Stipra nieze ap anâlo atveri

Aizsāka Gatis 

Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
29.01.2017 12:07
Sākumam nopērc citas apakšbiksiņas, bokseršortus vai tml.
labais
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
29.01.2017 13:15
Jā, nu biksiņas..... cukura līmeni vajag pārbaudīt un uz parazītiem pārbaudīties vai- antiparazitāru terapiju ar naturālām metodēm.
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
29.01.2017 13:49
Un pēc kakāšanas dupsis jāmazgā. Jā, darbvietās tāda iespēja ir reta, bet vajag attīstīt radošumu :)

Kakas ar sviedriem anālās atveres krokās, oi, oi, kas par kairinājumu. Beigās nomazgātam dupsim var uztrpiet kādu bišķi bapantēna ziedes vai tml.

Neticu, ka parazīti uzradās tieši tai brīdi, kad cilvēks sāka strādāt pie galda.

Ja nu pēc higiēnas pasākumiem tiešām nekas nemainās, tad var meklēt tārpiņus utt.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.01.2017 13:51 by Runcene.
labais
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
29.01.2017 13:53
Es arī neticu bet nepieminēt nav gluži pareizi.. starp citu - jā- sviedri.... interesanti kapēc tie tik ļoti var kairināt un arī smirdēt... bet ne visiem.
labais
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
29.01.2017 13:55
Tārpiņus var būt var arī nemeklēt bet varbūt kaut ko stipri mazāku. Un nebūs ilgi jāmeklē....
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
29.01.2017 14:02
Sviedri ir sāļi...
labais
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
29.01.2017 14:09
Es tādu mazu piebildi biju pielicis- ,, ne visiem.'' Un to problēmu var atrisināt pašā saknē 2-3 mēnešu laikā, saku kā ir, lai nav jāmokas. Mazāk jāstreso tad:)
labais
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
29.01.2017 14:13
Starp citu- to sāļu sortiments un koncentrācija mēdz atšķirties, sevišķi ja maz dzer laikam....
labais
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
29.01.2017 14:41
Drusku vēl:
Neticu, ka parazīti uzradās tieši tai brīdi, kad cilvēks sāka strādāt pie galda./c/
Jā- te tas interesanti...vispār limfas kustību nodrošina tieši muskuļu darbs, nez vai dibens tikai svīst un sūt no sēdēšanas. Kaut kādas izmaiņas tak vēl notiek..
Paņem piepildi vanu ar ūdeni un pamērcējied kādas 30 min lidz 1 h
Merkakis
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
04.06.2020 04:00
Un kur palikuši visi ar savām niezošajām pakaļām?Būtu forši ja kāds uzrakstītu kas viņiem bija par vainu un kas palīdzēja!
Saldumi
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
25.01.2021 02:51
3 nakti lasu un šis teikums bija pats labākais nobeigums :D :D
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
26.01.2021 23:15
Runājot par to, ka nedrīkst nēsāt pārāk ciešu apģērbu - pēdējā laikā esmu šokā par izmēriem. Esmu diezgan kalsns, maza auguma. Bet tagad veikalā secinu, ka jāpērk 6XL apenes vai bokseršorti, lai justos tikpat brīvi, kā PSRS laiku apakšbiksēs, no kurām dažas saglabājušās tik labi, ka der vēl no vidusskolas laikiem (nu jau man 41) un nemaz nekur nespiež, bet tā viegli apkļauj un vietām ir pat vaļīgas. Kas notiek ar tiem apeņu ražotājiem un ko tad dara vīrieši ar solīdu miesasbūvi - vai tiešām jūtas ērti, ka apenes tā diezgan cieši pieguļ pie ādas?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 11?
Ziņa: