man neaug krūtis

Aizsāka izmisusī 

letiņš
Re: man neaug krūtis
05.05.2014 23:52
Vāks,-neaug krūtis! Nu nav viņas arī vajadzigas lielas kā lauku brūnaļai!Ne pupos skaistums slēpjas.Kādas tās ar lielajiem vēlāk izskatās!
Re: man neaug krūtis
06.05.2014 10:16
Netiek atbildēts, ja nezin jautātājas izejas datus. Drīz te par to satrauksies 7 gadīgās.Tā ir psihiatriska neiroze,lielas krūtis.Drusku vajag palasīt visu lapu un tad padomāt, vai ir vērts jutāt.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.05.2015 00:22 by Mazdakteris1.
Beidzat domāt par tādām lietām ,ka jums ir tikai 12,gadi....
Sveiki. Man ir tada prooblema ka man neaug krutis un man ir 15 gadu. Un es sveru 52kg. ko man darit ? Pat ja es esmu pietiekosi gara. Dodiet padomus!?
Re: man neaug krūtis
12.05.2015 00:23
Krūtis sāk augt pie grūtniecības. Tev vēl par agru:)
alberts.kviesis
Re: man neaug krūtis
14.05.2015 21:59
Man patīk tavs domugājiens, Mazdakteri.. ;) par agru, bet pēc ~9 mēnešiem..
Re: man neaug krūtis
15.05.2015 10:29
Nē, krūtis sāk augt jau dažus mēnešus pēc grūtniecības iestāšanās.Viss atkarīgs no hormonu balansa. Sieviete sāk veidoties pēc menopaužu ( mēnešreizēm:)))) sākšanās. Tas būtu pirmais no priekšnosacījumiem.
Es parasti neiesaku dzert vīriešiem alu. Jo apīņi satur estrogēnam (sievišķais hormons), līdzīgas vielas.
Ja meiteni uztrauc krūtis, tad mamma lai ved pie endokrinologa. Tas pateiks ko ,kas un ar ko.
Lai saprāts.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.06.2015 21:24 by Mazdakteris1.
Re: man neaug krūtis
02.06.2015 22:32
Sveiki. Ievēroju, ka veca diskusija, bet ko tur daudz, gribās arī savu sāpi izlikt. Drīz paliks 16 gadi, augumā 1,67, svars ~ 54 kg, bet krūšu kā nav, tā nav. Itkā jau varētu pateikt - viss vēl būs un tā - bet tomēr ir kreņķis, kad ieraugu 14 gadīgu ar tādām smukām krūtīm. Protams, nav jau gluži tā, ka pilnīgi plakans, neliels (nu pavisam, pavisam neliels) apaļums jau ir, taču pat īsti nav ko ielikt 75A.

Varbūt kādi padomi/ieteikumi?
Paldies jau iepriekš :)
Re: man neaug krūtis
02.06.2015 22:47
Ir nu gan meitenēm problēmas. Smagāk ir tad, ja džekiem neaug ...
Re: man neaug krūtis
03.06.2015 16:43
Yeh, man tavā vecumā arī nebija ar ko "palielīties"- pamatskolu beidzot šķiet visas meitenes klasē bija mani apsteigušas, daža jau 5-6.klasē staigāja ar krūšturi, bet man pat 9.kl. īsti nevajadzēja. Pat īsti nepamanīju pa kuru laiku izauga, bet ap 18 gadiem jau bija B izmērs :D



Edited 1 time(s). Last edit at 03.06.2015 16:44 by sandrina.
Cielo
Re: man neaug krūtis
03.06.2015 17:43
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nē, krūtis sāk augt jau dažus mēnešus pēc
> grūtniecības iestāšanās.Viss atkarīgs no
> hormonu balansa. Sieviete sāk veidoties pēc
> menopaužu sākšanās. Tas būtu pirmais no
> priekšnosacījumiem.
> Es parasti neiesaku dzert vīriešiem alu. Jo
> apīņi satur estrogēnam (sievišķais hormons),
> līdzīgas vielas.
> Ja meiteni uztrauc krūtis, tad mamma lai ved pie
> endokrinologa. Tas pateiks ko ,kas un ar ko.
> Lai saprāts.

Vai, vai, Mazdakteri! Vai Jūsu teiktais jāsaprot tā, ka sieviete sāk veidoties pēc klimaksa sākšanās!!!???
Tiešām?
Re: man neaug krūtis
05.06.2015 21:25
Katrs saprot,kā grib. Pārteikties ir cilvēciski. Paldies par uzrādījumu.
Lai tev arī prieks.
Sveiki, man ir 14 gadi esmu normālā garumā un svara ziņā, jo klasē visas ir tādas kā es... Ko lai daru man ir dēlis!!! Runāju jau ar mammu bet viņa saka lai gaida bet es nevaru jo visas manas klases meitenes jau velk polsterētos krūšturus pat mana labākā draudzene. Man ir kauns vilk kko apspīlētu! Lūdzu pasakiet ko lai dara!!! Negribu lai sākat lai es nomierinos ka drīz jau augs. Gribu kādu ieteikumu. Tikko lasīju ka ja sāp tad aug bet man arī sāpēja bet vairs nesāp... Ko lai es daru???
Re: man neaug krūtis
12.01.2016 23:25
Vai Tev mammai lielas krūtis? Vai viņa stāstīja, kad viņai sāka augt? Tu tagad gribi,lai viss notiek pēc Tava pasūtījuma- uzreiz, bet dabā tā nemēdz notikt. Ir lietas, ko nevar ietekmēt vai ir veselībai kaitīgi mainīt. Krūšu neesamība nav slimība.

Arī pieaugušas sievietes velk mugurā to, kas viņām piestāv- vienā vietā drēbes apspīlē, citā- paplatina, lai kopā izskatītos pievilcīgi. Nu, velc pieguļošas bikses, bet mugurā- kaut ko platāku. Kleitas un džemperi ar V veida izgriezumiem vizuāli rada iespaidu par lielākām krūtīm. Arī džemperīši, blūzītes un maiciņas, kurām ir aizpogājamas kabatiņas krūšu rajonā rada tādu iespaidu.
Gan jau Tev arī būs, tad, kad Daba un iedzimtība to noteikusi!
Un jā,-gan pieaugot ar laiku, gan sākoties grūtniecībai, krūtis tiešām palielinās.

P.S. Citiem puišiem patīk meitenes ar lielām krūtīm- citiem ar mazām. Bet dzīvot kopā puiši izvēlas nevis ar krūtīm, bet gan ar laba rakstura meitenēm.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.01.2016 23:29 by kachenite.
Re: man neaug krūtis
13.01.2016 09:39
Zinu 2 jaunas sievietes, kurām praktiski nebija krūšu. Tas netraucēja ilgstošām attiecībām ar savu otru pusīti. Bērniņī piedzima ap 30. Grūtniecības laikā parādījās krūtis, bērniņus baroja līdz gadam. Arī tagad krūtis ir.
Droši vien, arī viņām bija kompleksi par krūtīm.
nu man ir 8 gadi un man ir ļoti lielas krūtis ko darīt?
Re: man neaug krūtis
01.04.2016 20:32
Cik tas ir - ļoti lielas? Vai gāž uz muti?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Norbis
Re: man neaug krūtis
19.04.2016 03:13
Meitenes nu ko jus uztraucaties? Jusu vecuma ir svarigakas lietas par ko domat ka piemeram pabeikt skolu utt. Un tapat ir daudz zenu kam patik mazas krutis. Es piemeram dodu prieksroku mazam nevis lielam krutim. Un nejau krusu izmers ir galvenais meitenes.
Re: man neaug krūtis
19.04.2016 09:24
Jā, Norbis, svarīgāks par krūšu izmēru ir caurumiņš kājstarpī. Bet kā redzams, arī Tev vēl vajag "pabeikt" skolu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: man neaug krūtis
19.04.2016 15:16
Spriežot pēc tukšuma posta augšējā labajā stūrī, kurkulite un Norbis ir viena un tā pati persona, kura sarunājas ar sevi?
Re: man neaug krūtis
19.04.2016 15:23
Nē, kurkulīte ir cita...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Manā klasē visām meitenēm ( 12 gadi) ir krūtis ( izņemot mani).
Re: man neaug krūtis
12.02.2017 17:25
Neviens cilvēks nav līdzīgs otram. Vai tu tās meitenes redzēju dušā. Ir ieliktnīši. Ir maldi. Divpadsmit gadu vecumā uztraukties par krūtīm- tas jau ir simptoms.
Izlasi mīļā, visu iepriekš teikto un nomierinies.
Man drīz paliks 30gadi, bet man joprojām nav nekādu krūšu!
Re: man neaug krūtis
01.08.2017 16:30
Mammai Tavā vecumā bija?
Re: man neaug krūtis
11.02.2018 23:08
Man ir 15 gadu , drīz 16 . Esmu vienīgā savā klasē ,kurai nav krūtis . 12 gadīgajām manu prāt ir lielākas krūtis nekā man . Saprotu , ka vel laiks ir , lai manas krūtis izaugtu . Bet es nesaprotu , kādēļ man tās neaug ? ko man darīt lai paātrinātu augšanu ?
Re: man neaug krūtis
12.02.2018 16:29
Paskaties uz savu māti: cik lielas viņai ir krūtis, apmēram tikpat var būt Tev. Iedzimtība. To mainīt nevar. Var a apģērbu izcelt citas savas ķermeņa daļas, kas Tev ir skaistas. Galu galā, vīrieši neprec Krūtis- viņi prec Cilvēku, ar kuru koā jūtas labi.
Es nezinu ko darīt man ir 12 gadi es esmu tieva es sveru 28 kg un man ir problēma man neaug krūtis ko man darīt lai krūtis sāktu augt
Re: man neaug krūtis
29.07.2018 12:20
Tu vispār ēd?
Sveiki man ir 15 gadi bet man nav krūtis..kaut vai šajā vecūmā daudzām jau tādas ir..man izrakstīja zāles bet viņas neko nedod varbūt varat ieteikt kādus padomus?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 15?
Ziņa: