man neaug krūtis

Aizsāka izmisusī 

man neaug krūtis
21.07.2008 16:38
Man ir 17 gadi esmu 175m gara un sveru 60 kg..man ir problēma.. man neaug krūtis..labā krūts man ir aptuveni kā 15 gadīgai meitenei, bet kreisās vispār nav takā 11 gadīgai meitenei.. manuprāt pat tik jaunām meitenēm tās ir lielākas.. vasarā nevaru uzvilkt pelkostīmu, man ir kauns, tāpēc peldēties nebraucu, tāpat kā pirtīs neeju.. attaisnojos ar to ka smoku nost, kaut gan problēma ir tajā ka man nav krūšu.. nēsāju polsterētus krūšturus.. tad vismaz kaut cik izskatās ka man kaut kas ir. bet nu ir ļoti grūti ar to sadzīvot.. vērsos pie ginekologa pēc palīdzības, viņa man izrakstīja hormonālās tabletes un teica ka krūtis izaugs, bet nekādas izmaiņas gada laikā nav notikušas, vai arī jāliek silikoni un pēc tam atkal jāņem arā un jāmaina.. bet silikonus es negribu.. gribu kautvai A izmēru , bet lai vismaz man būtu krūtis.. :(



Edited 1 time(s). Last edit at 18.09.2011 02:52 by puce.
Re: man neaug krūtis
21.07.2008 17:53
Nezinu par ko satraukties! Iedomâjies ko darît vîrieðiem , kuriem mazs krâniòs ? :D
Un Tavi ''îstie'' draugi par tevi nesmiesies. Viòiem ar tevi bûs labi, vienalga kâda tu bûtu. Mazliet pacietîbas un paðapziòas un viss bûs okej!
Turies :)
sveika, ir pagājuši 3 gadi, kopš ievietoji šo rakstu, vēlos uzzināt vai kaut kas ir mainījies, pa šiem gadiem :)
Man ir 16 gadi pašlaik, bet krūtis ir kā 12 gadus vecai meitenei. esmu 1.65 sveru 50 kg , daudzām īsākām un vieglākām meitenēm ir leilākas krūtis. man ir kauns rādīties kadam acīs krūšturī vai peldkostīmā, nomācoši. bija doma lietot tās tabletes kuras liek tavam organismam straujak attīstities, tikai nezinu kā lai tādas dabon.
priecāšos, ja attbildēsi. :)
Re: man neaug krūtis
16.09.2011 20:13
zakjis

Piedod, es laikam drusku ne par tēmu bet lieta tāda, ka to visu pārāk nevajag ņemt pie sirds. Manai meitai arī bija mazas krūtis un es pieliku daudz pūļu lai nomierinātu viņas prātu. Tagad viņai ir jau 26 gadi. Viņai ir smuka meitiņa un viņai ir vīrs, kam patīk nelielas krūtis un viņai tagad ir smukas nelielas krūtis ar kurām nev nekādu problēmu. Tā kā viss ir relatīvs un nav Tev nekādas vajadzības līdzināties citām. Un vēl, tām meitas draudzenēm kurām toreiz bija lielas krūtis, tagad ir jau pamatīgi pupi un vienmēr jādomā par to kur tos ielocīt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: man neaug krūtis
16.09.2011 22:27
16 gados par to nav jāuztraucas ;)
Re: man neaug krūtis
16.09.2011 23:46
Bu.

Tā jau nu arī nevar teikt, ka 16 gados par to nav jāuztraucas. Tā jau nav nekāda atbilde cilvēkam kurš uztraucas. Ir vajadzīgs uz individualitāti vērsts paskaidrojums. Jaunas meitenes, kaskatās uz saviem elkiem un līderiem mūzikā, filmās, modē, un ko viņas tur redz? Riktīgus pupus. Un galvenais, ka draudzenēm daudzām arī tādi jau izauguši... Tur tā problēma... Un tad vel kāds muļķis pazobosies... Katastrofa...

Bet cilvēks jau nav govs kurai ir svarīgi lieli izslaukumi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: man neaug krūtis
17.09.2011 16:58
mazākas krūtis ir pat smukākas nekā tesmeņi ;) 16 gados vēl tāteikt dzimumnobriešana neapstājas tapēc vēl ir cerības :D



Edited 1 time(s). Last edit at 17.09.2011 16:58 by Bu..
Re: man neaug krūtis
18.09.2011 23:45
Mani sauc Saulstarīte. Man ir 11 gadi, bet man krūtis ir kā 20 gadīgai tantei. Ko iesākt???



Edited 1 time(s). Last edit at 18.09.2011 23:45 by jamm.
Re: man neaug krūtis
19.09.2011 00:51
Hmm? 20 gadīga jau nu vēl nav nekāda tante... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: man neaug krūtis
19.09.2011 15:07
Krūtis līdz grūtniecībai neaug daudzām meitenēm. Mākslīgās krūtis ir galēja muļķība. Daudziem puišiem patīk meitenes ar mazām krūtīm.
Nevajag orientēties uz reklāmas bukletiem,filmām. Tas domāts mazvērtības veidošanai. Plastiskajiem ķirurgiem gribas pelnīt.
Var pakonsultēties ar ginekologu un endokrinologu. Mērķis izslēgt harmonālos traucējumus, nevis palielināt krūtis. Mazas krūtis ir katras jaunas meitenes lepnums. Tās piestāv pie jaunības un kalsnēja auguma. Tas viss zudīs pēc pirmās grūtniecības un vairs nekad neatgriezīsies.
Jons
Re: man neaug krūtis
21.09.2011 11:26
Varbūt sāc cilāt štangu. Sāc ar "bench press"
mad nopietns
Re: man neaug krūtis
22.09.2011 14:23
...spirtā samērcē vates pikuci, iebāz trīslitrenē un mudīgo uz to vietu, kur jābūt krūtīm...un tā uz katras vietas...mazlet zilas sanāks, bet ko gan nevar paciestyskaistuma labā..
Re: man neaug krūtis
22.09.2011 19:34
āāā tjipa vakūmu uzstaisit, tu nu gan mad esi Fetish!
Re: man neaug krūtis
22.09.2011 21:37
Tagad tak var dabūt smalku, ar roku darbināmu pumpīti... komplektā ir dažāda izmēra un formas podiņi tā kā var ne tikai pupus uzsūknēt...

http://www.google.lv/search?hl=lv&safe=off&biw=1173&bih=611&tbm=isch&sa=1&q=vacuum+breast+enlargement&oq=vacuum+breast+enlargement&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=0l0l0l68430l0l0l0l0l0l0l0l0ll0l0

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: man neaug krūtis
22.09.2011 21:58
A pautiem ir arī tāds pumpis?
Re: man neaug krūtis
23.09.2011 00:13
Gan jau ka ir... viņi tak vairāk vai māzāk ir universāli... ja var iesūknēt dzimumlocekli, kāpēc gan nevar pautus... Pežu vai anusu var tā uzsūkt, ka vēmiens nāk skatoties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Shhh
Re: man neaug krūtis
02.07.2013 02:59
man tā pati problēma, man ir 16 gadi, un krūšu vispār nav, arī nēsāju polsterētus krūšturus. Vēl trakāk ir tas, ka tās visu laiku sāp, atliek nedaudz pieskarties, un uzreiz sajūtu sāpes. :(
Re: man neaug krūtis
02.07.2013 09:01
Sāp, tātad aug... Var biku pamasēt šad tad. Bet ne stipri. Un ļoti ieteiktu aizstaigāt līdz ginekologam pakonsultēties.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveiki! esmu 147 gara sveru 33 kg es kārtīgi ēdu un man nejiet labumā. Man ir 12 gadi bet man vel neaug krūtis ko man darīt lai tās sāktu augt.Jo skolā visam mana vecuma meitenēm jau sen ir ,bet man vel nau krūšu .
Re: man neaug krūtis
09.02.2014 13:05
skaistule

Nerunā muļķības. 12 gados pupi ir izauguši tikai dažām...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
fekālijs
Re: man neaug krūtis
09.02.2014 13:22
Viņas 12 gados gan jau visas aptaukojušās ir, tāpēc krūtis rādās lielākas. Neskaties uz viņām. 16 gadi - tad varēsi sākt uztraukties, 12 gados viss ir okej.
rsu med.studente
Re: man neaug krūtis
09.02.2014 16:40
Kāpēc tiek celtas augšā tik ļoti vecas tēmas? 2008.gads?
Re: man neaug krūtis
09.02.2014 16:52
Lai neradītu tādu pašu jaunu tēmu, cilvēks turpina līdzīgo, tas nav nekāds pārkāpums.

Ja "paceļ" tēmu tikai tāpēc, lai pateiktu "bē" :), tad gan dzēšam.
Re: man neaug krūtis
11.02.2014 10:12
Sveiki! esmu 147 gara sveru 33 kg es kārtīgi ēdu un man nejiet labumā....
Atbilde: Olbaltums ir vajadzīgs kauliem,matiem, nagiem ,skrimšļiem. Sieviešu iekšējiem orgāniem Tas ir daudz svarīgāk par krūtīm. Dažām meitenēm krūtis sāk veidoties tikai pirms dzemdībām. Daba zina ko dara. Lai jaunība un pacietība. Ne visiem puišiem patīk pupainās:)
Jā... laiks pagājis.. bet vienalga atbildu,, man ir 12 gadu, man krūšu nav.. dēlis reālākais.. visām klasē ir un man jau būtu tagad vienalga ,, ja par mani nezobotos dēļ tā... Daudzas kleitas apspilētās nevaru vilkt... jo uz dēļa.... ;(
Re: man neaug krūtis
25.02.2014 19:50
Nesmīdini tautu. Bija teikts:"Nāks laiks, nāks padoms." Vai menopauze ir sākusies? Smejas pamuļķi, kas neko nezin par sieviešu fizioloģiju.Ja tu esi tāda pati,tad saprotu tavu paniku.Izlasi,lūdzu visu ,kas te tika teikts un nomierinies.Parunā ar mammu un psihologu.
Lai miers un saprāts
Re: man neaug krūtis
25.02.2014 20:20
Ai, Mazdakteri, meitenes ir ļoti nežēlīgas, un pusaudžiem ir svarīgāk tas, ko domā citi vienaudži, nevis Tu vai es... Diemžēl.

Tiešām visām pārējām 12 gados jau D izmērs? :D

Manai druškai (sievietei pusmūžā, bet izskatās krietni jaunāka) ir pavisam nelielas krūtis. Vienreiz viena skuķe viņai vešas veikalā (pārdevēja) bīdīja tekstus, ka tas bezmaz ir nepieklājīgi un jāliek silikons. Reāli ir tā, ka sievišķīgu maza izmēra krūšturi dabūt nākas grūti.

Jezzzusss... es vēl saprotu, ka te pusaudze raksta, bet, ja par pārdevējām strādā bērni...

Autore, atslābsti un baudi to, kas Tev ir. Viss būs tā, kā Tev jābūt.
Man ir 11 gadi bet man ir delis visas manas klases biedrenes velk jau polsteretos krusturus bet man neka nav esmu diezgan tieva un manai mammai ari nav parak lielas krutis visas meitenes mani apruna ;(
Vai ir kaut kādi veidi lā paātrināt krūšu augšanu?
Re: man neaug krūtis
04.05.2014 20:21
11 gados? Jeezus... viņas liek polsterētos? Nu tad jau pašām nekā nav...

Kas tas par murgu... sūti viņas d****

Kad vajadzēs, viss būs.

Ir par agru uztraukties, un vajag izrunāties ar mammu. Ģenētika ir ģenētika, un tur nedrīkst jaukties iekšā; neatgriezeniski sabojāsi hormonālo sistēmu, jo tā vēl veidojas.

11 gados ir grūti norobežoties no tā, ko citas domā, bet tas ir jāsāk mācīties, vēlāk dzīvē bieži noderēs.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.05.2014 20:58 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 25?
Ziņa: