Sirds parsitieni

Aizsāka Dzhonij 

Dzhonij
Sirds parsitieni
28.08.2008 09:15
Labriit, tauta!

Velejos uzzinaat, cik kaitiigi vai nekaitiigi ir sirds paarsitieni vispaareejam veseliibas staavoklim?

Cik daudz ir jauzmanas no sirds parsitieniem? Pie kadiem apstakliem butu jameklee arsts, vai jaiet parbaudities?

Vai ir ieteicams vispar lietot alkoholu, nodarboties ar seksu u.t.t.
Protams, alko ta pat ir kauitigs, bet tomer! Piemeram man pec sexa ari jutu lielakus parsitienus, pec sporta itka tieshi otradi, mazaakus.

Padalieteis pieredze un informacijaa!

Paldies
Re: Sirds parsitieni
28.08.2008 11:59
ja nejaucu tad par sirds paarsitieniem cilveeki sauc visu ko juut sirds rajonaa. Lielaakoties taas ir extrasistoles. Aarstu jaameklee tad ja sirds saak "kuulenjot" un nepaariet pati. Man ir bijjis arii ka pie 20sekundeem kuulenjo un nepaariet un beigaas paariet. Aarsts te neko nevar paliidzeet. Nervi ;)

Taisija man holtera monitoreeshanu... un beigu beigaas man vnk lika dzert AD kurus es gan nedzeeru - pats ar sevi tiku galaa. Tagad paarsitienus vnk ignoreeju jo visiem tie ir. Vnk citi juut citi nee :) No taa taa vnk nemirst.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sirds parsitieni
28.08.2008 14:05
Vispirms izmekleet vienmeer ir veerts...
Re: Sirds parsitieni
28.08.2008 15:56
Zini... man labaak peec taam izmekleesanaam nepalika. Joprojaam reizeem kaut kas paspiezh, kautkas pakuulenjo, meedzu ie taam kuulenjoshanaam pareibt utt. A reaali censhos nomirinaat sevi, ka laikam jaagulj vairaak un stress jaanonjem i viss :)

Lai gan kaut kaadu sirdsmieru taas izmekleeshanas tomeer deva. Tas gan.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sirds parsitieni
28.08.2008 17:42
No izmekleeshanas jau labaak nav jaapaliek ;-) Bet tam vajadzeetu izsleegt organisku patologjiju...
RaRa
Re: Sirds parsitieni
02.09.2008 16:42
Es tikko netâ lasîju, ka obligâti jâgrieðas pie ârsta, kad ir sirds pârsitieni ...
pati esmu bijusi, teica, ka tas ir normâ, visiem tâ esot.. bet nu arî pçdçjâ laikâ gïuko sirds... Vçl jau laikam man skaitâs VD, tad nu uz to noveïu visu...
Re: Sirds parsitieni
02.09.2008 21:25
ja deelj katra paarsitiena ietu pie aarsta tad katram (!!!) cilveekam dienaa buutu jaaiet pie aarsta 1-100x :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sirds parsitieni
02.09.2008 22:29
Man ar gadas parsitieni, bet laikam jau pratigak buutu lieki neuztraukties ;)
vecais_zens
Re: Sirds parsitieni
07.09.2008 12:04
Pârsitieni gadâs, bet bieþâk ir "izkritieni"- pukst, pukst, viens vai divi puksti pazûd un atkal pukst. Tad gan rodas sajûta - a ja nu nâkoðâ puksta vairs nebûs :(.
Padzçru "Valentis" (bez receptes, sirdsdarbîbu uzlabojoðs) - it kâ uzlabojâs.
RaRa
Re: Sirds parsitieni
07.09.2008 18:08
Man liekas, ka tas ir viens un tas pats. Tie pârsitieni jau ir tad, kad iztrûkst kâds sirdspuksts ...
Re: Sirds parsitieni
08.09.2008 19:16
tas ko cilveeks juut itkaa pauzi, reaali ari ir taa extrasistole :)
taas sajuutas rodas jo kaads no kambariem pats izdomaa sarauties vai kaa taa... siiki neatceros vairs. Kardiologs man skaidroja to fishku. Biistabaakais laikam bija kad viena kautkaada dalja kachaa uz vienu pusi asinis a cita uz otru.. tad gan ja pareizi sapratu ir viss un ljoti aatri.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sirds parsitieni
10.09.2008 14:20
Tas, ko juut kaa pauzi, arii ir pauze... peec ekstrasistoles...
Re: Sirds parsitieni
28.07.2009 13:33
sveiki,

man jau gadu ir temperatuura 37 - 37.4 (JA KAADS PATEIKS, KA TAA VARBUUT IR MAN NORM T-RA, IISISHU, zb man shii atbilde jau) un vakaros sviishana. Un tagad saakaas arii sirds klauveeties - 100 - 130 puls, kad izmeeru. Esmu jau visaadus aarstus izgaajusi, viss ir normas robezhaas. Es jau taapat zin, ka neviens man te neatbildees, kas man ir, varbuut tie ir nervi, varbuut nav, nez, bet nekaadu uztraukumu man nav.

Bet es gribeeju paprasiit, taakaa redzu, ka daudziem klauveejas sirds, kaa ir ar sportu. Man tik ljoti gribas iet uz sporta zaali, bet ja taa sirds jau taa pukst tik aatri, kas buus ja es saakshu piem. skriet ??!! Vai jums tas netraucee, vai varbuut pie slodzes puksti normalizeejas?

Paldies!
Re: Sirds parsitieni
28.07.2009 13:46
Ma bija visu laiku/reizēm arī tagad gadās, ka pulss 90-100. regulāri sportoju un, protams, uztraucos un skatījos pulsu. Vienmēr pie vidējas slodzes pulss augstāk par 130 nekāpa. Arī pie intensīvas slodzes max 135. Lielus varoņdarbus gan vecums vairs neatļauj veikt, bet par pulsu/sirdi gan sen vairs neuztraucos. Pie slodzes tas kāpums sanāk minimāls.
Re: Sirds parsitieni
28.07.2009 14:03
Buus shon jaaizchaapo, ja sanaaks laiks, jaapatestee savs puls, ko shis teiks.
azarts
Re: Sirds parsitieni
31.07.2009 16:53
Arī man ir sirds pārsitieni. Tie man jau ir bijuši pāris pēdējos gadus, bet pēdējo 3 - 4 mēnešu laikā tie ir kļuvuši par ikdienu. Ir dienas kad nav pārsitienu, bet ir dienas, kad tie ir ļoti traucējoši un biedējoši.

Sirds ārsts ieteica lietot Betaloc ZOK 50 mg. Lietoju to no 15. jūl. katru dienu ar nelieliem izņēmumiem. Mans ģimenes ārsts izrakstot recepti zālēm teica, ka tās esot ļoti stipras un, lai es lietoju sākotnēji pus tableti. Pāris dienas tā arī darīju, taču īpaši nekas nemainījās un sāku dzert veselas tabletes, kā ieteica sirds ārsts.

It kā palika labak. Ja ne labāk, tad savādāk gan(!) Iepriekš man sirds pārsitieni izpaudās tādējādi, ka sirds iebremzē uz sekundes daļu un tad ar jaunu un spēcīgu pukstu atsāk darbību. Parasti 1 minūtē tā notika 1 līdz 2 reizes vai retāk, bet ilglaicīgi. Tad tagad ir tā, ka aritmija izpaužas nevis sirdij iebremzējoties, bet tieši otrādi sākoties ar spēcīgu sirdspukstu, tad nedaudz iebremzējoties un atkal specīgu pukstu, Tā teikt 2 spēcīgi puksti pēc kārtas, kuru starpā notiek sirds iebremzēšanās. Problēma ir tā, ka šāda veida aritmija ir ļoti traucējoša un tā atkartojas ik pa ~ 5 normāliem pukstiem (ļoti bieži). Ir bijis tā, ka šādi pārsitieni ir vairākas stundas pat 4 h. Ļoti biedējoši!!!

Citreiz atkal aritmija izpaužas vienkāršākā veidā. To jūtu kā spēcīgu sirdspukstu...

Ir bijis tā, ka dažas dienas it kā nejūtu pārsitienus, pat var skriet lēnus krosiņus un lietojot zāles liekas, ka kļūst labāk (varbūt tikai tā liekas un tādējādi mānu pats sevi). Taču, kad uzspēlē basketbolu ~ aktīvi kādu stundu, tad gan rodas pārsitienu jūŗa.

Pārsitieni man visbiežāk ir vakarā, tad kad esmu gultā, respektīvi, guļus stāvoklī...

Ārsti apgalvo, ka pārsitieni nav bīstami un tiem nevajag pievērst uzmanību, bet man gan tā nešķiet... :)

Varbūt kādam ir līdzīga pieredze un ir zināms kā var tiks vaļā no pārsitieniem, vai ar tiem cīnīties, lai vieglāk būtu dzīvot?
Re: Sirds parsitieni
31.07.2009 16:58
24 stundu kardiogramma ir pierakstiita?
Re: Sirds parsitieni
07.10.2009 13:59
Aŗpraac, Jus mani biedejat!!
man pirma kada gada ari bij parsitieni un pec tam sirds ta skreja ka reiba galva un domaju ka gals klaat!
Arsts toreiz pec kardiogramma teica ARI ka vis ok un tad no stresa! Labi tad man bij neliels stress un zales itka lidzeja!

Tacu tagad tas atkartojas un jau daudz biedejosak!
Ari MAn tas ir parsvara vakaros kad sezu pie datora, vai gulju jau gulta piemeram. sak sirsninja kuulenjot un sisties ka traka un tad vel tadi ka spiedieni, liekas ka gribas klepot... piecelos pastaigaju liekas ka paliek labak pasukaju kadu validolu bet ka apgulos palieku miera stavokli atkal un ta var turpinaties lidz pat 4 stundam.. vienreiz man ta naca miegs, biju gatava stavus izrubities bet tas klauves...arprac tas ir tik nepatikami un biedejosi!! :(
Laikam jau ari soreiz dakters teiks ka viss ok, bet ceru uz kartigu parbaudi, jo man liekas ka tas nav normali, ta tak var galus atdod !!!! :(
Re: Sirds parsitieni
07.10.2009 14:02
un vispar es saprastu ja man butu 60 gadi , tad ari arstiem tas nebutu nekads parsteigums, bet man ir tikai 20 gadi!! Dzivot vel gribas :D
Re: Sirds parsitieni
07.10.2009 15:02
Man tagad 49 un ar tādu problēmu periodiski saskaros jau no bērnības... protams, ka nekādi izmeklējumi neko neuzrāda... vnk neņemu galvā un viss... ja sāk par to uztraukties tad kūleņo vēl vairāk...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sirds parsitieni
29.10.2009 23:56
jeee shitaa ir laba shtelle.
Man jau tas vis bija paargaajis un biju aizmirsis par tadu fishku.. nu reizeem tik gadijaas.
Tagad pirms 2nedeeljaam dabuju kapitaalu veederviirusu un kopsh izveseljojos atkal uzdod.
Ne diena bez kuulenja :) lai gan slimojaam visi ar to viirusu ...secinaajums.. atkal nervi

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sirds parsitieni
01.01.2010 16:13
Nez kā mimii veicās tālāk? Man ir līdzīgi, bet jau ieildzis. Galvenokārt guļot. Pa dienu aizdusa tagad. Kardiogrammu uztaisīju jau tad kad vēl nebija tik traucējoši kā tagad. Rāda kaut kādas nespecifiskas T veida izmaiņas un vertikālu sirds elektriskās tendences asi. No ārsta tā arī īsti nesapratu, ko tas nozīmē. It kā ka trūkst sirdij barības vielas. bet kā viņas var pievadīt tad viņai? Jo no Mildronat uzlabojumu tā arī nejūt vēl. Aizelšos arī un naktī kā jāguļ, tā sirds sāk vai nu pēc dažiem normāliem pukstiem nežēlīgi haotiski saraustīties, vai tā applakt. Un elpa iestrēgst tajā brīdī.
Man tas ir kopsh Septembra beigam, kad beidzas ritenjbrauksanas sezona.. Tad 2nedelas panemu brivu no sportoshanas, un pa taam 2nedeljam man paradijas tada divaina sajuta sirdii, taka paarsit, tad dazhreiz iepauzee un riktigi specigi atsit, tad man sastadija grafiku,atsaku trenneties, viss bija ok, atkal, kadu laiku netrennejos, ejot guleet sirds taa dazhreiz baigi iedauza, bet tas mani ipashi netrauce, taa vien liekas,ka sirdij prasas sportot, sportoju jau kopsh 7gadiem, un pa sho visu laiku gada varbut paris reizes tikai taa parsitaas, bet tagad netrennejoties atkal vinja baigi dauza, varbut tas varetu buut sirds varstulis ?
Esseja
Re: Sirds parsitieni
19.03.2010 15:35
Palasi par veģetatīvo distoniju. Es ilgi meklēju atbildi uz to, kas ar mani notiek. Sirds pārsitieni, kuru rezultātā sākās panikas lēkmes, jo nezināju kas ar mani notiek. Tagad esmu tikusi galā ar sevi. Jāsakārto galva, domas un viss būs kārtībā. Man, kad uznāca sirds klauves, palīdzēja grāmatu lasīšana, tas palīdz novērst uzmanību un jo mazāk domāsi par to cik tev ir tajā brīdī slikti, jo ātrāk tas pāries.
G.
Re: Sirds parsitieni
19.03.2010 21:40
Jā, nu te grūti saprast, ko katrs saprot ar pārsitieniem. Man arī likās, ka man mēdz būt pārsitieni, bet galu galā ar Eho EKG konstatēja mitrālā vārstuļa prolapsu, un tās "pārsitiena" sajūtas drīzāk esot regurgitācija. Astēniskas miesas būves cilvēkiem tas esot sevišķi izplatīti. Principā, dzīvot netraucē, vispār nekam netraucē.
Re: Sirds parsitieni
21.03.2010 19:23
Kaa tas ir ko saprot???
paarsitiens ir ektrasistole. Tas ka kaads fliizes sauc par gurkjiem, tas cits staasts :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sirds parsitieni
08.08.2010 02:27
cik labi, ka uzraku sho forumu... mani shie sirds parsitieni moka mani otro dienu, un tapec, ka nezinaju, kas tas ir, biju nenormali satraukta un kljuva sliktak, tikai delj ta, ka sabijos, un prata jau testamentus rakstiju un engeliem piedoshanas ludzu par sastradatiem grekiem.

bet man ir jautajums. pienjemsim es tagad sirdsdarbibu uzlabojoshos pilienus dzeru, kad notika shis lekmes, vai tas ir droshi dzert to sirds parsitienu laika?
Re: Sirds parsitieni
08.08.2010 11:20
tie pilieni bez recepshu neko tur nemainiis.
Padzer baldriānus, valokordinu utt... daudz guli un skaties labas filmas ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sirds parsitieni
24.08.2010 11:53
man jau ari ir sudigi kad sportoju sirds sitas atrak un nav nekadu pauzu. Kad pirms iemigsanas gulu gulta vai vienkarsi atpusos un pielieku roku pie sirds jutu ka sirds izdara divus sitienus un tresais ir pec ilgakas pauzes un jutu ka tas ir mazliet savadaks itka sirds veiktu citu darbibu man ta jau kadu pusgadu ir fobija ja nu man nakti gulot apstajas sirds, pietam man vel pedeja laika vina diezgan biezi sâp.
Re: Sirds parsitieni
24.08.2010 12:03
vel gribeju piebilst ka esmu gajis uz izmeklesanam tacu arsti ska ka tas ir normali laikam tiem arstiem viss ir pie vienas vietas jo sirdij tacu nav ta jastrada kas tur normals? man bija tads gadijums ka palika loti slikti ar sirdi strauji piecelos no gultas un sirds saka dauzities domaju ka mirsu braucot uz slimnicu vel vairakas reizes kluva ta pavisam slikti slimnica man veica attiecigas parbaudes un pateica ka viss kartiba. MAN TAS NAV SAPROTAMS!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 20?
Ziņa: