , neko īsti nesaprot neviens, kāpēc sirds pulss ceļas ļoti strauji ceļas pie vidējas slodzes??uzkāpju uz 3.stāvu un pulss 140-150.....
Dīvaini, man saka ka distonija, taču 3. Mēneši atpakaļ ļoti daudz sportoju, basi laidu utt.
Re: Sirds parsitieni
08.06.2011 18:27
Osim droši vien ir ka saka - distonija - pirms dod slodzes virsū, patrenē sirdi - garie lēnie gabali. tad būs labāk.
Iva - temperatūra parasti ir pie iekaisumiem, varbūt ir kāds iekaisums? Bet citādi no pieredzes varu teikt, man arī bija temperatūra gandrīz gadu ap 37 - tas bija no Mononukleozes - novājināta imūnsistēma. Itkā pat vispār esot neārstējama, bet gan man gan citiem zināmiem cilvēkiem pēc gada tā temperatūra pazuda.
Pārsitieni man aŗī ir. Īsti nezinu no kā, bet nojaušu - senos laikos nopietni pārtrenējos. Ir gan bradikardija, gan tahikardija :D - sirds palielināta un palēnināti darbojas. Guļus stāvoklī pat zem 40sit min gadās. kamēr sportoju, ir ok, slodzē iet labi, kā miera stāvoklī gulēt - tā lēkā, arī pēdējā laikā iedauzās neriktīgi. Laikam kautkas vairāk jādara un būs normāli, bet pārbaudīties vajag noteikti reizi gadā. vismaz miers pašam, ja ne citas jēgas.
Re: Sirds parsitieni
15.06.2011 17:09
Veģetatīvā distonija jau nenozīmē, ka Tev sirds sāk sisties ātrāk un parādās citi simptomi tajā brīdī, kad Tev ir stress. Veģetatīvā distonija nozīmē, ka Tev iekšā, kaut kur dziļāk ir sakrājusies neapmierinātība ar kaut ko, kāds pārdzīvojums, kas nav izdzīvots, iekšējais konflikts, vai kaut kas tamlīdzīgs, kas tad arī izpaužas kā miršanas sajūta, bailes, trauksme, citiem raudulīgums, elpas trūkums u.c.
Re: Sirds parsitieni
01.07.2011 14:06
Jā! Aivi- es visticimāk būšu pārtrenējies...tapēc nav spēka un srids skrien! bet pirms sezonas gan skrēju krosus, lai dabūtu sirdij bāzi! Kapēc tā ar mani notika ziemā-nezinu! Distonija jau ir tāds apzīmējums, kurš iisti neko neizskaidro! Dakteri nezin kuri cēlonis visam ar mums notiekošajam, tad nu diagnoze_ Distonija!

Tagad jūtos stipri labāk, bet gadās kūlenīši sirdij, kas man nu nepatīk! Es pat uztaisīju magnētisko rezonansi ar visu kontrastvielu un sirds ir vesela! Nav vērts laikam neticēt stradiņiem!:)
man veica sirds oblāciju bija labi gadu,tagat sākas viss no gala.Pirms operācijas,holtera monitors uzrādija diennakti 11000 pārsitienu.Atkal dzeru zāles,un griežos pie netradicionālās medicīnas,jo ārsti pasaka,ka tas nav nekas,un Rīgas kardiologs pateica,(dzīvošanas vaina).......
Re: Sirds parsitieni
25.07.2011 22:26
man arī ir tādi pārsitieni vismaz 3 reizes nedēļā viens pārsitiens man ir, itkā sirds normāli sitās un tad pēķšņi vienu reizi pārsitā tā ātri no ritma iziet ārā, un es uzreiz aizelsos vai nu paklepoju u ntad pats par sevi tas pārsitiens pzūd!
Re: Sirds parsitieni
30.07.2011 21:02
Eu sportisti.. te ir arī sporta sadaļa ;)
Un ja pulss strauji kaapj... gribētu redzētu Tavu kardio treniņa režīmu un ar kādu % MSR skrien kardio laikā.
Ja pulss kāpj 150 un vairāk, var arī gadīties papriecāties par lielo asinsvadu smazmām un tā ;)

Kardio nav skriet, kardio ir ievērot pareizu pulsu konkrētam mērķim, tikai tā sirds trenēsies. Es piem tikai soļoju (ja pa mežu), citādi pulss pa lielu.
Es jau 2 gadus sadzīvoju ar šo brīnumu - pārsitieniem, duršanu sirdī un īslaicīgu apstāšanos un man tikai 20 gadi. Ne EK, ne Echo neko neatrod. Echo vispār man pateica, ka esot stipra un veselīga sirds, bez jebkādām anomālijām. No sākuma baidījos no tām sistolēm, pat paniski baidījos, bet tagad esmu sapratis, ka ar viņām būs jāsadzīvo, tāpēc vairs neuztraucos par viņām. Esmu novērojis, ka pa vasaru, vairāk kustoties un ēdot zaļumus viņas pazūd. Kā vasara pamazām beidzas, tā jau atkal klāt. Jā un vēl der piekopt režīmu, katru dienu vienā laikā iet gulēt un celties, savest nervus kārtībā - visu uztvert pēc iespējas vēsāk.
Re: Sirds parsitieni
16.08.2011 13:48
Nav tādu paužu :) Tu vnk to tā jūti.
Duršana sirdī... sirdī nedur... ja dur uzreiz var dzert baldriāņus, sirdij ir savādākas sāpes.
Bet režīms ko pieminēji tiktiešām palīdz arī man.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sirds parsitieni
31.10.2011 01:42
Ir gan tādas pauzes :) Atnāca man Holtera monitoringa rezultāti. Pilns komplekts - gan ventrikulārās, gan supraventrikulārās ekstrasistoles, gan arī pauzes, kas aprakstā definētas kā sistoļu apstāšanās uz vairāk par 2.5 sekundēm. Viss ko ārsti saka - tev tāds vecums čalīt, guļaj!
zemene
Re: Sirds parsitieni
31.10.2011 14:48
Vai drīkst zināt, ko nozīmē ''tev tāds vecums čalīt, guļaj!'' Cik gadi un cik ilgi tādas problēmas?
Re: Sirds parsitieni
14.01.2013 19:26
Man driiz buus tikai 22 gadi,bet pirmie sirds paarsitieni saakaas ap 18-19 gadiem. Ir taa,ka vienkaarshi kaut ko dari vai nedari neko,bet sirds it kaa 2x iepukstaas mazlietinj un tad taada kaa neliela pauziite,tad riktiigi vienreiz iepukstaas sirds,tad pauziite un atkal kaadi divi mazie pukstieni...,bet nedomaajiet,ka taas pauzes ir lielas,tas viss process parasti paspeej notikt pa 1-2 sekundeem...un ir nepatiikami,paspeej arii sajust taadus kaa elpas traceejumus tajaa briidii,jo tur pa vidu tev kaut kas notiek. Taa dziivoju ar shaadiem paarsitieniem,nepieveersu uzmaniibu,liidz pagaashaa gada vienam vakaram man uznaaca nezin kas,bet taada kaa panikas leekme,sirds arii taa likaas,ka sitaas smagi,skaitiiju sitienus,likaas,ka gals klaat. Saucu aatros 2as reizes,uztaisiija kardiogrammu,uzraadiija paaris paarsitienu,bet teica,ka dziiviibai briesmas tieshaam nedraud un iedeva man nomierinoshos iedzert. Devos arii pie gimenes aarsta,izrakstiija man mildronaatu un kaut kaadus vitamiinus (jo konstateeja,ka man bijusi paarslodze darbaa)...,bet nu iisti nekas nav mainiijies...vienu briidi pat bija pavisam traki,katru vakaru kaa ierakstiits likums,vajadzeeja saakties panikas leekmeem-sviishana,sirds strauji un smagi sitaas,elpas truukumi,viss kermenis uzbudinaajies...liekas,ka visi nervi ir kaa stiigas un es to neiztureeshu,bet tad kaut kaa paariet. Saaku lasiit par vegetatiivo distoniju (nervu centraalaas sisteemas trauceejumi) un paarlasot visus simptomus,konstateeju,ka tas viss piemiit man...,bet traki...saaka arii kungis uzreiz par sevi maniit un tagad ir taa,ka man riits iesaakaas smagi,jaaskataas,ko apeedu brokastiis un pusdienaas,ja tas ir kas kungim nepienemams,tad veederaa ir nepatiikama sajuuta un saak spiest sirdi,saakas strauji un smagi sitieni,uznaak arii elpas truukumi,spiezh sirds rajonaa...no kafijas vispaar esmu atteikusies jau kaadu gadu,jo kofeiins arii man ir licis reageet nepatiikami,saakas atkal satraukums,krampji,uzbudinaajums. Kad izlasiiju,ka no kofeiina izraisiitajiem krampjiem var arii nomirt,man vispaar mute palika valjaa. Esmu mainiijusies,no dziivesprieciigas un smaidiigas jaunas meitenes,esmu kluvusi nopietna,nosleegta,nekur vairs neeju,baidos balliitees iedzert alkoholu,jo uzreiz domaaju,ko mana sirds teiks riit vai pat tagad kad tas iedarbosies. Savaa zinjaa apzinos,ka varbuut viss ir tikai manaa galvaa,taapeec sadomaajos nenormaali,ir paniskas bailes nomirt,gribas veel tik daudz izdziivot un piedziivot,loti miilu dziivi un tas arii uzdod uz organismu,tas saak reageet,bet ir gruuti aizmirst un nedomaat,ja peec kaut kaadaam aktivitaateem organisms reagee shaadi. It kaa sev skaidroju,ka esmu loti jauna un ja man agraak nekas taads nav bijis,tad jau viss ir labi un nekas slikts ar mani nenotiks,bet ir gruuti...ai,cik gruuti. Sapnoju par to dienu,kad atkal buushu taada pati kaa agraak,kad nebija nekaada vaina.
Re: Sirds parsitieni
14.01.2013 19:38
Tīrākie nervi... Piespied sevi izklaidēties un priecāties un vselība atgriezīsies pati... Jā, un vēl, kombinētos vitamīnus. Vēlams labākus no sākuma... Obligāti... Paralēli vari lietot mildronātu drošībai...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sirds parsitieni
22.02.2013 23:29
Tu aprakstiiji gluzhi manu staastu... arii es gaidu tam visam beigas, lai vareetu par dziivi priecaaties..
Te lielākoties ir nervu problēmas, panikas lēkmes, ļoti palīdz anti depresanta xeroksata kurs un problēma ir atrisināta.
Re: Sirds parsitieni
05.03.2013 16:24
Ventrikulāras ekstrasistoles jauniem cilvēkiem nekas neparasts ir. Man arī tādas laiku pa laikam ir. Tas ir uz nervu pamata un ir bijis uz nervu pamata. Jo vairāk par tām domā, jo lielāku neērtību tās sagādā.
Starpība ir tikai tāda, ka vieni tās jūt, bet citi nejūt. Veģetatīvas distonijas pārstāvji tās jūt praktiski vienmēr.
Domaju ka tas ir normlai es sobrid cinos ar VEgetativo distoniju8 nervu slimibu un man ari sad tad ir parsitieni biju pie arsta un vina teica tie parsitieni ir viesiem kuriem vairak kuriem mazak un tie izpauzas uz nervu pamatu tikai tapec izmeklesanas saka ujn redz ka viss ir labi jo vini nervus nevar nekur redzet. tas viss ir no stresa tas ir tapat ka kulenis apmet ,ari no stresa tas ir ka uz bridi slikti paliek !
es ar joprojam baidos ,doma aizet uz izmeklesanam parliecinaties ka viss ir ok ,bet nu gimenes arste teica to man izraisot nervu problemn ,ka ta distonija sobrid ari mani nomoca
Re: Sirds parsitieni
19.08.2013 19:54
Sveiki,vēletos saņemt kādu padomu man ir 23 gadi aktīvi nodarbojos ar sportu,spēlēju 12 gadus basketbolu,tad bij liels pārtraukums,un tagad jau 3 gadu nodarbojos ar Fittnesu,un ir tada problēma,ka treniņa laikā ir citreiz pārsitieni,un arī mājas miera stāvokli,esmu bijis pie 3 speciālistiem neko neatklāja esmu taisījis 2 slodzes testus,neko neuzrādīja,ir 3x EKG taisīts,un 24h pārbaude bijusi,neko netaklāja,Lv man taisīja arī sonogrāfiju un atklāja 1.pakapes prolapsu,ģimenes ārsts teica,ka tas neesot nekas traks! :) Un ar to var dzīvot,bet tagad pēdejos 3 mēnešos ir jūtami tie pārsitieni! kā Jūs domājat ir vērts tik ļoti satraukties?! jeb arī pie vainas nervi vai kas cits,paldies par atbildēm!! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 5?
Ziņa: