cistîts

Aizsāka Lilina 

Lilina
cistîts
02.10.2007 21:49
Nu, johaidî.. èetru mçneðu laikâ treðo reizi cistîts :( :( A man darba tik daudz, ka tâs iepriekðçjâs divas reizes pie ârsta negâju. Vienk. padzeeru biseptolu.
Tagad treðâ reize. Es nevaru neiedzert zâles, jo cistîts man nekad nav taadaa-vieglâ formâ (Ja sâkumaa juuuti-jaa ir, tad peec divaam stundaam jau ir riktiigi, bet peec 4 jau ar asiniim).
Tagad taatad arii iedzeeru biseptolu, bet beidzot gribu aiziet pie aarsta. kaa tur ir? Vai ir jeega iet tagad?kad paaries? kad atkal saaksies? :((( Tas biseprols jau laikam izjauc analiizes? bet neiedzert nevaru.
Un vispaar-kas taa par lietu? Nu kaa tik bieþi????
Re: cistîts
03.10.2007 00:19
Hmm? Skumiiga lieta... es gan ieteiktu biseptola vietaa lietot Furadoniinu... vispaar vajag skatiities organisma stiprinaashanas virzienaa... B vitamiins, C vitamiins, kalcijs... Bet kas ir aatrs un speeciigs cistiits es zinu... tie kas saka "aizej riit pie aarsta" nesaprot kas tas ir...
gugucis
Re: cistîts
03.10.2007 09:14
mjâ,meitene,ja nevçlies nâkotnç saèakarçtas nieres un nebeidzamas mokas, tad fiksi nodod urîna analîzi un steidzîgi pie urologa vai vismaz ginekologa!!!
Lilina
Re: cistîts
03.10.2007 11:56
Paldies, jau pierakstîjos pie urologa uz nâkoðo nedçïu - un tas veel skaitaas ïoti aatri.
ku! - es dzeru vitamiinus, jo "apmeeram" plaanoju gruutnieciibu. taa kaa dienaa izdzeru Bio multi, AE vit, magni.

gugucis, vai tad cistiits ir saistiits ar niereem?
gugucis
Re: cistîts
03.10.2007 13:00
redzi,ja neârstç urînceïu infekcijas un diemþçl daþreiz pat ja ârstç, ðî infekcija iet uz augðu un posta nieres...
valerija
Re: cistîts
03.10.2007 15:40
man vienai draudzenei (vina arsteja cistitu vairakas reizes un izarsteja) ginekologs teica, ka cistita del pie bernina nemaz tik viegli nevar tikt
?
Re: cistîts
03.10.2007 16:46
Problemas ar cistitu un plano grutniecibu? Tada gadijuma kas notiek, ja grutnieciba iestajas un ir cistits? Ab tacu nevar dzert... bet koku infekcijas ir loti bistamas grutniecibas laika. Ja vien, protams, cistitu izraisa tiesi kads koks.
Jebsu es maldos?
Re: cistîts
03.10.2007 17:17
Vispaar jau gruutnieciiba organismu diezgan speeciigi mobilizee un gruutieceem cistiits gadaas daudz retaak kaa ikdienaa... un daudz daudz retaak kaa medusmeenesii :)
Lilina
Re: cistîts
03.10.2007 17:20
? - tâ iisti jau nekad nevar zinaat, kas notiks/nenotiks gruutnieciibas laikaa. Principaa tas var notikt jebkuram un jebkad. Es vienkaarshi apzinos, ka man buutu jaabuut daudz, daudz uzmaniigaakai shajaa laikaa.
Tagad gan ieshu un uztaisiishu visas analiizes, visus uzseejumus, lai beidzot atrastu, kas par lietu un izaarsteetu.
Cistiitu parasti izraisa kkaadas bakteerijas.

valerija, es domaat, ka taa tikðana/netikðana ir daudz, daudz smalkaaka padariishana.
Lilina
Re: cistîts
03.10.2007 17:21
ku! taisniiba par to medusmeenesi.. Kad man ir "kârtiigs medusmçnesis" arii cistiits meedz uzrasties.
Re: cistîts
03.10.2007 17:24
Lilina, varbuut tev paaraak biezhi medusmeenesis... :)
Lilina
Re: cistîts
03.10.2007 17:35
ku! Nç, nu, tiiik bieþi nav.. domaaju videejâ LV laulaato paaru bieþumâ :D
Un citreiz cistiits saakas arii bez "medusmeenesha".
Un vai vispaar "medusmeenesis" var buut paaraak biezji? :)
?
Re: cistîts
03.10.2007 17:49
Protams, ta isti jau nekad neko nevar zinat. Un tomer. Ja ir nosliece uz sadam lietam maksimali japarupejas, lai izdaritu visu, lai nebutu grutniecibas laika sadas problemas. Cik nu tas vispar ir iespejams. Tatad, ka jau pati teici- izmeklejumi, uzsejumi, utt. Un tomer, ka arste cistitu, ja tas ir grutniecibas laika un cik tas ir bistami?
Re: cistîts
03.10.2007 18:06
Esmu gruutniece, nedziivoju Latvijaa, dzeru antibiotikas, nu jau nedeelju, pie tam antibiotias tika mainiitas - neaarsteejaas. Jo pirms daudziem gadiem sirgu ar sho kaiti Latvijaa, tad man sho probleemu atrisinaaja cistenaals, tie bijA pilieni, kuri bija jaauzpilina uz cukura un jaapeed. Cik man zinaams citenaalu nopirkt vairs nevar, jo ir paartraukta taa razshoshana.
Re: cistîts
03.10.2007 20:35
fitolizins ir laba un nekaitiga lieta saja gadijuma...
Lilina
Re: cistîts
03.10.2007 21:11
belissima, var jau buut, ka fitoliziins kaadam paliidz, bet tas nepaliidz, ja ir riktiigs cistiits.
Re: cistîts
03.10.2007 21:21
piekritu bet to pashu var teikt par cistenalu, mans koments bija attiecinams uz bridzas rakstito,
tava gadijuma ar fitoliznu nav pat verts pieminet,jo ja jau biseptols nepalidz tad homeopatiskais fitolizinus nu ne tuvu.
Lilina
Re: cistîts
03.10.2007 22:05
Biseptols palîdz, bet, redz, tas draòíis atkârtojas tâpat.
Jâ, cistenâls arii neko neliidz..vismaz man. Tos ar lietot, ja istiits nav tiiik traks kaa man.
valerija
Re: cistîts
03.10.2007 22:56
Lilina,
es tikai teicu to, ko manai draudzenei teica vinas ginekologs.
tev noteikti viss nokartosies, ko ari no sirds novelu:)
?
Re: cistîts
04.10.2007 09:12
Bridza, un kadas AB tu dzer?
Lilina
Re: cistîts
04.10.2007 09:41
valerija, paldies :) Un paldies arî pârçjiem! Chiv!
Re: cistîts
05.10.2007 18:44
Nosaukums Cefradine.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 12?
Ziņa: