Sirds parsitieni

Aizsāka Dzhonij 

8888
Re: Sirds parsitieni
24.09.2013 09:17
Tā visticamāk ir tā VD.
sveiki!
man sovasar pirmo reizi bija tie parsitieni ta ka sirds ustais mazu pauzi izlaiz vienu sitienu un ta kaas 10 reizes
pataustiju pulsu un sajutu to pauzi,parbijos un aibraucu uz slimnicu.kamer tur parbaudija viss bija labi.kad paskaidroju arstam par pauzi vins teica ka tas ir normli parbaudija EKG un asinis un teica ka viss ir labi.bet visu laiku jutos kautka savadi
otro reizi sajutu tas pauzes kad pec menesa mums ar sievu piedzima bebis.kad pec dzemdibam iegaju palata un apgulos gulta ar bebi sajutu to pauzi saku ustraukties un sirds saka skriet iedeva man kautkadu nomierinosu tab.un gaju gulet nakama diena jutos kautka divaini sirds skreja aigaju pie arsta bija pa augstu asins spiediens atkal noniema asinis uztaisija EKG pat ar sonografu pastijas,viss esot kartiba beigas piedavaja palikt pa nakti lai parbaiditu uz monitoringa sirdi nakama diena uztaisija slodzes testu un asinis.
atnaca arsts un teica ka tas ir stres ka tas pauzes esot visiem cilvekiem to varot izraisit stres
bet nu jau 2 men. pagajusi netieku ara no ta visa pa to laiku bija kadas 5 reizes diena 2-3 parsitieni
nav apetite,slikti gulu,nokritos svara,visu laiku ieklausos pulsa,visu laiku gribas aizbraukt pie arstiem vel ja nu kas ir mainiies un tt.
tagad dzeru vilkabeli 3x diena un braucu ar riteni 1h diena un kadas 2h staigaju ar bernu
ko darit vel?
Re: Sirds parsitieni
26.09.2013 14:17
aiziet pie psihologa vai psihoterapeita.

Tu neizproti stresa cēloni.
es dzivoju arzemes un pagaidam nerunaju tik labi lai varetu sarunaties ar psihologu zviedriski:(
zel ka nav tadu psihologu pazistamu ar ko pa skypu varetu parunat:))
palasot te forumu liekas ka man nekas bistams nekais,bet ta pat kautka ap dveseli jocigi jo liekas "ka gribas tak vel bernu izaudzinat"
Re: Sirds parsitieni
17.11.2013 12:57
Sveiki.Protams,es neesmu daktris,bet varu pateikt Jums pavisam droši,ka sirds pārsitieni-tā nav normāla parādība!Man pašai tā ir-it kā sirds skrien,skrien,tad uz mirklīti apstājas un aizskrien tālāk.Manā gadījumā tā ir iedzimta kaite,kas saucas WPW sindroms un nupat 4 dienas atpakaļ man Stradiņos uztaisīja operāciju,kas saucas katetrablācija.Proti,ar elektrodiem piededzināja sirdī lieko ceļu,pa kuru sirds izmet asinis.Es,protams,nesaku,ka Jums arī jātaisa operācija,bet pārbaudīties vajag!Iesaku(tā nav reklāma) aiziet Stradiņos aritmoloģijas nodaļā pie Dr.Sanda Saknes.Viņš arī Jums ieteiks,ko Jums vajadzētu darīt.Nekādā gadījumā nelietojiet nekādas zāles uz savu galvu!Pat dabas līdzekļus nē!Nezinu,cik Jums ir gadu,bet ar katru gadu situācija var paslilktināties.Manā gadījumā es pārsitienus sāku just jau pusaudzes gados,kamēr sākās lēkmes ar pulsu 225 sitieni min.!Sākumā lēkmes pārgāja pašas,bet ar laiku viņas palika smagākas un ilglaicīgākas.Un tad šogad uzzinaju,ka ir tāda jauna metode,ar kura palīdzību šīs lēkmes var likvidēt.
Re: Sirds parsitieni
16.11.2014 23:45
Maddy, uzraksti, lūdzu, savu e-pastu, gribētos ar Tevi pakomunicēt ;) Lasu Tevis uzrakstīto un mana situācija ir 1:1...
Esmu izstaigājusi daudzus ārstus, bet netieku galā ar ātru sirds ritmu miera stāvoklī līdz 110 s/s.
Pēdējā laikā arī asinsspiediens turas ļoti augsts 170/126, daktere izrakstīja jau 3 veidus asinsspiedienu zāles, baidos, ka tā nodzīšu par zemu.

Paldies.

Ar cieņu, Ligita.
Kārlis30
Re: Sirds parsitieni
06.01.2015 14:19
Un kāds ir jautājums?

Mēģini zāles, skaties, kas notiek, ne no kā nav jābaidās.
Esmu izstaigājusi daudzus ārstus, bet netieku galā ar ātru sirds ritmu miera stāvoklī līdz 110 s/s.
Pēdējā laikā arī asinsspiediens turas ļoti augsts 170/126, daktere izrakstīja jau 3 veidus asinsspiedienu zāles, baidos, ka tā nodzīšu par zemu.


Piedodiet, ka iepriekš nepajautāju tieši.

Vai man kāds var palīdzēt ar atbildi: vai tā ir sirds,nervu sistēma vai nieru darbības traucējumi?
Ir problēmas ar nierēm un pēdējā laikā arī ātri par visu uztraucos, reizēm raudu, bet biežāk tomēr kļūstu neiecietīga /pamatoti/.Kā arī tukšuma sajūta pakrūtē un tirpst kreisā roka, regulāri sāp galva.

Paldies.
Re: ātrs sirds ritms miera stāvoklī
08.01.2015 11:13
Es stingri ticu principam, ka slimība nerodas no nekā, kaut kas tukšā gaisā sagāja šķērsām, un viss.

Bet strīdi uz pasaules par šo tēmu ir bijuši vienmēr. Viens grib, lai ārsts izārstē viņa slimību, jo no tās viņam ir stress, bailes, jāraud, bet cits jau zina, ka viņa veselības problēmu pamatā ir stress. Reizēm slimība ir tik nopietna, ka tiešām ceļ stresa līmeni.

Tad nu es nezinu, kādos Tu esi ieskatos :)

Manas zināšanas ir tādas, ka stresa (baiļu, dusmu) bioķīmija ir sarezģīta, bet kopumā tā visa ir inde organismam un grauj imūnsistēmu. Protams, tas ir daudz, daudz sarežģītāk, un es te uzrakstīju galīgi īso variantu.

Domāju, ka Tavā situācijā noteikti ir jāārstē nieres, bet vajadzīga arī kāda savas iekšējās pasaules inventarizācija, jo pasaule ap mums galīgi nav tā vērta, lai ap to pinkšķētu visu laiku.

Man patīk ieteikt arī psihoterapeitu, jo dažreiz ir lietas, ko cilvēki paši nepamana, ko neprot ieraudzīt, nav teorētiski izglītoti. Tās ir gan pašu domāšanas kļūdas un brieduma trūkums kaut kādā ziņā (tāds ir teju katram otrajam), gan arī tas, ka daudzi mūsdienās visu dienu uzturas idiotu tuvumā, bet nespēj no šīs vides aiziet. Patiesībā pēdējais arī ir domāšanas kļūda vai bailes un nedrošība par iztiku utt., kas rodas no brieduma trūkuma. Tā apmēram.
Re: Sirds parsitieni
24.03.2015 10:20
Bieži naktīs izjūtu spēcīgu sirdspukstu, esmu pamanījis to, ja pamainu gulēšanas pozu, ta pariet. Man ir zems asinspiediens un agrāk esmu nopietni nodarbohies ar sportu. Vel ir nelielas pazīmes veģetatīvajai distonijai. Es domaju, tas vis ir saistīts. Man palīdz garas pastaigas (vismaz 5km) vai baseins. Peldēšana un ūdens atslābina. Un vel, medz būt gremošanas problēmas, bet ka jau teicu, tas vis ir saistīts. Alkohols pastiprina nepatīkamās sajūtas, kad ir pohas. Kā arī, iesaku atmest smēķēšanu. Uzlabojumus varētu just pēc 30 gadu vecuma. Tas vis ir nervi.
Re: Sirds parsitieni
25.03.2015 10:37
Te tāda putra,ka neko nesaprotu. Ja jauns klients sāk sarunu tad: Pasaki savu dzimumu,augumu,svaru un gadus. Tad izklāsti sūdzības. Visbeidzot formulē jautājumu. Ko tu gribi zināt.
Piemēram ArnisK.Iesaistās sarunā? grib kaut ko uzzināt? Nesaprotu.
Tas pats ar Ligita.L
Te ir daudz sadaļu,daudz pacientu. Taupīsim savu un citu laiku.
Andris Buf
Re: Sirds parsitieni
20.08.2015 11:00
Virietis, 31, jau 10 gadus VD.
Agrak bija tipiskie sirds kuleni, ir prolaps 0-1, pak.
regulari parbaudos.
pirms nedelas uztaisiju EKG, kardiogrammu, viss lieliski, asinsanalizes lieliskas, sonografija vedera dobumam, nieres utt viss lieliski.
pirms 3 dienam pie Norko uzliku holteri un te sakas mistika, fikseju laikus kad ir tie nepatikamie parsitieni/kad paliek slikti bet holteri tas pat nefiksejas, tikai dažās vietas, kad bija tipiskie parsitieni. Lietoju fluanksolu, betak. tagad lietoju adaptolu un magniju, bet ikdiena tapat ir tie nepatikamie iztruksosie sitieni kad ari nedaudz ietirpst rokas un agrak uzreiz sakas panikas lekmes, ar augustu asinspiedienu un pulsu bet to laikam pietušē vēl betaks ar fluanksolu.

jautajums, ko man vel darit, kur parbaudities, kaa atkal kas tas ir, ka briziem ir slikti??? sodien taisu vairogdziedera sonografiju, arsts teica ka vel to var parbaudit, man visu laiku gim arsts saka, ka tu esi vesels vajag dzert tikai nervu zales bet es jau dzeru un ta pretiga sajuta ar sirdi paliek. Un tas ari ir noverots, kad esmu majas, vakara tad nav nekas, pie slodzes viss ok, bet tiklidz darba ta gaidu kad kas bus. Darba stresa tada izteikta nav, vienigi privataja dzive sanak pastresot.
Re: Sirds parsitieni
20.08.2015 11:36
Domāju, ka ģ. ā. nedod sevišķi labu padomu -- "dzert tikai nervu zāles".

VD ir domāšanas, sevis un pasaules uztveres jautājums, ne jau medicīnisks. Daļa no tā ir pārmērīga uzmanības pievēršana ķermeņa izjūtām.

Jāmeklē kādas sevis iekšējās līdzsvarošanas tehnikas. Neceri, ka zāles Tev stabilizēs visu. Tā NEKAD nenotiek.
Re: Sirds parsitieni
20.08.2015 19:04
Ja nav svara/auguma dati,runāt nesanāk.
Lai miers.
Re: Sirds parsitieni
21.08.2015 10:28
Klau DEMAGOG :D
Runcene 100% korekti jau pateica visu..

un svars/augums VD nekoriģēs... interesants fetišs, visur prasīt augumu un svaru :)
Man VD bija gan pie 183cm/65kg, gan pie 183/103, gan tagad pie 183/90 ...nekādas starpības ;)
Vai taa wpw sindroma operacija ir valsts apmaksata jeb pasham jamaksaa?
Re: Sirds parsitieni
31.10.2015 19:35
Labsvakars!
Kaut kur jūlija beigās sakās niķīši sirdī, normāli sit, tad izlaiž sitienu un ar švunku turpina tālāk, ne ātrāk, ne lēnāk, pavisam ritmiski, bet ar izlaistiem sitieniem un kūleņiem. No zālēm dzeru Noliprel 5 mg pustableti no rīta, Concor - pusdienlaikā - ilgstoši, bet līdz šim tādi izlaistie sitieni nebija. Daktere bija izrakstījusi Riboxin un Moduksin, sadzēru, bet nekāda efekta.
Te moderators prasīja svaru un augumu, diez vai tam ir kāda nozīme, bet, ja vajag, tad - lūdzu:
1. Man ir Ne-Hodžkina limfoma remisijas stadijā, dzeru Leukeran pārdienām, bet tam it kā tādas blaknes nav rakstītas.
2. Vecums - 71,
Augums - 153,
svars gadiem ilgi nemainīgs - 80-82 kg.
Jā, un vēl kreisais plecs un lāpstiņa tirpst un sāp - vai tas var būt ar sirdi saistīts?
Gribētu dzirdēt speciālista viedokli.
Re: Sirds parsitieni
01.11.2015 13:50
Sajūtas kreisajā plecā var būt saistītas ar sirdi. Bet ne ar pašiem pārsitieniem. Derētu veikt sirds asinsvadu ultrasonogrāfiju.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sirds parsitieni
01.11.2015 15:40
Es nekādi nevaru pierunāt savu vīrieti pielikt sev Holteru uz dienn, sirds viņam kūleņo ne pa jokam un ir redzēti patiešām slikti momenti, bet ar varu jau nevienu neaiznesīsi līdz poliklīnikai. Arī viņam tas no bērnības un tā, ka sevi nemāk saudzēt. Viņam pielipināta diagnoze VD, bet manuprāt daudzos gadījumos tā ir vnk nespēja atrast patieso problēmas cēloni, nevis VD. man šķiet ir ļoti pamatīgi jāizmeklējas un tikai pēc tam var runāt par VD.
Re: Sirds parsitieni
01.11.2015 19:41
Pa manam Holters ir gandrīz pilnīgi bezjēdzīga procedūra. Kaut kas tjipa tā kā muļķu mierināšanai. To, ka sirds met kūleņus, katrs tāpat jūt. Saskaitīt viņus? Priekš kam. To taču cilvēks zin, vai viņam tie traucē vai netraucē. Vienam no 5 kūleņiem var būt totāla panika, citam sirds var visu laiku tenterēt un viņam vienalga.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sirds parsitieni
02.11.2015 11:05
Dacei. Jā, piekrītu. Ja tas ir no bērnības, tad cilvēks pieradis un nestreso. Ja cienījamam , tas interesē, tad viņš pats arī rakstīs un jautās. Trešām personām mēs nedrīkstam neko skaidrot.Vēl jo vairāk pielīmēt diagnozes.. Tas ir aizliegts kategoriski. Vīrs nav lēmēj nespējīgs. Cienīsim citus un sevi.
Lai miers un veselība.
Re: Sirds parsitieni
02.11.2015 11:28
Mzdakteri, Tu atkal sāc savu veco dziesmu. Te ir forums, te nav klīnika.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sirds parsitieni
24.03.2017 13:45
Tu tā jūti savus pukstus ? Es vsp neko nejūtu, citreiz liekas, ka mana fiziska kermena vsp nav :D jums teir vegetativa distonija visiem
Re: Sirds parsitieni
12.01.2018 10:31
Ft Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tu tā jūti savus pukstus ? Es vsp neko nejūtu,
> citreiz liekas, ka mana fiziska kermena vsp nav :D
> jums teir vegetativa distonija visiem

Par to fizisko kjermeni labi tevi saprotu,biezi eju pa ielu un vsp liekas ka kjermenis autopilotaa kustaas uz priekshu un pats blakus kkur peldi,laikam jau vd 21 gadsimta slimiiba,.Bet neizprotu,katram patstaaviigam cilveekam ejot savaa dziivee ,veidojot gimeni ir ljoti liels stress,tad jau 90% cilveeku vaidzeetu buut VD.
Chetrus gadus atpakalj izgaaju visus aarstus-veseliiba kaa peec graamatas bet sajuutas ka gals klaat.4 gadi pagaajushi-kaa staigaaju taa staigaaju bet leekmes un simptomi jau dzen izmisumaa.Viirietis,27 gadi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 12?
Ziņa: