vai tas ir lentenis?

Aizsāka lotte 

lotte
vai tas ir lentenis?
12.10.2007 22:40
pirms brîþa vçl domâju, ka man ir spalîði, jo bija kairinâjums analajâ atverç, tagad internetâ apskatîju parazîtu attçlus un biju ðokâ, jo savas kakâs nesen redzçju pâris rîsiem lîdzîgus veidojumus, kas saucas PROGLOTTIDS un, kâ izrâdâs, ir lenteòa íermeòa segmenti

bâc, esmu riktîgi satraukta, pie ârsta tieku tik pçc kâdâm dienâm :(

vai ar fçèu analîzçm lenteni var noteikt pilnîgi vienmçr? vai arî ir periodi, kad ðis kaut ko producç un tikai tad var noteikt???

lûdzu iesakiet un palîdziet, bûs vçrtîga visâda informâcija
Re: vai tas ir lentenis?
13.10.2007 01:36
Ieteikums Nr 1. Neuztraukties. No lentenja peekshnji neviens nemirst. Ja jau dziivoji liidz shim tad han jau dziivosi veel kaadas dienas vai nedeeljas... :)
Kas attiecas uz diagnosticeeshanu, tad ir iespeejamas kljuudas...
lotte
Re: vai tas ir lentenis?
13.10.2007 20:19
lenteni konstatee tikai ar feechu analiizeem??
Re: vai tas ir lentenis?
14.10.2007 03:08
Cik man zinaams tad jaa, bet vispaar tie lentenji ir dazhaadi un iespeejams ka prieksh dazhiem ir arii citas metodes. Bet jaasaka ka kairinaajums anusaa nez vai buus no lentenja taa kaa jaameklee kaut ko vienkaarshaaku...
Sanne
Re: vai tas ir lentenis?
14.10.2007 10:20
Lentenim raksturigi ar vispareji simptomi - novajeðana, iespejams, anemija, caureja utt.
kade
Re: vai tas ir lentenis?
10.12.2007 21:47
vai var bût arî îsas krampjveida sâpes vçderâ (skalâ no 1-10 apmçram 2) dienâ vairâkas reizes?
Re: vai tas ir lentenis?
10.12.2007 21:58
Vai ir zâles pret spalîðiem + lenteòiem! Es nezinu vai man ir, bet es kautvai profilaksei palietotu jo lentenis vçderâ izklausâs ïoti pretîgi! cik es saprotu tas ir dzîvs târps ja, kas lozòâ pa tavâm zarnâm un çd tavu çdienu? fu nah...
Re: vai tas ir lentenis?
11.12.2007 15:56
Jâiet uz LIC(Infekcijas slimnîcu) uz ambulatoro kabinetu. Tur pateiks, kas jâdara.
Re: vai tas ir lentenis?
11.12.2007 22:09
Iesakiet kâdas tabletes profilaksei, es negribu iet un aptiekâ pacelt ðo jautâjumu, tur tak aiz manis rindâ stâvçs daudz smukas meitenes:)
beka
Re: vai tas ir lentenis?
11.12.2007 22:12
Un iedomâjies ablomu, kad aptiekâre pajautâs, â... jums tâs un tâs tabletes, kas domâtas lenteòu likvidçðanai? Jâ... mums ir par tik un tik...
Re: vai tas ir lentenis?
12.12.2007 09:04
dzuksters Wrote:
-------------------------------------------------------
> Iesakiet kâdas tabletes profilaksei...

nu, zintâji - ko turat sveci zem pûra! ir tak tâdas tabletes! atceros, kad viens mans puiks kaut kad sen, sen peldçt gâja, nevajadzçja ne ârsta zîmi, nekâ - tik tableti mutç iebâza, un gatavs.. m?
Re: vai tas ir lentenis?
13.12.2007 17:53
Nav tabl. profilaksei.
Ir tabletes cçrmçm.
Bet ar lenteni ir nopietnâk. Vajag zem infektologa kontroles. Protams ja ir lentenis.
Lai zinaatu ar ko ir dariishana un kaa to arsteet ir jaiet pie aarsta! Jo arii vinji meedz buut dazhadu veidu un izcelsmju. Katram sava specifika un inkubaacijas periods. Atkariibaa cik seni simptomi!!!

Saslimt var eedot nepietiekami termiski apstraadaatu galju, zivis, dzerot netiiru udeni (arii peldoties) vai edot nemazgaatus darzenjus, augljus, ogas, edot ar nemazgaataam rokaam + veel citi neapzinaati inficeshanaas veidi.

Ir zaales kuru iedarbiiba versta uz daudziem mazajiem paraziitiem un dazhiem lielaakiem, taadelj specifiku, zaalju daudzumu un laika ilgumu, nemot veera faktorus nosaka aarstss.



100% - piekriitu Mazdakterim.
Viss dazhkart rodaas dazhaadu likumsakariibu deelj... Ja studee biologjijas un mediciinas zinatni, tad pamazaam apgaismojaas.
Dazhkaart var inficeeties lietojot uzturaa nepietiekami termiski apstraadaatu mezha galju, cukas, stirnas un tt. kuraam jau ir ieksheejie paraziiti, tie atsevshkjos inkubaacijas periodos atrodaas ne tikai zarnu traktaa, bet arii asinsrites vados, liidz ar to iespeeja ka tie ir arii muskuljaudos ir reala.
To daudzveidiibu atklaj mediciinas fakti ne tikai dzivniekiem, bet arii cilveekiem.
Jo vinjiem pieklaajibas normas nepastaav!
Svariigaakais ir buut siltumaa un pieriities, liidz nemanjai.
Dziivnieki savkaart inficeejaas apedot kaut ko uz kaa atrodaas paraziitu olinjas.
Mezhacuukas, kaa arii pleeseeji apeed citus dziivniekus, kritusho vai mednieku atstaato mediijumu neapraktaas zarnas.
Stirnas un citi zaaledaji inficeejas apedot zali, kur kaads pirms tam gulejis, kasijies vai nokartojies.

Cilveeki inficeejas no slimajiem dzivniekiem, dazhi gudrenieki pamanaas izvest kanalizacijas vai tualetes saturu uz sava daarza un nakoshajaa gaadaa ievakt razhu neapzinoties kas uz taas gaida.
Zivis inficeejas apeedot mazaas zivis, kuras barojaas ar mazajiem vezhveidiigajiem, kuri barojaas ar vienshuniekiem un citaam mazaam lietaam, ko var dabuut noriit, tai skaitaa paraziitu olinas kuras uudenstilpnees nonaak no citiem dziivniekiem un tajaa skaitaa no uudens (kanalizaacijas) attiiriishanas iekaartaam.
Takaa sanaak neatdaliitaa, nepaartarauktaa bariibas kjeede, kuraa cilveeks cilveeks kaarteejo reizi spiests atdurties pret saviem nepietiekami un nepareizi utilizeetajiem atkritumiem! Liidz ar to paliekot aktuala.
cicis
Re: vai tas ir lentenis?
30.11.2010 20:39
lotte Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> pirms brîþa vçl domâju, ka man ir spalîði,
> jo bija kairinâjums analajâ atverç, tagad
> internetâ apskatîju parazîtu attçlus un biju
> ðokâ, jo savas kakâs nesen redzçju pâris
> rîsiem lîdzîgus veidojumus, kas saucas
> PROGLOTTIDS un, kâ izrâdâs, ir lenteòa
> íermeòa segmenti
>
> bâc, esmu riktîgi satraukta, pie ârsta tieku
> tik pçc kâdâm dienâm :(
>
> vai ar fçèu analîzçm lenteni var noteikt
> pilnîgi vienmçr? vai arî ir periodi, kad ðis
> kaut ko producç un tikai tad var noteikt???
>
> lûdzu iesakiet un palîdziet, bûs vçrtîga
> visâda informâcija

es tochna labak lietotu zales profilaksei
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 22?
Ziņa: