Strijas

Aizsāka meitene 

meitene
Strijas
03.07.2001 14:56
Ko man darît, ja jau 17 gados man uz krûtîm ir strijas??? Krûtis arî nav nekâdas gigantiskâs, bet pilnîgs dçlis jau arî nav. Lûdzu iesakiet kaut ko!!
Diemþçl nav tadu lidzekïu, ar kuru palidzîbu strijas tieðâm kâdam bûtu izdevies likviçt.
Lai tâs neprogresçtu ieteicams ikdienâ valkât stingru krûðturi.
Re: Strijas
04.07.2001 15:26
Cien. Meitene!
Tieðâm nav tâdu lîdzekïu, kas pilnîgi likvidçtu strijas uz krûtîm, bet manâ praksç esmu novçrojusi, ka pacientes ar lîdzîgâm problçmâm cînâs nosauïojot ðos striju rajonus vai piepildot krûðu iztukðotâs kabatiòas ar implantu. Tâ ïoti sekmîgi var uzlabot krûðu izskatu un strijas ir daudz mazâk redzamas.
Ar cieòu dr. Evija Rodke.
Jurists
Re: Strijas
05.07.2001 08:30
Vau! Dr.Evija arî ðâdas problçmas Jûs varat atrisinât?
Jurists.
meitene
Re: Strijas
02.08.2001 09:14
Man mamma teica, ka esot kâda smçre, kura palîdz pret strijâm (viòai to ieteica kosmetoloìe). Tâ itt kâ palîdzot tad, ja sâk laicîgi lietot. Vai tieðâm man ðî smçre palîdzçs vai tas ir tikai tâds reklâmas triks?
Re: Strijas
24.09.2001 19:30
un ko tad, ja nevar atrast piemçrota izmçra krûðturi? - ja bïodiòas ir pietiekami mazas, tad, ja izdodas aiztaisît, nevar paelpot :((
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 5?
Ziņa: