Salst kâjas

Aizsāka Zanelja 

Salst kâjas
14.12.2007 10:42
Sveiki! Mçìinâju pameklçt varbût kâdam jau ir lîdzîga problçma , bet neatradu :(
Lieta tâda ka man ïoti salst kâjas! Vai tas varçtu bût vitamînu trûkums vai kas cits ? Zâbaki ir silti , mitrumu cauri nelaiþ, staigâju ar vilnas zeíçm, bet vienalga visu laiku ir nosaluðas:( Esot mâjâs to kaut kâ tâ neizjûtu , bet darbâ tas ir îpashi izteikti!
Re: Salst kâjas
14.12.2007 16:27
Varbût asinsrites traucçjumi? Pamçìini kâdu mçnesi vai divus padzert kâdu Ginko Bilobas preparâtu.
vins.
Re: Salst kâjas
14.12.2007 16:51
un ja smeke pamegni nesmeket.
Mq
Re: Salst kâjas
17.12.2007 16:07
Man arî regulâri salst kâjas un tas sâkâs tik sen, ka vairs pat neatminos. Turklât kâjas salst pat mâjâs. Cenðos parasti tad uzvilkt siltas zeíîtes. Palîdz, nomazgâjot tieði vçsâ vai pat aukstâ ûdenî, nevis siltâ. Taèu tas protams neatrisina paðu problçmu. Tieðâm esmu dzirdçjusi, ka var lîdzçt Gingko Biloba preparâti, taèu personîgas pieredzes nav un no citiem arî nav dzirdçts vçrtçjums...
daalija
Re: Salst kâjas
17.12.2007 16:48
man arii taada probleema, esmu arii meegjinaajusi Gumko bilobu dzert, bet nepaliidz, taa kaa samierinies un dzivo tik nost :D
Auss
Re: Salst kâjas
19.12.2007 16:59
Tur bûs kâds neiroloìisks iemesls. Man arî pirms kâda gada neþçlîgi sala, pat zem segas lîdu ar zeíçm. Kâ atrsinâjâs muguras neiroloìiskâ kaite, tâ arî kâjas nesalst. Ginko Biloba ir labs, nedaudz lîdzçja, bet vispâr ârstçðsana notika ar kaut ko daudz stiprâku. Cilpo pie neirologa un neatlaidies, ja ðis tikai Ginko iesaka - lai pameklç iemeslu!
ese
Re: Salst kâjas
19.12.2007 18:45
auss: padalies ar info par kaiti...vismaz kaads aizkeres punkts pie muusu aarstu vienaldziibas.
Auss
Re: Salst kâjas
21.12.2007 02:20
Tâ bija neiroloìiska kaite, tâds kâ muguras smadzeòu bojâjums, iekaisums. Nu, tâ es to sapratu. Kaut kâ tâ. Un pirms tam sena trauma, kuru laiku pa laikam samocîju. Tâ, ka lai neirologs sûta uz rentgenu, tomogrâfiju vai magnçtrezonansi un analizç, ko tur redz. Ja neredz neko sliktu (man liels sliktums neatklâjâs), tad lai kustina savas pelçkâs ðûniòas! Nevar bût tâ, ka jûties slikti, un tur, lûk, neko nevar lîdzçt!
ese
Re: Salst kâjas
21.12.2007 13:32
auss-saki, kaa arstee to muguras smadzenu bojaajumu?
Re: Salst kâjas
21.12.2007 15:16
primais jau pie ârsta jâaiziet. nevis te formâ jâsaklausâs ðis un tas un tad jâsâk ârstçt.
kija
Re: Salst kâjas
21.12.2007 16:14
Darba silts? Kados apavos tu staiga darba? Darbs sedoss? Padoma kadas zekes tu staiga - vilnas vai tikai zekubikses.... var atrast veidu ka mazak saltu tev kajeles.

Man ari salst ziema. Labak palika no homeopatijas. Bet jabut labam arstam. Ta vienkarsi aptieka panemot nedomaju, ka lidzes. Kad nu loti salst, uztaisu karstu sinepjudena kaju vannu bloda. Paliek silti vairakam stundam, bet tas majas rezima :).
zizi
Re: Salst kâjas
27.12.2007 14:57
kâju salðanas iemesls var bût saistîts ar stresu, nerviem. manâ gadîjumâ bija un ir tâ, ka kâjas man salst kopð bçrnîbas, kad tâs apsaldçju, bet arî lîdz ðim, kad man jau tuvojas 30 gadu slieksnis, kâjas salst visos gadalaikos, neatkarîgi no tâ vai man ir silti mitrumu necaurlaidîgi zâbaki vai siltas zeíes. Pârsteidzoði, bet kâdu laiku atpakaï nâcâs daþus mçneðus palietot antidepresantus, un ðajâ laikâ es piefiksçju, ka mazâk slimoju un kâjas vairs nesalst! tas nebût nenozîmç, ka jâlieto antidepresanti, lai kâjas nesaltu, bet rîkoties var arî pavisam elementâri: uz darbu òemt lîdzi pârveklamas zeíîtes un apavus, jo kâjas sasvîst, kaut arî liekas, ka nesasvîst. lai arî man kâjas svîst ïoti minimâli, mitrums sasûcas zeíîtçs un zâbaku vilnâ vai polsterçjumâ, lîdz ar ko rodas salðanas sajûta. Varçtu likties, ka darbâ kurpçs sals, bet, ja bûs pârvilktas sausas zeíes un apavi atnâkot uz darbu, kâjas nesals! iesaku pamçìinât, pirms izdarît secinâjums! tieði tas pats ir attiecîbâ uz zeíubiksçm ;)
ese
Re: Salst kâjas
27.12.2007 19:26
man zizi zinja lika aizdomaaties! kad piekeru sevi pie domas, ka man salsts kaajas, tad domaajot un piedomaajot tam, kkaapec vinjas salsts - salsts veel vairaak! tikko iedomaajos-man jau paris dienas kajas nav salusas!!!
arii es VD, pirms menesa bija ritiigi traki-brauca pat attrie, dzeram cittiigi AD un staigaajam pa aarstiem :)
zizi
Re: Salst kâjas
31.12.2007 00:34
nu tad novçlu nesalt un izveseïoties, un pçc daþus mçneðu AD lietoðanas, tâ noteikti notiksies :)
Re: Salst kâjas
26.03.2018 00:04
Šis teksts atgādina mani, pieturesos pie šī un pamēģināšu, bet man arī mugura sāp no slodzes apmēram vidusdaļā, jāsāk kautkas mainīt..
Re: Salst kâjas
26.03.2018 00:08
Kas būtu tas AD?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 9?
Ziņa: