par manu vīrieti

Aizsāka vina sieviete 

arī problēma
Re: par manu viriteti
16.10.2010 13:53
Lai nebutu jataisa jauna diskusija.. varbut kads pamanis so un kaut ko ieteiks.
Man (mums) ar ir sada problema un ta pastav jau kops sakam nodarboties ar seksu - jau kadus astonus menesus. Es saprotu, ka pirmajas reizes, nu MAX menesi, varetu but,ka puisis loti atri beidz, ari dazi grudieni un viss :(
BET pagajis jau tik ilgs laiks un nekas nemainas, vakar bijam ta iekarsusi, domaju nu tik bus, bet ari dazas reizes ieksa-ara un vins pat pats no parak liela uzbudinajums nejuta, ka beidz, labi, ka ne mani, bet uz
Tapat skumji, loti vinu milu, bet jau saku skatities uz citu pusi, tas tacu nav izturams! It seviski, ka es zinu, kads ir LABS sekss :(
Dzit vinu pie arsta? Ko arsts var pateikt? Turpini meginat saturet un ta vel daudzus gadus? Esmu izmisuma!
Re: par manu vīrieti
17.10.2010 01:03
No http://medafarm.ru/php/content.php?id=11265

Средняя продолжительность фазы плато у мужчин составляет 1,5 минуты при 81 фрикциях. Для 70% мужчин она колеблется от 50 секунд до 2 минут 15 секунд при суммарном числе фрикций от 45 до 135, у остальных 30% мужчин она может доходить до 3 минут и, соответственно, до 180 фрикций. Следует, однако, знать, что вышеприведенные цифры справедливы для случая регулярной половой жизни. У мужчин с сильной половой конституцией после длительного воздержания оргазм может наступать уже после нескольких фрикций, а у мужчин со слабой половой конституцией длительность фрикций в повторном половом акте может достигнуть одного часа (при наличии нормальной эрекции, естественно) или вообще не закончиться оргазмом.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
-
Re: par manu vīrieti
18.10.2010 16:27
man bija identiska situācija, prāta pat iešāvās doma, ka tik runa nav par vienu un to pašu vīrieti...
Mūsu attiecības ilga 3 gadus, mēs panācām, ka no sekundēm tikām līdz minūtām, dažām, un es iemācīju viņam, par to, ka jāmāca pieaudzis cilvēks, par mani 5 gadus vecāks, seksuāli aktīvs vīrietis biju ļoti pārsteigta, mani apmierināt gan orāli gan darbojoties ar rokām, jo cita varianta, lai man būtu kaut kāda, par orgasmu vispār nebija runas, bauda būtu, nebija. Un tas iespaidoja mūsu attiecības, bija gan vēl daudz citu faktoru, līdz brīdim, ka sapratu, ka viņš nav mans cilvēks, daudzu iemeslu dēļ, un ka es neesmu viņa cilvēks, mēs izšķīrāmies, viņš gan ļoti gribēja turpinājumu. Tagad esu kopā ar vīrietu, un mēs mīlam viens otru, un sekss mums ir tiešām ļoti labs un galvenais, es beidzot zinu, ko nozīmē orgasms ko sniedz vīrietis! Morāle? Tava dzīve ir īsa, kā mums visiem, Tu esi jauna, bet tā nebūs vienmēr, Tev sevi jāciena un jāmīl, lai cienītu un mīlētu mēs apkārtējie, tātad....tiec pati skaidrības kas Tev ir svarīgākais Tu un Tavs veselības un psihiskais stāvoklis, vai viens vīrietis, kuru daba ir apdalījusi ne tikai ar lielumu bet arī ar spēju kontrolēt savu ejakulācijas ātrumu un spēju Tevi seksuāli apmierināt!
Mats
Re: par manu vīrieti
21.10.2010 10:49
Ja viņš tagad atturas no sexa, tad tu ar viņu būsi runājusi vai pats būs sapratis, ka esi ar to neapmierināta. Tagad viņš baidās. Sex attiecībās ir ļoti svarīgs, tādēļ es saprotu, kā jūs abi bez tā jūtaties. Bet tiešām...tad, kad viņš beidz kaut 3min laikā, atkārtojiet operāciju pēc 10min, piespied viņu to darīt vēl, kaut arī pats to vairs negribēs. Sex būs garāks. Piemēram jātnieka pozā es jūtu vairāk baudas un beidzu ātrāk nekā tas ir suniski, kad varu to darīt 15-20min. Kad jūt orgasma tuvošanos, dzimumlocekli izvelkot no maksts un paberzējot gar kaunuma lūpām, ļoti labi var pagarināt sexu, vajag arī apstāties, nevis jākalēties bez apstājas un milzīgā tempā. Ja viņš tik ātri beidz, varbū tiešām iztiekat bez priekšspēles, nopērkat lubrikantu. Noteikti neskūpsti, neapmierini orāli pirms sexa, jo tā viņš beigs vēl ātrāk. Iespējams problēma slēpjas tieši viņa psihē, tu viņam ļoti patīc. Ja jūt, ka tuvojas orgasms var domāt ar kaijām, mākoņiem, jūru...tas palīdz novērst domas un pagarināt procesu. Tam visam vajadzīgs laiks...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 22?
Ziņa: